Tatlı Bela Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri (Kanal 7)

25.01.2021
62

Bu konumuzda sizlere Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşan Tatlı Bela dizisinin oyuncu kadrosunu ve karakterlerini yakından tanıtacağız. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı dizi daha öncede ülkemizde yayınlanıyordu. Diziye duyulan merakın ve ilginin çok olmasından dolayı dizi tekrar Kanal 7 ekranlarında başlayama karar vermiştir. Bizde sizler için başarılı Hint dizisi Tatlı Belanın oyuncu kadrosunu ve karakterlerini yakından tanıtacağız.Tatlı Bela Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri (Kanal 7)

Tatlı Bela Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

Shlok Niranjan Agnihotri (Avinash Sachdev)
Aastha Shlok Agnihotri (Shrenu Parikh)
Niranjan Agnihotri (Manish Wadhwa)
Anjali Niranjan Agnihotri (Geetanjali Tikekar)
Varad Niranjan Agnihotri (Samir Sharma)
Sojal Varad Agnihotri (Shalmalee Desai)
Avdhoot Kirloskar (Tushar Dalvi)
Kalindi Avdhoot Kirloskar (Prachi Shah)
Jyoti Agnihotri Lokhande (Sheetal Dhabolkar)
Sidhart (Ankit Modgill)

Shlok Niranjan Agnihotri (Avinash Sachdev)

Tatlı Bela Shlok Niranjan Agnihotri (Avinash Sachdev)33 yaşında ki yakışıklı oyuncu Avinash Sachdev 22 Ağustos 1986 yılında Hindistan da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğun yanı sıra mankenlik yapan Avinash Sachdev, Hindistan’ın en yakışıklı aktörlerinin başında gelmektedir. Birçok dizide başrol oynayan oyuncu, Chotti Bahu’da Dev’i karakteriyle ve Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon’da dizisinde hayat verdiği Shlok Agnihotri karakteri sayesinde tanınmıştır. Oyuncunun dizide hayat verdiği Shlok Niranjan Agnihotri karakteri ise, babasına çok düşkün birine hayat vermektedir. Shlok Niranjan, kadınlardan nefret eder bunun sebebi de annesinin çok katı kalpli ve otoriter birinin olmasıdır.

Aastha Shlok Agnihotri (Shrenu Parikh)

Tatlı Bela Aastha Shlok Agnihotri (Shrenu Parikh)Güzel oyuncu 11 Kasım 1989 yılında Vadodara, Gujarat, Hindistan’da dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Gulaal dizisiyle geçen oyuncu, dizide hayat verdiği Roopa karakteri sayesinde büyük beğeni toplamıştır ve 2011 yılında Havan dizisinde rol almıştır. Bugüne kadar birçok dizi ve filmde rol alan oyuncunun Tatlı Bela dizisinde hayat verdiği Aastha Shlok Agnihotri karakteri, ailesine çok düşkün, tatlı, sevecen ve yardımsever biridir. Tesadüfen Slok ile ilk tanıştıktan sonra hayatı değişen Aastha, ilerleyen günlerde Slok’un ailesiyle büyük sıkıntılar yaşayacaktır.

Niranjan Agnihotri (Manish Wadhwa)

Tatlı Bela Niranjan Agnihotri (Manish Wadhwa)Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan oyuncu, kariyerine Mumbai’deki tiyatroda komedi gösterilerinde sahne alarak başlamıştır. 33 yaşında ki oyuncu, kamera karşısına ilk defa 2002 yılında Aamrapali dizisiyle geçmiştir. 2012 yılında Indian Telly Awards en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görülen Manish Wadhwa’nın dizide hayat verdiği Niranjan Agnihotri karakteri, Slok’un babasıdır. Eşi Anjali ondan çok korkmaktadır ve onun baskısıyla evdeki gelinlere çok kötü davranmalıdır.

Anjali Niranjan Agnihotri (Geetanjali Tikekar)

TatlıBela Anjali Niranjan Agnihotri (Geetanjali Tikekar)17 Mart 1981 yılında Hindistan da dünyaya gelen güzel oyuncu, kariyerine 2002 yılında Kya Hadsaa Kya Haqeeqa dizisiyle başlamıştır. Bugüne kadar birçok dizi ve filmde başrol olarak yer alan güzel oyuncu Kasautii Zindagii Kay dizisinde ki rol arkadaşı, Sikandar Kharbanda ile 2.5 yıllık birlikteliklerinin sonunda evlenmişlerdir ve çift 2008 yılında oğulları Shaurya Kharbanda’yı kucaklarına almıştır. Güzel oyuncu Geetanjali Tikekar’ın Tatlı Bela dizisinde hayat verdiği Anjali Niranjan Agnihotri karakteri, Niranjan’ın eşi ve Slok’un annesidir. Çok katı kuralları olan ve gelinlere kötü davranan biridir.

Varad Niranjan Agnihotri (Samir Sharma)

Tatlı Bela Varad Niranjan Agnihotri (Samir Sharma)3 Mayıs 1976 yılında Hindistan’ın New Delhi kentinde dünyaya gelen oyuncu, üniversiteyi ekonomi bölümünde okumuştur. Oyunculuk kariyerine 2004 yılında Kahaani Ghar Ghar Kii dizisiyle başlayan oyuncu, dizide 4 sezon boyunca Krishna Agarwal karakterine hayat vermiştir. Bugüne kadar birçok film ve dizide rol alan oyuncunun Tatlı Bela dizisinde hayat verdiği Varad Niranjan Agnihotri karakteri, Niranjan’ın diğer oğludur ve sessiz sakin biridir. Kendi halinde yaşayan Varad Niranjan Agnihotri, ilerleyen bölümlerde çok değişecek ve gözünü hırs bürüyecektir.

Sojal Varad Agnihotri (Shalmalee Desai)

Tatlı Bela Sojal Varad Agnihotri (Shalmalee Desai)17 Mart 1989 yılında Hindistan da dünyaya gelen oyuncu, kamera karşısına ilk defa 2012 yılında Lux The Chosen One dizisiyle geçmiştir. Dizide hayat verdiği karakterle büyük beğeni toplayan oyuncu ertesi yıl Just Khans dizisine dahil olmuştur. 2015 yılında Tatlı Bela dizisinde tanıştığı Avinash Sachdev ile evlenen oyuncu 2017 yılında anlaşamayarak yollarını ayırmıştır. Oyuncunun dizide hayat verdiği Sojal Varad Agnihotri karakteri, Nşranjan’ın oğlu Varad ile evli olan Sojal, Anjali nin baskısı altında yaşamaktadır.

Avdhoot Kirloskar (Tushar Dalvi)

Tatlı Bela Avdhoot Kirloskar (Tushar Dalvi)1992 yılında Kshitij Ye Nahi dizisinde hauat verdiği Shekhar karakteriyle oyunculuğa adım atan oyuncu, Hindistan’ın India kentinde dünyaya gelmiştir. Birçok alanda ödüller alan deneyimli oyuncu, onlarda dizi ve filmde de başrol olarak yer almıştır. Tatlı Bela dizisinde Avdhoot Kirloskar karakterine hayat veren oyuncunun hayat verdiği karakter, Asta’nın babasıdır. Niranjan’ın şirketlerinin birisinde çalışan Avdhoot, işine bağlı ve dindar birisidir.

Kalindi Avdhoot Kirloskar (Prachi Shah)

Tatlı Bela Kalindi Avdhoot Kirloskar (Prachi Shah)12 Aralık 1979 yılında Hindistan da dünyaya gelen oyuncu, aynı zamanda modellinde yapmaktadır. Güzelliğiyle dikkat çeken oyuncu, Hindistan’ın sevilen aktörlerinden biridir. Kamera karşısına ilk defa 2000 yılında geçen oyuncu, Koshish Ek Asha dizisi sayesinde profosyonel oyunculuğa adım atmıştır. Onlarca dizi ve filmde rol alan Prachi Shah, kamera karışısına en son 2020 yılında Laxmii sinema filmiyle geçmiştir. 9 Aralık 2005 yılında film yapımcısı Vishwas Paandya ile dünya evine giren oyuncu 2009 yılında kızları Khiana’yı kucaklarına almıştır. Güzel oyuncunun dizide hayat verdiği Kalindi Avdhoot Kirloskar karakteri, Asta’nın annesidir. Olukça duygusal ve dinine bağlı bir kadındır.

Jyoti Agnihotri Lokhande (Sheetal Dhabolkar)

Tatlı Bela Jyoti Agnihotri Lokhande (Sheetal Dhabolkar)22 Mart 1984 tarihinde Hindistan’da dünyaya gelen oyuncu, Tatlı Bela dizisinde hayat verdiği Jyoti Agnihotri Lokhande ile tanınmaya başlamış ve büyük dikkat çekmiştir. Başarılı yönetmen Randeep Mahadik ile evlenen oyuncunun Aarush isminde 1 oğlu vardır. Kamera karşısına en son 2020 yılında Hacked filmiyle geçen oyuncu filmde Nandini karakterine hayat vermiştir. Oyuncunun kariyerinde ki asıl çıkışı sağladığı dizi olan Tatlı Bela da hayat verdiği Jyoti Agnihotri Lokhande karakteri, Niranjan’ın kızıdır.

Sidhart (Ankit Modgill)

Sidhart (Ankit Modgill)30 yaşında ki oyuncu 04 Kasım 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Aynı zamanda dans sanatçısı olan Ankit Modgill, 2013 – 2014 yılları arasında yayınlanan Bani Ishq Da Kalma dizisinde hayat verdiği Amreek Singh karakteriyle büyük beğeni toplamıştır. Tatlı Bela dizisinde Sidhart karakterine hayat veren oyuncunun canlandırdığı karakter, Nirancan’ın kızı Jyothi ile evlidir. Halası ile birlikte Jyothi ye eziyet eden Sidhart, acımasız biridir.

Tatlı Bela Dizisinin Konusu

Dizide, Shlok ve Asta arasında yaşanan aşk hikayesi anlatılmaktadır. Kadınlardan nefret eden Shlok annesi yüzünden eski eşinden ayrılmıştır. Asta ise tam tersine sevecen ve sıcak kanlı bir insandır. Tesadüfen yolları kesişen Asta Shlok başta birbirlerinden nefret etmektedir. Ancak ilerleyen günlerde bu nefret aşka dönüşecek ve dizide aralarında ki bu tutkulu aşk anlatılacaktır.

Bu konumuzda sizlere Tatlı Bela dizisinin oyuncu kadrosunu-karakterlerini ve dizinin konusunu açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

 1. Zeyneb dedi ki:

  Meraba ben Shrenu və Avinash in faniyim və istiyorum ki Tatlı bela dizisi yeniden başlasın lutfen eyer başlasa saat öylen zamaninda başlasin sizdən rica ediyorum lütfen

 2. Yasemin dedi ki:

  Tatlı bela çok güzel ama neden bu kadar geç çıkıyor keşke saat 12.30’da çıksa

 3. Deniz Toprak dedi ki:

  Bu güzel bir film severek izliyorum elinize emeğinize sağlık ama keşke eski bölüm leri olmasaydı yeni olsaydı … Ve şunuda belirteyim yeni bölüm leriyle karşımızda olsun .

 4. Merve Özbey dedi ki:

  Lütfen Tatlı Belanın Yeni Bölümleride Olsun