Şuursuz Aşk Filmi Oyuncuları Vizyon Tarihi Tv’de Ne Zaman Hangi Kanalda?

Tv
06.06.2019
14

Şeddadi yapımdan yeni bir film haberi geldi bugün bizlere. Şuursuz Aşk isimli filmin Oyuncuları Vizyon Tarihi Tv’de ilk Ne Zaman Hangi Kanalda? yayınlanacağını ve tüm kadroyla yapımcısı yönetmeni ve senaristi hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca Şuursuz Aşk Filminde oyuncu olmak yada Şuursuz Aşk Filminin oyuncu kadrosu hakkında detaylı bilgiler isteyenlere de bilgiler aktarmaya devam edeceğiz.

Şuursuz Aşk filmi setinden görüntüler

Şuursuz Aşk Filminin Oyuncuları Kimler?

Şuursuz Aşk Filmi yaz aylarında dizilerin olmaması ama başarılı ve sevilen dizi oyuncularının bir araya gelerek çektikleri filmlerle canlılığını korumaya devam ediyor. Şuursuz Aşk Filmi de bu sezonun en popüler dizilerinden birisi olan Hercai dizisinde Reyyan karakteri ile büyük bir ün ve şöhrete kavuşan Ebru Şahin ile son olarak Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinde başrol oynayan İsmail Hacıoğlu’nu buluşturacak olan Şuursuz Aşk Filminin tüm oyuncularını sizlere kısa kısa tanıtmak istiyoruz.

Şuursuz Aşk filmi bir çok başarılı oyuncuyu bir araya getiriyor. Filmin baş rollerinde İsmail Hacıoğlu ve Ebru Şahin gibi isimlerin yanı sıra Nazan Kesal, Burcu Kara, Ayşen Batıgün, Ruhi Sarı, Tuncer Salman, Emir Benderlioğlu, Halit Karaata, Ali Buhara Mete, Şekip Taşpınar, Erdal Ayna, Volga Sorgu, Seher Terzi, Aslı Hür, Egemen Duman, Demet Oran gibi önemli oyuncular da yer alıyor. Filmin çekimleri 24 Haziran 2019 da başlayacak.

Şuursuz Aşk filmi oyuncu kadrosu

Şuursuz Aşk Filminin Konusu Nedir? İşte Şuursuz Aşk Hikayesi Özeti

Şuursuz Aşk filminin konusunu ve hikayesinin ne zamanı anlattığını merak edenler için kısaca yazalım. Şuursuz Aşk 1980 ihtilalinin olduğu yıllarda Ebru Şahin’in canlandırmış olduğu Menekşe ile İsmail Hacıoğlu’nun canlandırmış olduğu Yusuf karakterinin sıradışı ve etkileyici aşk hikayesini konu alacak. Zorlu yılların aşka engel olamayacağını oldukça güzel bir dille sinema severlere aktaracak olan Şuursuz Aşk filminin bu yaz çekilen en iyi  filmler listesinde ilk sırayı zorlayacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Şuursuz Aşk filmi oyuncu kadrosu toplandı

Şuursuz Aşk Filmi Oyuncu Kadrosu:

1- Ebru Şahin (Menekşe Karakteri)

Şuursuz Aşk filminde Menekşe, 1980’li yıllarda akıl hastanesinde tedavi gören bir hastadır. Gördüklerinden oldukça etkilenen Menekşe kafayı oynatmıştır ve akıl hastanesine düşmüştür. Ancak burada hastane bahçesinde simit satanlardan birisi olan Yusuf onun hayatına dokunmuştur. Yusuf ile yollarının kesişmesi Menekşe için yeni bir başlangıç olmuş ve onun için aşkında başladığı yer olmuştur. Beklenmedik zamanda Yusuf ile Menekşenin aşkına şahitlik etmeye başlayan darbe yılları aşkın sevginin önünde hiç bir engelin olmayacağını bir kez daha ortaya koymuştur.

Şuursuz Aşk filmi Ebru Şahin (Menekşe Karakteri)

Şuursuz Aşk filminde Menekşe karakterini canlandıran Ebru Şahin isimli oyuncudur. 1994 yılında İstanbul’da doğan Ebru Şahin İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri enstitüsünden mezun olmuştur.  Son olarak Hercai dizisinde Reyyan karakteri olarak karşımıza çıkan Ebru Şahin oyunculuk eğitimlerinin ardından dizi ve sinema filmlerinde oynamaya başlamış ve yeteneği sayesinde dizi ve filmlerin aranan oyuncularından birisi olmuştur. Hercai dizisindeki Reyyan rolünden önce Yasak Elma dizisinde Hira karakterini oynayan güzel oyuncu bu diziden önce de İstanbullu Gelin dizisinde Burcu karakteri olarak seyirciyle buluşmuştu. Savaşçı dizisinde Didem karakterini de canlandırmış olan Ebru Şahin daha önce Kan Parası ve Nilüfer isimli filmlerde de rol almıştı.

2- İsmail Hacıoğlu (Yusuf Karakteri)

Şuursuz Aşk filminde Yusuf, 1980’li yıllarda hastane önlerinde simit satan gençlerden birisidir. Yusuf hem yakışıklı hem de engelli bir simitçidir. Akıl hastanesinde tedavi gördüğü sırada Menekşe Yusuftan bir simit alır ve o simit Menekşe ile Yusuf arasında yeni bir aşkın başlangıcı olur. Şuursuz Aşk filminde simitçi Yusuf ve Menekşe tanışınca aşkı da tanımaya başlarla ve engel tanımayan bir sevgi başlar aralarında.Şuursuz Aşk filmi İsmail Hacıoğlu (Yusuf Karakteri)

İsmail Hacıoğlu Kimdir? 1985 yılında İstanbul’da doğan yakışıklı oyuncu İsmail Hacıoğlu oyunculuğa küçük yaşlarda başlamıştır. Müjdat Gezen okulunda tiyatro bölümünde eğitim aldıktan sonra Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünü bitirdi. Koçum Benim, Bir İstanbul Masalı, Anlat İstanbul, Beyaz Gelincik, Sınav, Kabadayı gibi dizi ve filmlerde oynadı. Son olarak Ayla sinema filminde ve Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinde oynayan başarılı oyuncu Şuursuz Aşk sinema filminde Yusuf karakterine hayat veren engelli bir simit satıcısını canlandıracak.

3- Nazan Kesal (Refiye Karakteri)

Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki Fazilet rolü ile herkesin hafızasına kazınan Nazan Kesal şu sıralar Halka dizisinde rol alıyor. 1969 yılında Manisa’da dünyaya gelen Nazan Kesal Şuursuz Aşk filminde Refiye karakterine hayat verecek. Şuursuz Aşk filminde Refiye rolündeki Nazan Kesal Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Oyunculuk bölümünü bitirmiştir. Nazan Kesal Halka dizisinden önce Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile 2 sezon boyunca oldukça popüler bir rolde oynamıştır.Şuursuz Aşk filmi Nazan Kesal (Refiye Karakteri)
4- Burcu Kara (Doktor Sezen Karakteri)
5- Ayşen Batıgün (Mine Karakteri)
6- Ruhi Sarı (Rıza Karakteri)
7- Tuncer Salman (Dündar Karakteri)
8- Atıf Emir Benderlioğlu (Polis Karakteri)
9- Halit Karaata (Neşet Karakteri)
10- Ali Buhara Mete (Nihat Karakteri)
11- Şekip Taşpınar (Müfit Karakteri)
12- Beritan Erdal Ayna (Memduh Karakteri)
13- Volga Hüseyin Sorgu Tekinoğlu (Edepsiz Karakteri)
14- Seher Terzi (Aşçı Halime Karakteri)
15- Egemen Duman (Selim Karakteri)
16- Demet Oran (Akıl Hastanesinde Doktor Perihan Karakteri)
17- Aslı Hür (Elif Karakteri)
18- Ayhan Anıl

Şuursuz Aşk filmi Aslı Hür (Elif Karakteri)

Şuursuz Aşk Filmi Nerede Çekiliyor?

Yusuf ve Menekşenin inanılmaz aşk öyküsünü izleyeceğimiz Şuursuz Aşk sinema filminin bir çok sahnesi İstanbul’da çekilecek. Şuursuz Aşk filminin gösterime girmesi ile birlikte filmin çekim yerleri ve Şuursuz Aşk nerede çekiliyor sorusuna da burada detaylı olarak cevap vereceğiz.

Şuursuz Aşk Filmi Vizyon Tarihi Ne Zaman?

24 Haziran 2019 tarihinde çekimlerine başlanan Şuursuz Aşk sinema filminin yaklaşık 2 ay sürecek olan çekimleri sonrasında Eylül 2019 da vizyona girmesi bekleniyor. Büyük bir sorun olmadığı takdirde yeni sezon öncesi diziler başlamadan Şuursuz Aşk filmini sinema severler beyaz perde de izleyebilecek.

Şuursuz Aşk Filmi Tv’de İlk Ne Zaman Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Son dönemde bir çok film sinemadan hemen sonra Netfilix platformunda yayınlanmaya başladı. Tv de ilk olarak Fox tv de ekrana gelmesi beklenen Şuursuz Aşk filmi için henüz kesinleşmiş bir tarih bulunmuyor. Şuursuz Aşk filminin hangi kanalda hangi tarihte ve günde yayınlanacağı kesinleşince sizlere ayrıca yazacağız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. aynur dedi ki:

    suursuz ask ne zaman ve hangi kanalda bakabiliriz