Su Koruyucuları: Okula Dönüş Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

22.08.2023
2.353

Su Koruyucuları: Okula Dönüş dizisi oyuncu kadrosu ve konusunu sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu İdris Meydi ve Volkan Yaveroğlu’nun kaleme aldığı Su Koruyucuları: Okula Dönüş dizisinin yönetmen koltuğunda Şevki Es oturmaktadır. Yapımını Fabrika Yapım’ın üstlendiği Su Koruyucuları: Okula Dönüş dizisinin kadrosunda yer alan isimler ve konusu merak edilmiştir. Bizlerde Su Koruyucuları: Okula Dönüş dizisinin oyuncularını ve konusunu sizlerle paylaşacağız.

Su Koruyucuları: Okula Dönüş Dizisi Oyuncu Kadrosu

Çağla Naz Kargı
Gediz Cihangir Doğan
Behiç Burhanlıoğlu
Demir Saygı
Selen Gül
Elif Erkan
Arhan Kuyucak
Seda Yılmaz
Ahmet Cüneyt YalazSu Koruyucuları Okula Dönüş Dizisi Oyuncu Kadrosu fox

Çağla Naz Kargı

21 Temmuz 2006 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Çağla Naz Kargı, 17 yaşındadır. Daha önce Dardanel Ton, Arçelik, Panda Stix, Sofia Kağıt Havlu, Maret gibi markaların reklam filmlerinde boy gösteren çocuk oyuncumuz Vogue Dergi, All Fokids Derg, Elle Dergisi gibi markaların çekimlerinde de yer almıştır. İlker Çoşkun menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. 2014 yılında Bizim Hikaye dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atan Çağla Naz Kargı, özellikle Adı Efsane dizisiyle tanınmıştır.

Gediz Cihangir Doğan

2006 yılında dünyaya gelen Gediz Cihangir Doğan, Flemenkçe ve İngilizce bilmektedir. Aynı zamanda piyano çalan çocuk oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2018 yılında Tozkoparan dizisiyle geçmiştir. 17 yaşının içinde olan oyuncumuz Gediz Cihangir Doğan özellikle Tozkoparan dizisinde ki performansı ile tanınmıştır. Oyuncumuz Gediz Cihangir Doğan, en son 2023 yılında Su Koruyucuları: Okula Dönüş’ün öncesi olan Su Koruyucuları Geleceğin Beşlisi isimli filmde yer almıştır.Su Koruyucuları Okula Dönüş Dizisi Oyuncuları

Behiç Burhanlıoğlu

2006 yılının Ocak ayında memleketi Adana’da dünyaya gelmiştir. 17 yaşında olan Behiç Burhanlıoğlu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi’nde eğitimine devam etmektedir. Tiyatronun yanı sıra aynı zamanda basketbolla da yakından ilgilenmektedir. Kamera karşısına ilk defa 2019 yılında Hekimoğlu dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle bu dizide canlandırdığı Naci karakteri ile tanınır hale gelmiştir. Behiç Burhanlıoğlu en son 2023’te Su Koruyucuları Geleceğin Beşlisi isimli filmde rol almıştır.

Demir Saygı

2008 yılında İstanbul’da dünyaya gelen çocuk oyuncumuz Demir Saygı’nın sinemaya gitmek, spor yapmak, kitap okumak ve gitar çalmak gibi hobileri vardır. Kamera karşısına ilk defa İçimizde Ki Hazine isimli sinema filmiyle geçmiştir. Performansıyla yapımcıların dikkatini çeken oyuncumuz özellikle Tozkoparan dizisinde canlandırdığı Burak karakteri ile tanınmıştır. Demir Saygı daha önce Uyanış: Büyük Selçuklu ve Su Koruyucuları Geleceğin Beşlisi gibi yapımlarda da rol almıştır.

Selen Gül

1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. Selen Gül, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. Ayrıca 2003 ile 2005 yılları arasında İstanbul Akademisi’nde Radyo Sinema ve Televizyon Bölümü’nde eğitim almıştır. Aynı zamanda sunuculukta yapmaktadır. 2019 yılında Bir Aile Hikayesi dizisiyle oyunculuğa adım atan Selen Gül daha önce Kanal T ve Cem Tv’de spor merkezinde editörlük yapmıştır. En son ise Su Koruyucuları Geleceğin Beşlisi filminde yer almıştır.

Elif Erkan

Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Elif Erkan’da merak edilmiştir. Ancak Elif Erkan, sektörde yenidir. Bu nedenle de oyuncumuz hakkında fazla bir bilgi yoktur. Elif Erkan kamera karşısına ilk defa 2023 yılında Su Koruyucuları Geleceğin Beşlisi sinema filmiyle geçmiştir. Dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz şimdi de bu filmin devamı olan Su Koruyucuları: Okula Dönüş dizisinde rol alacaktır. Bizler Elif Erkan hakkında başka bilgilere ulaştığımız zaman sayfamıza ekleyeceğiz.

Arhan Kuyucak

Çocuk oyuncumuz Arhan Kuyucak, Erbulak Evi Oyunculuk Okulunda 4 yıldır oyunculuk eğitimi almıştır. Ancak oyuncumuz Arhan Kuyucak sektörde yeni olduğu için hakkında başka bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Arhan Kuyucak’ın önümüzdeki yıllarda bir çok başarılı projede rol alacağını düşünüyoruz. Su Koruyucuları: Okula Dönüş dizisinin önemli oyuncularından biri olan Arhan Kuyucak hakkında daha detaylı bilgilere ulaştığımız zaman sayfamıza eklemeye devam edeceğiz.

Seda Yılmaz

Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Anasanatdali’ndan 2010 yılında mezun olmuştur. Aktif olarak tiyatro oyunlarında rol alan oyuncumuz aynı zamanda yönetmenlikte yapmaktadır. Yurtdışında da ortaoyun gibi birçok atölye çalışmalarına katılan oyuncumuz, 2016 yılında İstanbul Şehir Tiyatrosu bünyesinde çalışmaya başlamıştır. Aynı zamanda sosyoloji bölümünde okuyan Seda Yılmaz, tiyatro oyunlarında ışık operatörü ve kostüm tasarımcısı olarak da görev almaktadır.

Ahmet Cüneyt Yalaz

16 Haziran 1966 yılında Rize’de dünyaya gelmiştir. Ahmet Cüneyt Yalaz, Boğaziçi Üniversitesi İİBF İktisat Bölümü’nden mezun olmuştur. Daha sonra ise Boğaziçi Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Aynı zamanda tiyatro yönetmeni yapan oyuncumuz çevirmendir. Daha önce Ramo, Baba Candır, Seviyor, Sevmiyor, Çukur, Şehrin Melekleri, Aramızda Kalsın gibi dizilerde yer alan oyuncumuz en son Üç Kuruş dizisiyle seyirci karşısına çıkmıştır.

Su Koruyucuları: Okula Dönüş Dizisi Konusu

Su Koruyucuları: Geleceğin Beşlisi filminin devamı olan Su Koruyucuları: Okula Dönüş dizisinde, insanlara su kaynaklarının kısıtlı olduğunu ve bu kaynakların korunması gerektiğini anlatılmaktadır. Finish işbirliğinde çekilen Su Koruyucuları: Okula Dönüş dizisi çocuklar ve ailelerini su kaynaklarının kısıtlı olduğu ve korunması gerektiği hakkında bilgilendirmektedir.

Su Koruyucuları: Okula Dönüş dizisi oyuncu kadrosu ve konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.