Star Tv Sahur Program Sunucusu Halil Necipoğlu Ne Kadar Alıyor?

Yorum Yap 268 kez izlendi

Bu konumuz Star Tv İftar ve Sahur Program Sunucusu Halil Necipoğlu Ne Kadar Ücret Alıyor? konusunda olacak.
Star TV 2020 Ramazan ayına özel hazırladığı hem iftar hem de sahur programında Halil Necipoğlu ile anlaştı. Son olarak TRT ekranlarında Kuranı kerimi güzel okuma yarışmasında jüri olarak izlediğimiz hocanın aldığı maaş para merak konusu oldu.

Star Tv Halil Necipoğlu hoca Ücreti MaaşıStar Tv Ramazan Sunucusu Halil Necipoğlu Ücreti Maaşı

2020 Ramazan programında görev alan sunucu Halil Necipoğlu Ne Kadar maaş alıyor ücreti belli oldu mu gibi sorulara hemen yanıt verelim. Geçtiğimiz sezon Star Tv iftar ve sahur programı için Fatih Çıtlak hoca ile anlaşmıştı. Fatih Çıtlak hocaya yaklaşık 150 bin lira ödeyen Star TV Halil Necipoğlu hocaya ne kadar ödeme yapacak?

Star Tv Ramazan Bereketi Halil Necipoğlu kimdirStar Tv Sahur Program Sunucusu Halil Necipoğlu ile Nasıl Anlaştı?

Bu sezon korona virüs nedeniyle bir çok tv program ve dizileri ekrana getiremiyor. Haliyle reklam kazançları da çok düştü. Dizioyuncu.Com sitemize son gelen bilgilere göre Star Tv İftar ve Sahur Programını 2020 yılında sunacak olan Halil Necipoğlu hoca ile 100 bin liraya anlaştı. “Halil Necipoğlu İle Ramazan Bereketi”; Kur’an-ı Kerim tilavetleri, Esma’ül Hüsna, ilahiler, meal okumalari ve konukları ile Star TV’de izleyicisi ile buluşacak.

Star TV’de Ramazan ayı boyunca yayınlanacak olan iftar ve sahur özel programı için Halil Necipoğlu ile anlaştı ve sunucu arayışını bitirdi. Fatih Çıtlak hoca ise bu sezon Kanal D ile anlaştı. Fatih Çıtlak Ne Kadar Para Alıyor 2020 Ramazan (Kanal D) Halil Necipoğlu ile Ramazan Bereketi programı programı Star tv de her gün yayınlanacak.

Halil Necipoğlu 2020 Ramazan ayı boyunca Star TV’de programını sunmaya devam edecek. Sözleşmenin bir yıl olduğu belirtildi. Halil Necipoğlu İftar ve sahur saatlerinde yayınlanacak olan programın her bölümünde farklı konukları ağırlayacak. Güzel sohbeti ile herkesimden takdir alan Halil Necipoğlu hocanın kim olduğuna kısaca göz atalım.

Star Tv Sahur sunucusu Halil Necipoğlu ne kadar alıyorHalil Necipoğlu Kimdir?

Star Tv’de Ramazan Bereketi programını sunan Halil Necipoğlu hakkında kısa bilgiler: Halil Necipoğlu 1968 yılında Erzurum’da dünyaya gelmiştir. Babası da imamlık yapan Halil Necipoğlu, 14 yaşında hafız olmuştur. İmam Hatip Lisesi ve İlahiyat Fakültesi ön lisans mezunu olan Halil Necipoğlu Dolmabahçe Sarayının camisinde görev almıştır. Geçtiğimiz sezon TRT ekranlarında Kuranı Kerim yarışmasında hem sunucu hem jürilik yapmıştır. Farklı kanallarda sunuculuk ve sohbetler yapan Halil Necipoğlu son olarak Star Tv le anlaştı. 2020 Ramazan ayı boyunca Star TV’de Ramazan Bereketi programını sunacak.

Bu konuda Star Tv Sahur Program Sunucusu Halil Necipoğlu Ne Kadar Alıyor? konusunda kısa bilgiler verdik. Sizlerde Halil Necipoğlu hocamıza soru ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz. Hoşçakalın. Hayırlı Ramazanlar.

Etiketler