Söz Dizisi Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası

Söz dizisinin 85. bölüm süren ekran yolculuğu bitti ve star tv tarafından finali yayınlandı. Finali izleyenler benim gibi oldukça şaşırmış olmalı ki Söz dizisinin gelecek sezon da devam edeceğini beklerken dizi bir anda geri sayıma geçti ve final bölümü olarak yayınlanıp daha sonra da ekrandan kalktığı açıklandı. Söz dizisinin bu final haberi uzun süredir izleyip bağımlı hale gelen izleyicilerinin hiç hoşuna gitmedi elbette. Farklı dizilerde oynayan oyuncuları yeniden bir araya gelir mi, Söz dizisi 2021-2022 de yeniden yayınlanır mı merak ediliyor…

Not: 2021 yılındayız ve Söz dizisinin yeniden başlamasını bekleyen binlerce hayran kitlesi var. Demek ki Söz dizisi yıllar geçse de unutulmayan güzel projelerden biriydi. Söz dizisinin oyuncu kadrosu yeniden bir araya gelirse 2021-2022 yıllarında tekrar yayınlanması mümkün. Söz dizisi devam edecek olursa sizlere detaylıca duyuru yapacağız. İzleyenler için harika bir izlenim bırakan Söz dizisi sizce yeniden başlamalı mı? Yorumlarınızı aşağıya bekliyoruz.

Not 2: 2021 yılının Nisan ayında Tolga Sarıtaş’ın dizisi Arıza bitince izleyiciler yeniden Söz dizisi yeniden başlar mı devam eder mi kadro tekrar bir araya gelir mi gibi soruları merak edip sormaya başladılar. Şu anda bir çok dizide Söz dizisinin oyuncuları yer alıyor. Bu diziler devam ederken Söz dizisinin başlaması biraz zor gözükse de yeniden kadrosunun bir araya gelmesi ve dizinin ileriki yıllarda başlaması mümkün. Söz Dizisi Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası konumuz uzun ömürlü bir konu olacak görünüyor.

Söz Dizisinin Final Yapmasın Nedenleri Neler?

Aslında söz dizisinin final yapması için bir neden göremiyoruz. Son haftalarda Pazartesi günleri oldukça yüksek reytingler almaya devam eden ve Çukur dizisiyle yarışta zaman zaman birinci bazen de 2. sırada yer bulan Söz dizisinin üç sezondur devam eden mücadelesi oldukça başarılı geçti ve hem star tv hemde Söz dizisinin yapımcısı olan TIMS&B bu işten oldukça kar ettiler. Çünkü Söz dizisi gerçekten çok iyi izlendi ve adeta reytinglerde rekorlar kırıp kanala da yapımcıya da güzel reklam kazançları sağladı. Bu kadar iyi giden bir dizinin final yapması ilk kez yaşanacak Türkiye’de. Ancak reytingleri düşüren bazı nedenler var elbette..

Star tv Söz Dizisi Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası

Söz dizisinin Reytingleri Nasıl Düştü mü?

Pazartesi akşamları yayınlanan Söz dizisinin reytingleri kesinlikle final yapmasını gerektirecek ölçüde değil. Yani reytinglerde bazen birinci sırada bazende ikinci sırada yer buluyor Söz dizisi. Üç sezondur yayınlanmasını da göz önünde bulunduracak olursak Söz dizisinin başarısı gerçekten şapka çıkartılacak seviyede. Son haftalara baktığımızda Söz 7.67 oranında aldığı total reyting oranı ile Çukur dizisinden sonra ikinci sırada yer bulmuş. Yani dizinin reytingleri oldukça yüksek. Peki Söz dizisi reytingleri de iyi olduğu halde neden final kararı aldı bitmesi için bir neden var mı?

Söz dizisinin final sebepleri reytingler mi

Söz Dizisinin Gerçek Final Sebebi Nedir? Reytingler Yüksek olmasına rağmen niçin Final yapıyor?

Star tv ekranlarında yayınlanan Söz dizisinin reytingleri kesinlikle çok iyi gidiyor. Şöyle bir örnek vererek sizlere daha iyi açıklamak istiyorum. Söz dizisinin son haftalarda almış olduğu 7-8 oranlarındaki reytingler belki son üç yılın en düşük reyting oranları olarak sosyal medyada dillendiriliyor. Peki son dönemde hangi dizi Söz dizisinin gösterdiği bu uzun süreli başarıyı gösterdi? Söz dizisi gibi yüksek reytingleri olan Sen Anlat Karadeniz ilk sezonunda reyting rekorları kırmasına rağmen ikinci sezonda o kadar düştü ki neredeyse Söz dizisinden az izlenir oldu son haftalarda. Söz dizisine baktığımızda 3. sezonun sonunda bile hala çok yüksek reyting oranları ile devam ediyor yoluna. Başka bir ölçüt daha söyleyelim, şimdi yeni başlayan bir dizi 7 veya 8 oranında reyting alsa herkes ne düşünür? Çok iyi reytingleri varmış dizinin helal olsun der. Peki Söz dizisi bu kadar zamandan sonra hala yüksek reytinglere rağmen neden devam etmiyor? İşte bir kaç neden:

 1. Söz dizisi iyi reyting almasına rağmen oyuncularla yapılan anlaşmalar bittiği için bütün oyuncuların yüksek ücret talep etmeleri nedeniyle anlaşmaya varılamadığı için Söz dizisinin yeni sezonda devam etme şansı maalesef çok fazla yok.
 2. Üç sezondur aynı dizide benzer rolleri sürekli oynayan oyuncular sıkılmaya ve yeni maceralar aramaya başladılar. Hani derler ya bal yiyen baldan usanır diye.. Örneğin Burak Sevinç Söz dizisinde Avcı karakteri olarak oldukça sevilen bir oyuncu idi ama diziden bir süre önce ayrılarak yeni bir dizide başrol teklifini geri çevirmedi ve şu sıralar Leke isimli yeni bir dizide baş rolde oynuyor..
 3. Seyirci de artık sıkılmaya başladı sanki. Mesela konu hep Yavuz komutanın sevgililerine geliyor, her sezon bir sevgili ölüyor yenisi geliyor. Yavuz komutan tam ona alışıyor aşık oluyor birde bakıyoruz ki o da ölmüş yerine yeni sezonda başka kız gelmiş. Kısacası dizi de biraz kendini tekrar etmeye başladı ama reytinglerine diyecek lafımız kesinlikle yok.

Söz Dizisi Final olmasın bitmesinTüm bu gelişmeler sonrasında dizinin son yayınlanan tanıtım fragmanında son beş bölümde diye geriye sayması yinede diziye yıllarını vermiş ve karakterlerle bütünleşmiş olan izleyicileri çok üzdü. Dile kolay bir dizinin 3 sezon devam edip çok başarılı olması. Elbette final olması Söz dizisi devam etsin diye büyük bir talep olacaktır hem star tv hemde yapımcısı Tims B yapıma..

Söz Dizisi Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası Nedir?

Bildiğiniz üzere Söz dizisi 80. Bölüm 29 Nisan Pazartesi ekrana gelirken, Söz dizisi final bölümü 84. Bölüm ise 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü ekrana gelecek. 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak olan 84. bölümü ile final yapacak olan Söz dizisinin final değil de sezon finali yaparak yaz tatiline girmesi ve gelecek sezonda kaldığı yerden devam etmesi seyircisinin en büyük isteği. İşte biz bu konumuzda Söz Dizisi Final Yapmasın Sezon finali yaparak Devam Etsin Kampanyası başlatarak sizlerinde bu konuda desteği ile dizimizin devam etmesine çalışacağız. Zor değil, nasıl mı?

Söz Dizisi Final Yapmasın Devam Etsin

Star Tv Söz Dizisini Final Yapmasın, Söz 4. Sezonda Devam Etsin Kampanyası

Star tv zaman zaman seyirciyi dinleyen bir kanaldır. Bu kadar güzel izlenme oranlarına sahip olan Söz dizisinin bitirince eline bir şey geçmeyecek, Star tv de reklam geliri ve karizma bir dizi kaybedecek. Bu nedenle seyircilerle el ele vererek star tv ye sesimizi duyurabilir ve Söz dizisinin devam etmesi için elimizden geleni yapabiliriz.. İşte yapacaklarımız:

 • Öncelikle Söz Dizisi Final Yapmasın Bitmesin diye bu konuya yorumlarımızı güzel cümlelerle yazıyoruz.
 • Sonra bu sayfayı sosyal medyada sevdiklerimizin de görmesi daha doğrusu herkesin görüp paylaşması için bu sayfanın linkiyle paylaşıyoruz.
 • Böylelikle sesimizi sosyal medyada facebook twitter ve instagram gibi alanlarda duyuruyoruz.
 • Bu aşamadan sonra bizde dizioyuncu.com olarak sizlerden gelen mesajları ve yorumları star tv ile paylaşarak dizinin devam etmesi için nasıl büyük bir istek olduğunu kanala göndereceğimiz mailler ve paylaşımlarla gösteriyoruz. İnşallah kampanyamız başarıya ulaşır ve söz dizisi gelecek sezonda devam eder.

Söz Final Yapmasın bitmesin devam etsin

Söz Final Olmasın Bitmesin 4. Sezonda da Devam Etsin Sizde destek olun:

Sevilerek izlenip takip edilen ve büyük bir kitlenin yıllardır sevip izlediği Söz dizisinin devam etmesi için sizlerde bu kampanyaya destek olun lütfen. Söz dizisi gerçekten güzel bir dizi. Hem Türk aile yapısına uygun, hemde diğer dizilere göre edepli ahlaklı bir Türk dizisi. Pazartesi günü Yasak Elma gibi saçma sapan dizileri izlemek istemeyen ve milli manevi duyguları yoğun olarak hissettiren Söz gibi dizilere bizim ihtiyacımız var. Tims-B yapımdan da ricamız böylesine kaliteli bir diziyi kolayca harcamaması yönünde olacak. Kolay olmuyor bu dizi işleri en iyi bilenler yapımcılar. Bu nedenle güçlü bir dizi olan halkın sevgisini saygısını kazanmış Söz gibi bir diziyi kolayca harcamak yerine oyuncular ile anlaşarak devam ettirmeye çalışmaları hem izleyiciyi çok memnun edecek hemde kendileri kazanmaya devam edecek.

Star tv Söz Dizisi hakkında final açıklaması yaptı

Sonuç olarak Söz Dizisi kesinlikle Final Yapmasın Devam Etsin istiyoruz. Böylesine kaliteli bir dizi kolay ortaya gelmediği gibi kolayca da bitsin istemiyoruz. Lütfen sizlerde bu konuya duyarsız kalmayın ve Söz dizisi kaldığı yerden 2021-2022 sezonunda da devam etsin. Sizlerin de yorum ve görüşlerini bekliyoruz..

Söz Dizisi 2021-2022 Sezonu Devam Etsin

Söz dizisi çok sevilmiş ve tutulmuştu. Şimdi dizinin hayranları Söz dizisi 4. sezonda 2021-2022 yıllarında devam etsin istiyorlar. Bu nedenle Star tv izleyiciler tarafından ikna edilmeye çalışılıyor. Tolga Sarıtaş da Söz dizisinden sonra iyi bir dizide kendini gösteremedi. Söz Dizisi 4. sezon 2021-2022 de Devam Etsin istiyorsanız aşağı yorumlarınızı yazın lütfen..

Yorum yaz

197 Yorum

 1. Söz dizisi tekrar başlasın nolur 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 2. Avatar 🇹🇷🇹🇷Söz🇹🇷🇹🇷

  Söz yeniden başlasın nolur hergün izleyeceğim hergün her hafta hiç kaçırmayacağım…

 3. Avatar Fatih akın

  Söz biteli sene oldu ve hayla unutulmadı lütfen söz dizisini tekrar başlatin acun ılıcalı söz dizisini satın alda exxende yayınlada izleyelim

 4. Avatar söz hayranı

  sözün düşmesinin sebebi baya açık çünkü aybüke abla diziden ayrıldı vetolga abi de asker olmadığı için dizi çok izlenemedi 1. sezona bakın birde 2. sezona bakın ne kadar fark var ama dizi devam etse iyi olur ve aybüke abla gelse dahada izlenir ama şundan eminimki tolga ab, sözü devam etirir

 5. Tek izlediğim diziydi maalesef ki hala bir umuttur ki efsane bir dönüş bekliyoruz
  Saçma sapan diziler hala devam ederken vatan İçin millet için ve insanlara dinini kitabını milliyetçiliğini ahlaklı bir dizi olması herşey den daha önemli internetten hep eski bölümleri açıp açıp izliyoruz yani

 6. Avatar Enes zengin

  Allah aşkına şu dizi başlasın hata o kadar özledimki arada sıtara gitip eski bölümlerini veriyolarmı
  Diye bakıyorum

 7. Söz dizisi vatanimi milletimi ve bayrağımı daha iyi anlamami sağladı. Şu ana kadar izlediğim diziler arasından bana en çok şey kazandıran aynı anda pek çok duyguyu yaşatan tek diziydi. Gelecek nesillerin de bu güzel diziyi görmesi gerek herkesin bu diziden öğreneceği daha çok şey var.

 8. Lütfen söz dizisi devam etsin hem cok heycanli hem askerle iligili seyler ögreniyorsun ve cok kisi bakmayi seviyo bu dizi ne güzel aksiyonlu ve cok kisi seviyor o yüzden lütfen 2021-2022 de devam etsin

 9. Bir “Söz” dizisi aşığıyım. En sevdiğim dizim. İzlemeden duramıyorum, dizi finale girdiğinden beri üzgünüm. Karantina da diziyi baştan sona 3 kez bitirdim ve sıkılıyor musun? Diye sorarsanız sıkılmıyorum. Yeni sezon’u bekliyorum. Sizi çok seviyoruz “Söz”…

 10. Avatar İsim vermek istemiyorum ama en büyük hayranıyım

  Söz asla final olmasın oyuncular tekrardan bir araya toplansın ve 2027 ye kadar devam etsin yani şimdiki arka sokaklar gibi devam etsin

 11. Söz yeniden başlasın cok seviyordum ama aynı oyuncular olsun ama başlasın nolur en cok izlediğim dizi başlasın başlasın başlasın SÖZ

 12. Avatar Söz hayranlarııı

  NOLUR TEKRAR BAŞLASIN SÖZ DİZİSİ LÜTFEN YETER YILLAR GEÇSEDE UNUTULMUCAK UNUTULMAZ BİZ HAYRANLARININ HİÇ HOLUNA GİTMEDİ LÜTFEN GEREKLİ YERLERE İCRA EDİYORUM TEKRAR AYNI OYUNCU KADROSU İLE DEVAM ETSİN ÇOK SEVİYORUZ SÖZ DİZİSİNİ TAM ANLAMIYLA AŞIĞIYIZ MI DENİLİYORDU EVET EVEETT

 13. Söz 21.yüzyılın en güzel dizisiydi…Final yapılmamalıydı.

  Ama ben inanıyorum ki hem oyuncular hem de yapımcılar biraz ara vermek istediler.

  Oyuncular sürekli aksiyonlu sahnelerde ,uzun saatler çalışmakdan dolayı yorgun düştüler ve Tims & B de biraz dinlenmeleri için oyunculara zaman tanıdı.

  Bu arada oyuncular farklı projelerde yer alsalar da,Söz dizisindeki popülaritelerini yakalayamadılar.

  Söz dizisini tekrarlarıyla ve you tube dan 7 kez izlemiş bir Söz fanı olarak,oyuncuların her birisinin yeni projelerini de izledim ama,hiç birini çok başarılı bulmadım.

  Bir gün yapımcılar ve oyuncular arasında eğer herhangi başka bir anlaşmazlık var idiyse bile bunun giderilmesini ve her iki taraf için de orta yolun bulunup
  bu güzel dizinin kaldığı yerden devam etmesini ya da aynı oyuncu kadrosuyla dizinin başka bir versiyonunun çekilmesini tüm kalbimle diliyorum…

  Okadar uyumlu,okadar başarılı bir ekip di ki Söz ekibi,bu güne dek Söz hariç hiç kimsenin yakalayamadığı bir başarıya topluca imza atmışlardı.Ben ve Söz fanları hepsini çok özledik.

  Söz dizisini geri istiyoruz!!!

  Sevgili Timur SAVCI ve sevgili Burak SAĞYAŞAR lütfen biz söz fanlarının sesini duyun ve diziyi yeniden çekin!

  Diğer yapımlarınız da çok başarılı olmasına rağmen eğer Sözü yeniden çekerseniz,tüm diğer yapımlara fark atacakdır ve reyting rekorları kıracaktır emin olun!

  Çünkü çok özlendi.

  Başarılarınızın artarak devamını diliyorum ve Söz ile ilgili dileklerimizi gerçekleştirmenizi diliyorum.

  Sevgilerimle

  Suna KORKMAZ

 14. Avatar Elif gülbahar

  Söz ilk çıktığı zamandan beri hep onu izledim sadece benmi evdeki herkes pürdikkat onu izliyordu onun final yapmasına çok üzüldük inşallah bu seslerimiz size duyulur ve söz dizisi devam eder nolur söz yeniden başlasın ☺☺☺

 15. Star tv iyicene cıvıttı söz dizisinin tekrarını başlatıp,dizi tekrarlarını bitirmeden kaldırıyorlar.yazık insanların duygularıyla oynamayın.

 16. Söz başlamalı geri gelsin yönetmenin yağız alp akaydın

  • Onun yerine sözün yapımcısı ve yönetmeninden Teşkilat diye yeni dizi var. Her pazar akşamları Trt1de 1. Bölümü izledim tavsiye ederim. Güzel devam etcek bence. Zaten Tims&B nin pek kötü yapımı yok.

 17. Hayatımda gördüğüm en kral diziydi ya böyle bi diz nasıl final olur inş yeniden baslar.ama keske aybuke pusat ve burak sevinç (bahar ve fethi) diziden ayrilmasardi. Inş başlar yeniden Allah’ım lütfenn

 18. Söz gerçekten çok güzel bir diziydi YouTube da 4 milyon ınstegram da nerdeyse 2 milyon takipşisi var bence başlarsa reytin tavan yapar

 19. Lütfen söz dizisi tekrar başlasın ama eyfet geri gelsin ve bunlar olursa reyting rekorlari kirarsınız lutfen artık duyun sesimizi

 20. söz dizisi oyuncularına slm sizden ricam lütfen yeniden söz dizisi olsun tabiki aynı oyuncularla devam etsin. ben dahil çocuklarımda söz dizisini çok sevdi onları üzmeyin bizleri anlamaya çalışın

 21. Avatar Evoş söz hayranı

  Lütfen geri gelsin mümkünse tolga sarıtaş ve eren vurdem olmasını çok isterim inşalah geri gelir dizi savaşçı dizisi gibi 😁😁😁 bu hangi site bilmiyorum ama yinede göndereyim söz dizisini isteriz isteriz mutlaka.

 22. Bence bidaha söz dizisini getirsinler ama bu sefer farklı günde olsun pazaretesi ilmasın savaşçı dizisi nasil final olup tekrara geri geldiyse söz dizisin8nde aynı şekilde olmasını çok isterim inşalah geri gelir bu hangi site bilmiyorum ama yinede yazmak istedim ve içimde tutamadım özelikle filimde tolga sarıtaş ve eren vurdem olmasını çok isterim inşalah

 23. Avatar Sehrac İmanov

  Lütfen Söz dizisi yeniden başlasın.Eğer başlarsa reyting rekorları kıracağını hepimiz çok ve çok iyi biliyoruz!.!.!

 24. Avatar SÖZ HAYRANI

  LÜTFEN DEVAM ETSİN HERGÜN TEKRAR TEKRAR İZLİYORUM.HAYATIMDA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BİR DİZİ BU FİLMİ İZLEDİKÇE VATANIMA OLAN İNANCIM DAHA ÇOK ARTIYOR LÜTFEN 4.SEZON GELSİN.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

 25. Söz çok güzel bir diziydi lütfen devam edilsin tabi bu sefer fetih ile baharda ölmemiş olsun

 26. Ayıp be star tv sözün tekrarını bile kaldırmışsınız bu ülkenin milli menfatini görmezden gelip israyile konser veren özcan denizin dizisini yayınlıyorsunuz maalesef bir çoğu tv kanalımız ulusal milli egemenlikten çıkmış dış güçlerin maşası haline gelip edepsiz ahlaksız sevgili, karı,ve koca aldatma dizilerini yayınlıyorlar ülkemizin düştüğü hale bak yazıklar olsun

 27. Çıkar tin artık starda 2021 de yeni bölümlerin BEKLİYORUM söz inşallah cikarsin amin amin amin

 28. STARDA 2021 de yeni bölümlerini dört gözle bekliyorum lütfen çıksın aynı kadroyla bekliyorum yeni bilimleriyle bekliyorum starda söz yeni bölümlerini cik artık yeni bölümleri izlemek istiyordu 2021 de yeni bolumlerini bekliyorum söz seni çok seviyorum cik artık starda inşalalh çıkar amin i amin amin cik lütfen 2021 seni bekliyorum yeni bölümlerinle starda haber bekliyorum sizden çıktında cik inşallah çıkar 2021 starda cik cik cik bekliyorum çıktında star da 🙃

 29. Lütfen söz dizisi tekrar aynı kadroyla devam etsin çoook seviyoruz çıksın 2021 hadi ama aynı kadroyu merakla bekliyorum inşaallah çıkar ama busefer bahar ölmesin lütfen artık söz dizisi aynı kadroyla star da çıksın lütfen lütfen dört gözle bekliyorum söz dizisi starda çıkmasını COK ISTİYORUM çik sin artık 2021 de bekliyordu. Starda çık inşalalh çıkar tıms&B LÜTFEN CIK ARTIK LÜTFEEN 2021 BEKLIYORUZ STARDA INŞALLAH ÇIKAR BEKLIYORUM SIZDEN HABER ÇIKKKK 😌

 30. Söz dizisi gerçekten güzel bir dizi. Hem Türk aile yapısına uygun, hemde diğer dizilere göre edepli ahlaklı bir Türk dizisi. Pazartesi günü Yasak Elma gibi saçma sapan dizileri izlemek istemeyen ve milli manevi duyguları yoğun olarak hissettiren Söz gibi dizilere bizim ihtiyacımız var. Tims-B yapımdan da ricamız böylesine kaliteli bir diziyi kolayca harcamaması yönünde olacak. Kolay olmuyor bu dizi işleri en iyi bilenler yapımcılar. Bu nedenle güçlü bir dizi olan halkın sevgisini saygısını kazanmış Söz gibi bir diziyi kolayca harcamak yerine oyuncular ile anlaşarak devam ettirmeye çalışmaları hem izleyiciyinin beğenisini kazanmış olurlar

 31. söz verip sözümüzde durmak için söze kaldığımız yerden aynı ekiple yavuz ateş ve diğerleriyle devam etmesini istiyoruz.zaten şimdiki üç beş dizi dışındaki diziler hep aldatma kötü örnek teşkil ediyor yazık.

 32. Evet söz dizisini beğendik çok çabuk final oldu tekrar aynı ekiple devam etmesini istiyoruz yavuz ateş ve diğerleri olsun. zaten şuanki diziler Aile yapısına uygun değil üç beş dizi dışındaki diziler hep aldatma ÇOK kötü örnek teşkil ediyor.SÖZ kaldığı yerden devam etsin lütfen.

 33. Avatar Söz hayranı

  En güzel ve unutulmayan bir diziydi yeniden başlarsa çok seviniriz cok eğlenceli oyuncu kadrosu vardi

 34. Lütfen başlasın lütfen
  Gerekirse bizi star tv ile TIMS&B ile görüştürün biz yalvarırız geri başlasınn. Lütfenn. 🙏🙏

 35. Sözün yeni bölümleri gelmesini çok istiyoruz gerekirse bizi star tv ile TİMS&B Producrions ile biz (hayranları) konuşalım. Yeter ki film geri başlasınn. Lütfenn 🙏🙏🙏🙏

 36. Avatar Ozan Aksu (Keşanlı)

  Bence bu dizi çok güzel sinema bile çekse dünya da diğer filmler ile kapisabilir hem derler ya her Türk asker doğar yani her Türk asker vb. Olmak istiyor ve bu diziyi ekranlarda görünce hevesler artıyor en yakın zamanda başlamasını temenni ediyorum inşallah başlar 😇

 37. Avatar Ömer Seven

  Ben televizyon bakan bir değilim ama en sevdiğim diziler 2 tane 1 .söz 2. si ise sen çal kampimi ama dizi finale girmiş bile olsa hala izliyorum seviyorum çünkü 1 sezon daha gelse çok çok iyi olur lütfen sesimizi duyun.lutfen

 38. Kesinlikle baslasin biz ailece severek seyrediyoruz final yaptigi icin cok üzüldük eski bölümlerine kac kez izledik lütfen geri gelsin söz böyle bir dizi yok halan bikmadan izliyoruz

 39. Biz ailece cok severek izliyoruz bitmis bölümlerine tekrar izliyoruz tekrar baslamasini cok istiyoruz lütfen baslasin

 40. Avatar Söze devam

  Ben yutubeden izliyorum ama televizyondan izlersek ve yeni bölümleri de gelirse çok güzel olur eski bölümleri artık beni sıkıyor lütfen yeni bölümleri gelsin b

 41. Star daki söz dizisini tesaduf yeni kesfettim.Cok guzel bir diziymis.Final bile olmus.Ben tekrarini izliyorum.

  Çok guzel bir dizi mutlaka ayni kadro ile 2021 de yeni bolumuyle devam etmesini istiyorum.

 42. Söz dizisi devam etmeli eski bölümlerini bile severek izliyorum lütfen söz dizisi ekranlara geri dönsün

 43. Söz dizisinin tekrar çıkmasını istiyoruz lütfen söz eski kadrosuyla tekrardan devam etsin 2021
  #sözyenidenbaşlasın

 44. Avatar Sözbaşlasın

  Aynı kadro yerler değiştirilmiş de olabilir, önceden şehit olanlar da olabilir, yine de tekrar başlasın
  #Söztekrarbaşlasın

 45. Star tv ekranlarında yayınlanacak 5 sezonu başında söz konusu olabilir devam ettisni bekliyoruz görüşmek dileğiyle 2021 yılında

 46. Avatar Sude Yenipinar

  Ben dizinin başlamasını istiyorum ama 4.sezonda Burak sevinç(fethi) gelmesini istiyorum ve Meriç arala (eylem)evlenmesini istiyorum dizi olarak bunu lütfen yapabilir misiniz sizden rica ediyorum ben diziyi durmadan izliyorum bitse bile

 47. Avatar Kayhan bey

  Star tv ekranlarında yayınlanacak 5 sezonu başında söz konusu olabilir devam ettisni bekliyoruz görüşmek dileğiyle 2021 yılında

 48. Daha oncesinde hicbir bolumunu izlememistim fakat son zamanlarda ful bolumlerini izleme sansim oldu ve bayildim muhtesem bir dizi ama cok erken finale gitmis sacma sapan diziler devam ederken boyle kaliteli bir dizi neden erken final yapti lutfen devami olsun isterim

 49. Avatar Söz 2021❤

  Söz tekrar başlarsa eski heyecanımızla yeniden izleriz. Dünyanın en güzel, en anlamlı dizisi olmasına rağmen neden devam etmesin ki? Yavuz komutanı, Keşanlını, Feyzullahı, Ateşi, Nazlını, Avcını, Baharı, Eylemi, Erdem komutanı, Hafızı, Aşık. Söz tekrar başlasın lütfen❤❤Söz 2021❤❤

 50. Avatar Busenaz arslan

  Bu dizi gördüğüm en mantıklı, ve güzel bir dizi bittiğinde çok üzülmüştüm bidaha başlarsa çok sevinirim her zaman eski bölümleri izliyorum yeni bölümler gelsin istiyoruz bu dizi bana bayrağı ne olduğunu açıklayan tek dizi nolur bidaha BAŞLASIN 😔

 51. Avatar Söztekrarbaşlasin

  Söz dizisi çok başarılıydı başlamasını istiyoruz Twitter’da söztekrarbaşlasın adlı hestag başlattık lütfen başlasin özellikle ölmüş insanları tekrar dizide görmek istiyoruz

 52. Söz dizisi cidden çok başarılı bir diziydi ve çokta tutuluyodu ayrıca sadece hayal ürünü değil insanlara bayrağın ne olduğunu ne kadar önemli olduğunuda öğrettiler bu yüzden tekrar başlamasını istiyoruz

 53. Söz hayatimda gördüyüm en iyi dizi.Hem arkaşlık hem VATAN SEVDASI hem insanlarin oyunculuğu efsane ve sözlerle ifadesi olmayan bir dizi.Nasil denilir SÖZÜN BİTDİYİ AN.Amma bu dizi hiç bitmemeliydi.final yapmasina çok amma çok üzüldüm.başlarsa doğum gününde tutduğum dilik gerçek olucak

 54. Söz dizisi kesinlikle devam etsin istiyoruz ondan sonra ne star tv de ne de başka bir kanalda onun yerini tutabilen bir dizi çıkmadı. Buradan TIMS&B’ye sesleniyorum lütfen ama lütfen dizi tekrar devam etsin. Bu kadar ara vermeniz bana ve diğer bütün söz dizisi hayranlarına çok fazla oldu…

 55. Avatar SÖZ 💞❤

  Arkadaşlar yilmiycam bizim en sevdiğimiz dizi bize geri dönene kadar durmak yok nolur pes etmeyin sesimizi duyurmamız lazım Ben artık geceleri uyumadan önce SÖZ ün tekrar döneceğini düşünerek uyuyup sabah kalktığımda başlamadığını görerek ağlamak istemiyorum ve asla yilmiyorum yilmiycam eğer gerçekten siz de başlamasını istiyorsanız sesimizi duyurmak için çalışmalarımızı bırakmayalım

 56. Avatar Her Şey Söz İçin

  Tüm kalbimle SÖZ dizisini bekliyorum nolur bizi kırmayın en sevdiğim dizi her zaman da öyle kalacak çok seviyoruz duyun bizi

 57. Avatar Zeynep Üstündağ

  Hayatımda gördüğüm en anlamlı dizi bu yüzden yürekten bağlıyım bu diziye hiç bir zaman yılmadım yilmiycam inşallah türk milletinin dizisi tekrar türk milletine doner

 58. Avatar Zeynep Üstündağ

  Artık hepsini ailemizden biri gibi o yüzden oyuncuların değil oyuncularımızın diyorum lütfen söz ekibi yanlış anlamasın beni

 59. Avatar Zeynep Üstündağ

  Tüm oyuncularımızın SÖZ ‘de tekrar birleşmesini o kadar çok istiyorum ki nolur bizim isteğimizi ve çabamızı geri çevirmeyin lütfen bizi kırmayın

 60. Avatar Zeynep Üstündağ

  Burak Sağyaşar,Timur Savcı ,Fatmanur Sevinç, Mücahit Murat,Nükhet Özel,Cem Özay,Ömür Güner, Erkan Gültekin, Zeyno Sürek, İsmail Efe Ülker, Mehmet Akif Aydın,Cemal Mustafa Şişman, Aysun Köse, Okan Baytaş,Yağız Alp Akaydın,Metin Balekoğlu,Damla Güneş, Burak Müjdeli,Ezgi Erk,Bekir Türkyılmaz, İlyas Uzel,Deniz Vurgun,Tuğçe Demir,Erol Taştan, Cihan Yeşiltarla,Oğuz Çelik, Ethem Özışık, Ercan Uğur, Hakan Bonomo,Aksel Bonfil,İlkay Doğan lütfen sesimizi duyun biz o anlara şahit olamıyoruz siz bize vatanımızı koruyan kahramanlarımızın neler yaşadığını göstererek bizim vatanımıza olan bağlılığımızı daha da güçlendiriyorsunuz nolur devam etsin ve bizim de vatana olan bağlılığımız hiç bitmesin

 61. Avatar Zeynep Üstündağ

  Ben SÖZ dizisi için SÖZÜ sevmeyen tüm tanıdıklarımı karşıma almış durumdayım ve bu kesinlikle uydurduğum bir şey değil nolur sesimizi duyun.Dünya’nın gerçeklerini bu dizi bize anlatıyor. Bizi bu diziden mahrum bırakmayın. Allah rızası için sesimizi duyun

 62. Avatar SöZ bittigi an bizlerde bittik

  SAYIN STAR TV bu kadar cok insan ostiyir soz un devam etmesini neden biseyler yapmiyorsunuz oyunculari bisey yapin tekrar baslayin cok seviyoruz diziyi lutfen devam etsin SAYGILAR

 63. Avatar ♥️SÖZ♥️ HAYRANI

  Lütfen tekrar başlasın.Diziyi severek,hayranla ve tutkuyla tekrar tekrar izliyorum.

  Lütfen sizden rica ediyoruz. Tekrar başlasın

 64. Avatar ♥️SÖZ♥️ HAYRANI

  Ya lütfen devam etsin ♥️SÖZ♥️ diziyi çok seviyorum ve şu an 3. kez başladım 38. bölümdeyim.

  Hayranla,tutkuyla izliyorum.Hiç bitsin istemiyorum.

  Ya lütfen tekrar başlasın. Allah aşkına başlasın

 65. Ne kadar çok izlendiğinizi ve sevildiğinizin siz de farkındasınız hala Youtube eski bölümlerden kesitler atılıyor, anketler yapılıyor bütün yorumlarda dizinin yeniden başlamasını istediklerini söylüyorlar duyun sesimizi

 66. Diziye 2. kere başladım şu an 26’dayım ve bitmesin diye az az izlemeye çalışıyorum ama merak işte 🙁 Lütfennn diziyi çekmeye devam edin asla televizyonu açıp dizi seyreden birisi değilim ama konu söz olunca ne olursa olsun bırakıp uçardım televizyonun karşısına, bir sürü saçma sapan dizi türedi bi ortaya çıkında millet dizi görsün lütfen

  • Sana katılıyorum bide söz Netflix te başlamızlş

   Bende babama bana Netflix al diyorum inşallah alır

   Aminnnnnnn

   🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 67. Avatar Soner Akbaş

  Söz DİZİ izliyorum iyi iyi güzelsin 🥺🥺 da o zaman tarih 2021 başlayacak bekliyorum hadi lütfen 🙏

  Ben işitme engelliler….

 68. Söz başlasın ama şöyle bahar ve fetih görev ıçin ölmüs gibi yapsımlar derya ve yavuzda sahte evlilik ypmış olsunlar ve böyle gittsin ya nolir

 69. Avatar Ahmet Aydoğdu

  Söz dizisi 2020_2021 yeniden başlasa çok güzel olur ailece severek izlediğimiz bir diziydi

 70. Avatar Sözün En Büyük Hayranı

  Ben Azerbaycandan katılıyorum.En sevdiyim diziydi Söz Dizisi yeniden 2020-2021 de başlarsa çok sevinirim. Hatta inanın ki en çok sevinen ben olurum.ALLAH AŞKINA SÖZ DİZİSİ BENİM EN SEVDİYİM VE FAVORİ DİZİM YENİDEN YENİ BÖLÜMLERİYLE BAŞLASIN Söz CANDIR Yaa♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 71. Ben Azerbaycandan katılıyorum.Benim en çok sevdiyim , Favori dizimdi Söz dizisi yeniden ekranlarda olursa inaninki en çok sevinen ben olurum Lütfen Söz dizisi 2020-2021 ci yılda yeno bölümleriyle devam etsin ÇOK SEVİNİRİM Söz dizisi Benkm en sevdiyim dizidir ♥♥♥

 72. Avatar Yeter aksoy

  Tv izlemem pek ama söz disinin olduğu gün tv açarım aşk diziler sıkıyor artık tv bile izleyemiyorum

 73. Avatar Mustafa şahin

  Şuanda sözün 1. Bölümünü izliyorum lütfen söz dizisini tekrardan başlasın 2020:2021 yıllarında lütfen başlasın bu yorumu dikkate alirsaniz ALLAH RAZI OLSUN

 74. Avatar Mukadder Türk

  Gerçekten çok Severek İzlediğim dizi diğer dizilerden Çok iyi 2020/2021 Tekrardan Devam Etmesini Gönülden İstiyorum Saçma Saban Dizileri İzlicegimize Türklüğümüzü yakışan Dizi izlemeye tercih ederim herkezi

 75. Avatar Doğukan mutlu

  Söz dizisi çok güzel bir dizi 2020 2021 sezonunda başlasın nolur
  Tüm herkesi ekrana kilikleyen dizi

 76. Avatar söz aşığı

  ALLAH’ınızı seviyorsanız LÜTFEN SÖZ DİZİSİNİ YİNE EKRANLARA GETİRİN ailece sözü seviyoruz her pazartesi sonuna kadar izliyoruz bu isteğimi lütfen geri çevirmeyin eğer isteğimizi geri çevirmeseniz 7/24 size dua ederim star ekibineinan

 77. Avatar SÖZ KRAL DİZİ

  Ben bütün yorum yazan arkadaşlarıma sonsuz hak veriyorum sözün zeytin dalı şarkısını bile indirdim Allah aşkına söz devam etsin

 78. Buradan tüm Söz ekibine sesleniyorum Lütfennn ALLAH aşkına sözü tekrar çıkarınnn lütfennn Ramazan ayındayız ailede herkes izliyodu şimdi hiçbir dizi sözün yerini tutamaz ALLAH Rızası için Sözü tekrar başlatınn şu virüs geçsin tekrar söz sahalara dönsün ❤️❤️❤️SÖZ❤️❤️❤️

 79. Sadece heyecan ile beklediğimiz pazartesi gecesi ekrana gelen SÖZ dizisi devam etmeli heyecan ve severek izlediğimiz tek dizi
  Eskisinden daha çok reyting yapacağı da kesin diyorum
  4.sezon 85.bölüm ile devam etsin

 80. Soz dizisi cok basarili guzel harika bir dizi. Finale girdigi icin cok ama cok uzulduk. Lutfen devam etsin. Reytingleride yuksek idi. Ve yeniden baslayinca daha fazla reyting olacagina eminim. Lutfen tum kadroyu toplayin ve diziye devam edin. Gercekten cok ama cok uzuluyoruz. Boylesine guzel bir dizi bitmesin lutfen. Güzel bir dizi halende öyle ama maalesef tekrar tekrar açıp izlemek zorunda kalıyoruz ne olur tekrar başlasın zaten şu anki gözlemlerime göre hiçbir oyuncu daha başka bir diziye girmedi lütfen youtubedeki yorumları okuyun tekrar istiyoruz

 81. Lütfen söz başlasın dizinin hayranıyım özlem çekiyorum baştan sonuna kadar 3 üncü kez diziyi bitirdim lütfen başlasın kanal farketmez bize ne olursunuz

 82. Avatar Memet durmaz

  Boyle guzel ve heyecenli bir dizi bitmesin lutfen biz her hafta pazartesi olsun diye can atiyoruz sesimizi duyan varsa bu konuyu bi çözüme ulastirin lutfen

 83. Güzel bir dizi halende öyle ama maalesef tekrar tekrar açıp izlemek zorunda kalıyoruz ne olur tekrar başlasın zaten şu anki gözlemlerime göre hiçbir oyuncu daha başka bir diziye girmedi lütfen youtubedeki yorumları okuyun tekrar istiyoruz aytaç şaşmazı görkem sevindiği eren vurdemi meriç aralı hatta burak sevinci tolga sarıtaşı ilayda ıldırı daha sayamadığım oyuncuları lütfen

 84. söz bitmesin bu diziyi böyle harcamayın sözün devam etmesi için her şey yapıcaz inşallah söz 2020 de devam edicek

 85. SÖZÜN BİTMESİ BENİ ÇOK ÜZER TIMSB OYUNCULARLA ANLAŞIP DÖRDÜNCÜ SEZON DEVAM ETSİN STAR FİNAL YAPINCA ELİNE NE GEÇEK MAL GİBI FİLMLER Mİ YAYINLAYACAKSIN YADA SÖZ NETFLİX TE DEĞİLDE KANAL D DE YAYINLANSIN VE AVCI ÖLMESİN YANİ FETİH SÖZ DEVAM ETSİN DİYENLER KAMPANYAYA KATILSIN

  • Avatar Zeynep Üstündağ

   Fethi’nin geri gelmesini en çok ben isterim inşallah olur ama kanal d falan işi bozar bu dizi star’da başladı star’da da devam eder inşallah

 86. Avatar

  Bu dizinin devam etmesi herkesi mutlu edär
  Soz dizisinin4 sezonu 16 eylulde başliyacak habârleri dogrumudur

 87. Bu dizinin devam etmesi herkesi mutlu edär
  Soz dizisinin4 sezonu 16 eylulde başliyacak habârleri dogrumudur

 88. Sóz dizisinin final olmasini istemiyoruz ben sadece o diziyi izliyorum askerlerin birbirine bagimliligini ve vatandasin guvendigi bir yer oldugunu goruyoruz bu dizide insallh yine izleriz yeni bolumleri

 89. Pazar gününü 4gözle bekliyor, sözü sona kadar izliyordum lütfen devam etsin böyle diziyi artık hiç bir yerde bulamam

 90. İstiyorumki soz dizisi kaldığı yerden devam etsin lutfen soz dizisinin boyle kolayca bitmesini istemiyoruz lutfen jaldığı yerden devam etsin ve final olmasın istiyoruz ki 84 cu bolumden devam etmeye başlasın

 91. Bu diziyi bitmesini istemiyoruz devam etmesini merakla bekliyoruz star tv yayıcısa sesleniyorum ve söz dizisi yapımcısına sesleniyorum.SÖZ DİZİSİNİN DEVAM ETMESİNİ İSTİYORUZ.Bitmemesi için ne yapmak gerek BİTMESİN…….BİTMESİN………BİTMESİN…..

 92. SÖZ DİZİSİNİN BİTMESİNİ İSTEMİYORUM BİZLER AİLECEK PAZARTESİ GÜNÜNÜ İPLE ÇEKİYORUZ SÖZ DİZİSİNİ BİTMESİİNNNNN KESİNLİKLE DEVAM ETSİN

 93. Cocuklarımıza ve genclerimize vatan millet sevgisini aşılayan bu dizinin final değilde sezon finali olması dileğiyle…

 94. Star tv’nin seyirciye yalvarması gerekirken biz onlara yalvarıyoruz ne kadar sacma seyircinin degeri bumu neden bizlere sormuyorsunuz tamam oyuncular bıraz daha para istedikleri ortada ben yapımcıya sesleniyorum burada bu senede 5 milyon kazanacağına 3 milyon kazan nolucak..

  • Avatar SÖZ 💞❤

   Arkadaşım sen o kısmına karışma ayrıca dizim için yalvarırım da hem onlar bize değer veriyorlar illa yalvarmaları gerekmez

 95. Söz dizisi bitmesin lütfen severek izlediğimiz tek bir dizi kalmıştı artık oda olmazsa ne yaparız yapımcılar azda izleyiciyi düşünün finali kendinize göre değil seyircilere göre ayarlayın seyirci izlemese bakmaz anlarsınız ki final yapılsın 😭😭

 96. Tek seyrettigim dizi, kesinlikle devam etsin. Star tv bir daha boyle uzun sureli ve basarili bir diziyi bir daha yapamaz, bulamaz…

 97. Avatar Muhammed bozkurt asilturk

  Abi sungurlari da kaldırdılar ztn böle gzl asker filimleri bulunmuyor buz zmnda Bi savașçı bide söz var abi lütfen söz devam etsin

Etiketler