Söz Dizisi Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası

27.04.2019
115

Söz dizisinin 85. bölüm süren ekran yolculuğu bitti ve star tv tarafından finali yayınlandı. Finali izleyenler benim gibi oldukça şaşırmış olmalı ki Söz dizisinin gelecek sezon da devam edeceğini beklerken dizi bir anda geri sayıma geçti ve final bölümü olarak yayınlanıp daha sonra da ekrandan kalktığı açıklandı. Söz dizisinin bu final haberi uzun süredir izleyip bağımlı hale gelen izleyicilerinin hiç hoşuna gitmedi elbette. Farklı dizilerde oynayan oyuncuları yeniden bir araya gelir mi, Söz dizisi 2022-2023 de yeniden yayınlanır mı merak ediliyor…

Not: 2021 yılındayız ve Söz dizisinin yeniden başlamasını bekleyen binlerce hayran kitlesi var. Demek ki Söz dizisi yıllar geçse de unutulmayan güzel projelerden biriydi. Söz dizisinin oyuncu kadrosu yeniden bir araya gelirse 2022-2023 yıllarında tekrar yayınlanması mümkün. Söz dizisi devam edecek olursa sizlere detaylıca duyuru yapacağız. İzleyenler için harika bir izlenim bırakan Söz dizisi sizce yeniden başlamalı mı? Yorumlarınızı aşağıya bekliyoruz.

Not 2: 2021 yılının Nisan ayında Tolga Sarıtaş’ın dizisi Arıza bitince izleyiciler yeniden Söz dizisi yeniden başlar mı devam eder mi kadro tekrar bir araya gelir mi gibi soruları merak edip sormaya başladılar. Şu anda bir çok dizide Söz dizisinin oyuncuları yer alıyor. Bu diziler devam ederken Söz dizisinin başlaması biraz zor gözükse de yeniden kadrosunun bir araya gelmesi ve dizinin ileriki yıllarda başlaması mümkün. Söz Dizisi Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası konumuz uzun ömürlü bir konu olacak görünüyor.

Söz Dizisinin Final Yapmasın Nedenleri Neler?

Aslında söz dizisinin final yapması için bir neden göremiyoruz. Son haftalarda Pazartesi günleri oldukça yüksek reytingler almaya devam eden ve Çukur dizisiyle yarışta zaman zaman birinci bazen de 2. sırada yer bulan Söz dizisinin üç sezondur devam eden mücadelesi oldukça başarılı geçti ve hem star tv hemde Söz dizisinin yapımcısı olan TIMS&B bu işten oldukça kar ettiler. Çünkü Söz dizisi gerçekten çok iyi izlendi ve adeta reytinglerde rekorlar kırıp kanala da yapımcıya da güzel reklam kazançları sağladı. Bu kadar iyi giden bir dizinin final yapması ilk kez yaşanacak Türkiye’de. Ancak reytingleri düşüren bazı nedenler var elbette..

Star tv Söz Dizisi Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası

Söz dizisinin Reytingleri Nasıl Düştü mü?

Pazartesi akşamları yayınlanan Söz dizisinin reytingleri kesinlikle final yapmasını gerektirecek ölçüde değil. Yani reytinglerde bazen birinci sırada bazende ikinci sırada yer buluyor Söz dizisi. Üç sezondur yayınlanmasını da göz önünde bulunduracak olursak Söz dizisinin başarısı gerçekten şapka çıkartılacak seviyede. Son haftalara baktığımızda Söz 7.67 oranında aldığı total reyting oranı ile Çukur dizisinden sonra ikinci sırada yer bulmuş. Yani dizinin reytingleri oldukça yüksek. Peki Söz dizisi reytingleri de iyi olduğu halde neden final kararı aldı bitmesi için bir neden var mı?

Söz dizisinin final sebepleri reytingler mi

Söz Dizisinin Gerçek Final Sebebi Nedir? Reytingler Yüksek olmasına rağmen niçin Final yapıyor?

Star tv ekranlarında yayınlanan Söz dizisinin reytingleri kesinlikle çok iyi gidiyor. Şöyle bir örnek vererek sizlere daha iyi açıklamak istiyorum. Söz dizisinin son haftalarda almış olduğu 7-8 oranlarındaki reytingler belki son üç yılın en düşük reyting oranları olarak sosyal medyada dillendiriliyor. Peki son dönemde hangi dizi Söz dizisinin gösterdiği bu uzun süreli başarıyı gösterdi? Söz dizisi gibi yüksek reytingleri olan Sen Anlat Karadeniz ilk sezonunda reyting rekorları kırmasına rağmen ikinci sezonda o kadar düştü ki neredeyse Söz dizisinden az izlenir oldu son haftalarda. Söz dizisine baktığımızda 3. sezonun sonunda bile hala çok yüksek reyting oranları ile devam ediyor yoluna. Başka bir ölçüt daha söyleyelim, şimdi yeni başlayan bir dizi 7 veya 8 oranında reyting alsa herkes ne düşünür? Çok iyi reytingleri varmış dizinin helal olsun der. Peki Söz dizisi bu kadar zamandan sonra hala yüksek reytinglere rağmen neden devam etmiyor? İşte bir kaç neden:

 1. Söz dizisi iyi reyting almasına rağmen oyuncularla yapılan anlaşmalar bittiği için bütün oyuncuların yüksek ücret talep etmeleri nedeniyle anlaşmaya varılamadığı için Söz dizisinin yeni sezonda devam etme şansı maalesef çok fazla yok.
 2. Üç sezondur aynı dizide benzer rolleri sürekli oynayan oyuncular sıkılmaya ve yeni maceralar aramaya başladılar. Hani derler ya bal yiyen baldan usanır diye.. Örneğin Burak Sevinç Söz dizisinde Avcı karakteri olarak oldukça sevilen bir oyuncu idi ama diziden bir süre önce ayrılarak yeni bir dizide başrol teklifini geri çevirmedi ve şu sıralar Leke isimli yeni bir dizide baş rolde oynuyor..
 3. Seyirci de artık sıkılmaya başladı sanki. Mesela konu hep Yavuz komutanın sevgililerine geliyor, her sezon bir sevgili ölüyor yenisi geliyor. Yavuz komutan tam ona alışıyor aşık oluyor birde bakıyoruz ki o da ölmüş yerine yeni sezonda başka kız gelmiş. Kısacası dizi de biraz kendini tekrar etmeye başladı ama reytinglerine diyecek lafımız kesinlikle yok.

Söz Dizisi Final olmasın bitmesinTüm bu gelişmeler sonrasında dizinin son yayınlanan tanıtım fragmanında son beş bölümde diye geriye sayması yinede diziye yıllarını vermiş ve karakterlerle bütünleşmiş olan izleyicileri çok üzdü. Dile kolay bir dizinin 3 sezon devam edip çok başarılı olması. Elbette final olması Söz dizisi devam etsin diye büyük bir talep olacaktır hem star tv hemde yapımcısı Tims B yapıma..

Söz Dizisi Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası Nedir?

Bildiğiniz üzere Söz dizisi 80. Bölüm 29 Nisan Pazartesi ekrana gelirken, Söz dizisi final bölümü 84. Bölüm ise 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü ekrana gelecek. 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak olan 84. bölümü ile final yapacak olan Söz dizisinin final değil de sezon finali yaparak yaz tatiline girmesi ve gelecek sezonda kaldığı yerden devam etmesi seyircisinin en büyük isteği. İşte biz bu konumuzda Söz Dizisi Final Yapmasın Sezon finali yaparak Devam Etsin Kampanyası başlatarak sizlerinde bu konuda desteği ile dizimizin devam etmesine çalışacağız. Zor değil, nasıl mı?

Söz Dizisi Final Yapmasın Devam Etsin

Star Tv Söz Dizisini Final Yapmasın, Söz 4. Sezonda Devam Etsin Kampanyası

Star tv zaman zaman seyirciyi dinleyen bir kanaldır. Bu kadar güzel izlenme oranlarına sahip olan Söz dizisinin bitirince eline bir şey geçmeyecek, Star tv de reklam geliri ve karizma bir dizi kaybedecek. Bu nedenle seyircilerle el ele vererek star tv ye sesimizi duyurabilir ve Söz dizisinin devam etmesi için elimizden geleni yapabiliriz.. İşte yapacaklarımız:

 • Öncelikle Söz Dizisi Final Yapmasın Bitmesin diye bu konuya yorumlarımızı güzel cümlelerle yazıyoruz.
 • Sonra bu sayfayı sosyal medyada sevdiklerimizin de görmesi daha doğrusu herkesin görüp paylaşması için bu sayfanın linkiyle paylaşıyoruz.
 • Böylelikle sesimizi sosyal medyada facebook twitter ve instagram gibi alanlarda duyuruyoruz.
 • Bu aşamadan sonra bizde dizioyuncu.com olarak sizlerden gelen mesajları ve yorumları star tv ile paylaşarak dizinin devam etmesi için nasıl büyük bir istek olduğunu kanala göndereceğimiz mailler ve paylaşımlarla gösteriyoruz. İnşallah kampanyamız başarıya ulaşır ve söz dizisi gelecek sezonda devam eder.

Söz Final Yapmasın bitmesin devam etsin

Söz Final Olmasın Bitmesin 4. Sezonda da Devam Etsin Sizde destek olun:

Sevilerek izlenip takip edilen ve büyük bir kitlenin yıllardır sevip izlediği Söz dizisinin devam etmesi için sizlerde bu kampanyaya destek olun lütfen. Söz dizisi gerçekten güzel bir dizi. Hem Türk aile yapısına uygun, hemde diğer dizilere göre edepli ahlaklı bir Türk dizisi. Pazartesi günü Yasak Elma gibi saçma sapan dizileri izlemek istemeyen ve milli manevi duyguları yoğun olarak hissettiren Söz gibi dizilere bizim ihtiyacımız var. Tims-B yapımdan da ricamız böylesine kaliteli bir diziyi kolayca harcamaması yönünde olacak. Kolay olmuyor bu dizi işleri en iyi bilenler yapımcılar. Bu nedenle güçlü bir dizi olan halkın sevgisini saygısını kazanmış Söz gibi bir diziyi kolayca harcamak yerine oyuncular ile anlaşarak devam ettirmeye çalışmaları hem izleyiciyi çok memnun edecek hemde kendileri kazanmaya devam edecek.

Star tv Söz Dizisi hakkında final açıklaması yaptı

Sonuç olarak Söz Dizisi kesinlikle Final Yapmasın Devam Etsin istiyoruz. Böylesine kaliteli bir dizi kolay ortaya gelmediği gibi kolayca da bitsin istemiyoruz. Lütfen sizlerde bu konuya duyarsız kalmayın ve Söz dizisi kaldığı yerden 2022-2023 sezonunda da devam etsin. Sizlerin de yorum ve görüşlerini bekliyoruz..

Söz Dizisi 2022-2023 Sezonu Devam Etsin

Söz dizisi çok sevilmiş ve tutulmuştu. Şimdi dizinin hayranları Söz dizisi 4. sezonda 2022-2023 yıllarında devam etsin istiyorlar. Bu nedenle Star tv izleyiciler tarafından ikna edilmeye çalışılıyor. Tolga Sarıtaş da Söz dizisinden sonra iyi bir dizide kendini gösteremedi. Söz Dizisi 4. sezon 2022-2023 de Devam Etsin istiyorsanız aşağı yorumlarınızı yazın lütfen..

YORUMLAR

 1. Coşkun engin dedi ki:

  Söz dizisinin kaldırılması hataydı hala eski bölümlerini seyrediyorum

 2. Florentina dedi ki:

  I have watched soz 6 times. Out of the 113 turkish series i have watched soz is the best and will always be the best. We need to continue this series as there can still be a good storyline to tell! BRING BACK SOZ!!!

 3. Enis dedi ki:

  Yeter artık bu kadar hasret yeniden gelse keşke ekranlara hala başa sarıp izliyorum

 4. Volkan dedi ki:

  Kesinlikle yeniden başlamalı bu kadar zaman geçmesine rağmen biz hala yavuzdayiz karabataktayiz keşanlidayız avcıdayız çaylaktayız aşıktayız ve bekliyoruz

 5. Fatih diye birisi dedi ki:

  Yeni sezon başlasın 2023

 6. Fadime gökez dedi ki:

  Söz dizi yeniden başlasın

 7. Metehan dedi ki:

  Söz dizisi tarihin en iyi asker dizisiydi herkesin pazartesi gününü iple çektiği zamanlardı tabiki hepimiz çok üzüldük final olmasına sene şuan 2022 2023 e 2 ay kaldı hala söz dizisinin geri dönmesini istiyoruz

 8. Emir dedi ki:

  Söz dizisi tekrardan başlasın çok sevildi ve sevilecek

 9. Anonim dedi ki:

  Söz dizisi tekrar gelsin

  1. Anonim dedi ki:

   Özledim ya yeniden hayatımız süslensin lütfen başlasın

 10. ZÜLFÜYE dedi ki:

  Söz dizisi saat 16 00 yayınlansın lütfen

 11. Flo dedi ki:

  One of the best action tv series i ever watched! Please, continue, still much to say! Exceptional acting, special effects and music! Greetings from Romania, i hope this adventure will be continued!!!

 12. Ayşe dedi ki:

  Söz devam etsin 2022/2023 söz yeni sezonlarını bekliyoruz #sözdevametsin

  1. Söz hayranı dedi ki:

   Devam etsin lütfen

 13. Sözcü dedi ki:

  Artık lütfen geri gelsin onsuzluktan onları başka saçma sapan insanlarla görmekten ve kanallarda saçma sapan diziler görmekten çok sıkıldım bıktım yoruldum dayanma gücüm de kalmadı artık geri gelsin lutfen

 14. ALPER GÜÇLÜ dedi ki:

  2019 YILINDA SÖZ DİZİSİNİ İZLEDİM 1 DEN 84 E KADAR,
  2022 YILI 1-65 BÖLÜMDEYİM ŞUAN. ÇOK GÜZEL BİR DİZİ VE SÜRÜKLEYİCİ BİR DİZİ İNŞALLAH 84.BÖLÜMDEN DEVAM ETMEK DİLEĞİYLE…

  #SÖZDİZİSİDEVAMETSİN

 15. Bajri ışık dedi ki:

  Söz dizisi neden ücretli bi kanalda yayınlanacak öyle söyleşiler var söz dizisini severek izledim ama bir dizi için paralı bir kanalda izlemem ama normal herkesin izleye bileceği kanallar var onlarda olursa tabiki izlerim seviyorum evet

 16. Bilal dedi ki:

  Nolur devam etsin ćok özledik be

 17. Anonim dedi ki:

  Yeni bölümleri yayınlansın guzel olur severek izliyoruz

 18. Muhammed dedi ki:

  Diziyi devam ettirmek için yeterli sebepler var, sadece Türkiye’de değil bütün Asya ülkelerinde de sevilen bir dizi, o yüzden imkansız diye bir şey yok, senaryoyu devam ettirmenizi önemle rica ediyoruz🙏

 19. nazlı kaçmaz dedi ki:

  söz dizisi benim gördüğüm en iyi dizi sözün final yaptığı aklıma gelince çok kötü oluyorum lütfen devam etsin gerekirse dünyadaki tüm diziler kalksın.

 20. Shohrat dedi ki:

  Lütfen size rica ediyorum.4 sezon gelsin.çok müthiş bir dizi.Bu diziyi izledigimde gururum artıyor.bu dizi yine reyting rekorlari kiracak.bu diziye
  Eşi benzer dizi bulamazsiniz

 21. Ayşenur dedi ki:

  Lütfen SÖZ devam etsin ben çok seviyorum lütfen

 22. Derya dedi ki:

  Tims&B başlat lütfen ne olur
  ALLAH RIZASI için ne olur gururla izliyoruz çevremde 400 kişiye yakın izlenme rekoru kırıyosunuz

  ARKADAŞLAR dizinin bitmesinin nedeni “çolak “adlı karakterimizin
  Çikmak istemesiyle bitti bu dizi
  Kiminle savaşacak çolak ölünce dimi ondan ama yapacak bişey yok kadroyu toplayın ve tekrar çekin onuda yapamiyosaniz özetlerini gen eskisi gibi saat 20 00 yayinlayin akşam yeni bölüm gibi izliyelim valla ölcem bu bende bağimlilik yaptı

 23. Derya dedi ki:

  Lütfen Allah Rızası için tekrar başlasın ağlıyorum her izlediğimde

 24. Borhan dedi ki:

  Evet yeniden baslamali?

 25. Mücahit kısak dedi ki:

  Söz dizi yeni den ekranlara gelsin lüfen çok özledik lüfen #soz ekranlara gelsin #yavbar

 26. Kübra dedi ki:

  Söz başlasın bahar yavuz diziyi çok yakışıyorlar ama nedense bahar öldü baharın gitmesi diziye hiç iyi gelmedi lütfen geri başlasın diziye bahar geri gelsin

 27. Kübra demir dedi ki:

  #söz dizi kesinlikle başlaması gerekiyor çok sevilen bir dizidi
  Baharın diziden ayrılması kesinlikle izleyici çok düşürdü @söz başlasın bahar diziye geri dönsün
  Bahar yavuz diziyi çok güzel ediyorlardı
  Baharın çıkmasın ardından çevremde tüm izliyenler dizi bıraktılar ve bu çevre 5 10 kişilik bir kitle değil daha fazla çok severek izlediğimiz dizi geri ekranlara gelsin lütfen bahar dizi geri dönsün emin olalım ki star’ın en çok izlenen dizisi yine #söz olacaktır #sarıkomtanbahar😊😊

 28. Anonim dedi ki:

  Abi nolur yaaaaaaa yalvarıyorum 4 sezon baslasin😞😞😞😞😞😞😪😪😪😪😪😭😭😭😭 baslasin artik.

 29. Anonim dedi ki:

  Lütfen söz çıksın lütfen😥😭😭😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 30. Ali dedi ki:

  Nolur söz dizisi yeniden başlasin ben onalara bakip asker oldum ve yine bakamak isyiyorum sari komutan benim ideolum nolur yeniden başlasin nolur yaa

 31. furkan dedi ki:

  söz lütfen başlasın

 32. Azra dedi ki:

  Ya lütfen şu dizinin 4. Sezonunu yapın😭😭

 33. Berhan Yılmaz dedi ki:

  Söz yeniden başlasın veya devam etsin

 34. Ali dedi ki:

  Yeniden başlasın Allah için ya gurur verici bir dizide ve başlasın hergun özet izliyorum bağımlılık yaptı 😆

 35. Söz dedi ki:

  Söz yeniden başlasın

 36. söz dedi ki:

  söz kesinlikle devam etmeli yeniden başlasın çok güzel diziydi

 37. Ali dedi ki:

  4 sezon gelsin

 38. Soz dedi ki:

  Söz yeniden başlasin

 39. YHLAS dedi ki:

  Soz dizisi yeniden baslasin severek izliyoruz

 40. Sedat dedi ki:

  Söz dizisi başlasın müziği bile insana duygu veriyor dy

 41. Funda Şengül dedi ki:

  Bu kadar mükemmel bir dizi mutlaka devam etmeli

 42. Burcu dedi ki:

  Söz dizisi tekrar başlasın nolur 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 43. 🇹🇷🇹🇷Söz🇹🇷🇹🇷 dedi ki:

  Söz yeniden başlasın nolur hergün izleyeceğim hergün her hafta hiç kaçırmayacağım…

 44. 🇹🇷SÖZ🇹🇷 dedi ki:

  Nolur artık başlasın lütfen🙍🙍

 45. Fatih akın dedi ki:

  Söz biteli sene oldu ve hayla unutulmadı lütfen söz dizisini tekrar başlatin acun ılıcalı söz dizisini satın alda exxende yayınlada izleyelim

 46. Söz hayranı dedi ki:

  Söz yeniden başlasin

 47. söz hayranı dedi ki:

  sözün düşmesinin sebebi baya açık çünkü aybüke abla diziden ayrıldı vetolga abi de asker olmadığı için dizi çok izlenemedi 1. sezona bakın birde 2. sezona bakın ne kadar fark var ama dizi devam etse iyi olur ve aybüke abla gelse dahada izlenir ama şundan eminimki tolga ab, sözü devam etirir

 48. En büyük Söz hayranı dedi ki:

  Söz’ü nolur yeniden başlatın

 49. Sude dedi ki:

  Söz dizisi yeniden başlasın lütfen

 50. Hasan dedi ki:

  Söz dizisi tekrar başlatın artık

 51. Anonim dedi ki:

  Allah Aşkın Tekrar Başlatın SÖZ Bittiğinden Bu Yana Adam Gibi Dizi İzlemiyorum.

 52. Aykut dedi ki:

  Tek izlediğim diziydi maalesef ki hala bir umuttur ki efsane bir dönüş bekliyoruz
  Saçma sapan diziler hala devam ederken vatan İçin millet için ve insanlara dinini kitabını milliyetçiliğini ahlaklı bir dizi olması herşey den daha önemli internetten hep eski bölümleri açıp açıp izliyoruz yani

  1. Maksat Mommaýew dedi ki:

   ne olur söz dizisi bitmesin devam etsin çok güzel dizi bu.

 53. Anonim dedi ki:

  Söz dizisi başlasın artık

 54. Enes zengin dedi ki:

  Allah aşkına şu dizi başlasın hata o kadar özledimki arada sıtara gitip eski bölümlerini veriyolarmı
  Diye bakıyorum

 55. Selin dedi ki:

  Söz dizisi vatanimi milletimi ve bayrağımı daha iyi anlamami sağladı. Şu ana kadar izlediğim diziler arasından bana en çok şey kazandıran aynı anda pek çok duyguyu yaşatan tek diziydi. Gelecek nesillerin de bu güzel diziyi görmesi gerek herkesin bu diziden öğreneceği daha çok şey var.

 56. Eren dedi ki:

  Lütfen söz dizisi devam etsin hem cok heycanli hem askerle iligili seyler ögreniyorsun ve cok kisi bakmayi seviyo bu dizi ne güzel aksiyonlu ve cok kisi seviyor o yüzden lütfen 2021-2022 de devam etsin

 57. Ebru dedi ki:

  Bir “Söz” dizisi aşığıyım. En sevdiğim dizim. İzlemeden duramıyorum, dizi finale girdiğinden beri üzgünüm. Karantina da diziyi baştan sona 3 kez bitirdim ve sıkılıyor musun? Diye sorarsanız sıkılmıyorum. Yeni sezon’u bekliyorum. Sizi çok seviyoruz “Söz”…

 58. İsim vermek istemiyorum ama en büyük hayranıyım dedi ki:

  Söz asla final olmasın oyuncular tekrardan bir araya toplansın ve 2027 ye kadar devam etsin yani şimdiki arka sokaklar gibi devam etsin

  1. Sözcü dedi ki:

   Herkes öyle diyo ama benle tanışana kadar lafım da en büyük hayranıyım demene

 59. Anonim dedi ki:

  Söz yeniden başlasın cok seviyordum ama aynı oyuncular olsun ama başlasın nolur en cok izlediğim dizi başlasın başlasın başlasın SÖZ

 60. Mehmet Aydınlı dedi ki:

  Severek izlediğimiz bir diziydi ama neden bitti tekrar başlamasını bekliyoruz

 61. Söz hayranlarııı dedi ki:

  NOLUR TEKRAR BAŞLASIN SÖZ DİZİSİ LÜTFEN YETER YILLAR GEÇSEDE UNUTULMUCAK UNUTULMAZ BİZ HAYRANLARININ HİÇ HOLUNA GİTMEDİ LÜTFEN GEREKLİ YERLERE İCRA EDİYORUM TEKRAR AYNI OYUNCU KADROSU İLE DEVAM ETSİN ÇOK SEVİYORUZ SÖZ DİZİSİNİ TAM ANLAMIYLA AŞIĞIYIZ MI DENİLİYORDU EVET EVEETT

 62. admin dedi ki:

  keske yeniden baslasa.SÖZ gibi dizi bir daha olmaz.yeri doldurulmaz.yeniden basla nolurrrrr.

 63. ahmet dedi ki:

  söz yenidenn baslasin savaşçı bile basliolar görün

 64. muhammet dedi ki:

  söz devam etsin

 65. Aşk dedi ki:

  Nolur film yeniden açılsın
  .
  .
  .
  Bizim köyde herkes çok severek izliyor.

 66. Anonim dedi ki:

  Söz 21.yüzyılın en güzel dizisiydi…Final yapılmamalıydı.

  Ama ben inanıyorum ki hem oyuncular hem de yapımcılar biraz ara vermek istediler.

  Oyuncular sürekli aksiyonlu sahnelerde ,uzun saatler çalışmakdan dolayı yorgun düştüler ve Tims & B de biraz dinlenmeleri için oyunculara zaman tanıdı.

  Bu arada oyuncular farklı projelerde yer alsalar da,Söz dizisindeki popülaritelerini yakalayamadılar.

  Söz dizisini tekrarlarıyla ve you tube dan 7 kez izlemiş bir Söz fanı olarak,oyuncuların her birisinin yeni projelerini de izledim ama,hiç birini çok başarılı bulmadım.

  Bir gün yapımcılar ve oyuncular arasında eğer herhangi başka bir anlaşmazlık var idiyse bile bunun giderilmesini ve her iki taraf için de orta yolun bulunup
  bu güzel dizinin kaldığı yerden devam etmesini ya da aynı oyuncu kadrosuyla dizinin başka bir versiyonunun çekilmesini tüm kalbimle diliyorum…

  Okadar uyumlu,okadar başarılı bir ekip di ki Söz ekibi,bu güne dek Söz hariç hiç kimsenin yakalayamadığı bir başarıya topluca imza atmışlardı.Ben ve Söz fanları hepsini çok özledik.

  Söz dizisini geri istiyoruz!!!

  Sevgili Timur SAVCI ve sevgili Burak SAĞYAŞAR lütfen biz söz fanlarının sesini duyun ve diziyi yeniden çekin!

  Diğer yapımlarınız da çok başarılı olmasına rağmen eğer Sözü yeniden çekerseniz,tüm diğer yapımlara fark atacakdır ve reyting rekorları kıracaktır emin olun!

  Çünkü çok özlendi.

  Başarılarınızın artarak devamını diliyorum ve Söz ile ilgili dileklerimizi gerçekleştirmenizi diliyorum.

  Sevgilerimle

  Suna KORKMAZ

 67. Anonim dedi ki:

  Söz tekrar başlasın ne olur hepimiz ailecek sözü çok seviyoruz ne olur baslasin

 68. Elif gülbahar dedi ki:

  Söz ilk çıktığı zamandan beri hep onu izledim sadece benmi evdeki herkes pürdikkat onu izliyordu onun final yapmasına çok üzüldük inşallah bu seslerimiz size duyulur ve söz dizisi devam eder nolur söz yeniden başlasın ☺☺☺

 69. Abdullah dedi ki:

  Star tv iyicene cıvıttı söz dizisinin tekrarını başlatıp,dizi tekrarlarını bitirmeden kaldırıyorlar.yazık insanların duygularıyla oynamayın.

 70. Söz dedi ki:

  Söz başlamalı geri gelsin yönetmenin yağız alp akaydın

  1. Yücel dedi ki:

   Onun yerine sözün yapımcısı ve yönetmeninden Teşkilat diye yeni dizi var. Her pazar akşamları Trt1de 1. Bölümü izledim tavsiye ederim. Güzel devam etcek bence. Zaten Tims&B nin pek kötü yapımı yok.

 71. Irmak dedi ki:

  Gerçekten diziyi çok seviyorum lütfen geri gelsin

 72. Songül baysak dedi ki:

  Sözün hayranıyım lütfen devam etmesini istiyoruz

 73. Anonim dedi ki:

  Hayatımda gördüğüm en kral diziydi ya böyle bi diz nasıl final olur inş yeniden baslar.ama keske aybuke pusat ve burak sevinç (bahar ve fethi) diziden ayrilmasardi. Inş başlar yeniden Allah’ım lütfenn

 74. Berra dedi ki:

  Söz gerçekten çok güzel bir diziydi YouTube da 4 milyon ınstegram da nerdeyse 2 milyon takipşisi var bence başlarsa reytin tavan yapar

 75. Elif dedi ki:

  Lütfen söz dizisi tekrar başlasın ama eyfet geri gelsin ve bunlar olursa reyting rekorlari kirarsınız lutfen artık duyun sesimizi

 76. Abdullah dedi ki:

  söz dizisi oyuncularına slm sizden ricam lütfen yeniden söz dizisi olsun tabiki aynı oyuncularla devam etsin. ben dahil çocuklarımda söz dizisini çok sevdi onları üzmeyin bizleri anlamaya çalışın

 77. Türkmen kızı dedi ki:

  Dizi çok güzel kesinlikle tekrar başlamalı lütfen

 78. Bahar karasu dedi ki:

  Başlasın bahar ve yavuz bir arada olsun

 79. Yavbah dedi ki:

  Lütfen tekrar tekrar başlasın ama yavbah ve Eyfet le beraber
  SÖZ TEKRAR BAŞLASIN ĹÜTFEN

 80. Evoş söz hayranı dedi ki:

  Lütfen geri gelsin mümkünse tolga sarıtaş ve eren vurdem olmasını çok isterim inşalah geri gelir dizi savaşçı dizisi gibi 😁😁😁 bu hangi site bilmiyorum ama yinede göndereyim söz dizisini isteriz isteriz mutlaka.

 81. İlkay dedi ki:

  Bence bidaha söz dizisini getirsinler ama bu sefer farklı günde olsun pazaretesi ilmasın savaşçı dizisi nasil final olup tekrara geri geldiyse söz dizisin8nde aynı şekilde olmasını çok isterim inşalah geri gelir bu hangi site bilmiyorum ama yinede yazmak istedim ve içimde tutamadım özelikle filimde tolga sarıtaş ve eren vurdem olmasını çok isterim inşalah

 82. Sehrac İmanov dedi ki:

  Lütfen Söz dizisi yeniden başlasın.Eğer başlarsa reyting rekorları kıracağını hepimiz çok ve çok iyi biliyoruz!.!.!

 83. SÖZ HAYRANI dedi ki:

  LÜTFEN DEVAM ETSİN HERGÜN TEKRAR TEKRAR İZLİYORUM.HAYATIMDA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BİR DİZİ BU FİLMİ İZLEDİKÇE VATANIMA OLAN İNANCIM DAHA ÇOK ARTIYOR LÜTFEN 4.SEZON GELSİN.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

 84. Söz dedi ki:

  Söz çıksın artık 🙏🙏🙏

 85. Gizli hayran dedi ki:

  Soz cok guzel bir filim devam etsin lutfen devam etsin😥😥😥

 86. Anonim dedi ki:

  Söz çok güzel bir diziydi lütfen devam edilsin tabi bu sefer fetih ile baharda ölmemiş olsun

 87. Abdullah dedi ki:

  Ayıp be star tv sözün tekrarını bile kaldırmışsınız bu ülkenin milli menfatini görmezden gelip israyile konser veren özcan denizin dizisini yayınlıyorsunuz maalesef bir çoğu tv kanalımız ulusal milli egemenlikten çıkmış dış güçlerin maşası haline gelip edepsiz ahlaksız sevgili, karı,ve koca aldatma dizilerini yayınlıyorlar ülkemizin düştüğü hale bak yazıklar olsun

 88. Elif dedi ki:

  Söz.dizisi devam etsin lütfe🙏

 89. Söz dedi ki:

  Çıkar tin artık starda 2021 de yeni bölümlerin BEKLİYORUM söz inşallah cikarsin amin amin amin

 90. Söz 😍 dedi ki:

  STARDA 2021 de yeni bölümlerini dört gözle bekliyorum lütfen çıksın aynı kadroyla bekliyorum yeni bilimleriyle bekliyorum starda söz yeni bölümlerini cik artık yeni bölümleri izlemek istiyordu 2021 de yeni bolumlerini bekliyorum söz seni çok seviyorum cik artık starda inşalalh çıkar amin i amin amin cik lütfen 2021 seni bekliyorum yeni bölümlerinle starda haber bekliyorum sizden çıktında cik inşallah çıkar 2021 starda cik cik cik bekliyorum çıktında star da 🙃

 91. Söz 😍 dedi ki:

  Lütfen söz dizisi tekrar aynı kadroyla devam etsin çoook seviyoruz çıksın 2021 hadi ama aynı kadroyu merakla bekliyorum inşaallah çıkar ama busefer bahar ölmesin lütfen artık söz dizisi aynı kadroyla star da çıksın lütfen lütfen dört gözle bekliyorum söz dizisi starda çıkmasını COK ISTİYORUM çik sin artık 2021 de bekliyordu. Starda çık inşalalh çıkar tıms&B LÜTFEN CIK ARTIK LÜTFEEN 2021 BEKLIYORUZ STARDA INŞALLAH ÇIKAR BEKLIYORUM SIZDEN HABER ÇIKKKK 😌

 92. Abdullah dedi ki:

  Söz dizisi gerçekten güzel bir dizi. Hem Türk aile yapısına uygun, hemde diğer dizilere göre edepli ahlaklı bir Türk dizisi. Pazartesi günü Yasak Elma gibi saçma sapan dizileri izlemek istemeyen ve milli manevi duyguları yoğun olarak hissettiren Söz gibi dizilere bizim ihtiyacımız var. Tims-B yapımdan da ricamız böylesine kaliteli bir diziyi kolayca harcamaması yönünde olacak. Kolay olmuyor bu dizi işleri en iyi bilenler yapımcılar. Bu nedenle güçlü bir dizi olan halkın sevgisini saygısını kazanmış Söz gibi bir diziyi kolayca harcamak yerine oyuncular ile anlaşarak devam ettirmeye çalışmaları hem izleyiciyinin beğenisini kazanmış olurlar

 93. Abdullah dedi ki:

  söz verip sözümüzde durmak için söze kaldığımız yerden aynı ekiple yavuz ateş ve diğerleriyle devam etmesini istiyoruz.zaten şimdiki üç beş dizi dışındaki diziler hep aldatma kötü örnek teşkil ediyor yazık.

 94. Abdullah dedi ki:

  Evet söz dizisini beğendik çok çabuk final oldu tekrar aynı ekiple devam etmesini istiyoruz yavuz ateş ve diğerleri olsun. zaten şuanki diziler Aile yapısına uygun değil üç beş dizi dışındaki diziler hep aldatma ÇOK kötü örnek teşkil ediyor.SÖZ kaldığı yerden devam etsin lütfen.

 95. Söz hayranı dedi ki:

  En güzel ve unutulmayan bir diziydi yeniden başlarsa çok seviniriz cok eğlenceli oyuncu kadrosu vardi

 96. Emir kann dedi ki:

  Lütfen başlasın lütfen
  Gerekirse bizi star tv ile TIMS&B ile görüştürün biz yalvarırız geri başlasınn. Lütfenn. 🙏🙏

 97. Emir kaan dedi ki:

  Sözün yeni bölümleri gelmesini çok istiyoruz gerekirse bizi star tv ile TİMS&B Producrions ile biz (hayranları) konuşalım. Yeter ki film geri başlasınn. Lütfenn 🙏🙏🙏🙏

 98. Ozan Aksu (Keşanlı) dedi ki:

  Bence bu dizi çok güzel sinema bile çekse dünya da diğer filmler ile kapisabilir hem derler ya her Türk asker doğar yani her Türk asker vb. Olmak istiyor ve bu diziyi ekranlarda görünce hevesler artıyor en yakın zamanda başlamasını temenni ediyorum inşallah başlar 😇

 99. Ömer Seven dedi ki:

  Ben televizyon bakan bir değilim ama en sevdiğim diziler 2 tane 1 .söz 2. si ise sen çal kampimi ama dizi finale girmiş bile olsa hala izliyorum seviyorum çünkü 1 sezon daha gelse çok çok iyi olur lütfen sesimizi duyun.lutfen

 100. Söz fanı dedi ki:

  Başlasın artık çok seviyoruz.Herkes başlamasını istiyor baslatin artık lutfen

 101. Gözün Arkada Kalmasın dedi ki:

  Söz’ü çok seviyoruz lütfen tekrar baslasin.

 102. asgı dedi ki:

  cok guzeldı baslasın aryık

 103. Anonim dedi ki:

  ya tekrar baslasın

 104. Papatya dedi ki:

  Kesinlikle baslasin biz ailece severek seyrediyoruz final yaptigi icin cok üzüldük eski bölümlerine kac kez izledik lütfen geri gelsin söz böyle bir dizi yok halan bikmadan izliyoruz

 105. Anonim dedi ki:

  Biz ailece cok severek izliyoruz bitmis bölümlerine tekrar izliyoruz tekrar baslamasini cok istiyoruz lütfen baslasin

 106. Söze devam dedi ki:

  Ben yutubeden izliyorum ama televizyondan izlersek ve yeni bölümleri de gelirse çok güzel olur eski bölümleri artık beni sıkıyor lütfen yeni bölümleri gelsin b

 107. Elif dedi ki:

  Star daki söz dizisini tesaduf yeni kesfettim.Cok guzel bir diziymis.Final bile olmus.Ben tekrarini izliyorum.

  Çok guzel bir dizi mutlaka ayni kadro ile 2021 de yeni bolumuyle devam etmesini istiyorum.

 108. Söz hyranı dedi ki:

  Söz geri dönsün artık en sevdiği söz

 109. Anonim dedi ki:

  Söz geri dönsün artık çok özledim söz müzü çok özldik

 110. Ali dedi ki:

  Söz dizisi devam etmeli eski bölümlerini bile severek izliyorum lütfen söz dizisi ekranlara geri dönsün

 111. Elif İlayda Akdemir dedi ki:

  Söz filimi başlasin lütfen

 112. Elif İlayda Akdemir dedi ki:

  Söz filimi baslasin