Söz Dizisi Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası

80 Yorum 3.916 kez izlendi

Söz dizisinin 80. bölüm fragmanı biraz önce star tv tarafından yayınlandı. Fragmanı izleyenler benim gibi oldukça şaşırmış olmalı ki Söz dizisinin gelecek sezon da devam edeceğini beklerken dizi bir anda geri sayıma geçti ve son 5 bölüm olarak yayınlanıp daha sonra da final yapacağını açıkladı. Söz dizisinin bu final haberi uzun süredir izleyip bağımlı hale gelen izleyicilerinin hiç hoşuna gitmeyecek..

Söz Dizisinin Final Yapmasın Nedenleri Neler?

Aslında söz dizisinin final yapması için bir neden göremiyoruz. Son haftalarda Pazartesi günleri oldukça yüksek reytingler almaya devam eden ve Çukur dizisiyle yarışta zaman zaman birinci bazen de 2. sırada yer bulan Söz dizisinin üç sezondur devam eden mücadelesi oldukça başarılı geçti ve hem star tv hemde Söz dizisinin yapımcısı olan TIMS&B bu işten oldukça kar ettiler. Çünkü Söz dizisi gerçekten çok iyi izlendi ve adeta reytinglerde rekorlar kırıp kanala da yapımcıya da güzel reklam kazançları sağladı. Bu kadar iyi giden bir dizinin final yapması ilk kez yaşanacak Türkiye’de. Ancak reytingleri düşüren bazı nedenler var elbette..

Star tv Söz Dizisi Final Yapmasın Devam Etsin KampanyasıSöz dizisinin Reytingleri Nasıl Düştü mü?

Pazartesi akşamları yayınlanan Söz dizisinin reytingleri kesinlikle final yapmasını gerektirecek ölçüde değil. Yani reytinglerde bazen birinci sırada bazende ikinci sırada yer buluyor Söz dizisi. Üç sezondur yayınlanmasını da göz önünde bulunduracak olursak Söz dizisinin başarısı gerçekten şapka çıkartılacak seviyede. Son haftalara baktığımızda Söz 7.67 oranında aldığı total reyting oranı ile Çukur dizisinden sonra ikinci sırada yer bulmuş. Yani dizinin reytingleri oldukça yüksek. Peki Söz dizisi reytingleri de iyi olduğu halde neden final kararı aldı bitmesi için bir neden var mı?

Söz dizisinin final sebepleri reytingler miSöz Dizisinin Gerçek Final Sebebi Nedir? Reytingler Yüksek olmasına rağmen niçin Final yapıyor?

Star tv ekranlarında yayınlanan Söz dizisinin reytingleri kesinlikle çok iyi gidiyor. Şöyle bir örnek vererek sizlere daha iyi açıklamak istiyorum. Söz dizisinin son haftalarda almış olduğu 7-8 oranlarındaki reytingler belki son üç yılın en düşük reyting oranları olarak sosyal medyada dillendiriliyor. Peki son dönemde hangi dizi Söz dizisinin gösterdiği bu uzun süreli başarıyı gösterdi? Söz dizisi gibi yüksek reytingleri olan Sen Anlat Karadeniz ilk sezonunda reyting rekorları kırmasına rağmen ikinci sezonda o kadar düştü ki neredeyse Söz dizisinden az izlenir oldu son haftalarda. Söz dizisine baktığımızda 3. sezonun sonunda bile hala çok yüksek reyting oranları ile devam ediyor yoluna. Başka bir ölçüt daha söyleyelim, şimdi yeni başlayan bir dizi 7 veya 8 oranında reyting alsa herkes ne düşünür? Çok iyi reytingleri varmış dizinin helal olsun der. Peki Söz dizisi bu kadar zamandan sonra hala yüksek reytinglere rağmen neden devam etmiyor? İşte bir kaç neden:

 1. Söz dizisi iyi reyting almasına rağmen oyuncularla yapılan anlaşmalar bittiği için bütün oyuncuların yüksek ücret talep etmeleri nedeniyle anlaşmaya varılamadığı için Söz dizisinin yeni sezonda devam etme şansı maalesef çok fazla yok.
 2. Üç sezondur aynı dizide benzer rolleri sürekli oynayan oyuncular sıkılmaya ve yeni maceralar aramaya başladılar. Hani derler ya bal yiyen baldan usanır diye.. Örneğin Burak Sevinç Söz dizisinde Avcı karakteri olarak oldukça sevilen bir oyuncu idi ama diziden bir süre önce ayrılarak yeni bir dizide başrol teklifini geri çevirmedi ve şu sıralar Leke isimli yeni bir dizide baş rolde oynuyor..
 3. Seyirci de artık sıkılmaya başladı sanki. Mesela konu hep Yavuz komutanın sevgililerine geliyor, her sezon bir sevgili ölüyor yenisi geliyor. Yavuz komutan tam ona alışıyor aşık oluyor birde bakıyoruz ki o da ölmüş yerine yeni sezonda başka kız gelmiş. Kısacası dizi de biraz kendini tekrar etmeye başladı ama reytinglerine diyecek lafımız kesinlikle yok.

Söz Dizisi Final olmasın bitmesinTüm bu gelişmeler sonrasında dizinin son yayınlanan tanıtım fragmanında son beş bölümde diye geriye sayması yinede diziye yıllarını vermiş ve karakterlerle bütünleşmiş olan izleyicileri çok üzdü. Dile kolay bir dizinin 3 sezon devam edip çok başarılı olması. Elbette final olması Söz dizisi devam etsin diye büyük bir talep olacaktır hem star tv hemde yapımcısı Tims B yapıma..

Söz Dizisi Final Yapmasın Devam Etsin Kampanyası Nedir?

Bildiğiniz üzere Söz dizisi 80. Bölüm 29 Nisan Pazartesi ekrana gelirken, Söz dizisi final bölümü 84. Bölüm ise 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü ekrana gelecek. 27 Mayıs Pazartesi günü yayınlanacak olan 84. bölümü ile final yapacak olan Söz dizisinin final değil de sezon finali yaparak yaz tatiline girmesi ve gelecek sezonda kaldığı yerden devam etmesi seyircisinin en büyük isteği. İşte biz bu konumuzda Söz Dizisi Final Yapmasın Sezon finali yaparak Devam Etsin Kampanyası başlatarak sizlerinde bu konuda desteği ile dizimizin devam etmesine çalışacağız. Zor değil, nasıl mı?

Söz Dizisi Final Yapmasın Devam EtsinStar Tv Söz Dizisini Final Yapmasın, Söz 4. Sezonda Devam Etsin Kampanyası

Star tv zaman zaman seyirciyi dinleyen bir kanaldır. Bu kadar güzel izlenme oranlarına sahip olan Söz dizisinin bitirince eline bir şey geçmeyecek, Star tv de reklam geliri ve karizma bir dizi kaybedecek. Bu nedenle seyircilerle el ele vererek star tv ye sesimizi duyurabilir ve Söz dizisinin devam etmesi için elimizden geleni yapabiliriz.. İşte yapacaklarımız:

 • Öncelikle Söz Dizisi Final Yapmasın Bitmesin diye bu konuya yorumlarımızı güzel cümlelerle yazıyoruz.
 • Sonra bu sayfayı sosyal medyada sevdiklerimizin de görmesi daha doğrusu herkesin görüp paylaşması için bu sayfanın linkiyle paylaşıyoruz.
 • Böylelikle sesimizi sosyal medyada facebook twitter ve instagram gibi alanlarda duyuruyoruz.
 • Bu aşamadan sonra bizde dizioyuncu.com olarak sizlerden gelen mesajları ve yorumları star tv ile paylaşarak dizinin devam etmesi için nasıl büyük bir istek olduğunu kanala göndereceğimiz mailler ve paylaşımlarla gösteriyoruz. İnşallah kampanyamız başarıya ulaşır ve söz dizisi gelecek sezonda devam eder.

Söz Final Yapmasın bitmesin devam etsinSöz Final Olmasın Bitmesin 4. Sezonda da Devam Etsin Sizde destek olun:

Sevilerek izlenip takip edilen ve büyük bir kitlenin yıllardır sevip izlediği Söz dizisinin devam etmesi için sizlerde bu kampanyaya destek olun lütfen. Söz dizisi gerçekten güzel bir dizi. Hem Türk aile yapısına uygun, hemde diğer dizilere göre edepli ahlaklı bir Türk dizisi. Pazartesi günü Yasak Elma gibi saçma sapan dizileri izlemek istemeyen ve milli manevi duyguları yoğun olarak hissettiren Söz gibi dizilere bizim ihtiyacımız var. Tims-B yapımdan da ricamız böylesine kaliteli bir diziyi kolayca harcamaması yönünde olacak. Kolay olmuyor bu dizi işleri en iyi bilenler yapımcılar. Bu nedenle güçlü bir dizi olan halkın sevgisini saygısını kazanmış Söz gibi bir diziyi kolayca harcamak yerine oyuncular ile anlaşarak devam ettirmeye çalışmaları hem izleyiciyi çok memnun edecek hemde kendileri kazanmaya devam edecek.

Star tv Söz Dizisi hakkında final açıklaması yaptıSonuç olarak Söz Dizisi kesinlikle Final Yapmasın Devam Etsin istiyoruz. Böylesine kaliteli bir dizi kolay ortaya gelmediği gibi kolayca da bitsin istemiyoruz. Lütfen sizlerde bu konuya duyarsız kalmayın ve Söz dizisi kaldığı yerden 2019-2020 sezonunda da devam etsin. Sizlerinde yorum ve görüşlerini bekliyoruz..

Söz Dizisi 2020-2021 Sezonu Devam Etsin

Söz dizisi çok sevilmiş ve tutulmuştu. Şimdi dizinin hayranları Söz dizisi 4. sezonda 2020-2021 yıllarında devam etsin istiyorlar. Bu nedenle Star tv izleyiciler tarafından ikna edilmeye çalışılıyor. Tolga Sarıtaş da Söz dizisinden sonra iyi bir dizide kendini gösteremedi. Söz Dizisi 4. sezon 2020-2021 de Devam Etsin istiyorsanız aşağı yorumlarınızı yazın lütfen..

Yorum yaz

80 Yorum

 1. Söz başlasın ama şöyle bahar ve fetih görev ıçin ölmüs gibi yapsımlar derya ve yavuzda sahte evlilik ypmış olsunlar ve böyle gittsin ya nolir

 2. Avatar Ahmet Aydoğdu

  Söz dizisi 2020_2021 yeniden başlasa çok güzel olur ailece severek izlediğimiz bir diziydi

 3. Avatar Sözün En Büyük Hayranı

  Ben Azerbaycandan katılıyorum.En sevdiyim diziydi Söz Dizisi yeniden 2020-2021 de başlarsa çok sevinirim. Hatta inanın ki en çok sevinen ben olurum.ALLAH AŞKINA SÖZ DİZİSİ BENİM EN SEVDİYİM VE FAVORİ DİZİM YENİDEN YENİ BÖLÜMLERİYLE BAŞLASIN Söz CANDIR Yaa♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 4. Ben Azerbaycandan katılıyorum.Benim en çok sevdiyim , Favori dizimdi Söz dizisi yeniden ekranlarda olursa inaninki en çok sevinen ben olurum Lütfen Söz dizisi 2020-2021 ci yılda yeno bölümleriyle devam etsin ÇOK SEVİNİRİM Söz dizisi Benkm en sevdiyim dizidir ♥♥♥

 5. Avatar Yeter aksoy

  Tv izlemem pek ama söz disinin olduğu gün tv açarım aşk diziler sıkıyor artık tv bile izleyemiyorum

 6. Avatar Mustafa şahin

  Şuanda sözün 1. Bölümünü izliyorum lütfen söz dizisini tekrardan başlasın 2020:2021 yıllarında lütfen başlasın bu yorumu dikkate alirsaniz ALLAH RAZI OLSUN

 7. Avatar Mukadder Türk

  Gerçekten çok Severek İzlediğim dizi diğer dizilerden Çok iyi 2020/2021 Tekrardan Devam Etmesini Gönülden İstiyorum Saçma Saban Dizileri İzlicegimize Türklüğümüzü yakışan Dizi izlemeye tercih ederim herkezi

 8. Avatar Doğukan mutlu

  Söz dizisi çok güzel bir dizi 2020 2021 sezonunda başlasın nolur
  Tüm herkesi ekrana kilikleyen dizi

 9. Avatar söz aşığı

  ALLAH’ınızı seviyorsanız LÜTFEN SÖZ DİZİSİNİ YİNE EKRANLARA GETİRİN ailece sözü seviyoruz her pazartesi sonuna kadar izliyoruz bu isteğimi lütfen geri çevirmeyin eğer isteğimizi geri çevirmeseniz 7/24 size dua ederim star ekibineinan

 10. Avatar SÖZ KRAL DİZİ

  Ben bütün yorum yazan arkadaşlarıma sonsuz hak veriyorum sözün zeytin dalı şarkısını bile indirdim Allah aşkına söz devam etsin

 11. Buradan tüm Söz ekibine sesleniyorum Lütfennn ALLAH aşkına sözü tekrar çıkarınnn lütfennn Ramazan ayındayız ailede herkes izliyodu şimdi hiçbir dizi sözün yerini tutamaz ALLAH Rızası için Sözü tekrar başlatınn şu virüs geçsin tekrar söz sahalara dönsün ❤️❤️❤️SÖZ❤️❤️❤️

 12. Sadece heyecan ile beklediğimiz pazartesi gecesi ekrana gelen SÖZ dizisi devam etmeli heyecan ve severek izlediğimiz tek dizi
  Eskisinden daha çok reyting yapacağı da kesin diyorum
  4.sezon 85.bölüm ile devam etsin

 13. Soz dizisi cok basarili guzel harika bir dizi. Finale girdigi icin cok ama cok uzulduk. Lutfen devam etsin. Reytingleride yuksek idi. Ve yeniden baslayinca daha fazla reyting olacagina eminim. Lutfen tum kadroyu toplayin ve diziye devam edin. Gercekten cok ama cok uzuluyoruz. Boylesine guzel bir dizi bitmesin lutfen. Güzel bir dizi halende öyle ama maalesef tekrar tekrar açıp izlemek zorunda kalıyoruz ne olur tekrar başlasın zaten şu anki gözlemlerime göre hiçbir oyuncu daha başka bir diziye girmedi lütfen youtubedeki yorumları okuyun tekrar istiyoruz

 14. Lütfen söz başlasın dizinin hayranıyım özlem çekiyorum baştan sonuna kadar 3 üncü kez diziyi bitirdim lütfen başlasın kanal farketmez bize ne olursunuz

 15. Avatar Memet durmaz

  Boyle guzel ve heyecenli bir dizi bitmesin lutfen biz her hafta pazartesi olsun diye can atiyoruz sesimizi duyan varsa bu konuyu bi çözüme ulastirin lutfen

 16. Güzel bir dizi halende öyle ama maalesef tekrar tekrar açıp izlemek zorunda kalıyoruz ne olur tekrar başlasın zaten şu anki gözlemlerime göre hiçbir oyuncu daha başka bir diziye girmedi lütfen youtubedeki yorumları okuyun tekrar istiyoruz aytaç şaşmazı görkem sevindiği eren vurdemi meriç aralı hatta burak sevinci tolga sarıtaşı ilayda ıldırı daha sayamadığım oyuncuları lütfen

 17. söz bitmesin bu diziyi böyle harcamayın sözün devam etmesi için her şey yapıcaz inşallah söz 2020 de devam edicek

 18. SÖZÜN BİTMESİ BENİ ÇOK ÜZER TIMSB OYUNCULARLA ANLAŞIP DÖRDÜNCÜ SEZON DEVAM ETSİN STAR FİNAL YAPINCA ELİNE NE GEÇEK MAL GİBI FİLMLER Mİ YAYINLAYACAKSIN YADA SÖZ NETFLİX TE DEĞİLDE KANAL D DE YAYINLANSIN VE AVCI ÖLMESİN YANİ FETİH SÖZ DEVAM ETSİN DİYENLER KAMPANYAYA KATILSIN

 19. Avatar

  Bu dizinin devam etmesi herkesi mutlu edär
  Soz dizisinin4 sezonu 16 eylulde başliyacak habârleri dogrumudur

 20. Bu dizinin devam etmesi herkesi mutlu edär
  Soz dizisinin4 sezonu 16 eylulde başliyacak habârleri dogrumudur

 21. Sóz dizisinin final olmasini istemiyoruz ben sadece o diziyi izliyorum askerlerin birbirine bagimliligini ve vatandasin guvendigi bir yer oldugunu goruyoruz bu dizide insallh yine izleriz yeni bolumleri

 22. Pazar gününü 4gözle bekliyor, sözü sona kadar izliyordum lütfen devam etsin böyle diziyi artık hiç bir yerde bulamam

 23. İstiyorumki soz dizisi kaldığı yerden devam etsin lutfen soz dizisinin boyle kolayca bitmesini istemiyoruz lutfen jaldığı yerden devam etsin ve final olmasın istiyoruz ki 84 cu bolumden devam etmeye başlasın

 24. Bu diziyi bitmesini istemiyoruz devam etmesini merakla bekliyoruz star tv yayıcısa sesleniyorum ve söz dizisi yapımcısına sesleniyorum.SÖZ DİZİSİNİN DEVAM ETMESİNİ İSTİYORUZ.Bitmemesi için ne yapmak gerek BİTMESİN…….BİTMESİN………BİTMESİN…..

 25. SÖZ DİZİSİNİN BİTMESİNİ İSTEMİYORUM BİZLER AİLECEK PAZARTESİ GÜNÜNÜ İPLE ÇEKİYORUZ SÖZ DİZİSİNİ BİTMESİİNNNNN KESİNLİKLE DEVAM ETSİN

 26. Cocuklarımıza ve genclerimize vatan millet sevgisini aşılayan bu dizinin final değilde sezon finali olması dileğiyle…

 27. Star tv’nin seyirciye yalvarması gerekirken biz onlara yalvarıyoruz ne kadar sacma seyircinin degeri bumu neden bizlere sormuyorsunuz tamam oyuncular bıraz daha para istedikleri ortada ben yapımcıya sesleniyorum burada bu senede 5 milyon kazanacağına 3 milyon kazan nolucak..

 28. Söz dizisi bitmesin lütfen severek izlediğimiz tek bir dizi kalmıştı artık oda olmazsa ne yaparız yapımcılar azda izleyiciyi düşünün finali kendinize göre değil seyircilere göre ayarlayın seyirci izlemese bakmaz anlarsınız ki final yapılsın 😭😭

 29. Tek seyrettigim dizi, kesinlikle devam etsin. Star tv bir daha boyle uzun sureli ve basarili bir diziyi bir daha yapamaz, bulamaz…

 30. Avatar Muhammed bozkurt asilturk

  Abi sungurlari da kaldırdılar ztn böle gzl asker filimleri bulunmuyor buz zmnda Bi savașçı bide söz var abi lütfen söz devam etsin

Etiketler