Sonsuza Dek Nedime Filmi Oyuncuları Konusu (Netflix)

18.10.2022
5.685

Sonsuza Dek Nedime filminin oyuncularını ve konusunu sizlerle paylaşacağız. Silver & Be Entertaiment imzalı Sonsuza Dek Nedime filminin senaryosunu Burçin Ergin kaleme almaktadır. Yönetmen koltuğuna Mustafa Kotan’ın oturduğu Sonsuza Dek Nedime filminin oyuncuları ve konusu da merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Netflix’te yayınlanacak olan Sonsuza Dek Nedime filminin oyuncularını ve konusunu sizlerle paylaşacağız.

Sonsuza Dek Nedime Filmi Oyuncuları

Yusuf Çim
Aslı Bekiroğlu
Derya Şensoy
İbrahim Kendirci
Ahmet Kayakesen
Gözde Kaya
Tuğçe Kumral
Alper Baytekin
Semih VarolSonsuza Dek Nedime Filmi

Yusuf Çim

Sonsuza Dek Nedime filminin başrolünde yer alan Yusuf Çim, 26 Eylül 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi alan ve 2011 Best Model of Turkey yarışmasına katılan Yusuf Çim bir dönem profesyonel olarak modellik ve mankenlik yapmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Ezra dizisiyle geçen Yusuf Çim, kariyerinde ki ilk çıkışı Çilek Kokusu dizisiyle yakalamıştır ve şimdilerde Aldatmak dizisinde yer almaktadır.

Aslı Bekiroğlu

Sonsuza Dek Nedime filminin başrol oyuncusu Aslı Bekiroğlu, 16 Kasım 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olan Aslı Bekiroğlu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Arp Bölümünde arp ve solfej eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa Beni Böyle Sev dizisiyle geçen oyuncumuz daha önce Adı Mutluluk, İkimizin Yerine, Gülümse Yeter, Yol Arkadaşım, Jet Sosyete gibi projelerde de yer almıştır.Sonsuza Dek Nedime Filmi oyuncuları kadrosunda kimler var

Derya Şensoy

7 Şubat 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Derya Şensoy, New York’ta Parsons The New School for Design’da eğitim görmüştür. Derya Baykal ve Ferhan Şensoy’un kızı olan oyuncumuz Derya Şensoy, kamera karşısına ilk defa 2013 yılında Doksanlar dizisiyle geçmiştir. İlk dizisi olmasına rağmen dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz daha önce Mayıs Kraliçesi, Vezir Parmağı, Hesapta Aşk, Bu Sayılmaz, Deliormanı, Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

İbrahim Kendirci

9 Eylül 1986 yılında Gaziantep’te dünyaya gelen İbrahim Kendirci, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2007 yılında Pars Kiraz Operasyonu filmine geçen oyuncumuz ertesi yıl Kavak Yerleri dizisinde başrolü oynamıştır ve daha önce Nöbet, Hayat Ağacı, Darısı Başımıza, Payitaht Abdülhamid, Kaçın Kurası, Yol Ayrımı, Bizim Hikaye, Kaçak Gelinler, Sen Yaşamaya Bak gibi projelerde de yer almıştır.

Ahmet Kayakesen

Sonsuza Dek Nedime filminde rol alan oyuncumuz Ahmet Kayakesen, 27 Eylül 1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Tiyatroyla ilkokul yıllarında tanışan Ahmet Kayakesen daha önce Çılgın Dershane 3, Kertenkele Yeniden Doğuş, Kocamın Ailesi, Hanım Köylü, Mükemmel Eşleşme, İki Yalancı, Nasıl Fenomen Oldum, Savaşçı, Yasak Elma, Hercai gibi başarılı projelerde yer almış ve kamera karşısına en son 2022 yılında Bergen filmiyle geçmiştir.

Gözde Kaya

7 Kasım 1988 yılında Antalya’da dünyaya gelen Gözde Kaya, Yıldız Teknik Üniversitesi Birleşik Sanatlar bölümünden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Müzikal Tiyatro bölümünde eğitim almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Kalbim Seni Seçti dizisiyle geçen oyuncumuz dizide canlandırdığı İpek karakteriyle büyük beğeni toplamış ve aynı yıl Uçurum dizisinde yer almıştır. Başkent Akademi’de oyunculuk eğitimi alan Gözde Kaya aynı zamanda tiyatro oyuncusudur.

Tuğçe Kumral

19 Mart 1983 yılında İzmir’de dünyaya gelen Tuğçe Kumral, Dokuz Eylül Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2003 yılında Gönül Çelen isimle diziyle geçen Tuğçe Kumral daha önce Bu Kalp Seni Unutur Mu?, Asla Vazgeçmem, Evlat Kokusu, Kalp Atışı gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Özellikle Erkenci Kuş dizisinideki performansı ile tanınır hale gelen oyuncumuz kamera karşısına en son Payitaht Abdülhamit dizisiyle geçmiştir.

Alper Baytekin

8 Ağustos 1998 yılında Bursa’da dünyaya gelen Alper Baytekin, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı’ndan mezun olmuştur. Moda Sahnesi VE DasDas Sahne’nin oyunlarında yer alan Alper Baytekin, DasDas Çocuk Birimi kurucu-yöneticisi, Primat Atölye’nin de kurucusudur ve daha önce Bizim Evin Halleri, Deniz Yıldızı, Hangimiz Sevmedik, Oflu Hocanın Şifresi, Gönlümün Sultanı gibi projelerde yer almıştır.

Semih Varol

1996 yılında Bartın’da dünyaya gelen Semih Varol, Gaziosmanpaşa Küçükköy Teknik Lisesi’nde, “Web Tasarım Programcılığı”ndan mezun olmuştur. Bartın Üniversitesini kazanıp burada 1 yıl okuduktan sonra İstanbul Nişantaşı Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler bölümüne yatay geçiş yapmıştır. Daha önce Çarkıfelek ve Kim Milyoner Olmak İster’e katılan Semih Varol, Instagram ve Tik Tok’a çekildiği videolarla ünlenmiş bir fenomendir.

Sonsuza Dek Nedime Filminin Konusu

Dijital platform Netflix de yayınlanacak olan Sonsuza Dek Nedime filminin konusu da merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ancak filmin yapımları tarafından konusu henüz açıklanmamıştır. Bizler komedi türünde olacağını tahmin ettiğimiz Sonsuza Dek Nedime filminin konusu belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Sonsuza Dek Nedime filminin oyuncularını ve konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    Tekne bölümü nerede çekildi