Son Yaz Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Elbiseleri

34 Yorum 3.555 kez okundu.

Çok kısa bir süre sonra FOX TV‘de yayın hayatına başlayacak olan Son Yaz dizisi oyuncu kıyafetleri ve elbiseleri fiyat marka ve model bilgileri izleyiciler tarafından merak edildi. Bizde bu konumuzda Son Yaz dizisi oyuncularının giydiği kıyafetleri, markaları ve oyuncuların giydiği kıyafetlerin fiyatları ne kadar gibi bilgilere konumuzda yer vereceğiz.Son Yaz Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Elbiseleri

Son Yaz Dizisi Oyuncu Elbiseleri Kıyafetleri

22 Ocak Son Yaz dizisinde Canan'ın giydiği sweatshirtü ve gri eşofmanın markası hayspijama22 Ocak 2021 Son Yaz dizisinde Funda Ergiyit’in canlandırdığı Canan’ın giydiği sweatshirtü ve gri eşofmanın markası hayspijama

22 Ocak Son Yaz dizisinde Yağmurun giydiği kareli ceket22 Ocak Son Yaz dizisinde Yağmur’un – Hafsanur Sancaktutan giydiği kareli ceket markası Zara

22 Ocak Son Yaz dizisi Cananın giydiği trençkot22 Ocak 2021 Son Yaz dizisi Canan’ın Funda Eryiğit giydiği trençkot kaban markası: ADL (Adil Işık)

Son Yaz dizisinde Hafsanur Sancaktutan, Funda Eryiğit, Şebnem Dönmez, Sezer Avcı, Yasemin Yazıcı gibi pek çok oyuncu yer alıyor. Bu oyuncularımız arasından özellikle Hafsanur Sancaktutan’ın hayat verdiği Yağmur karakteri ve Funda Eryiğit’in hayat verdiği Canan karakterinin kıyafetleri dizide fazlasıyla dikkat çekiyor.

22 Ocak Son Yaz dizisi Canan'ın (Funda Eryiğit) giydiği kıyafet ve çanta22 Ocak Son Yaz dizisi Canan’ın (Funda Eryiğit) giydiği kıyafet selin glu, çanta lussistanbul markalı.

Son Yaz dizisi Yağmurun giydiği kıyafet ve çantasıSon Yaz dizisi Yağmur’un 2. bölümde giydiği kıyafet ve çantası Mango

Son yaz dizisi 1. bölümde Yağmur’un giydiği kıyafeti:Son Yaz dizisi Yagmur kiyafetleri bluzu

1 Ocak Son yaz dizisi ilk bölümde Canan’ın kıyafetiSon Yaz dizisi Canan elbiseleri kıyafetleri

Son Yaz Dizisi Akgün Kıyafetleri (Alperen Duymaz)

Son Yaz Dizisi Akgün Kıyafetleri (Alperen Duymaz)Son Yaz dizisinde başrol oyuncusu olarak yer alan Alperen Duymaz, Akgün karakterine hayat verirken Akgün karakterinin giymiş olduğu gömlek, takım elbise gibi kıyafetlerin yanı sıra kullanmış olduğu aksesuarlardan saat ve arabasının markası oldukça merak edildi. Biz de elimizden geldiğince Akgün karakterinin giymiş olduğu kıyafetleri, kullanmış olduğu aksesuarları ve araba markasını sizlerle paylaşacağız.

Son Yaz Dizisi Yağmur Kıyafetleri (Hafsanur Sancaktutan)

Son Yaz Dizisi Yağmur Kıyafetleri (Hafsanur Sancaktutan)Son Yaz dizisinde Hafsanur Sancaktutan’ın hayat verdi Yağmur karakterinin giymiş olduğu elbise, pantolon, gömlek ve etek gibi parçaların yanı sıra kullanmış olduğu aksesuarlardan küpe, kolye, saat ve çanta gibi şeylerde izleyicilerin dikkatini çekti. Dizi severler Yağmur karakterinin kullanmış olduğu kıyafet ve aksesuarları araştırmaya başladı. Bizler de dizi başladığında Yağmur karakterinin giymiş olduğu kıyafetleri ve kullanmış olduğu aksesuarları marka ve fiyat bilgisi ile sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

son yaz dizisi oyunculari resimleri

Son Yaz Dizisi Savcı Selim’in Kıyafetleri (Ali Atay)

Son Yaz Dizisi Savcı Selim'in Kıyafetleri (Ali Atay)En başarılı meslek hayatı hem de dizide giymiş olduğu kıyafetler ile dikkatleri üzerine çeken Savcı Selim Bey’in dizide giymiş olduğu gömlek, pantolon, kemer, mont gibi kıyafetlerin yanı sıra araba markası ve kullanmış olduğu aksesuarlarda merak edildi. Biz de dizinin başlaması ile birlikte Selim karakterinin kıyafet ve aksesuarlarını da sizlerle paylaşacağız.

Son Yaz Dizisi Canan Kıyafetleri (Funda Eryiğit)

Son Yaz Dizisi Canan Kıyafetleri (Funda Eryiğit)Funda Eryiğit, Son Yaz dizisinde Canan karakterine hayat verirken güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekmiştir. Canan karakterinin kıyafetlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Elimizden geldiğince Canan karakterinin giymiş olduğu kıyafetleri ve kullanmış olduğu aksesuarların tümünü sayfamızda paylaşacağız. Merak ettiğiniz parçaları ise bizlere sorabilirsiniz.

seni cok bekledim savci selim

Son Yaz dizisinde yer alan oyuncuların kıyafet elbise ve aksesuar gibi kullanmış olduğu parçaları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Merak ettiğiniz ve son yaz dizisindeki oyuncularının giymiş oldu kıyafetleri marka ve fiyat bilgisi olarak aşağıdaki yorum kısmından bizlerden talep edebilirsiniz.

Yorum yaz

34 Yorum

  1. Cananın bu haftaki bölümünde giydiği bordo gibi bi spor ayakkabı vardı on nasıl bulabılırım

  2. 8 Ocak tarihinde yayınlanan 2. Bölümde Canan teknede yemeğe giderken kullandığı çantanın markası?

Etiketler