Son Yaz Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi İl İlçede Çekildi?

16.09.2020
5.038

Son Yaz Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi İl İlçede Çekildi? Son Yaz dizisi çekimlerine başlandı. Çekimlerin ardından tanıtım fragmanı yayınlanacak olan Son Yaz dizisi çekim mekanları bilgileri hepsi konumuzun devamında sizlerle olacak. Son Yaz dizisi çekim mekanları, hangi il ilçede çekiliyor bilgileri sizlerle. Son Yaz Dizisi yeni sezon nerede çekiliyor sorusuna da yanıt burada.Son Yaz dizisinin yeni sezon çekim yeri orman

Son Yaz Dizisi 2. Sezon Nerede Çekiliyor?

Son Yaz dizisi yeni sezonu 18 eylülde başlıyor. Son Yaz dizisi 2. sezon çekimlerinin mekanı neresi olacak? Son Yaz dizisi 2. sezonu çekimleri İstanbul’da yapılıyor. Dizi İstanbul’a taşındı ve artık çekimler burada yapılacak.

son yaz dizisi Istanbuldaki cekim mekanlari adresi Birce Akalay Savcı’yı İstanbul’a getirerek tüm olayların başlamasına sebep oluyor. Akgün, Savcı Selim birlik olup yine kötülerin peşine düşecektir.

son yaz dizisi yeni sezon cekimleri

Son Yaz dizisi yeni sezonda nerede çekiliyor? Son Yaz dizisi İstanbul’da farklı mekanlarda çekiliyor. Son Yaz dizisinde Savcı Selim’in gittiği bir süre yaşadığı orman evi resimleri, İstanbul’da Sare, Akgün ile karşılaşması ve resimleri konumuzda yer alıyor.

son yaz dizisi nerede cekiliyor

Son Yaz dizisi önceki çekimleri İzmir de yapılırken artık çekimler İstanbul’da yapılıyor. İstanbul’da birbirinden güzel mekanlar, doğa manzaralı yerler Son Yaz dizisinin aksiyon çekimlerinde kullanılacaktır.

son yaz dizisi Istanbul cekimleri resimleri

Son Yaz dizisi yeni sezon çekim yerleri nereler hangi mekanlar sorusuna verilecek yanıtlardan biri İzmir Kordon sahili olacak. Son Yaz dizisi yeni sezon nerede çekildiSon Yaz dizisinde aşk, aksiyon gerilim hepsi yer alıyor. Bu yüzden de çekimleri İstanbul’un çeşitli mekanlarında geçecek. Öncelikle yeni sezon fragmanında Akgün ve Savcı Selim İstanbul Kız Kulesi manzarasında konuşuyor, kaderlerinin birlikte yazıldığını söylüyor.

son yaz dizisi ruzgar gulleri nerede

Son Yaz dizisi çekimleri Çeşme ve Alaçatı’da devam ediyor. Selim Çeşme Adalet Sitesi’ne Akgün’ü getirmek zorunda kalır. Çeşme ve Alaçatı da çok özel mekanlarda çekilen dizinin fragmandaki mekanlarını resimleri ile paylaştık. Adalet Sitesi nerede?  Çeşme Alaçatı ve Urla’da mekan adresleri bilgilerini sizlerle paylaşmak için araştırıyoruz.

Son Yaz dizisindeki ev nerede adresi seti

Son Yaz dizisinde Çeşme’de bir evde yaşıyor Savcı Selim’in ailesi. Bu ev bahçeli çok güzel bir ev. Çok lüks olmayan bu ev rahatlığı ve konforuyla seyircilerin dikkatini çekti. Son Yaz dizisinde Savcı Selim’in Çeşme’de adalet sitesinde bulunan evine suçlu Akgün’ü getirmek zorunda kalır. İşte bu evde çokça çekimler olacaktır.

son yaz dizisi seti nerede

Savcı Selim ve Akgün’ün kovalamacasında geçilen yollar neresi? Yol kıyısında caminin olduğu yer nerede? İstanbul sokaklarında yaşanan bu kovalamaca adresi yok şuan. Çünkü  İstanbul sokaklarında yaşanan bu kovalama Savcı Selim’in görev yerinde oldu.

Son Yaz dizisi nerede cekiliyor maltepe cezaevi Akgün’ün hapiste yattığı yer İstanbul Maltepe Cezaevi. İstanbul Maltepe 1-2 Nolu L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda yapılıyor. Akgün’ün yattığı hapishaneden çıkışı kapı önünde çekimleri yapılıyor.

son yaz dizisi deniz kiyidi kayaliklar neresi Son Yaz dizisinde Yağmur arkadaşları ile birlikte Çeşme’de kayalıkların kıyısında arkadaşları ile zaman geçiriyor. Arkadaşları ile sohbet ederken kayalıkların kıyısına geliyor ve kendini denize atıyor. Son Yaz dizisinde Yağmur (Hafsanur Sancaktutan)’un denize atladığı yer neresi adresi bilgileri konumuza eklenecektir.son yaz dizisi cekim mekanlari

Son Yaz dizisi çekimleri Çeşme’de yapılıyor. Yatların durakları olan Çeşme Marina adresi bilgileri sizlerle paylaşalım. Çeşme Marina İzmir’in en güzel mekanlarından birisi.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Son Yaz dizisinin yönetmen koltuğunda Burak Arlıer otururken senaryosunu Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç kaleme alıyor. Son Yaz dizisi oyuncu kadrosunda Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan, Ahu Türkpençe, Emre Karayel ve Ali Atay yer alıyor. Son Yaz dizisi başarılı oyuncu kadrosu ile çekimlerine başladı. Son Yaz dizisi Atv ekranlarında yakında yayınlanmaya başlayacak.  izmir urla son yaz dizisi cekimleri

Son Yaz Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi İl İlçe?

Güncelleme: Son Yaz dizisi çekimleri İstanbul’da başlayıp İzmir Urla’ya taşınacak. Son Yaz dizisi tanıtım fragmanı yayınlandığında çekim adreslerini resimlerini sizlerle paylaşıyoruz.

son yaz dizisi cekim mekanlari adresi

Son Yaz dizisi çekim mekanları adresleri; İzmir Urla, Alaçatı, Seferihisar’da çekilecek. Son Yaz dizisi İzmir’in Urla ilçesinde çekiliyor. İzmir ilinin en sevilen ilçelerinden olan Urla’da çekimleri yapılan Son Yaz dizisinde kullanılan mekanlar, evler sahil vb. resimlerini bilgilerini adreslerini sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Son Yaz dizisinde Urla’nın en güzel mekanları tercih edilecek. Urla’nın mekanları çekim yerlerini detaylıca anlatalım sizlere. izmir urla sanat sokagi

İzmir’in Urla ilçesi 66.360 nüfusu ve 50 Metre rakımı ile beğenileri kazanıyor. Tarihi harabeleri, deniz kıyısına uygun olarak inşaa edilmiş tek katlı bahçeli evleri, sanat sokağı ile tam bir doğa harikasıdır. Son Yaz dizisinde Urla’nın liman da bulunan mekanları tercih edilirken müstakil evleri de dizide kullanılacaktır. Dizinin çekimlerinin yapıldığı mekanlar, oyuncuların arasındaki uyum reytinglerini etkileyecektir.

Son Yaz dizisinin çekimleri İzmir ilimizde

Son Yaz dizisinin çekimleri neredeFox TV ekranlarında 1 Ocak 2021 cuma akşamı ilk bölümüyle yayınlanan son Yaz dizisi İzmir ilimizde çekiliyor. Son yaz dizisinin ikinci bölümde zoom class bar nerede mekan İzmir’in Çeşme ilçesindeki barlar sokağında bulunuyor. Son Yaz dizisi genel olarak Alaçatı Çeşme ve Urla ilçeleri arasında çekimlerine devam ediyor.

Son Yaz dizisi oyuncuları Alperen Duymaz başrolde

YORUMLAR

 1. adem dedi ki:

  çok güzel bir dizi çok beğenerek izledik devamını istiyoruz lütfen ayı nkadro çok muhteşem

 2. Anonim dedi ki:

  Bu mistral sitesi Çeşmedeki..? Urladamı..?

  1. Anonim dedi ki:

   Şifne mahallesi diye biliyorum

 3. Meral dedi ki:

  Ben de dizinin çekildiği site yakınında yaşıyorum hemen hemen her gün oraya yürüyüş yapıyorum ekip her gün 120 kişilik kadro ile orada

  1. Güneş dedi ki:

   Tam olarak neresi,çeşme mi urla mi,nasıl görebiliriz?

 4. Anonim dedi ki:

  Ben de dizinin çekildiği site yakınında yaşıyorum hemen hemen her gün oraya yürüyüş yapıyorum ekip her gün 120 kişilik kadro ile orada

  1. anonim dedi ki:

   şuan hala çekimler yapıilio mu orda

 5. Cengiz dedi ki:

  Bu dizinin çekildi adelet sitesi gerçek adi mistral sitesi koya gitmek için sitenin içinden geçiliyor.

  1. Son yaz dedi ki:

   Erayin mekanı nerede bilen varmi