Son Yaz Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi İl İlçede Çekildi?

Yorum Yap 81 kez izlendi

Son Yaz Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi İl İlçede Çekildi? Son Yaz dizisi çekimlerine başlandı. Çekimlerin ardından tanıtım fragmanı yayınlanacak olan Son Yaz dizisi çekim mekanları bilgileri hepsi konumuzun devamında sizlerle olacak. Son Yaz dizisi çekim mekanları, hangi il ilçede çekiliyor bilgileri sizlerle.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Son Yaz dizisinin yönetmen koltuğunda Burak Arlıer otururken senaryosunu Deniz Dargı, Cenk Boğatur ve Cem Görgeç kaleme alıyor. Son Yaz dizisi oyuncu kadrosunda Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan, Ahu Türkpençe, Emre Karayel ve Ali Atay yer alıyor. Son Yaz dizisi başarılı oyuncu kadrosu ile çekimlerine başladı. Son Yaz dizisi Atv ekranlarında yakında yayınlanmaya başlayacak.  izmir urla son yaz dizisi cekimleri

Son Yaz Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi İl İlçe?

Güncelleme: Son Yaz dizisi kasımın ikinci haftası başlıyor. Dizinin çekimleri İstanbul’da başlayıp İzmir Urla’ya taşınacak.

Son Yaz dizisi çekim mekanları adresleri; İzmir Urla, Alaçatı, Seferihisar’da çekilecek. Son Yaz dizisi İzmir’in Urla ilçesinde çekiliyor. İzmir ilinin en sevilen ilçelerinden olan Urla’da çekimleri yapılan Son Yaz dizisinde kullanılan mekanlar, evler sahil vb. resimlerini bilgilerini adreslerini sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Son Yaz dizisinde Urla’nın en güzel mekanları tercih edilecek. Urla’nın mekanları çekim yerlerini detaylıca anlatalım sizlere. izmir urla sanat sokagi

İzmir’in Urla ilçesi 66.360 nüfusu ve 50 Metre rakımı ile beğenileri kazanıyor. Tarihi harabeleri, deniz kıyısına uygun olarak inşaa edilmiş tek katlı bahçeli evleri, sanat sokağı ile tam bir doğa harikasıdır. Son Yaz dizisinde Urla’nın liman da bulunan mekanları tercih edilirken müstakil evleri de dizide kullanılacaktır. Dizinin çekimlerinin yapıldığı mekanlar, oyuncuların arasındaki uyum reytinglerini etkileyecektir.

Son Yaz dizisi oyuncuları Alperen Duymaz başrolde

Etiketler