Sokağın Çocukları Dizisi Oyuncuları Kimler Konusu (Blu Tv)

Sokağın Çocukları Dizisi Oyuncuları Kimler Konusu (Blu Tv). Sokağın Çocukları dizisi Blu TV de yayınlanacak bir dizi. Televizyon izleyicilerinin bazılarının takip ettiği Blu Tv günden güne seyircisini artırıyor. Blu Tv gibi internet üzerinden yayınlanan kanallardan birisi de Blu TV. İnternet üzerinden yayınlandığı halde yüz binlerce izleyiciye ulaşan ve çok say fenomen izleyici kitlesi oluşturan Sıfır Bir –Bir Zamanlar Adana’da dizisi 12 Haziran Çarşamba akşamı BluTV’de final yaparak veda etti. Şimdi de Sıfır Bir izleyicisi kendilerine izleyecek yeni bir dizi arıyorlardı. Onlar için müjdeli haber geldi.

Sokağın Çocukları Dizisi Oyuncu kadrosu:

Sokağın Çocukları Dizisi Oyuncu kadrosu

Sokağın Çocukları dizisini Sıfır Bir- Bir Zamanlar Adana’da dizisi yapımcıları ve ekibi oluşturduğuna göre oyuncuları yapım ekibi yönetmeni senaristi muhtemelen aynı olacaktır. Sıfır Bir dizisi ekibini yazarak Sokağın Çocukları dizisi yönetmeni kimdir görelim. Sokağın Çocukları dizisi yönetmeni Kadri Beran Taşkın dizi polisiye suç konularını anlatmaktadır. 2016 yapımı olan Sıfır Bir dizisi 35 dakikalık bölümler halinden oluşuyordu.

Sokağın Çocukları dizisinin konusu da muhtemelen sokakta yaşayan çocukların yaşadıkları zorluklar ve düştükleri kötü yollar yaşam mücadeleleri olacaktır. Sokağın Çocukları dizisinde yaşam mücadelesi veren çocuklar izleyenlerin içini acıtacak. Belki de en acı şekilde sokakta yaşayan çocukların hayatını izleyici gözleri önüne serecektir. Sokağın Çocukları dizisi konusu bu şekilde olacaktır. Aynı ekibin yer alacağı dizi de oyuncular da aynı mı olacak göreceğiz.

Sıfır Bir dizisi oyuncu kadrosu ile Sokağın Çocukları dizisi oyuncu kadrosu aynı olur ise sizler için bir kaç oyuncu hakkında bilgileri paylaşalım. Yeni oyuncular dahil oldukça konumuz güncellenecektir.

Sokağın Çocukları Dizisi Oyuncuları Kimler Konusu (Blu Tv)

Sokağın Çocukları Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Sokağın Çocukları Dizisi Savaş Satış Kimdir?

Savaş Satış 1989 Kocaeli doğumlu. Çukurova Üniversitesi Tekstil Mühendisliği mezunudur. 5 yıl boyunca bir üniversitesinin drama topluluğunda eğitim almıştır. Tümay Özokur’un oyunculuk atölyesinde de ders almıştır. 2015 yılı Keşanlı Ali Destanı isimli oyuncuda en iyi komedi oyuncusu seçilmiştir. Reklam filmlerinde ve Ertuğrul 1980 filminde rol almıştır.  Sıfır Bir dizisinde Savaş karakterini canlandırmıştır.

Sokağın Çocukları Dizisi Savaş Satış Kimdir?

Cihangir Ceyhan 1989 Adana doğumludur. Açıköğretim Fakültesi İşletme Bölümünde eğitim almıştır. Sonrasında İstanbul’da kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. Hayali Adana’da suç örgütleri ve arka sokakları ile ilgili bir film yapmaktı. Hayali sınırları aştı ve en çok izlenen diziler arasında girdi. Sıfır Bir dizisinden önce 2015 yılında Yusuf -sinema filminde rol aldı. Öncesinde ise kısa film ve müzik video klipleri ile ilgili çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Sokağın Çocukları dizisi oyuncuları da Sıfır Bir ile aynı diye düşünürsek Özgür Meriç ve Önur Akbay’da  ekipte  yer alacaktır. Sokağın Çocukları dizisi bilgileri konumuza eklenecektir. Sokağın Çocukları dizisi oyunları bilgileri ile konumuz güncellenecektir.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Oyuncu Lazımı Abi Tam o karakterde elemanım yazık olmasın bana Alım varsa inssegramdan yazın abi 👑👑
    _x_umut_karaalp_x_
    İnsegram👆👆👆👆

  2. Vala sıfırbir güzelve haraketliydi umuyorumki sokağın çocuk larıda birokadar güzeldir öyle olursa çok sayıda izlenrir simdiden elinize salık..