Show Tv 2023-2024 Tanıtım Fragmanı Videosu (Müziği)

Tv
27.01.2020
1.055

Bu sezon Show TV dizileri ve programları çok iyi reytingler almaya başladı. Yeni başlayan dizileri oldukça yüksek reyting oranlarına ulaşan Show TV de yüzler gülerken kanaldan çok güzel bir tanıtım fragmanı geldi. Haftanın her günü bir birinden güzel dizi ve programları ekranlara getiren kanal 2023 yılına çok iyi bir başlangıç yaptı. Diğer kanallarla büyük bir yarış içine giren ve güçlü dizileri ile kendine büyük bir seyirci kitlesi çıkan Show TV son tanıtımı ile de göz doldurdu.

Bünyesinde Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Çukur, Güldür Güldür Show, Ramo, Zemheri hatta erken final yapsa bile Aşk Ağlatır gibi fenomen dizilerle izleyicinin beğenisini toplayan Show TV yeni bir tanıtım yayınlayarak 2022 yılında en popüler kanallardan ve en çok izlenen Tv olduğunu aşağıda izleyeceğiniz fragman videosu ile ortaya koydu. Üstelik fragmandaki şarkı ve müzik de oldukça beğeni topladı.

Show Tv 2020 Tanıtım Fragmanı müziği

Show Tv 2023-2024 Tanıtım Fragmanı Videosu (Şarkısı Müziği)

Show TV haftalık olarak ekrana gelen tüm dizilerinin kısa tanıtımları ile yayın günlerinin de yer almış olduğu tanıtım fragmanıyla ses getirdi. Tüm dizilere yer veren kanal yayınladığı son videoda; “Üç sezon boyunca ekrana gelen ve hem reytinglerde hem de sosyal medya sitelerinde sıkça konuşulan dizilerden birisi olan pazartesi akşamlarının Ay Yapım imzalı fenomen dizisi Çukur, Salı akşamları yayınlanan ve efendisine baş kaldıran Ramo’nun sıra dışı öyküsüyle ekrana getirdiği Ramo ve Sibel’in aşkının anlatıldığı Ramo’yu Salı;

Çarşamba günleri ekrana gelen ve adalet ile aşkın büyüklüğünü sorgulayacakları bir hikayeye izleyenlerini davet eden Zemheri dizisi, Cuma günleri yayınlanan, 7’den 70’e herkesin severek izlediği, insanın yorgunluğunu attıran, haftayı gülümsemeyle kapatmamıza yardım eden Güldür Güldür Show, Cumartesi günlerinin eğlencesi olan Kuzey ve Yıldız’ın aşk hikayesinin en romantik, komik ve macera dolu bir anlatımla sadece Karadeniz halkını değil tüm Türkiye’yi ekrana kilitleyen Kuzey Yıldızı-İlk Aşk Show tv ekranların izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.

Bu kadar güzel dizi ve programları izleyicisi ile buluşturan Show TV aşağıda izleyeceğiniz 2023 Tanıtım Fragmanı ile hem izleyicisinin gurur duymasını hem de yeni yılda mini bir hatırlatma yapmayı ihmal etmemiş. Ayrıca Show Tv 2023 Tanıtım Fragmanının çok güzel bir jenerik fon müziği de bulunuyor. Şarkıyı bulan merak eden varsa lütfen aşağıya yazsın. Aksiyon dolu tanıtım fragmanını izlere sunuyoruz, iyi seyirler. Yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..