Sevmek Yüzünden Filmi Oyuncuları, Konusu ve Çekim Yerleri

12.11.2023
1.865

Sevmek Yüzünden filmi oyuncuları, konusu ve çekim yerlerini açıklayacağız. Ahmet Kapucu’nun hem yönetmenliğini üstlendiği hem de senaryosunu yazdığı Sevmek Yüzünden filminin yapımcıları ise ise Emre Oskay, Ahmet Kapucu ve Fatih Ay’dır. İzleyiciler Sevmek Yüzünden filminin oyuncu kadrosu, konusu ve çekim yerlerini de merak etmiştir. Bu haberimizde Sevmek Yüzünden filminin kadrosunda yer alan isimleri, konusunu ve nerede çekildiğini sizlerle paylaşacağız.

Sevmek Yüzünden Filmi Oyuncuları

Ayça Ayşin Turan – İdil
Serhat Teoman – Ömer
Ali Gözüşirin – Kerem
Ali Yoğurtçuoğlu – Yiğit

Ayça Ayşin Turan – İdil

Sevmek Yüzünden Filmi Oyuncuları Ayça Ayşin TuranSevmek Yüzünden filminin kadın başrol oyuncusu Ayça Ayşin Turan, İdil karakterini canlandıracaktır. 25 Ekim 1992 yılında Sinop’ta doğan Ayça Ayşin Turan, İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Dinle Sevgili dizisiyle geçmiştir. İlk dizisi olmasına rağmen dikkatleri üzerine toplayan oyuncumuz daha önce Arıza, Ada Masalı, Kader Bağları, Zemheri, Sevimli Tehlikeli, Meryem gibi projelerde de rol almıştır.

Serhat Teoman – Ömer

Sevmek Yüzünden filminin erkek başrol oyuncusu Serhat Teoman, 4 Haziran 1983 yılında Diyarbakır’da doğmuştur. 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalından mezun olmuştur. Yüksek lisansını ise Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünde yapmıştır. 2003’de Kurşun dizisiyle sektöre adım atan oyuncumuz özellikle Kuzey Güney dizisiyle tanınmıştır. Serhat Teoman daha önce Kaçın Kurası, Acil Aşk Aranıyor, Avrupa Yakası gibi projelerde yer almıştır.Serhat Teoman Sevmek Yüzünden Filmi Oyuncu kadrosunda

Ali Gözüşirin – Kerem

27 Ocak 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ali Gözüşirin, aslen Trabzonludur. İstanbul Gelişim Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Meseleler bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa Ufak Tefek Cinayetler’in 2. Sezonunda Kerim Adil Sağlam’ın gençliğini canlandırarak geçmiştir. Ertesi yıl Her Yerde Sen dizisinde rol alan oyuncumuz özellikle bu proje ile tanınmıştır. Ali Gözüşirin en son 2022 yılında Rise Of Empires Ottoman dizisinde yer almıştır.Ali Gözüşirin Sevmek Yüzünden Filminin kadrosunda

Ali Yoğurtçuoğlu – Yiğit

19 Mayıs 1984 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Ali Yoğurtçuoğlu, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi’nden 2009 yılında mezun olmuştur. 2012 yılında Küçük Hesaplar dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atan Ali Yoğurtçuoğlu, özellikle Jet Sosyete dizisinde canlandırdığı Hayri karakteriyle tanınmıştır. Daha önce Kara Kutu, Arayış, Öldür Beni Sevgilim, Dünyayla Benim Aramda gibi yapımlarda rol alan oyuncumuz en son Çöp Adam dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştır.Ali Yoğurtçuoğlu Sevmek yüzünden oyuncu kadrosunda

Sevmek Yüzünden Filmi Konusu

Ayça Ayşin Turan’ın hayat verdiği İdil karakteri, oldukça güzel bir gelinlik tasarlayacaktır. Ancak bu gelinliği eski sevgilisinin yeni sevgilisi için tasarladığından haberi yoktur. Bu düğünü engellemeye çalışacaktır. İdil’in çabası dışarıdan genç bir kızı yanlış evlilikten kurtarmak gibi gözüksede aslında İdil’in Ömer ile gecikmiş hesaplaşmasıdır.

Sevmek Yüzünden Filmi Çekim Yerleri

Sky Film, PRT Film ve 2518 Film ortaklığında çekilecek olan Sevmek Yüzünden filminin nerede çekildiği de merak edilmiştir. Romantik komedi türünde olan Sevmek Yüzünden filminin çekimleri önümüzdeki günlerde Kıbrıs’ta başlayacaktır.

Sevmek Yüzünden filmi oyuncuları, konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.