Serenay Sarıkaya Yeni Sezon Hangi Dizide Oynayacak?

09.01.2023
6

Bu konumuzda Serenay Sarıkaya kimdir? kaç yaşındadır? nerelidir? hangi okullardan mezun oldu?bu sektörde nasıl tanınmaya başladı?daha önce yer aldığı projeler nelerdir? yeni sezonda hangi projede yer alacak? resmi sosyal medya hesapları ve yeni sevgilisi kimdir? gibi merak edilen sorularınıza hep birlikte yanıt bulacağız.  Serenay Sarıkaya Yeni Sezon Hangi Dizide Oynayacak? hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız.Serenay Sarıkaya Kimdir

Serenay Sarıkaya Kimdir? 2023-2024 Yeni Dizisi

Serenay Sarıkaya 2023 Yeni Sezonda Aile dizisinde oynayacak. Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte Show Tv de 2023 Mart ayında başlayacak olan Aile dizisinde başrolde yer alacak olan Serenay Sarıkaya uzun bir süreden sonra yeni dizi ile ekrana gelmiş olacak.

Serenay Sarıkaya, 1 Temmuz 1991 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Bir süre ailesiyle birlikte yaşamıştır. 7 yaşındayken anne ve babasının ayrılması üzerine annesi ile birlikte İstanbul’a yerleşmişlerdir.Lise eğitimini Antalya Saime Salih Konca Lisesi’nde tamamladıktan sonra üniversite eğitimini yurt dışında tamamlamak istemiştir fakat eğitimine devam etmemiştir. Oyuncu aynı zamanda da bir modeldir. 15 yaşında katıldığı bir güzellik yarışmasında jüri özel ödülünü almıştır. Aynı yıl Plajda isimli bir sinema filminde rol alarak sergilemiştir. Daha önce ise 2006 yılında Şaşkın filminde rol alarak yaşamıştır. Dizi ve sinema filmlerinde rol almasının yanında pek çok önemli markanın da reklam yüzü olmuştur.

Serenay Sarıkaya Yeni Sezon Hangi Dizide Oynayacak? (2024)

Serenay Sarıkaya'nın Resmi Sosyal Medya HesabıGeçtiğimiz günlerde Bergen’in hayatını anlatan bir filmde Bergen’i canlandıracağı hakkında bir takım söylentiler çıkmıştı. Bir takım aksiliklerin ardından iptal edilmiş ve konuşulmaya devam edilmemiştir. Serenay Sarıkaya’nın önümüzdeki yıl Şubat ayında Alice Harikalar Diyarı ile seyirciyle buluşması planlanıyor.

Serenay Sarıkaya Dizide Giydiği Kıyafetler

Serenay Sarıkaya Yeni Projesi NeKusursuz fiziği ile tüm kıyafetleri üzerine fazlasıyla yakıştıran oyuncumuzun dizilerde ve reklam filmlerinde giydiği elbiseler takipçileri ve sevenleri tarafından merak edilmekte. Serenay Sarıkaya, yeni projesine başlar başlamaz dizide kullandığı elbise, bluz, pantolon, çanta, takı vs. gibi her şeyi sizlerle sitemizde paylaşmış olacağız.

Serenay Sarıkaya’nın Yer Aldığı Diziler

Fi – 1. sezon
Günaydın Sevgilim
İkimizin Yerine Çiçek
Medcezir –
Behzat Ç. Ankara Yanıyor
Lale Devri
Lale Devri
Lale Devri
Limon Ağacı
Peri MasalıSeranay Sarıkaya Yeni Sezon Projesi Nedir

Serenay Sarıkaya’nın Yer Aldığı Reklam Filmleri

Turkcell
Elidor
Mavi Jeans
Head&Shoulders

Serenay Sarıkaya’nın Resmi Sosyal Medya Hesabı

Hem oyunculuk hem de modellik alanında oldukça başarılı olan Serenay Sarıkaya, resmi instagram sayfasını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Resmi sosyal medya hesabında yaklaşık 947 gönderisi ve 9,4 milyon takipçisi bulunmaktadır. Gerek yer aldığı diziler gerek sinema filmleri gerek de rol aldığı reklam filmleri ile büyük küçük herkesin kalbine taht kuran güzel oyuncumuz resmi instagram sayfasını aktif bir şekilde kullanmaya devam etmekte ve takipçi sayılarında hızlı bir artış göstermektedir. Serenay Sarıkaya’nın resmi instagram sayfası kullanıcı adı: @serenayys

Serenay Sarıkaya’nın Sevgilisi Kim?

Sernay Sarikaya Sevgilisi kimSerenay Sarıkaya geçtiğimiz günlerde hava alanında magazin kameralarına Cem Yılmaz ile takılmıştı. Çift bir süre yeni bir aşk mı başladı dedikodularını red etse de kısa bir süre sonra ilişkilerini medyaya duyurmuşlardır. Hem Cem Yılmaz hem de Serenay Sarıkaya resmi sosyal medya hesaplarında birlikte paylaşmış oldukları fotoğraflar ile aşklarını takipçileri ve sevenleri ile duyurmaktadırlar.

Serenay Sarıkaya Yeni Sezon Hangi Dizide Oynayacak? sorusuna cevap vermeye çalıştık, konu hakkında yazacaklarımız bu kadar. Serenay Sarıkaya ile ilgili merak ettiklerinizi, yorum ve görüşlerinizi bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..