Serdar Tuncer TRT iftar ve sahur programından ne kadar alıyor kazanıyor?

02.04.2022
155

Bu haberimizde Serdar Tuncer TRT iftar ve sahur programından ne kadar alıyor kazanıyor? Sorusunu en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. TRT İftar ve sahur programı Ramazan ayı boyunca her gün saat 03:20’de Serdar Tuncer’in sunumu ile ekranlara gelecektir. İzleyiciler tarafından TRT iftar ve sahur programın sunucusu Serdar Tuncer ve Serdar Tuncerin programdan aldığı maaşta merak edildi. Bizlerde bu haberimizde Serdar Tuncer TRT iftar ve sahur programından ne kadar alıyor kazanıyor? Sorusunu en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Serdar Tuncer TRT İftar Sevinci Programından Ne Kadar Kazanıyor?

Daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda TRT 1 ekranlarında karşımıza çıkacak olan Serdar Tuncer’in iftar ve sahur programından aldığı maaşta merak edildi. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Ancak Serdar Tuncer’in, TRT iftar ve sahur programında ne kadar kazandığına ait herhangi bir bilgi bulamadık. Bizler bölüm başına 150-200 bin tl arasında bir maaş aldığı tahmin ettiğimiz sunucumuz Serdar Tuncer’in maaşı hakkında kesin bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.Serdar Tuncer TRT iftar ve sahur programından kazancı ne kadar

TRT İftar Sevinci Sunucu Serdar Tuncer Kimdir?

16 Ağustos 1978 yılında Ankara’da dünyaya gelen Serdar Tuncer, ilk olarak 1997 yılında Sen İstanbul Kokardın isimli şiir kitabını çıkarmıştır. 2005 yılında Gecede Bir Gün isimli program ile sunuculuğa adım atan Serdar Tuncer, daha önce Sermayem Yok Derdimden Başka, Satır Arası Hikâyeler, Aynalar, Hiçbir Zaman Hiçbir Şey gibi kitapları çıkarmıştır. 8 Ekim 2015’ten itibaren Yenişafak Gazetesi’nde köşe yazarlığı yapan Serdar Tuncer daha önce Yitik Hazine, Yeni Şeyler Söylemek Lazım, Kalbe Düşünce, Sahurdan Kalplere, Başka Şeyler isimli programların da sunuculuğunu üstlenmiştir.

Serdar Tuncer Resmi İnstagram Hesabı

TRT İftar Sevinci programının sunuculuğunu üstlenen Serdar Tuncer sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan sunucumuz Serdar Tuncer’in instagram da 316 gönderisi ve 1 milyon takipçisi vardır. Serdar Tuncer’in resmi İnstagram hesabı: @serdar_tuncer

Serdar Tuncer Evli Mi?

TRT İftar Sevinci programının sunucusu Serdar Tuncer’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Aynı zamanda yazarlık ve şairlik yapan sunucumuz Serdar Tuncer 1998 yılında evlenmiştir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan Serdar Tuncer’in 2 kızı ve 1 oğlu vardır.

Bu haberimizde Serdar Tuncer TRT iftar ve sahur programından ne kadar alıyor kazanıyor? Sorusunu en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..