Serçenin Gözyaşı Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu Vizyon Tarihi

14.01.2023
31

Serçenin Gözyaşı filmi oyuncu kadrosu, konusu ve vizyon tarihini sizlerle paylaşacağız. Kadına şiddete karşı çekilen “Serçenin Gözyaşı” filminin senaryosunu gazeteci Ali Eyüboğlu kaleme almıştır. İzleyiciler yönetmen koltuğunda Aysun Akyüz Mehdiabbas’ın oturduğu Serçenin Gözyaşı filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, konusu ve vizyon tarihini de merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Bundan dolayı da Serçenin Gözyaşı filmi oyuncu kadrosu, konusu ve vizyon tarihini sizlerle paylaşacağız.Serçenin Gözyaşı Filmi Oyuncuları karakterleri

Serçenin Gözyaşı Filmi Oyuncu Kadrosu 2023

Uğur Güneş (Gazi)
Ezgi Şenler (Nilüfer)
Yeşim Salkım (Ayten)
Soydan Soybaş (Geco)
Tamer Karadağlı (Hakim)
Özlem Gürses (Sunucu)
Arzu Cabar (Sultan)
Sedef Şahin (Emine)

Uğur Güneş (Gazi)

Serçenin Gözyaşı filminin başrol oyuncusu Uğur Güneş, 10 Kasım 1987 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi’de eğitimini tamamlayan Uğur Güneş kamera karşısına ilk defa 2011 yılında Yeniden Başla dizisiyle geçmiştir. Özellikle Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle tanınır hale gelen oyuncumuz daha önce Urfalıyım Ezelden, Diriliş Ertuğrul, Tamam Mıyız?, İsimsizler, Kolidor, Seddülbahir 32 Saat, Kanunsuz Topraklar gibi projelerde de yer almıştır.Uğur Güneş Serçenin Gözyaşı Filminde erkek başrol Oyuncusu

Ezgi Şenler (Nilüfer)

Ezgi Şenler Serçenin Gözyaşı Filminde kadın başrol Oyuncusu. 28 Ocak 1993 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ezgi Şenler, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Klasik Bale/ Modern Dans Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2016 yılında Bodrum Masalı dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle bu dizi ile tanınmıştır. Bodrum Masalı bittikten hemen sonra Nefes Nefese dizisinde yer alan Ezgi Şenler, Can Evim, Teşkilat, Çatı Katı Aşk, Sen Yaşamaya Bak projelerinde de boy göstermiştir.Ezgi Şenler Serçenin Gözyaşı Filminde kadın başrol Oyuncusu

Yeşim Salkım (Ayten)

12 Nisan 1970 yılında Ankara’da dünyaya gelen Yeşim Salkım, İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Klasik Türk Sanat Müziği Bölümü’nde öğrenim görmüştür. İlk albümünü 31 Mart 1994’te çıkaran Yeşim Salkım, birçok ödüle de layık olmuştur. Eşkiya filmiyle oyunculuğa adım atmıştır. Aktif olarak konserlerine devam sanatçımız daha önce çeşitli show programlarını da sunmuştur. Yeşim Salkım en son Arıza dizisinde oyuncu olarak yer almıştır.

Soydan Soybaş (Geco)

Serçenin Gözyaşı Filmi Oyuncu Kadrosunda kimler var18 Haziran 1974 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Saydan Soybaş, Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 1993 yılında Ferhunda Hanımlar dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz Soydan Soydaş daha önce Güllerin Savaşı, Kızım Nerede, Bozkır, Malazgirt 1971, Kızılcık Şerbeti, Yasak Elma, Küçük Ağa, İkizler Memocan, Arka Sokaklar, Güllerin Savaşı gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Tamer Karadağlı (Hakim)

24 Mayıs 1967 yılında Ankara’da dünyaya gelen Tamer Karadağlı, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. İlk çıkışını Ferhunde Hanımlar dizisiyle yakalayan oyuncumuz özellikle Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı Haluk karakteriyle tanınmıştır. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Antropoz dizisiyle geçmiştir.Serçenin Gözyaşı Filmi vizyon tarihi nerede çekiliyor

Özlem Gürses (Sunucu)

18 Ağustos 1970 yılında Ankara’da dünyaya gelen Özlem Gürses, ODTÜ Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü’nden mezun olmuştur. Aynı bölümde yüksek şeref öğrencisi ve bölüm birincisi olarak ODTÜ Mimarlık Bölümü’ne yatay geçiş yapmıştır. Başarılı gazetecimiz daha önce birçok kanalda haber sunmuştur. Şimdilerde köşeyazıları ve röportajları ile Sözcü Gazetede çalışan Özlem Gürses, aynı zamanda editörlükte yapmaktadır.

Arzu Cabar (Sultan)

Sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz Arzu Cabar, Poro Menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Kamera karşısına ilk defa 2018 yılında The Photograph isimli filmle geçmiştir. 2020 yılında Cengiz filminde Nuray karakterini canlandıran oyuncumuz aynı yıl Willom isimli projede de yer almıştır. Sektörde yeni olan Arzu Cabar’ın dansla da arası iyidir ve yakından ilgilenmektedir. Oyuncumuz Serçenin Gözyaşı filminde Sultan karakterini canlandıracaktır.

Sedef Şahin (Emine)

14 Mayıs 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sedef Şahin, Özel Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde tiyatro bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde de eğitim alan Sedef Şahin, çeşitli reklam filmleri ve tanıtım kataloglarında yer alarak sektöre adım atmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2003 yılında Patron Kim? Dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle Adını Feriha Koydum’da canlandırdığı Cansu karakteriyle tanınmıştır.

Serçenin Gözyaşı Filminin Konusu

İzleyiciler yönetmen koltuğunda Aysun Akyüz Mehdiabbas’ın oturduğu Serçenin Gözyaşı filminin konusunu da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Serçenin Gözyaşı filmi kadına karşı yapılan şiddete karşı çekilmiştir.

Serçenin Gözyaşı Filminin Vizyon Tarihi

Senaryosunu gazeteci Ali Eyüboğlu’nun yazdığı Serçenin Gözyaşı filmi, kadına karşı şiddete karşı çekilmiştir. İzleyiciler filmin vizyon tarihi de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Serçenin Gözyaşı filmi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nden iki gün sonra 10 Mart’ta vizyona girecektir.

Serçenin Gözyaşı Filmi vizyon nerede çekiliyor hangi köy mahalle?

Serçenin Gözyaşı Filminin çekimleri nerede çekiliyor yapılıyor sorusuna yanıt İstanbul Beykoz ilçesindeki film platosu yanıtını verebiliriz. Serçenin Gözyaşı filmi oyuncu kadrosu, konusu ve vizyon tarihini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..