Selahaddin Eyyubi Zümrüt Kimdir, Gerçek Tarihte Var mı? Buse Varol

24.10.2023
1.291

Selahaddin Eyyubi Zümrüt kimdir? Gerçek tarihte var mı? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Akli Film ve Ansari Shah Film’in üstlendiği Selahaddin Eyyubi dizisi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Yönetmen koltuğunda Sedat İnci’nin oturduğu Selahaddin Eyyubi dizisi Zümrüt karakterini Buse Varol canlandıracaktır. Bizlerde Selahaddin Eyyubi Zümrüt karakterini ve Zümrüt’ü canlandıran oyuncumuz Buse Varol’u yakından tanıtacağız.

Selahaddin Eyyubi Zümrüt Karakteri Kimdir?

Başrolünde Uğur Güneş, Dilin Döğer, Tuvana Türkay, Gökçe Akyıldız, Doğan Bayraktar, Mehmet Ali Nuroğlu, Murat Han, Ali Ersan Duru, Kaan Çakır, Ekin Türkmen, Zeynep Kumral ve Hakan Vanlı’nın yer aldığı Selahaddin Eyyubi dizisi Zümrüt karakteri, ana karakterler arasındadır. Fakat Zümrüt karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur.Selahaddin Eyyubi Zümrüt Kimdir, Gerçek Tarihte Var mı? Buse Varol

Selahaddin Eyyubi Zümrüt Gerçek Tarihte Var Mı?

13 Kasım’da TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Selahaddin Eyyubi dizisi Zümrüt karakterinin gerçek tarihte olup olmadığı da merak edilmiştir. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ancak bu konu hakkında herhangi bir bilgiye ulaşamadık. Zümrüt karakterinin gerçek tarihte olup olmadığı hakkında net bir bilgiye ulaştığımız zaman konumuzu güncelleyeceğiz.

Selahaddin Eyyubi Zümrüt Karakterini Kim Canlandırıyor?

Önemli karakterler arasında yer alan Zümrüt’e başarılı oyuncumuz Buse Varol hayat verecektir. Buse Varol uzun yıllardır setlere ara vermiştir. Bizlerde setlere verdiği arayı Selahaddin Eyyubi dizisiyle sonlandıran oyuncumuz Buse Varol’u yakından tanıtacağız. Buse Varol kimdir? Daha önce hangi projelerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Evli mi, kiminle sevgili? Sorularını sizler için cevaplayacağız.

Buse Varol Kimdir? (Selahaddin Eyyubi Zümrüt Karakteri)

25 Mart 1990 yılında Manisa’da dünyaya gelen Buse Varol, Üniversite eğitimini Eğitim Fakültesi Öğretmenlik Bölümü’nde tamamlamıştır. 2012’de Miss Turkey Güzellik Yarışması’na katılmış ve dikkatleri üzerine çekmiştir. Daha önce profesyonel olarak modellik yapan Buse Varol, Tozlu Yollar dizisinden oyunculuk teklifi almıştır. Bu şekilde oyunculuğa adım atan Buse Varol, oyunculuk kariyerinde özellikle Arka Sokaklar dizisindeki performanslarıyla tanınmıştır. En son Payitaht Abdülhamit dizisinde rol alan oyuncumuz setlere verdiği arayı Selahaddin Eyyubi dizisiyle sonlandıracaktır. buse varol selahaddin eyyubi dizisi

Buse Varol’un Yer Aldığı Dizi ve Fimler Neler?

Selahaddin Eyyubi – Zümrüt – TV Dizisi (2023)
Payitaht Abdülhamit – Mislimelek – TV Dizisi (2017-2018)
Dostlar Mahallesi – Bahar – TV Dizisi (2017)
Rüya – Şahika Aslan – TV Dizisi (2017)
Dağ 2 – Ece – Sinema Filmi (2016)
Kış Güneşi – Nadide – TV Dizisi (2016)
Sevda Kuşun Kanadında – TV Dizisi (2016)
Şehrin Melekleri – Aslıhan Aydın – TV Dizisi (2015)
Arka Sokaklar – Yasemin – TV Dizisi (2015-2016)
Dracula A.D – Sinema Filmi (2015)
Tozlu Yollar – TV Dizisi (2012)

Buse Varol Resmi İnstagram Hesabı

Oyunculuğa ara verdiği dönemde sosyal medya fenomenliği yapan Buse Varol sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelmektedir. Instagram’da 190 gönderisi ve 1.5 milyon takipçisi bulunan oyuncumuz Buse Varol’un resmi Instagram hesabı: @busewarol

Buse Varol Resmi Twitter Hesabı

Selahaddin Eyyubi dizisinde Zümrüt karakterine hayat verecek olan popüler oyuncumuz Buse Varol, Instagram’da olduğu kadar Twitter’da aktif değildir. 2014 yılının ağustos ayında Twitter kullanmaya başlayan güzel oyuncumuz Buse Varol’un Twitter hesabı: @busewarol

Buse Varol Evli Mi, Kiminle Sevgili?

Güzel oyuncumuzun özel yaşamı da merak edilmektedir. Oyuncumuz Buse Varol’a Payitaht Abdülhamit dizisinde rol aldığı dönemde Alişan, evlilik teklif etmiş ve evet cevabını almıştır. Çift 6 Mayıs 2018 tarihinde ise görkemli bir düğünle dünya evine girmiştir. Ünlü çiftin oğulları Burak ise 13 Şubat 2019 Çarşamba günü saat 10.19’da dünyaya gelmiştir. Son dönemde sürekli boşanma iddialarıyla gündeme gelen ünlü çiftin mutlu giden bir evliliği vardır. Alişan ve Buse Varol çifti ikinci çocukları Eliz ise 2021 yılında doğmuştur.

Buse Varol’un Kıyafetleri ve Elbiseleri

Aynı zamanda sosyal medya fenomeni olan oyuncumuz Buse Varol, güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Fit vücudu ve tarzıyla ilgi gören oyuncumuzun hayranları onun kıyafetlerini de merak ediyor. Bizler önümüzdeki günlerde güzel oyuncumuz Buse Varol’un giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri, kullandığı aksesuarlarını marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamıza ekleyeceğiz.

Selahaddin Eyyubi Zümrüt kimdir? Zümrüt karakterini canlandıran oyuncumuz Buse Varol’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.