Selahaddin Eyyubi Victoria Karakteri (Tuvana Türkay)

12.10.2023
60

Selahaddin Eyyubi Victoria karakteri kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Başrollerini Uğur Güneş, Dilin Döğer, Gökçe Akyıldız, Doğan Bayraktar, Mehmet Ali Nuroğlu, Murat Han, Kaan Çakır, Hakan Vanlı, Ekin Türkmen, Zeynep Kumral’ın paylaştığı Selahaddin Eyyubi dizisi Victoria karakterini Tuvana Türkay canlandıracaktır. Bizlerde Selahaddin Eyyubi Victoria karakterini ve Victoria’yı canlandıran oyuncumuz Tuvana Türkay’ı yakından tanıtacağız.

Selahaddin Eyyubi Victoria Karakteri Kimdir?

TRT 1’in iddialı dizisi Selahaddin Eyyubi Victoria karakteri, 2. Bölümde izleyici karşısına çıkacaktır. Önemli karakterlerden biri olan Victoria hakkında şimdilik başka bir bilgi yoktur. Dizide ki dengeleri değiştirecek bir karakter olan Victoria hakkında daha detaylı bilgilere ulaştığımız zaman konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.Selahaddin Eyyubi Victoria Kimdir

Selahaddin Eyyubi Victoria Karakterini Kim Canlandırıyor?

Ana karakterler arasında yer alan Victoria’ya başarılı oyuncumuz Tuvana Türkay hayat verecektir. İzleyiciler Tuvana Türkay’ı da merak etmiştir. Bizlerde bu nedenle güzel oyuncumuz Tuvana Türkay’ı yakından tanıtacağız. Tuvana Türkay kimdir? Daha önce hangi projelerde yer almıştır? Özellikle hangi dizi ile tanınmıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Evli mi, sevgilisi kim? Sorularını sizler için cevaplayacağız.

Tuvana Türkay Kimdir? (Selahaddin Eyyubi – Victoria)

3 Ekim 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tuvana Türkay, Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karslı ilk defa 2009 yılında Ayrılık isimli diziyle geçmiştir. Aynı zamanda şarkıcılıkla da ilgilenen oyuncumuz, 2015 yılında Enbe Orkestrası’nın albümünde sözü müziği kendisine ait olan “Ara Ne Olursun” isimli parçayı seslendirmiştir. 2014 yılının Umut Veren Genç Oyuncusu seçilen Tuvana Türkay, özellikle Yasak Elma dizisi ile tanınmıştır.

Tuvana Türkay Dizileri ve Filmleri Neler?

2009-2010 Ayrılık – Kevok (Tv Dizisi)
2010 Nakş-ı Dil Sultan – Nakş-ı Dil Sultan (Tv Dizisi)
2010-2012 Yer Gök Aşk – Bade Palalı (Tv Dizisi)
2013 Eksik Sayfalar – Ayşegül (Sinema Filmi)
2014-2015 Kara Para Aşk – Bahar Çınar (Tv Dizisi)
2015 Bizans Oyunları: Geym Of Bizans – Ayçörek Hatun (Sinema Filmi)
2016 Oyunbozan – Ece (Tv Dizisi)
2016 Sen Sağ Ben Selamet – Doğa (Sinema Filmi)
2017 Deli Gönül – Fatmanur (Tv Dizisi)
2017-2018 Kızlarım İçin – Kumru (Tv Dizisi)
2019-2020 Yasak Elma – Ayşe/Leyla (Tv Dizisi)
2020 Ağır Romantik – Aslı Egeli (Sinema Filmi)
2021 Kağıt Ev – Azra (Tv Dizisi)
2021-2022 Çember – Komiser Zeynep Üstünipek (TV film serisi)
2023 Murat Göğebakan Kalbim Yaralı – Sena Bekmez (Sinema Filmi)
2023 Selahaddin Eyyubi – Victoria (Tv Dizisi)

Tuvana Türkay İnstagram Kullanıcı Adı

Popüler oyuncumuz Tuvana Türkay resmi Instagram hesabından özel hayatını ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunmaktadır. Dolayısıyla oyuncumuzun Instagram kullanıcı adı merak etmiştir. Instagram‘da 542 gönderisi ve 5.5 milyon takipçisi bulunan Tuvana Türkay’ın Instagram kullanıcı adı: @tuvanaturkay’dır.

Tuvana Türkay Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz Tuvana Türkay’ın özel yaşamı merak edilmektedir. Fakat güzel oyuncumuz evli değildir. Tuvana Türkay, daha önce ünlü işadamı Moris Antebi’nin oğlu İzzet Antebi ile birlikteydi. Çiftin evlenecekleri konuşuyordu. Fakat çift geçtiğimiz aylarda ilişkisini sonlandırmıştır. Tuvana Türkay’ın şimdilerde ise bilinen bir sevgilisi yoktur.

Tuvana Türkay Kıyafetleri ve Elbiseleri

Güzelliğiyle de büyük beğeni toplayan oyuncumuz modayı yakından takip etmektedir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz Tuvana Türkay tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde güzel oyuncumuz Tuvana Türkay’ın giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri ve kullandığı aksesuarlarını markaları ile birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Selahaddin Eyyubi Victoria karakterini ve Victoria’yı canlandıran oyuncumuz Tuvana Türkay’ı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..