Sefirin Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanalı Konusu Özeti

4 Yorum 12.355 kez izlendi

Televizyon ekranlarını canlandırmak neşeli hale getirmek için yola koyulan dizilerden birisi de Sefirin Kızı Dizisi olacak. Cast çalışmalarına başlayan ve yaz aylarında çekimleri sürecek olan Sefirin Kızı isimli yeni dizi bu sezonun en gözde dizi projelerinden birisi olmaya aday görünüyor. O3-NGM imzalı olarak çekilecek olan ve 2019-2020 sezonunda yayınlanması planlanan dizinin oyuncu seçmeleri başladı bile. İşte Sefirin Kızı adlı dizi hakkında ilk detaylı bilgiler..

Sefirin Kızı dizisi ilk fragmanında başrol oyuncuları olan Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün sahneleri yer alıyor. Oldukça başarılı sahnelerden oluşan ilk fragmanın devamı da  gelecektir muhakkak.

SON DAKİKA: ‘Sefirin Kızı’ Dizisinin Erkek başrolü Engin Akyürek dizide Sancar karakterini canlandıracak. Kadın Başrol Oyuncusu ise Neslihan Atagül oldu. Güzel oyuncu dizide Nare karakterini oynayacak. Dizioyuncu.Com olarak bu bilgileri sizlere ilk sunuyoruz. Yeni sezonun iddialı projelerinden olan Sefirin Kızı yönetmenliğini Emre Kabakuşak üstlenirken, Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz’ın senaryosunu yazacağı kesinleşti. Sefirin kızı dizi projesinin kadın başrol oyuncusu ise Kara Sevda dizisinde Nihan olarak izlediğimiz Neslihan Atagül oldu, güzel oyuncu dizide Nare karakterine hayat verecek. Engin Akyürek ile nasıl bir ikili olacaklar izleyip göreceğiz.

Sefirin Kızı dizisi Engin Akyürek ve Neslihan Atagül BaşroldeSefirin Kızı Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Sefir demek elçi büyük elçi anlamlarına geliyor. Konusu ve özeti henüz resmi olarak açıklanmayan Sefirin Kızı dizisi büyük ihtimalle ülkemize gelmiş olan bir diplomatın kızı ile bir Türk genci arasında imkansıza yakın bir aşk öyküsünü konu edinecek. Sefirin Kızı Dizisinin Eylül 2019 tarihinde yeni sezonda başlaması bekleniyor. Yeni sezonda yaklaşık 25 yeni dizinin başlaması bekleniyor, bu yeni dizilerden birisi olan Sefirin Kızı başlama tarihi 2019 Eylül ayı olsa da 2019-2020 sezonu boyunca yayınlanması planlanıyor. Dizinin bir sezon devam edecek bir proje olduğu tahmin ediliyor. Ancak yüksek reytingler elde ederse Sefirin Kızı daha da çok devam edebilir.

Sefirin Kızı dizisi hangi kanalda başlayacak? Dizinin kanalı büyük ihtimal Star tv olacak. Star’ın bu sezon sonunda Söz, Avlu ve İstanbullu Gelin gibi dizileri final yapınca bir çok günde boşluk oluştu. Çok yüksek maliyetli dizilerin risk taşıdığı ülkemizde maliyeti düşük ama izlenebilirliği yüksek dizileri tercih eden Star tv Sefirin kızı dizisi ile bu amacına ulaşmak istiyor. Kuzgun dizisi de final yaparsa çarşamba günleri de boş kalacak olan Star tv’nin yeni sezonda en az 3 dizi almasına kesin gözüyle bakılıyor.

Neslihan Atagül 2020-2021 Yeni Sezon Dizisi Nedir, Kiminle Hangi Projede

Sefirin Kızı dizisi Neslihan Atagül BaşroldeSefirin Kızında Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Başrolde :

Engin Akyürek’in Sefirin Kızı dizisi ile ekranlara yeniden döneceğini geçtiğimiz günlerde sizlere duyurmuştuk. Bugün gelen son haberlere göre Neslihan Atagül Doğulu Engin Akyürek ile partner oldu. Son olarak puhu’de yayınlanan Dip isimli internet dizisinde izlediğimiz Neslihan Atagül Doğulu, NGMedia ve O3 Medya ortak yapımı, Sefirin Kızı dizisinde kadın başrol oyuncusu oldu. Neslihan Atagül Doğulu hakkında detaylı açıklama ve dizideki karakterini birazdan yazacağız buraya..

Sefirin Kızında Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Başrolde

Sefirin Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Sefirin Kızı Engin Akyürek Kimdir Karakteri Rolü? (Sancar)

Sefirin Kızı dizisi erkek başrol oyuncusu olarak anlaşma yapan Engin Akyürek kimdir? Engin Akyürek 1981 Ankara doğumludur. Engin Akyürek Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Bölümününden mezun olmuştur. Engin Akyürek üniversitede tiyatro ile ilgilenmiş ve birçok oyunda rol almıştır. 2004 yılında Türkiye’nin Yıldızları yarışmasına katılmış ve bu yarışma da birinci olup sanat dünyasına adım atmıştır. Bu yarışma sonrasında Beren Saat ve Engin Akyürek meşhur olmuştur.

Engin Akyürek ilk olarak Yabancı Damat dizisinde oynadı.Kadir rolünü canlandırdığı Yabancı Damat dizisinde şivesi ve oyunculuğu ile beğeni topladı. Onun ilk başrolü Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi oldu ve buradaki Kerem karakteri onun oyunculuğuna katkı sağladı. 2006 yılında Kader filminde 2014 yılında Bir Küçük Eylül Meselesi filminde rol aldı. Aynı yıl Atv de yayınlanan Kara Para Aşk dizisinde rol aldı. 2006 ve 2007 yıllarında umut veren sanatçı ödülü alırken 2012 ve 2014 yıllarında en iyi erkek oyuncu ödülü kazanmıştır. Yazdığımız dizilerden başka olarak Karayılan, Bir Bulut Olsam,  Ölene Kadar dizisinde rol almıştır. Başarılı oyuncu yeni sezonda Star TV de yayınlanması planlanan Sefirin Kızı dizisinde başrol oynayacak.

Sefirin Kızı Neslihan Atagül Kimdir Karakteri Rolü?

Sefirin Kızı dizisinde başrol oynayacak olan Neslihan Atagül hangi rolde oynayacak? Sefirin Kızı dizisi kadın başrolü olan Neslihan Atagül dizi de Nare karakterini canlandırıyor.  Sefirin Kızı dizisinin Nare’si Neslihan Atagül kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşalım.

Neslihan Atagül 1992 İstanbul doğumludur. 2005 yılında Erberk Ajansa kayıt yaptırır ve 2 ay sonra bir reklam filminde oynar. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim aldı. İlk oyunculuk deneyimi 2006 yılında yayınlanan Yaprak Dökümü oldu. 2006 yılında İlk Aşk filminde oynadı ve bu filmdeki rolü ile Altın Koza Film Festivali’nde ödüle layık görüldü. 

2011 yılında Hayat devam ediyor dizisinde rol aldı. Araf filminde rol alan Neslihan Atagül performansıyla beğeni kazandı. Neslihan Atagül 2013 yılında başrollerini Kadir Doğulu ile paylaştığı Fatih Harbiye dizisinde rol aldı. 2015 yılında Senden Bana Kalan sinema filminde rol aldı. 2015 ayında Star TV’de yayınlanan başrollerinde Burak Özçivit, Zerrin Tekindor ve Kaan Urgancıoğlu’nun bulunduğu Kara Sevda dizisinde rol aldı.

2016 yılında Pantene şampuanın reklam yüzü oldu. Güzelliği ile dillere destan olan Neslihan Atagül hem reklam filmlerinde hem dizilerde hem de filmlerde rol almıştır. Güzel oyuncu 2015 yılında Kadir Doğulu ile nişanlanmış ve sonrasında evlenmiştir.

Neslihan Atagül’ün Rol Aldığı Dizi-Filmler

2006- İlk Aşk Genç Bahar
2011 -Araf Zehra
2015 -Senden Bana Kalan Elif

2006 – 2010 Yaprak Dökümü Deniz
2011 Canım Babam Pınar
2011 – 2012 Hayat Devam Ediyor Şirin Bakırcı
2013 – 2014 Fatih Harbiye Neriman
2015-2017 Kara Sevda Nihan Sezin karakterini canlandırdı.

Sefirin Kızı Akın rolü: Erhan Alpay

Erhan Alpay Sefirin Kızı dizisinin kadrosuna Akın karakteri olarak dahil oldu. Daha önce Analar Ve Anneler ile Kara Sevda dizilerindeki performanslarıyla dikkat çeken Erhan Alpay oldukça yetenekli bir dizi oyuncusudur. Sefirin Kızı oyuncu kadrosuna dahil olan Erhan Alpay bakalım Akın karakteri ile nasıl bir rolde oynayacak. Alpay, Emre Kabakuşak’ın yöneteceği Sefirin Kızı isimli dizide Akın karakterine hayat verecek.Sefirin Kızı Akın rolü Erhan Alpay

Sefirin Kızı Uraz Kaygılaroğlu Rolü Bilgileri

Uraz Kaygılaroğlu 1987 Balıkesir doğumlu olan oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunudur. Pis Yedili dizisinde rol aldı. Bu dizi de Canburger rolüyle ün kazandı. Önceleri kilolu olan Uraz Kaygılaroğlu sonrasında kilo vererek hayranlarını şaşırttı. Yakışıklı oyuncu rol aldığı tüm dizi ve filmlerde kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Uraz Kaygılaroğlu Harem, Eski Hikaye, Yedi Güzel Adam, Baba Candır, Klavye Delikanlıları, Egenin Hamsisi dizilerinde rol aldı. Uraz Kaygılaroğlu son olarak youtube üzerinden yayınlanan bir dizi de rol alıyor. Sefirin kızı dizisine dahil olan Uraz Kaygılaroğlunu yeni projesinden dolayı tebrik ederiz.

Sefirin Kızı Tugay Mercan Kimdir Karakteri Rolü?

Tugay Mercan yeni sezonda Sefirin Kızı dizisinde rol alacak. Önceki sezonda Kızım dizisinde rol alan Tugay Mercan yeni sezonda Sefirin Kızı dizisinde. Tugay Mercan kimdir? Tugay Mercan 1982 yılında İstanbul’da doğdu.
Haliç Üniversitesi’nde tiyatro üzerine eğitim aldı. Bakırköy Belediye oyuncuları arasında yer aldı. İlk kez rol aldığı dizi Beşinci Boyut dizisi olmuştur. Tugay Mercan Kollama, Es Es, Kayıp Şehir, Halam Geldi, Asla Vazgeçmem dizilerinden sonra Suskunlar dizisinde rol aldı. Ve bu dizi sayesinde ününe ün kattı. Son olarak ise TV8 ekranlarında yayınlanan Kızım dizisinde rol aldı.

Menekşe – Tülin Yazkan

Sefirin Kızı dizisinin kadrosuna katılan Tülin Yazkan dizide Menekşe karakterini oynayacak. 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tülin Yazkan Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde almış olduğu eğitim sonrasında Yılanların Öcü dizisinde ilk kez dizi oyuncusu olarak karşımıza çıkmıştır. Tülin Yazkan daha sonra Yaz’ın Öyküsü, Bodrum Masalı ve Kırlangıç Fırtınası dizi kadrolarında yer almıştır. Tülin Yazkan son olarak Sefirin Kızı dizisinde Menekşe rolünde yer alacak. 2020-2021 sezonda Tülin Yazkan Sefirin Kızı dizisi ile Menekşe nasıl bir karakter olacak, Menekşe Sefirin kızında nasıl karşımızda olacak izleyip göreceğiz.Tülin Yazkan Sefirin Kızı dizisinde

Gonca Cilasun

Gonca Cilasun, 1966 yılında İstanbul’da doğmuş, Ankara Üniversitesinde Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde eğitim görmüştür. Tv de ilk olarak Arka Sırdakiler dizisi ile dizi oyuncusu olan Gonca Cilasun Kalbim Yangın Yeri, Karagül, Not Defteri, Kayıp, Benim Hala Umudum Var, Sudan Bıkmış Balıklar, Kanıt ve Adını Feriha Koydum ve Kırlangıç Fırtınası gibi dizilerde rol almıştır. Gonca Cilasun Sefirin Kızı dizisinde bakalım hangi rolde karşımıza çıkacak.Gonca Cilasun Sefirin Kızı dizisinde

Hivda Zizan Alp

1993 yılında doğan Hivda Zizan Alp 2014 yılında tiyatro oyunlarında sahne almaya başlamıştır. İstanbul’da  doğan dizi oyuncusu Hivda Zizan Alp daha önce TRT de ekrana gelen Yeşil Deniz ve Show tv de oynayan Fi isimli dizilerde rol almıştı. Hivda Zizan Alp Sefirin Kızı dizisinde hangi karakterde olacak şimdilik kesinleşmedi.Hivda Zizan Alp Sefirin Kızı dizisinde hangi rolde

Doğukan Polat

Doğukan Polat 1990 yılında İstanbul Üsküdar ilçesi doğumludur. Beykent Üniversitesinde Oyunculuk Bölümünde eğitim gören ve daha sonra Akademi 35,5’ta oyunculuk eğitimi alan Doğukan Polat 2017 yılında yayınlanan Söz dizisinde Aşık karakterine hayat vererek tanınmıştır. Doğukan Polat Nefes Vatan Sağolsun, The Turkish Passport, Çanakkale 1915, Hükümet Kadın, Hükümet Kadın 2, Mucize, Kapalı Çarşı, Kaybedenler Kulübü, Türk Pasaportu, Şahin ve Çetesi, BKM Güldür Güldür gibi yapımlarda çeşitli roller almıştır.Doğukan Polat Sefirin Kızı dizisinde Sözün Aşıkı

Erdal Küçükkömürcü

Erdal Küçükkömürcü, 1958 yılında Ankara’da doğmuş, Ankara Devlet Konservatuarı’nda oyunculuk eğitimleri alarak kendisini dizi oyunculuğu konusunda geliştirmiştir. ODTÜ, Ankara Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesi’nde oyunculuk dersleri veren ve akademik olarak oyunculuk konusunda sayısız öğrenci yetiştiren Erdal Küçükkömürcü son olarak Atv’de salı günleri ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynamıştı. Erdal Küçükkömürcü Sefirin Kızı dizisi ile ekrana devam edecek.Erdal Küçükkömürcü Sefirin Kızı dizisinde hangi karakter

Sefirin Kızı dizisinde konuk oyuncu İbrahim Çelikkol Kimdir Karakteri Rolü?

İbrahim Çelikkol’un yeni sezonda ismi Evim dizisinde Demet Özdemir ile birlikte anılsa da yeni sezonda kendisini önce konuk olarak Sefirin Kızı dizisinde göreceğiz. 1982 yılı Kocaeli doğumlu olan İbrahim Çelikkol ilk olarak modellik yaparak hayatını kazanmıştır. Aynı zamanda basketbol genç milli takımında oynadı. Osman Sınav’la karşılaştı ve sonrasında oyunculuğa adım attı. Pars Narkoterör filminde başrolde yer aldı ve bu sayede başarısı kanıtladı.

İbrahim Çelikkol’un rol aldığı dizi filmler;
2007 – Pars Narkoterör filmi,
2009 – M.A.T dizisinde,
2010 – Karadağlar dizisinde,
2010 – Keskin Bıçak dizisinde,
2011 – İffet dizisinde,
2012 – Fetih 1453 filminde,
2013 – Merhamet dizisinde,
2014 – Sadece Sen filminde,
2014 – Kod Adı Reaksiyon dizisinde,
2015 – Kördüğüm dizisinde,
2016 – Seddülbahir 32 Saatdizisinde,
2017 – Siyah Beyaz Aşk  dizisinde,
2018 – Muhteşem İkili dizisinde rol aldı.

Sefirin Kızı Hazal Filiz Küçükköse Kimdir Hangi Rolde Oynayacak?

Sefirin Kızı dizisinde rol alacak olan Hazal Filiz Küçükköse 1988 yılında Mersin’de doğdu. Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümünde eğitim almaya devam ederken okulu bırakıp yeniden sınava girerek Ankara Üniversitesi Kimya bölümüne geçti. İlk kez üniversite okurken 21 yaşında Deniz Yıldızı dizisinde rol aldı. 2016 yılında yılın en iyi yardımcı kadın dizi oyuncusu ödülünü aldı. Bu ödülü Kara Sevda dizisindeki rolü ile aldı. Hazal Filiz Küçükköse Beni Affet dizisinde de rol aldı. Mehmed: Bir Cihan Fatihi dizisinde rol aldı. Sefirin Kızı dizisinde rol alacak olan Hazal Filiz Küçükköse bilgilerini sizlerle paylaştık. Yeni dizisi Sefirin Kızı’nda kendisine başarılar dileriz. 

Sefirin Kızı Dizisi hangi günde yayınlanacak belli oldu mu?

Star TV pazartesi günleri yayınlamış olduğu söz dizisinin final yapmasıyla Pazartesi günü boşa çıkmış oldu. Salı günü herhangi bir dizisi olmayan Star TV çarşamba günü de Kuzgun dizisinin bitmesi ile boş kalacak. Perşembe günü yayınlanan Avlu dizisi de final olduğu için boş kalırken Cuma günü İstanbullu Gelin dizisi final yaptığı için cuma günü de boş görünüyor. Cumartesi dizisi Erkenci Kuş yaz ayları boyunca devam edecek olsa da yeni sezonda büyük ihtimalle yer almayacak.

Star TV’nin 2019-2020 sezonunda yayınlanması kesin olan tek dizisi var o da pazar günleri yayınlanan kardeş Çocukları dizisi. Pazar günü dışındaki 6 günü büyük ihtimalle boş olan Star TV’nin sefirin kızı dizisini hangi gün yayınlayacağı henüz belli olmadı. Ancak sefirin kızı dizisi Star TV’de hangi gün yayınlanırsa yayınlansın oyuncu kadrosuna ve senaryosuna göre izlenme oranı alacağını düşünüyoruz. Çünkü artık diziler eskisi gibi gün bulmakta zorlanmıyor. Örneğin Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul dizisi çok zor gözüken Pazartesi günü çukur ve söz dizisine rağmen 7 oranına yaklaşan Total reyting ile bu dizileri zorlamaya başladı. Bu da gösteriyor ki artık eskiden beri devam eden güçlü diziler yerini yeni dizilere bırakabilir. Bu bağlamda sefirin kızı dizisi de hangi gün yayınlanırsa yayınlansın oldukça iyi reytingler alabilir ve kendisini gösterebilir.

Sefirin Kızı Dizisi muğla ilimizde çekiliyorSefirin kızı dizisi nerede çekiliyor çekim yerleri mekanlar neresi?

Star TV’de yayınlanacak olan Sefirin kızı dizisi ülkemizin tatil cennetlerinden biri olan Muğla‘da çekilecek. Muğla ilimiz son yıllarda dizilerin en önemli çekim mekanlarından birisi olmaya başladı. Özellikle Ortaca, Köyceğiz ve Marmaris gibi önemli turizm mekanları diziler için sık sık kullanılan çekim setleri haline dönüştü. Sefirin kızı dizisi de Muğla ilimizin çeşitli ilçelerinde çok güzel manzaralı yerlerde çekimlerine devam edecek ve ülkemizin tanıtımını dizinin yayınlanacağı birçok ülkede de ücretsiz olarak yapmış olacak.

Para verilerek bile yapılamayacak olan reklam ve tanıtımı Sefirin kızı dizisiyle yapacak olan Star TV hem ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmuş olurken hem de dizinin yüksek izlenme oranlarına ulaşmasına imkan tanıyacak. Daha önce Güzel Köylü, Dürüye’nin Güğümleri, Yalancı Yarim, Bir deniz masalı gibi dizilerin çekilmiş olduğu Muğla ilimiz diziler için çok güzel bir mekan. Sefirin kızı dizisi Muğla ilimizde çekilince dizide oynamak isteyen oyuncu olmak isteyen ya da figüran olarak rol almak isteyenler sefirin kızıyla ilgili detaylı bilgilere ve nasıl oyuncu oluruz sorusunun cevabını aramaya başladılar.Sefirin Kızı Dizisinin oyuncu kadrosu

Sefirin kızı dizisinde oyuncu olmak için ne gerekiyor?

Sefirin kızı dizisi Muğla ilimizde çekilen ve yeni sezonda Star TV ekranlarında yayınlanacak olan önemli dizilerden birisi. Muğla ve civarında oturan oyunculuk konusunda yeteneği olan yan rollerde veya figüran olarak sefirin kızı dizisinde oynamak isteyen oyuncu adayları O3-NGM imzalı yeni dizide oyuncu olmak istiyorsanız Sefirin Kızı Dizisinin yapımcı firması olan O3-NGM yapım şirketi ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Konumuzun bundan sonraki kısmı önceki tarihlere aittir. Konumuz günceldir üst kısma yeni oyuncu bilgileri eklenmektedir.

Yeni sezonda Star TV ekranlarında yayınlanacak olan sefirin kızı dizisinin oyuncuları kimler hangi rollerde oynayacaklar bu sayfada sizlere detaylarıyla yazmaya çalışacağım. Henüz Sefirin kızı dizisinin oyuncuları belli olmadığı için şimdilik detaylara inemesek de belli oldukça seferin kızı dizisinin tüm oyuncu kadrosuna ve karakterlerinin buraya yazmaya çalışacağım. Sefirin kızında oynayan oyuncuların gerçek isimlerini rollerini diziye yeni katılan veya ayrılan oyuncuları resimli bir şekilde bu sayfada sizlere sunacağız.

Sefirin Kızı yeni sezonda ekranda olacak ve ilgiyle izlenecek güzel bir dizi olacak. Çekim mekanları ile şimdiden ilgi odağı oldu bile. Oyunculuk konusunda ciddi düşünenler aşağı yorum olarak da yazabilir niyetlerini. Daha uzun bilgiler vermeye ve Sefirin Kızı dizisi hakkındaki detayları yazmaya devam edeceğiz. Şimdilik hoşça kalın..

Sefirin Kızı dizisi Engin Akyürek ve Neslihan Atagül BaşroldeStar TV’nin 2019-2020 yeni sezon için hazırlattığı bir çok diziden bahsediliyor. O dizilerden birisi olan Sefirin Kızı dizisinde baş rollerde kimler olacak çok merak edilirken çeşitli erkek baş roller konuşulmaya başlandı.
Sefirin Kızı’nda rol alması için kimlerin adı geçiyor? diye merak edenler için hemen o isimleri yazmak istiyoruz.

Yapımcılığını O3 Medya ile NGM’nin üstleneceği Sefirin Kızı isimli yeni dizinin senaristliğini Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem yazıyor.
Sefirin Kızı dizisi yönetmenliğini ise Emre Kabakuşak yapacak. Sefirin Kızı dizisinde başrol olarak yer alması için erkek oyuncularda yapımcı arasında görüşmelerin devam ettiği ve adı geçen iki oyuncudan birinin dizinin baş rolü için kesin olarak anlaşma yapacağı belirtiliyor.
Sefirin Kızı erkek başrolü için adaylar: İbrahim Çelikkol ve Engin Akyürek oldular. Yapımcı ile oyuncular arasındaki görüşmelerden sonra sefirin Kızı dizisi için erkek baş rol kesinleşmiş olacak.
“Sefirin Kızı” dizisi 2019-2020 yeni sezonda Star tv de olacak.

Son Bilgiler: Engin Akyürek’in Sefirin Kızı dizisi ile ekranlara yeniden döneceğini geçtiğimiz günlerde sizlere duyurmuştuk. Bugün gelen son haberlere göre Neslihan Atagül Doğulu Engin Akyürek ile partner oldu. Son olarak puhu’de yayınlanan Dip isimli internet dizisinde izlediğimiz Neslihan Atagül Doğulu, NGMedia ve O3 Medya ortak yapımı, Sefirin Kızı dizisinde kadın başrol oyuncusu oldu. Neslihan Atagül Doğulu hakkında detaylı açıklama ve dizideki karakterini birazdan yazacağız buraya..

Yorum yaz

4 Yorum