Sefirin Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanalı Konusu Özeti

01.05.2019
57

Sefirin Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu Kanalı Konusu Özeti… Sefirin Kızı isimli yeni dizi bu sezonun en gözde dizi projelerinden birisi olmaya aday görünüyor. O3-NGM imzalı olarak çekilecek olan ve 2019-2020 sezonunda yayınlanması planlanan dizinin oyuncu seçmeleri başladı bile. İşte Sefirin Kızı adlı dizi hakkında detaylı oyuncuları bilgileri için konumuzun devamını okuyunuz. Sefirin Kızı isimli yeni dizinin senaristliğini Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem yazıyor. Sefirin Kızı dizisi yönetmenliğini ise Emre Kabakuşak yapacak.

Sefirin Kızı dizisi ilk fragmanında başrol oyuncuları olan Engin Akyürek ve Neslihan Atagül’ün sahneleri yer alıyor. Oldukça başarılı sahnelerden oluşan ilk fragmanın devamı da  gelecektir muhakkak. Sefirin Kızı dizisinde rol alan oyuncuların bilgileri konusu ve kanalı konumuzun devamında sizlerle.

Sefirin Kızı Dizisinin Erkek başrolü Engin Akyürek dizide Sancar karakterini canlandıracak. Kadın Başrol Oyuncusu ise Neslihan Atagül oldu. Güzel oyuncu dizide Nare karakterini oynayacak. Dizioyuncu.Com olarak bu bilgileri sizlere ilk sunuyoruz. Yeni sezonun iddialı projelerinden olan Sefirin Kızı yönetmenliğini Emre Kabakuşak üstlenirken, Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz’ın senaryosunu yazacağı kesinleşti. Sefirin kızı dizi projesinin kadın başrol oyuncusu ise Kara Sevda dizisinde Nihan olarak izlediğimiz Neslihan Atagül oldu, güzel oyuncu dizide Nare karakterine hayat verecek. Engin Akyürek ile nasıl bir ikili olacaklar izleyip göreceğiz.

Sefirin Kızı dizisi Neslihan Atagül Başrolde

Sefirin Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Yapımcılığını NG Medya ve O3 Medyanın yaptığı Sefirin Kızı dizisinin yönetmenliğini Emre Kabakuşak üstleniyor. Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz’ın senaryosunu yazdığı Sefirin Kızı dizisinin başrollerini Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu paylaşırken kadrosunda Tülin Yazkan, Gonca Cilasun, Hivda Zizan Alp, Doğukan Polat ve Erdal Küçükkömürcü gibi isimlerin yer aldığı dizinin kadrosuna Sami Aksu, Edip Tepeli, Esra Kızıldoğan, Cansu Gültekin ve Nilüfer Kıçarslan dahil oldu. Oyuncuların bilgileri konumuza eklenmiştir.

tuba buyukustun sefirin kizinda

Tuba Büyüküstün

Sefirin Kızı dizisi kadrosuna katılan Tuba Büyüküstün rolü karakteri bilgileri konumuzda sizlerledir… Sefirin Kızı Tuba Büyüküstün rolü karakteri konumuzu ziyaret ediniz.

Sefirin Kızında Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Başrolde

Engin Akyürek- Sancar

Sefirin Kızı dizisi erkek başrol oyuncusu olarak anlaşma yapan Engin Akyürek kimdir? Engin Akyürek 1981 Ankara doğumludur. Engin Akyürek Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Bölümününden mezun olmuştur. Engin Akyürek üniversitede tiyatro ile ilgilenmiş ve birçok oyunda rol almıştır. 2004 yılında Türkiye’nin Yıldızları yarışmasına katılmış ve bu yarışma da birinci olup sanat dünyasına adım atmıştır. Bu yarışma sonrasında Beren Saat ve Engin Akyürek meşhur olmuştur.

Engin Akyürek ilk olarak Yabancı Damat dizisinde oynadı.Kadir rolünü canlandırdığı Yabancı Damat dizisinde şivesi ve oyunculuğu ile beğeni topladı. Onun ilk başrolü Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi oldu ve buradaki Kerem karakteri onun oyunculuğuna katkı sağladı. 2006 yılında Kader filminde 2014 yılında Bir Küçük Eylül Meselesi filminde rol aldı. Aynı yıl Atv de yayınlanan Kara Para Aşk dizisinde rol aldı. 2006 ve 2007 yıllarında umut veren sanatçı ödülü alırken 2012 ve 2014 yıllarında en iyi erkek oyuncu ödülü kazanmıştır. Yazdığımız dizilerden başka olarak Karayılan, Bir Bulut Olsam,  Ölene Kadar dizisinde rol almıştır. Başarılı oyuncu yeni sezonda Star TV de yayınlanması planlanan Sefirin Kızı dizisinde başrol oynayacak.

Neslihan Atagül- Nare (Diziden Ayrıldı)

18 Ocak 2021 Güncelleme: Neslihan Atagül Sefirin Kızı dizisinden sağlık sorunları nedeniyle ayrılmak zorunda kaldı. Nare neden ayrıldı diziden çıktı konumuzu ziyaret ediniz. Sefirin Kızı dizisinde başrol oynayacak olan Neslihan Atagül hangi rolde oynayacak? Sefirin Kızı dizisi kadın başrolü olan Neslihan Atagül dizi de Nare karakterini canlandırıyor.  Sefirin Kızı dizisinin Nare’si Neslihan Atagül kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşalım.

Neslihan Atagül 1992 İstanbul doğumludur. 2005 yılında Erberk Ajansa kayıt yaptırır ve 2 ay sonra bir reklam filminde oynar. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim aldı. İlk oyunculuk deneyimi 2006 yılında yayınlanan Yaprak Dökümü oldu. 2006 yılında İlk Aşk filminde oynadı ve bu filmdeki rolü ile Altın Koza Film Festivali’nde ödüle layık görüldü.

Neslihan Atagül 2020-2021 Yeni Sezon Dizisi Nedir, Kiminle Hangi Projede

2011 yılında Hayat devam ediyor dizisinde rol aldı. Araf filminde rol alan Neslihan Atagül performansıyla beğeni kazandı. Neslihan Atagül 2013 yılında başrollerini Kadir Doğulu ile paylaştığı Fatih Harbiye dizisinde rol aldı. 2015 yılında Senden Bana Kalan sinema filminde rol aldı. 2015 ayında Star TV’de yayınlanan başrollerinde Burak Özçivit, Zerrin Tekindor ve Kaan Urgancıoğlu’nun bulunduğu Kara Sevda dizisinde rol aldı.

2016 yılında Pantene şampuanın reklam yüzü oldu. Güzelliği ile dillere destan olan Neslihan Atagül hem reklam filmlerinde hem dizilerde hem de filmlerde rol almıştır. Güzel oyuncu 2015 yılında Kadir Doğulu ile nişanlanmış ve sonrasında evlenmiştir.

Neslihan Atagül’ün Rol Aldığı Dizi-Filmler

2006- İlk Aşk Genç Bahar
2011 -Araf Zehra
2015 -Senden Bana Kalan Elif

2006 – 2010 Yaprak Dökümü Deniz
2011 Canım Babam Pınar
2011 – 2012 Hayat Devam Ediyor Şirin Bakırcı
2013 – 2014 Fatih Harbiye Neriman
2015-2017 Kara Sevda Nihan Sezin karakterini canlandırdı.

Uraz Kaygılaroğlu- Gediz (Diziden Ayrıldı)

Uraz Kaygılaroğlu senaryo gereği rolü bittiği için Sefirin Kızı dizisinden ayrıldı. Uraz Kaygılaroğlu 1987 Balıkesir doğumlu olan oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunudur. Pis Yedili dizisinde rol aldı. Bu dizi de Canburger rolüyle ün kazandı. Önceleri kilolu olan Uraz Kaygılaroğlu sonrasında kilo vererek hayranlarını şaşırttı. Yakışıklı oyuncu rol aldığı tüm dizi ve filmlerde kendinden söz ettirmeyi başarıyor. Uraz Kaygılaroğlu Harem, Eski Hikaye, Yedi Güzel Adam, Baba Candır, Klavye Delikanlıları, Egenin Hamsisi dizilerinde rol aldı. Uraz Kaygılaroğlu son olarak youtube üzerinden yayınlanan bir dizi de rol alıyor. Sefirin kızı dizisine dahil olan Uraz Kaygılaroğlunu yeni projesinden dolayı tebrik ederiz.

Tülin Yazkan- Menekşe

Tülin Yazkan 1991 İstanbul doğumludur. Tülin Yazkan Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Yılanların Öcü dizisi ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. Tülin Yazkan sonrasında Yaz’ın Öyküsü ve Bodrum Masalı dizilerinde rol aldı. Fox Tv’de yayınlanan Kırlangıç Fırtınası dizisinin kadrosunda yer aldı. Tülin Yazkan’ı meşhur yapan dizi Aslıhan Gürbüz’ün gençliğini canlandırdığı Ufak Tefek Cinayetler dizisi oldu. Bu sayede tanınan Tülin Yazkan şimdi de Sefirin Kızı dizisinde rol alacak.

 Erhan Alpay- Akın

Erhan Alpay Sefirin Kızı dizisinin kadrosuna Akın karakteri olarak dahil oldu. Daha önce Analar Ve Anneler ile Kara Sevda dizilerindeki performanslarıyla dikkat çeken Erhan Alpay oldukça yetenekli bir dizi oyuncusudur. Sefirin Kızı oyuncu kadrosuna dahil olan Erhan Alpay bakalım Akın karakteri ile nasıl bir rolde oynayacak. Alpay, Emre Kabakuşak’ın yöneteceği Sefirin Kızı isimli dizide Akın karakterine hayat verecek.

Gonca Cilasun- Halise

Gonca Cilasun, 1966 yılında İstanbul’da doğmuş, Ankara Üniversitesinde Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde eğitim görmüştür. Tv de ilk olarak Arka Sırdakiler dizisi ile dizi oyuncusu olan Gonca Cilasun Kalbim Yangın Yeri, Karagül, Not Defteri, Kayıp, Benim Hala Umudum Var, Sudan Bıkmış Balıklar, Kanıt ve Adını Feriha Koydum ve Kırlangıç Fırtınası gibi dizilerde rol almıştır. Gonca Cilasun Sefirin Kızı dizisinde bakalım hangi rolde karşımıza çıkacak.Gonca Cilasun Sefirin Kızı dizisinde

Hivda Zizan Alp- Elvan

1993 yılında doğan Hivda Zizan Alp 2014 yılında tiyatro oyunlarında sahne almaya başlamıştır. İstanbul’da  doğan dizi oyuncusu Hivda Zizan Alp daha önce TRT de ekrana gelen Yeşil Deniz ve Show tv de oynayan Fi isimli dizilerde rol almıştı. Hivda Zizan Alp Sefirin Kızı dizisinde hangi karakterde olacak şimdilik kesinleşmedi.Hivda Zizan Alp Sefirin Kızı dizisinde hangi rolde

Sefirin Kızı dizisinde Zehra karakterini canlandıran oyuncu ve bilgilerini sizler için konumuzda paylaştık. Sefirin Kızı dizisi Zehra rolü ve oyuncusu için TIKLAYIN…

Cemre Ökrem- Zehra

Doğukan Polat- Yahya

Doğukan Polat 1990 yılında İstanbul Üsküdar ilçesi doğumludur. Beykent Üniversitesinde Oyunculuk Bölümünde eğitim gören ve daha sonra Akademi 35,5’ta oyunculuk eğitimi alan Doğukan Polat 2017 yılında yayınlanan Söz dizisinde Aşık karakterine hayat vererek tanınmıştır. Doğukan Polat Nefes Vatan Sağolsun, The Turkish Passport, Çanakkale 1915, Hükümet Kadın, Hükümet Kadın 2, Mucize, Kapalı Çarşı, Kaybedenler Kulübü, Türk Pasaportu, Şahin ve Çetesi, BKM Güldür Güldür gibi yapımlarda çeşitli roller almıştır.Doğukan Polat Sefirin Kızı dizisinde Sözün Aşıkı

Beren Gençalp- Melek

Beren Gençalp 11 Kadım 2011 İzmir doğumlu. İzmir Güzeli Ajans’ına ailesi tarafından kaydedilmiştir. Beren Gençalp instagram hesabı https://www.instagram.com/berengencalp/. Çocuk oyuncunun ilk dizisi Sefirin Kızı oldu. Sefirin Kızı dizisi ilk bölümünde oynadığı oyunculukla herkesi kendine hayran bıraktı. Sefirin Kızı dizisinin çocuk oyuncusu Beren Gençalp dizi de Nare ve Sancar’ın kızı Melek karakterini canlandırıyor.

Erdal Küçükkömürcü- Güven

Erdal Küçükkömürcü, 1958 yılında Ankara’da doğmuş, Ankara Devlet Konservatuarı’nda oyunculuk eğitimleri alarak kendisini dizi oyunculuğu konusunda geliştirmiştir. ODTÜ, Ankara Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Eskişehir Anadolu Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesi’nde oyunculuk dersleri veren ve akademik olarak oyunculuk konusunda sayısız öğrenci yetiştiren Erdal Küçükkömürcü son olarak Atv’de salı günleri ekrana gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oynamıştı. Erdal Küçükkömürcü Sefirin Kızı dizisi ile ekrana devam edecek.Erdal Küçükkömürcü Sefirin Kızı dizisinde hangi karakter

Özlem Çakar Yalçınkaya- Refika

Özlem Çakar Yalçınkaya 1968 Ankara doğumludur. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. 1999 yılında ilk kez Küçük Besleme dizisinde rol aldı. Sonrasında Çoban Yıldızı, Melek ile Serhat, Racon, Hesapta Aşk, Saklı Kalan, Kaçak Gelinler, Kardeş Payı, Diğer Yarım, Tozlu Yollar, Kaçak, Galip Derviş, Arka Sokaklar, Süper Babanne, Hırsız Polis, Ekmek Teknesi, Üvey Baba gibi bir çok projede rol aldı. Özlem Çakar Yalçınkaya Sefirin Kızı dizisinde Gediz’in annesi rolünde. Sefirin Kızı Nare’yi Gediz’in eve getirmesinden hiç hoşlanmayan annesi bunu Gediz’e söyler.

Sami Aksu- Menekşe’nin Abisi

Sami Aksu doğum tarihi yeri hakkında bilgileri internet üzerinde yer almıyor. Sami Aksu’nun rol aldığı diziler filmler; 2014 Sebahat Melahat, Ali Kundilli, Özgür Dünya, Babamın Ceketi, Hababam Sınıfı Yeniden, Bize Müsaade, Altunsoylar dizi filmlerinde rol aldı. Sami Aksu doğum tarihi yaşı nedir bilgileri de konumuza ekleyeceğiz. Sami Aksu Sefirin Kızı dizisinde rolü de kısa süre sonra açıklanacaktır.

Edip Tepeli- Kavruk Ömer

Edip Tepeli 1989 doğumludur. İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusudur. Genç yaşına rağmen bir çok tiyatro da rol almıştır. Edip Tepeli ilk olarak Kurt Seyit ve Şura dizisi ile oyunculuğu tattı. Sonrasında rol aldığı diziler sayesinde tanındı ve başarılı oldu. Kurt Seyit ve Şura, Yaşamayanlar, Yıldızlar Şahidim, Hayati ve Diğerleri dizi filmlerinde rol aldı.

Esra Kızıldoğan- Müge

1980 İzmir doğumlu olan oyuncu İzmir Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Arzu Gamze Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Leyla ile Mecnun, Sevda’nın Bahçesi, Bozkır, Kronoloji dizi filmleri bazı rol aldığı projelerdendir.

Cansu Gültekin

Cansu Gültekin 1990 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. İlk kez 2009 yılında Kavak Yelleri dizisinde rol almıştır. Sonrasında, Akasya Durağı, Kertenkele Yeniden Doğuş ve Baba Candır dizilerinde rol aldı. Güzel oyuncu yeni dizisi Sefirin Kızı’nda yeni ve farklı bir karakteri canlandıracak.

Nilüfer Kılıçarslan

Nilüfer Kılıçarslan 50 yaşında 1.60 boyunda ve 79 kg.Ankara Şehit Tiyatrolarında oyunculuk eğitimi aldı. Nilüfer Kılıçarslan Kemal Ekenel cast ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Nilüfer Kılıçarslan bu zamana kadar rol aldığı projeler şöyle; Güllerin Savaşı, Arka Sokaklar, Kavak Yelleri dizilerinde rol aldı. Yeni dizisi Sefirin Kızı’ndaki rolü de yakın zamanda açıklanacaktır.

Ferit Aktuğ- Bora

Ferit Aktuğ Sefirin Kızı dizisi kadrosuna katıldı. Ferit Aktuğ Bora rolüyle dizide rol alacak. Ferit Aktuğ rol aldığı her dizi de önemli rollerde yer aldı. Şimdi de Sefirin Kızı dizisinde önemli bir rol ile giriş yapacak ve seyircinin beğenisini kazanacaktır. 1978 doğumlu olan Ferit Aktuğ Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümünden mezundur. Kavak Yelleri dizisinde Efe’nin abisi olarak tanındı meşhur oldu. Kadın İşi, Düğün Dernek 2, Eltilerin Savaşı, Koçum Benim, Kavak Yelleri, Yamak Ahmet, Aramızda Kalsın, Kördüğüm, Ufak Tefek Cinayetler, Şans Kapıyı Çalınca dizi filmlerinde rol aldı.

sefirin kizi ferit aktug rolu bilgileri

Şafak Başkaya

Sefirin Kızı dizisinde oyuncuların ayrılmasının ardından yeni oyuncular diziye dahil olarak eski gücünü yakalamaya çalışıyor. Sefirin Kızı dizisine şimdi de Şafak Başkaya dahil oldu. Son olarak Bülent Şakrak’ın diziden ayrılmasının ardından yeni bir karakter olarak Şafak Başkaya diziye giriyor. Şafak Başkaya kimdir? Sefirin Kızı dizisindeki rolü henüz açıklanmasa da Şafak Başkaya’nın önemli bir karakter olacağını düşünüyoruz.

Şafak Başkaya 1993 İstanbul doğumludur. Oyuncu Maltepe Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. Bu zamana kadar bir çok projede yer almıştır.  Kurtlar Vadisi, Kaybedenler Kulübü, Muhteşem Yüzyıl, Mahmut ile Meryem, Benim Adım Gültepe, Anne, Vatanım Sensin ve Diriliş Ertuğrul dizi filmlerinde rol aldı. Şafak Başkaya Sefirin Kızı dizisindeki rolü ile yıldızını daha da parlatacaktır.

safak baskaya sefirin kizi dizisi rolu ne

Yağmur Başkurt

Sefirin Kızı dizisinde evdeki görevlilerden olan Gülsiye hem görevli hem de aileden birisidir. Gülsiye rolünü canlandıran oyuncu Yağmur Başkurt kimdir? 1995 İstanbul doğumludur. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Bizim Hikaye, Çarpışma ve Sefirin Kızı dizi filmlerinde rol aldı. sefirin kizi gulsiye kimdir

Sefirin kızı dizisi nerede çekiliyor çekim yerleri mekanlar neresi?

Star TV’de yayınlanacak olan Sefirin kızı dizisi ülkemizin tatil cennetlerinden biri olan Muğla‘da çekiliyor. Muğla ilimiz son yıllarda dizilerin en önemli çekim mekanlarından birisi olmaya başladı. Özellikle Ortaca, Köyceğiz ve Marmaris gibi önemli turizm mekanları diziler için sık sık kullanılan çekim setleri haline dönüştü. Sefirin kızı dizisi de Muğla ilimizin çeşitli ilçelerinde çok güzel manzaralı yerlerde çekimlerine devam edecek ve ülkemizin tanıtımını dizinin yayınlanacağı birçok ülkede de ücretsiz olarak yapmış olacak.Sefirin Kızı Dizisinin oyuncu kadrosu

Sefirin kızı dizisinde oyuncu olmak için ne gerekiyor?

Sefirin kızı dizisi Muğla ilimizde çekilen ve yeni sezonda Star TV ekranlarında yayınlanacak olan önemli dizilerden birisi. Muğla ve civarında oturan oyunculuk konusunda yeteneği olan yan rollerde veya figüran olarak sefirin kızı dizisinde oynamak isteyen oyuncu adayları O3-NGM imzalı yeni dizide oyuncu olmak istiyorsanız Sefirin Kızı Dizisinin yapımcı firması olan O3-NGM yapım şirketi ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Konumuzun bundan sonraki kısmı önceki tarihlere aittir. Konumuz günceldir üst kısma yeni oyuncu bilgileri eklenmektedir.

Yeni sezonda Star TV ekranlarında yayınlanacak olan sefirin kızı dizisinin oyuncuları kimler hangi rollerde oynayacaklar bu sayfada sizlere detaylarıyla yazmaya çalışacağım. Henüz Sefirin kızı dizisinin oyuncuları belli olmadığı için şimdilik detaylara inemesek de belli oldukça seferin kızı dizisinin tüm oyuncu kadrosuna ve karakterlerinin buraya yazmaya çalışacağım. Sefirin kızında oynayan oyuncuların gerçek isimlerini rollerini diziye yeni katılan veya ayrılan oyuncuları resimli bir şekilde bu sayfada sizlere sunacağız.

Sefirin Kızı dizisi Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Başrolde

Son Bilgiler: Engin Akyürek’in Sefirin Kızı dizisi ile ekranlara yeniden döneceğini geçtiğimiz günlerde sizlere duyurmuştuk. Bugün gelen son haberlere göre Neslihan Atagül Doğulu Engin Akyürek ile partner oldu. Son olarak puhu’de yayınlanan Dip isimli internet dizisinde izlediğimiz Neslihan Atagül Doğulu, NGMedia ve O3 Medya ortak yapımı, Sefirin Kızı dizisinde kadın başrol oyuncusu oldu. Neslihan Atagül Doğulu hakkında detaylı açıklama ve dizideki karakterini birazdan yazacağız buraya..

Sefirin kızı dizisinden ilk set fotoğrafları:

Star TV’nin merakla beklenen yeni dizisi ‘Sefirin Kızı’ setinden ilk kareler izleyici ile paylaşıldı. Yapımcılığını NG Medya ve O3 Medyanın, yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın üstleneceği, Nehir Erdem ve Ayşe Ferda Eryılmaz’ın senaryosunu yazdığı Sefirin Kızı dizisinin başrollerini Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu ve Uraz Kaygılaroğlu gibi önemli oyuncular yer alıyor. İşte Sefirin Kızı dizisinden ilk resimler.Sefirin kızı dizisi oyuncu resimleri_1 Sefirin kızı dizisi resimleri fotoğrafları_1 Sefirin kızı dizisinden ilk set fotoğrafları_1

Sefirin Kızı oyuncularını nasıl buldunuz? Dizinin konusu ve oyuncuların rol kabiliyetlerini lütfen aşağıya yorum olarak yazınız..

Sefirin Kızı 2022-2023 Yıllarında Devam Edecek mi?

Sefirin Kızı dizisi yen sezonda da Star TV de ekrana gelmeye devam edecek. Artan reyting oranları ile 2. sezonun sonunda dizinin geleceğine karar verilecek. Sefirin Kızı 2022-2023 sezonunda da kaldığı yerden devam edecektir. NOT: Sefirin Kızı dizisi 2021 sezonu sonunda final kararı aldı. Günü değişen ve salı gününe alınan dizinin Tuba Büyüküstün’den sonra reytingleri bir türlü toparlanamadı. Bu nedenle Mayıs ayında Sefirin Kızı dizisi final yaparak ekrana veda edecek.

YORUMLAR

 1. Emin dedi ki:

  Sefirin kizi dizisi çokçok guzeldi izlemeye doyamadym bunun gibisi dizi hic gormedim cokguzel ben cok sewdim

 2. hatice dedi ki:

  cansu gültekin hangi rolde oynadı ki hiç hatırlamıyorum ben böyle birini dizide

 3. Gül dedi ki:

  Nare çok güzälsin

 4. ayşem dedi ki:

  Allahım sana geliyorum gediz nare sancar sahnelerine bayılıyorummmmmmmmm

 5. Aybike yildiz dedi ki:

  Oyuncu kadrosu çok iyi bence reyting sıralamasında birinci olacak

 6. saadet dedi ki:

  lütfen alt yazılı bölümde gösterin..dizi harika

 7. fılız uzun dedi ki:

  sızı çok sevıyorum

 8. fılız uzun dedi ki:

  nare abla sen cok guzelsın sancar efe abıcım sende cok yakısklısın sızı cok sevıyorum menekse abla sancr efe narenın arasında cık

 9. Arslan dedi ki:

  Harika tuttum , cocuk oyuncuyu da ayrica tebrik ederim mukemmel

 10. Numan dedi ki:

  Dizi süper hemde çok tutaçak bütün diziler den birinci olak bence

 11. ayça dedi ki:

  ya film çok süper

 12. Anonim dedi ki:

  Bu dizi tutmaz.

 13. Gül dedi ki:

  Cumartesi veya pazar olsun lütfen

 14. csilla dedi ki:

  Nagyon jó sorozatnak tűnik, kiváló szereplőkkel
  biztosan nézni fogom

 15. Şükrü dedi ki:

  Süper flört olcak bnce ınsallh başarılı olurlar merakla bklıyoruz

 16. Anonim dedi ki:

  İbrahim celikkol oynar umarim