Saplantı Dizisi Oyuncuları Konusu Kadrosu Kanalı

17.08.2023
1.096

Çok yakında Saplantı isimli yeni bir dizi başlıyor. Biz bu sayfada Saplantı Dizisi Oyuncuları Konusu Kadrosu Kanalı yapımcısı ve yönetmeni ile senaristleri hakkında bilgiler yazacağız. Saplantı Dizisi Nerede çekiliyori Saplantı Dizisi kadın ve erkek başrol oyuncuları kimler detaylar konumuzda.

Saplantı Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Yeni sezonda ekrana gelecek olan Saplantı Dizisi Oyuncularından ilki belli oldu. Dizinin erkek başrol oyuncusu Barış Arduç. Son olarak Alparslan: Büyük Selçuklu dizisinde başrolde yer alan  Barış Arduç yeni dizisi Saplantı ile 2023-2024 sezonu ekranda olacak. Saplantı dizisinin kadın başrolü için görüşmeler sürüyor. Daha önce Kiralık Aşk dizisinde birlikte oynadığı Elçin Sangu ile görüşmelerin yapıldığı bilgisi geldi ancak Çöp Adam dizisi final yapmadığı için bu ihtimal biraz zayıf gibi.

Barış Arduç

Saplantı Dizisi Oyuncuları KadrosuSaplantı dizisinin erkek başrol oyuncusu Barış Arduç oldu. 9 Ekim 1987 tarihinde İsviçre’de doğan yakışıklı oyuncu son olarak TRT ekranlarında Alparslan: Büyük Selçuklu’da oynadı. Özellikle Kuzgun ve Kiralık Aşk gibi diziler ile çok popüler oldu. Gupse Özay ile 2020 yılında evlenen oyuncumuzun bir kız çocukları bulunuyor. Barış Arduç Saplantı dizisinde hangi rolde oynayacak karakteri ne olacak bilgiler yakında eklenecektir.

Saplantı Dizisi Oyuncuları Kadrosuna katılan tüm isimleri sırasıyla konumuza eklemeye devam edeceğiz. Yeni gelen isimleri ve diziden ayrılan oyuncu bilgilerini de bu sayfada paylaşacağız. Yeni 2024 dizileri burada.

Saplantı Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senarist Bilgileri

Dizinin yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiğini belirtelim. OGM genelde dizilerini Star Tv için hazırlayan bir yapım şirketi. Saplantı dizisinin yönetmen koltuğunda Türkan Derya’nın oturacağı, dizinin senaryosunu Aybike Ertürk’in kaleme alacağını belirtelim hemen. Saplantı dizisinin başrolünde Barış Arduç yer alsa da kadın başrol merak ediliyor. Umarız dizi popüler bir dizi olur.

Saplantı Dizisi Ne Zaman Hangi kanalda  başlayacak?

2023-2024 yeni sezonda Star tv de yayınlanacak olan Saplantı dizisinin kesin başlama tarihi belli olmasa da Kasım 2023 olabilir. Tanıtım fragmanı ve bilgileri geldikçe sizlere yazacağız. Ayrıca Saplantı dizisi nerede çekiliyor, Saplantı dizisinin oyuncu kıyafetleri ve diziyle ilgili tekrar konuları da sayfamızda sunulacak. Sizler de Saplantı Dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, Barış Arduç ile bu dizinin olup olmayacağını yorumlarınızda yazabilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.