Sandık Kokusu Dizisini Nasıl Buldunuz? İzleyici Yorumları Reytingleri

Tv
06.12.2023
828

6 Aralık Çarşamba akşamı başlayan Sandık Kokusu Dizisini Nasıl Buldunuz? Sandık Kokusu Dizisi İzleyici Yorumları Reytingleri izlendi mi beğenildi mi tutuldu mu? merak edenler için araştırdık.

Sandık Kokusu Dizisini Nasıl Buldunuz?

Sandık Kokusu Dizisini nasıl buldunuz
Beğendim senaryoyu. Özge hakikaten Anne karakterini yine yaşatmış seyirciye. Bahar karakteri da böyle etkileyiciydi. Karsu karakteri da öyle olacak.
Hep aldatılan kadının öfkesi cehennem ateşinden beterdir diyoruz ama evladi acisini yaşayan anneninde öfkesi cehennem ateşinin tam içinden yaralıyor. Karsunun öfkeside böyle can alıcı olacak!
Şimdi burada yine kocasi Rehanin yaptığı bencillik ve yoksayan huyu o kadar sinir bozucu oldu ki be! Evladi kayip ama onun sanki evladi ölmüş yada hiç olmamis gibi yaşaması, Karsuyi sürekli azarlamasi neydi ya?! Koca dediğin adam böyle durumlarda destek olmali be! Karsuyi aldatıyor hem başka kadınla! Bravo! Bi de ben sana çocuk yapmayalım demiştim diyor! Ah biliyor mu dünya da ne kadar çok aileler var çocukları olmasini isteyen be! Ah…
Filiz karakteri de çok tuhaf biriymiş. Neydi o ya?! Anne olmak mümkün ama ANNELİK yapabilmek herkesin elinden gelmeyecek. Filiz da tamda öyle.
Atilla Karsuyin değerini verecek ilerde. Onun performanslarini merak ediyoruz şimdiden.
Çok güzel performanslar yapti Özge yine. Bakalım şimdi neler olacak?! Daha da can alıcı bölümler geliyor önümüzde!

İzleyici Yorumu: Çok çok güzeldi senaristleride çok severim yine mükemmel bir iş çıkarmışlar ama bir şeyi mantıksız buldum yıllar sonra Karsu tesadüfen oğlunu buldu bu biraz soğuttu beni.

Yorum: Ailecek çok beğendik, duygulandık Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın. Kayıp aileleri eminim izlerken kendi acılarını bir kez daha yaşamıştır keşke dizideki gibi evlatlarını bulsalar dedim. Umarım reytingi iyi ömrü uzun olur.

Guzeldi, hizli ilerliyor.. Umarim hep boyle hizli hizli ilerler.. Miymiy sakiz gibi uzayan dizilerden sıkıldık.. Ama tabi sey sacmaydi.. Bir babanin bu kadar duyarsiz ve odun olmasi.. Cocugu kaybolmus umrunda degildi.

Harika çok beğendim özge özpirinçci anne rolleri muhteşem canlandırıyor her zamanki gibi harika Bi dizi de gördük kendisini ayrıca demet akbağ ile muhteşem anne kız olmuşlar tebrikler.

Çok ses getirir Çok.. özge özpirinç çi en son oynadığı dizide aynı karakteri oynayıp arada Bi çocuk doğurdu ve yine aynı karaktere geri dönmüş gibi..yinede çok iyi kadro.

YORUMLAR

 1. Kardelen dedi ki:

  Demet Akbağ.özge özpirinççi.çok iyi oyuncular çarsambayı iple çekiyoruz.mukemmel bir dizi.bazilari böyle flimler olmasin diye yazmışlar.bwnde onlara Noldu ne istiyorsunuz.Drammi olsun hep.zaten hayatımız dram.siz seyretmeyin başka kanal seyret.mert melekte su kediyi paşayı bıraksın kucağından artık gezsin hayvancağiz obez olmuş sıkılmıs kucakta.

 2. Anonim dedi ki:

  İşlediği carpik ilişki konusuyla igrenc bir dizi. toplumda bu ilişkiyi kabullenfirmeyi amaçlıyor. Hele de son bolumundeki işledikleri sacnalikla eski Türk filmlerini hiç aratmıyor

 3. Belkıs dedi ki:

  Ailece izlenecek bir dizi değil hatta hiç izlenmemeli annenin kızı ile kocası arasındaki ilişki

 4. Filiz kurtuluş dedi ki:

  Sandık kokusu konusu ile çok bizlere hitap eden bir dizi değil herşeyi geçtik kocasını elinden alan kızı kendini düşündüğü için anne evine geldi ama annenin kabul Edip evine alması akıl tutulması birde hamile olduğu ortaya çıktı kız ırmak annesine kendisini baktırıp hamileliğin kullanacak bu kadar da olmasın ya biraz daha gerçekçi olun ve beynimizi yakmayın

 5. Anonim dedi ki:

  Mükemmel bir kadro . Mükemmel bir dizi . Demet hanım diziyi dahada mükemmelleştiriyor. Tebrik ederim . İlk defa sıkılmadan hem gülüp hem ağlıyarak izliyoruz. İnşallah böyle devam eder. Çok beyeniyoruz.