Sakla Beni dizisi Nerede Çekiliyor, İncila’nın evi Neresi?

10.10.2023
788

Sakla Beni dizisi nerede çekiliyor? İncila’nın evinin adresini ve Sakla Beni dizisinin çekim yerleri ile mekanlarını sizlerle paylaşacağız. Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Sakla Beni dizisi Nadim Güç yönetmenliğinde çekilmektedir. Başrolünü Uraz Kaygılaroğlu ve Cemre Baysel’in paylaştığı Sakla Beni dizisinin, hangi il ve ilçede mahallede çekildiği de merak edilmiştir. Bizlerde bu sebeple, Sakla Beni dizisi nerede çekildiğini, İncila’nın evinin adresini sizlerle paylaşacağız.

Sakla Beni Dizisi Nerede Çekiliyor?

Sakla Beni dizisi Nerede ÇekiliyorOGM Pictures imzalı Sakla Beni dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştır. İzleyiciler dizinin nerede çekildiğini de merak etmiştir. Sakla Beni dizisi İstanbul ilimizde çekilmektedir. İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliğe, burada yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı burası tercih edilmiştir. Çekimlerde İstanbul’un bir çok farklı semti ve sokağı tercih edilecek olsada, çekimler özellikle Beşiktaş, Galata gibi yerlerde yapılacaktır. Sakla Beni Dizi Müziği, Çalan Şarkıların Sözleri:

Sakla Beni Dizisi İncila’nın Evi Neresi?

Star Tv’de yayınlanacak olan Sakla Beni dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Dolayısıyla İncila’nın evi de İstanbul’dadır. Çekimlerde İstanbul’un bir çok farklı semtinin kullanacağı bilinmektedir. Ancak Sakla Beni dizisinin çekimlerinde daha çok Beşiktaş, Galata gibi yerler tercih edilmiştir. Dizinin başrol karakteri İncila’nın (Cemre Baysel) evinin nerede olduğu da merak edilmiştir. Fakat Sakla Beni, dizisi henüz başlamadığı için İncila’nın evinin İstanbul’un hangi ilçesinde yer aldığı bilinmemektedir. Bizler Sakla Beni başladığında İncila’nın ev adresini sayfamıza ekleyeceğiz.Sakla Beni dizisi İncilanın evi nerede mahalle neresi

Sakla Beni Dizisi Çekim Yerleri ve Mekanları?

Yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturduğu Sakla Beni dizisinin tanıtım fragmanı yayınlanmıştır. Fragmanda da görüldüğü gibi Sakla Beni dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi sebeplerden ötürü dizi burada çekilmektedir. Sakla Beni dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı yerinin kullanacağı bilinmektedir. Dizide bulunan mekanlar ile yerlerin çoğu Beşiktaş ve Galata’da yer almaktadır.Sakla Beni dizisi İstanbul havaalanı çekimleri

Sakla Beni dizisi nerede çekiliyor? İncila’nın evinin adresini ve Sakla Beni dizisinin çekim mekanlarını sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bildiğiniz çekim mekanları varsa aşağı yazabilirsiniz..

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Son bir haftadır sarıyere baglı reşitpasa mahallesinde okul sokağindaki evde cekıliyor

  2. Ayla Çevik dedi ki:

    Anlatacağınız iki cümlelik konuyu kusura bakmayın ama uzattıkça uzatıyor ve sonuca ulaştırmıyorsunuz.