Şahmaran Dizisi Kıyafetleri Elbise Kombinleri

21.01.2023
20.068

Şahmaran dizisi kıyafetleri elbise ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız. Çekimleri Adana, Mersin ve Muğla’da yapılan Şahmaran dizisi dijital platform Netflix de izleyici karşısına çıkmıştır. yönetmenliğini Umur Turagay’ın yaptığı Şahmaran dizisinin senaryosunu Pınar Bulut kaleme almaktadır. İzleyiciler dizinin oyuncularının giydiği kıyafet ve elbiseleri de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Şahmaran dizisi kıyafetleri elbise ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

Şahmaran Dizisi Kıyafetleri ve Elbiseleri

Şahmaran dizisi Şahsu elbiseleri kıyafetleri son bölüm kombini: Şahmaran dizisi Şahsu elbiseleri kıyafetleri

Serenay Sarıkaya Şahmaran dizisi Şahsu kıyafetleri kombin detayları: Serenay Sarıkaya Şahmaran dizisi ŞAhsu kıyafetleri

Şahmaran dizisinde Şahsu’nun giydiği kombinler kıyafetler :Şahmaran dizisinde Şahsunun giydiği kombinler kıyafetler

Tims&B Productions imzalı Şahmaran dizisinin yönetmen koltuğunda Umur Turagay oturmaktadır. Başrolünde Burak Deniz ile Serenay Sarıkaya’nın yer aldığı Şahmaran dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler Netflix de yayınlanan Şahmaran dizi kıyafetini de merak etti. Bizlerde bu sebeple Şahmaran dizisi kıyafetleri elbise ve kombinlerini sayfamızdan paylaşacağız.Şahmaran dizisi elbise ve kıyafetleri

Şahmaran dizisi Şahsu’nun (Serenay Sarıkaya) kombinleri Serenay Sarıkaya Şahmaran dizisi Sahsu'nun kombinleri

Şahmaran Dizisi Şahsu (Serenay Sarıkaya) Kıyafetleri

Popüler oyuncumuz Serenay Sarıkaya kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştığı biridir. Türkiye’nin en güzel kadın oyuncuları arasında yer alan Serenay Sarıkaya modayı yakından takip etmektedir. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzun Şahmaran dizisinde Şahsu’nun giydiği tüm kıyafet ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız.Şahmaran dizisi Şahsu KIYAFETLERi

Şahmaran Dizisi Maran (Burak Deniz) Kıyafetleri

Şahmaran dizisinin başrolünde yer alan Burak Deniz yakışıklılığıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Burak Deniz tarzıyla dikkatleri üzerine çekmekte ve modayı da yakından takip etmektedir. Bizlerde bundan dolayı dizinin başrol oyuncusu Burak Deniz’in Şahmaran’da giydiği tüm kıyafetlerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Şahmaran Dizisi Çavgeş (Ebru Özkan) Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Ebru Özkan, Şahmaran dizisinde Çavgeş karakterini canlandırmaktadır. Güzelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Ebru Özkan oldukça şık parçalar seçmektedir. İlerleyen günlerde güzel oyuncumuz Ebru Özkan’ın dizide giydiği tüm kıyafetlerini ve yaptığı kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

Şahmaran Dizisi Cihan (Mert Ramazan Demir) Kıyafetleri

Şahmaran dizisinin ana karakterlerinden biri olan Cihan’ı Mert Ramazan Demir canlandırmaktadır. Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Mert Ramazan Demir tarzıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizler de bundan dolayı oyuncumuzun Şahraman’da giydiği kıyafetleri sizlerle paylaşacağız.

Şahmaran dizisi kıyafetleri elbise ve kombinlerini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Ebru dedi ki:

    Mert ramazan demir’in şahmaran da giydiği deri ceket nereden