Sağlıklı Pazarlar Programı Sunucuları Kim, Başvuru İletişim Telefon Whatsapp Hattı

20.07.2019
1.338

Türkiye’nin sevilen kanallarından Kanal D’de yeni bir pazar program daha başlıyor sağlık konusunda uzmanların katılacağı. Her pazar ekrana gelecek olan Sağlıklı Pazarlar programı 21 Temmuz pazar sabahından itibaren her hafta pazar günü Kanal D de olacak. Sağlıklı Pazarlar Programı Sunucuları Kim, Başvuru İletişim Telefon Whatsapp Hattını ve merak edilen her konuyu bu sayfada sizlere sunacağız.

Sağlıklı Pazarlar Programı başvuru iletişim telefon hattı

Kanal D Sağlıklı Pazarlar Programı Hakkında Bilgiler

Pazar günleri Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan ve sunuculuğunu Canan Arslan ve Op.Dr. C.Genco Çetinkanat’ın üstleneceği programda sağlık konusunda her türlü soru ve sorunlar dile getirilecek. Sağlıklı Pazarlar Programında sağlık ile ilgili her şey konuşulacak ve en güncel teknolojinin de yardımı ile tedavisi gerçekleştirilen hastalıklar hakkında detaylı bilgiler verilecek. Sağlıklı Pazarlar Programı Kanal D de her pazar sabahı saat 08.30 da ekrana gelecek.

Sağlıklı Pazarlar Programı Sunucuları kimler

Sağlıklı Pazarlar Programının Sunucuları kimler?

Sağlıklı Pazarlar Programının sunucuları saatler boyunca ekranda kalınca kimler olduğu da oldukça merak edildi. Sağlıklı Pazarlar Programının iki sunucusu var. Birincisi Sağlıklı Pazarların kadın sunucusu olan Canan Arslan ve diğeri de doktor olan Sağlıklı Pazarlar erkek sunucusu Operatör Doktor C. Genco Çetinkanat olacaklar. Canan Arslan ve doktor Genco Çetinkanat’ın sunacağı Sağlıklı Pazarlar programına sizlerde katkıda bulunabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Sağlıklı Pazarlara katılmak soru sormak için ne gerekiyor?

Sağlıklı Pazarlar Programı Soru Sorma Başvuru İletişim Telefon Whatsapp Hattı

Kanal D ekranlarında pazar sabahları ekrana gelecek olan Sağlıklı Pazarlar’da sağlık konusunda en güncel konular ve sağlık alanında gerçekleşen yenilikler masaya yatırılacak. Sizlerde merak ettiğiniz her konuda Sağlıklı Pazarlar ekibine sorular yöneltebilir ve merak uyandıran bilinmesini istediğiniz her konuda ekibi telefonla veya whatsapp üzerinden bilgilendirip mail ile ulaşabilir sorunlarınızı anlatabilirsiniz.

Sağlıklı Pazarlar Programı Kanal D

Sağlıklı Pazarlar Programı TELEFON: Kanal D Sağlıklı Pazarlar programı ilgili her türlü görüş, öneri ve eleştirilerinizi 0 (212) 478 00 88 No’lu telefona iletebilirsiniz. Sağlıklı Pazarlar programının özel bir whatsapp cep telefonu numarası şimdilik bulunmuyor. Ancak Sağlıklı Pazarlar programına mail yollayarak da iletişim kurabilirsiniz. Sağlıklı Pazarlar Mail iletişim adresi: bizeyazin@kanald.com.tr adresinden soru ve sorunlarınızı dile getirebilirsiniz.  Ayrıca Sağlıklı Pazarlar programına doğrudan katılmak canlı yayın öncesi veya sonrasında program sunucuları veya doktoru ile görüşmek için Kanal D stüdyolarına da gidebilirsiniz. Açık adresini yazalım buraya: Kanal D Sağlıklı Pazarlar Program adresi: Demirören Medya Center 100. Yıl Mah. 2264 Sok. No:1 34218 Bağcılar/İstanbul

Sağlıklı Pazarlar programı her pazar saat 08.30’da Kanal D’de ekrana gelmeye başlayacak. Canan Arslan ve doktor Genco Çetinkanat’ın sunumuyla yayınlanacak olan programda alanında uzman doktorlar bir araya gelecekler, sağlık alanındaki en güncel konuları masaya yatırıp tartışacaklar ve izleyicilerden gelen soruları yanıtlamaya çalışacaklar.

Canan Arslan ve doktor Genco Çetinkanat’ın  sunacağı pazar günleri sabah yayınlanacak olan programda, uzman doktorlar bir araya gelecek ve sağlık alanında doğru bilinen yanlışlar, en güncel konular üzerine tartışacaklar. Sizde uzmanlara soru sormak merak ettiklerinizi öğrenmek istiyorsanız Sağlıklı Pazarlar Programı Başvuru katılım soru sorma İletişim Telefon Whatsapp Hattında yukarıda verdiğimiz iletişim numaralarından bağlantı kurabilirsiniz.

Canan Arslan kimdir hayatı bilgileriSevilerek izleneceğini düşündüğümüz “Sağlıklı Pazarlar” programı 21 Temmuz 2019 pazar günü ilk bölümüyle saat 08.30’da Kanal D’de başlıyor. Sağlıklı Pazarlar Programı hakkında merak ettiklerinizi Başvuru İletişim Telefon Whatsapp Hattına iletebilir ve sorularınızı gönderebilirsiniz.

Telefon edip soru sormak için 0 (212) 478 00 88
Mail ile sorularınızı yazıp sormak için mail adresi: bizeyazin@kanald.com.tr
Sağlıklı Pazarlar Programı Sunucuları Kimler: Operatör Doktor C. Genco Çetinkanat ve Canan Arslan

Sağlıklı Pazarlar Sunucusu Canan Arslan kimdir

Sağlıklı Pazarlar Kadın Sunucu Canan Arslan Kimdir: 

Sağlıklı Pazarlar Kadın Sunucusu Canan Arslan 1980 Ankara doğumludur. Ankada’da GAzi Üniversitesi RAdyo Tv ve Sinema bölümünde eğitim görmüş ve aynı yıllarda Ankarada Başkent Spikerlik İletişim kursunda hem diksiyon hem de spikerlik dersi almıştır. Bir süre sonra da TRT bünyesine katılarak uzun süre görev yapmıştır. Trt ekranlarında çeşitli kanallarda sunuculuk ve haber spikerliği de yapan Canan Arslan 7 yıl görev aldığı TRT den ayrılarak Kanal D ile anlaşmıştır. Canan Arslan Sağlıklı Pazarlar Programını Operatör Doktor C. Genco Çetinkanat ile birlikte 21 Temmuz tarihinden itibaren sunmaya başlayacaktır.

Sağlıklı Pazarlar programı tanıtım fragmanı: (Kanal D)

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.