Sağ Salim Ölü Ya Da Diri Filmi Oyuncuları, Konusu ve Çekim Yerleri

Sağ Salim Ölü Ya Da Diri filmi oyuncuları, konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Sağ Salim Ölü Ya Da Diri filminin yönetmen koltuğunda oturan Ersoy Güler, aynı zamanda filmin senaryosunu yazacaktır. PRT Entertainment Film ile Komedram Film yapımcılığını üstlenmiştir. Sağ Salim Ölü Ya Da Diri filminin oyuncuları, konusu ve nerede çekildiği de merak edilmiştir. Bizlerde Sağ Salim Ölü Ya Da Diri filminin oyuncu kadrosunu, konusunu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız.

Sağ Salim Ölü Ya Da Diri Filmi Oyuncuları

Toygan Avanoğlu
Hüseyin Avni Danyal
Pelin Orhuner
Ufuk Özkan
Anıl Çelik

Toygan Avanoğlu

Sağ Salim Ölü Ya Da Diri Filmi Oyuncuları Toygan AvanoğluSağ Salim Ölü Ya Da Diri filminin başrol oyuncusu Toygan Avanoğlu, 19 Ocak 1979 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Toygan Avanoğlu, eskiden millî basketbolcu olarak forma giymiştir. Kanal-İ-Zasyon filmiyle oyunculuk kariyerine adım atan Toygan Avanoğlu, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde şan dersi almıştır. Özellikle Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde canlandırdığı Sefer Kadıoğlu karakteriyle tanınmıştır. Oyuncumu daha önce Dünya Bu, Bursa Bülbülü, Muhteşem Yüzyıl, Yol Arkadaşım, Meleklerin Aşkı gibi projelerde de yer almıştır

Hüseyin Avni Danyal

Hüseyin Avni Danyal Sağ Salim Ölü Ya Da Diri FilmindeHüseyin Avni Danyal, 12 Nisan 1962 yılında Trabzon’da dünyaya gelmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro-Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Daha sonra ise Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görev almıştır. Tiyatro oyuncusu olan Hüseyin Avni Danyal aynı zamanda tiyatro yönetmenliği de yapmaktadır. Kamera karşısına en son Yargı dizisiyle geçen oyuncumuz daha önce Kurşun Yarası, Siyah İnci, Vatanım Sensin, Acı Aşk, Şahsiyet, Kızım Nerede, Deli Bal, Cesur Yürek, Sağ Salim gibi projelerde yer almıştır.

Pelin Orhuner

Pelin Orhuner Sağ Salim Ölü Ya Da Diri Filmi Oyuncularından29 Ocak 1988 yılında Manisa’da doğmuştur. Pelin Orhuner, Doğuş Üniversitesi İletişim Bilimleri Bölümü’nde burslu olarak eğitim almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Kavak Yelleri dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle Alın Yazım dizisinde ki performansıyla tanınır hale gelmiştir. Ey İletişim Menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan Pelin Orhuner kariyerinde ki yükselişi Şevkat Yerimdar dizisi ile devam ettirmiştir. Sağ Salim Ölü Ya Da Diri filminde rol alan oyuncumuz en son Yasak Elma dizisi ile izleyici karşısına geçmiştir.

Ufuk Özkan

Ufuk Özkan Sağ Salim Ölü Ya Da Diri Filmi kadrosundaUfuk Özkan, 11 Nisan 1975 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Samsun Belediye Konservatuvarı ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan Ufuk Özkan kamera karşısına ilk defa 2000 yılında Çiçek Taksi dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz özellikle Geniş Aile dizisindeki performansıyla tanınmıştır. Ufuk Özkan, daha önce Emret Komutanım, Kalk Gidelim, Güzel İkili, Ah Be Birader gibi projelerde de yer almıştır. Başarılı oyuncumuz Ufuk Özkan aynı zamanda sunuculuk yapmaktadır.

Anıl Çelik

Anıl Çelik Sağ Salim Ölü Ya Da Diri FilmindeAnıl Çelik, 1988 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olan Anıl Çelik, Beşinci Boyut dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Özelikle Erkenci Kuş dizisiyle tanınmıştır. Daha önce Çilek Kokusu, Arka Sokaklar, Selena, Baht Oyunu, Ölümsüz Kahramanlar, Semden Daha Güzel, Unutulmaz, Kadın, Seni Bana Yazmışlar, Al Yazmalım, Salih Kuşu, Bay Yanlış, Evlilik Hakkında Her Şey, gibi projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2023 yılında Kuzenler Firarda 2 filmiyle geçmiştir.

Sağ Salim Ölü Ya Da Diri Filminin Konusu

Seyirciler gişede büyük ilgi görmesini beklediğimiz filmin konusunu da merak etti. Sağ Salim Ölü Ya Da Diri filmi komedi türündedir. Ancak yapımcılar dizide anlatılan hikaye net olarak açıklamamıştır. Bu nedenle de dizinin konusu bilinmemektedir. Bizler Sağ Salim Ölü Ya Da Diri filminin konusu net olarak belli olunca sayfamızdan paylaşacağız.Sağ Salim Ölü Ya Da Diri Filmi oyuncu kadrosu

Sağ Salim Ölü Ya Da Diri Filmi Çekim Yerleri

Yapımcılığını Fatih Ay‘ın patronu olduğu PRT Entertainment Film ve Komedram Film‘in üstlendiği Sağ Salim Ölü Ya Da Diri filminin çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacaktır. Filmi nerede çekileceği de merak etmiştir. Sağ Salim Ölü Ya Da Diri filmi Karadeniz bölgesinde yer alan ve doğal güzellikleriyle büyük beğeni toplayan şehirlerimizin başına gelen Ordu’da çekilecektir.

Sağ Salim Ölü Ya Da Diri filmi oyuncuları, konusu ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 30 Haziran 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: