Safir Dizisi Aleyna Kimdir? Sevgilisi, Dizileri (Gizem Sevim)

15.07.2023
1.174

Safir dizisi Aleyna kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını NTC Medya’nın üstlendiği Safir dizisinin çekimleri önümüzdeki günlerde Kapadokya’da başlayacaktır. Seyirciler Safir dizisi Aleyna karakterini de merak etmiştir. Aleyna karakterine güzel oyuncumuz Gizem Sevim hayat verecektir. Bizlerde bir konumuz da Safir dizisi Aleyna karakterini ve Aleyna karakterini canlandıran oyuncumuz Gizem Sevim’i yakından tanıtacağız.

Safir Dizisi Aleyna Karakteri Kimdir?

Safir Dizisi Aleyna Kimdir Sevgilisi, Dizileri (Gizem Sevim)Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Safir dizisi Aleyna karakteri, dizinin önemli karakterinden biridir. Aleyna, Safir dizisinin başrolünde yer alan Feraye’nin üvey kardeşidir. Aleyna karakterine ise başarılı oyuncumuz Gizem Sevim hayat verecektir.

Safir Dizisi Aleyna Kimdir?

Feraye’nin üvey kardeşi Aleyna’yı oyuncumuz Gizem Sevim canlandıracaktır. Bizlerde sektörde yeni olan Gizem Sevim’i yakından tanıtacağız. Gizem Sevim kimdir? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Sorularını cevaplayacağız.Gizem Sevim Safir dizisinde

Gizem Sevim Kimdir?

Başarılı oyuncumuz Gizem Sevim, İcon Talent menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Harika Uygur, Studio – Eylem Yıldız Temel Oyunculuk Eğitimi ve Harika Uygur, Sanatçının Yolu Atölyesinde oyunculuk eğitim almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2022 yılında Gülümse Kaderine dizisiyle geçen oyuncumuz Gizem Sevim, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmış ve aynı yıl Mükemmel Eşleşme dizisinde rol almıştır. Mükemmel Eşleşme dizisinde canlandırdığı Pınar karakteriyle tanınan oyuncumuz bu sezon Safir dizisinde rol alacaktır.

Gizem Sevim Yer Aldığı Diziler

2023 Safir – Aleyna
2022 Mükemmel Eşleşme – Pınar
2022 Gülümse Kaderine

Gizem Sevim Resmi İnstagram Hesabı

Sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz Gizem Sevim resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 100 gönderisi ve 10 binden fazla takipçisi bulunan Gizem Sevim’in resmi instagram hesabı: @giizemsevim

Gizem Sevim Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Genç oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Ancak oyuncumuz Gizem Sevim, sektörde yenidir. Bundan dolayı da basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Yani bekar olan oyuncumuz Gizem Sevim’in hayatında bilinen biri yoktur.

Safir Dizisi Aleyna – Gizem Sevim Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz, trendleri yakından takip etmektedir. Modaya uygun giyinen Gizem Sevin’in tercih ettiği kıyafetlerle merak ediliyor. İlerleyen günlerde tarzıyla dikkat çeken oyuncumuz Gizem Sevim’in, Safir dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini, kullandığı çanta ve aksesuarlarını markaları ile birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Safir dizisi Aleyna kimdir? Aleyna karakterini canlandıran oyuncumuz Gizem Sevim’i yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.