Sadakatsiz Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri Markaları Fiyatı (Güncel)

9 Yorum 6.956 kez okundu.

Sadakatsiz dizisinin oyuncularının giydiği elbise ve kıyafetleri bu konumuzda sizlerle paylaşarak marka model ve fiyat bilgisini sizlere ileteceğiz. Sadakatsiz dizisi yeni sezonda çarşamba günleri Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Özellikle Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk gibi başarılı oyuncuları kadrosunda bulunduran sadakatsiz dizisinde oyuncuların giydiği elbise ve kıyafetler izleyiciler tarafından merak ediliyor. Sadakatsiz Oyuncularından en çok Asya, Derin ve Volkan’ın kıyafet markaları ve fiyatı merak ediliyor. İşte güncel listemiz:

Sadakatsiz dizisi oyuncu kıyafetleri

20 Ocak Sadakatsiz dizisi Derin'in giydiği ceket markası20 Ocak Sadakatsiz dizisi 13. bölüm Derin’in giydiği ceket markası jaquette by elvan.

Sadakatsiz dizisi Asya'nın kullandığı parfüm markası20 Ocak Sadakatsiz dizisi Asya’nın kullandığı parfüm markası Dior Addict Eau de Parfum : 1049 lira

20 Ocak Sadakatsiz dizisi Derin'in giydiği beyaz kazak20 Ocak Sadakatsiz dizisi Derin’in giydiği beyaz kazak bluz markası; Exquise

13 Ocak Sadakatsiz Derin'in giydiği siyah kolları tüllü elbise13 Ocak Sadakatsiz dizisi 13. bölümde Derin’in giydiği siyah kolları tüllü elbise markası : SelimBaklacı

13 Ocak Sadakatsiz dizisinde Asya'nın açıkkahve bluz ve pantolonu13 Ocak Sadakatsiz dizisinde Asya’nın giydiği açıkkahve bluz ve pantolonun markası Museforall

13 Ocak Sadakatsiz dizisinde Asya'nın giydiği Cansu Dere bluzu13 Ocak Sadakatsiz dizisinde Asya’nın giydiği (Cansu Dere) bluzunun markası museforall.

30 Aralık Sadakatsiz dizisinde Asya ve Derin'in Çantası30 Aralık Sadakatsiz dizisinde 12. bölüm Asya ve Derin’in Çanta markası büyülüpapucs

30 Aralık Sadakatsiz dizisinde Derin'in giydiği gömlek markası30 Aralık Sadakatsiz dizisinde Derin’in giydiği gömlek markası Twist, fiyatı ise 158 lira.

Sadakatsiz dizisinde Derin’in giydiği bluz markasıSadakatsiz dizisinde yeni bölümde Derin’in giydiği bluz markası Mavi Jeans.

Sadakatsiz dizisinde Asya Cansu Dere'nin giydigi beyaz kazakSadakatsiz dizisi 23 Aralık yeni bölümde Asya’nın giydiği beyaz kazak, kahve pantolon merak edildi. Cansu Dere’nin giydiği kazak hm pantolon’u marksandspencer marka. Kazak: 119₺ Pantolon: 70₺

Sadakatsiz dizisinde Derin’in giydiği renkli peluş kaban23 Aralık Sadakatsiz dizisi yeni bölümde Derin’in giydiği kısa renkli peluş kaban markası That’s İt fiyatı 500 lira.

Sadakatsiz dizisinde Bahar’ın giydiği sabahlık markasıSadakatsiz dizisinde Bahar’ın giydiği sabahlık markası elli2nightwear.

Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere'nin kimonosuSadakatsiz dizisinde Cansu Dere’nin kimonosu merak edildi. Volkan aynı kimonoyu Derin’e de almış ve Asya bunu öğrendi. İşte Sadakatsizde Asya’nın o meşhur kimono markası: Sevinc Ürkmez

Sadakatsiz dizisinde Asya'nin giydigi krem renkli HirkaSadakatsiz dizisinde 16 Aralık bölümünde Asya’nın giydiği krem renkli hırka markası: Joinus

sadakatsiz dizisi yesil tulum Sadakatsiz dizisinde Asya’nın giydiği yeşil renkli tulum marka ve fiyatı ; Mybestfriendstr ve fiyatı 2150₺

sadakatsiz volkanin giydigi siyah deri mont Sadakatsiz dizisinin Sadakatsiz Volkan’ının giydiği deri montun markası da Mango.

Sadakatsiz dizisi Derin’in giydiği ceket markası16 Aralık Sadakatsiz dizisi 11. bölümde Derin’in giydiği ceket markası Jaquette Ürün adı: Shawl Collar Jacket Fiyatı: 1570 lira.

Sadakatsiz dizisinde Asya’nın giydiği Ceket ve ElbiseSadakatsiz dizisinde son bölümde Asya’nın giydiği Ceket ve Elbise markası Dilek Hanif, Elbise Fiyatı: 3.375 ₺, Ceket Fiyatı: 2.800₺.

Sadakatsiz dizisinde Derin'in giydiği Siyah BluzSadakatsiz dizisinde 10. bölüm Derin’in partide giydiği Siyah Bluz markası The Lates Thing Fiyatı ise 445 lira.

Sadakatsiz dizisi Derin’in partide giydiği beyaz elbiseSadakatsiz dizisinde 9 Aralık günü yayınlanan 9. bölümde Derin’in partide giydiği beyaz elbise markası Atölye No6 Ürün adı: Volanlı Midi Boy Elbise Fiyatı: 800 lira.

9 Aralik Sadakatsiz dizisi Asya'nin yesil kiyafetiSadakatsiz dizisi 9 Aralık Çarşamba Asya’nın giydiği yeşil kombin markası Rue, fiyatı ise 1390 lira.

Sadakatsiz dizisinde Asya’ nin giydigi gomlek ve sal markasiSadakatsiz dizisinde Asya’nın son bölüm giydiği gömlek ve şal markası Marks & Spencer.

Sadakatsiz dizisinde Melis'in Kabanı Twist markaSadakatsiz dizisinde 8. bölümde (25 Kasım) Melis’in Kabanı Twist marka.

Sadakatsiz dizisi Asya son bolumdeki bluzu markasiSadakatsiz dizisi 7. Bölümde 18 Kasım Çarşamba günü Asya’nın giydiği beyaz triko kazak markası Nocturne, fiyatı ise 299 lira.

Sadakatsiz dizisi Asya kahverengi kazagiSadakatsiz dizisi 18 Kasım Çarşamba günkü bölümde Asya karakterini canlandıran Cansu Dere’nin giydiği kahverengi kazağın markası İpekyol, fiyatı ise 352 lira.

Sadakatsiz dizisinde derinin giydigi yesil kaban18 Kasım çarşamba akşamı yayınlanan sadakatsiz dizisinin son bölümünde Derin’in giymiş olduğu yeşil renkli kaban markası Twist.

Sadakatsiz dizisinde Derin'in eşofman takımıSadakatsiz dizisinde 18 Kasım günü Derin’in giydiği mavi renkli eşofman takımı CAP MES marka. Trendyol sitesinde uygun fiyata bulabilirsiniz. Fiyatı 239 lira.

Sadakatsiz dizisi Asya’nın takıları markasıSadakatsiz dizisinde Asya’nın kullandığı takıların markası merak edilmişti. Son bölümde Asya rolündeki Cansu Dere’nin takıları ecru.atelier imzası taşıyor. Themis inci küpe 125 lira, Harf kolye fiyatı ise 145 lira.

Sadakatsiz dizisinde Bahar'ın giydiği KabanSadakatsiz dizisinde son bölüm Bahar’ın (Yeliz Kuvancı) giydiği kaban; Tiffany Tomato marka, fiyatı 350 lira.

Sadakatsiz dizisinde Derin'in giydiği Eşofman TakımıSadakatsiz dizisinde 5. bölüm Derin’in giydiği Eşofman Takımının markası The Lates Thing Fiyatı ise 655 lira.

Sadakatsiz dizisi Asya'nin giydigi hirkaSadakatsiz dizisi Asya rolündeki Cansu Dere’nin son bölümde 11 Kasım tarihinde giydiği hırka İpekyol marka, fiyatı ise 499 lira.

Sadakatsiz dizisinde Asya'nın giydiği kabanSadakatsiz dizisinde Asya’nın giydiği kaban merak edildi. Beyaz renkli kaşe tarzı Cansu Dere’nin son bölümde giydiği kabanın markası ihandmore marka. Fiyatı:1.450₺

Sadakatsiz dizisinde Derin'in giydiği KombinSadakatsiz dizisinde son bölüm Derin’in giydiği Kombin markası Deux Beautes.

Sadakatsiz dizisinde Derinin Melis Sezen giydiği CeketSadakatsiz dizisinde Derin’in (Melis Sezen) giydiği ceket markası merak edilmişti. Ceket Diprojectcollection marka Fiyatı: 2.850

Sadakatsiz dizisinde Derin’ in giydiği bluz jean markasıSadakatsiz dizisinde 5. bölümde (4 Kasım) Derin’in giydiği bluz ve jean markasını merak edenler için: Bluz: revedegosse marka Fiyatı: 385, Jean markası Loft

Sadakatsiz dizisi Volkan'ın deri ceketiSadakatsiz dizisi 5. bölümde (4 Kasım) Volkan’ın giydiği deri ceketin markası Derimod.

Sadakatsiz Asya'nin giydigi blazer elbiseSadakatsiz dizisinin 5. bölümünde 4 Kasım çarşamba günü Asya karakterini canlandıran Cansu Dere’nin giymiş olduğu siyah blazer elbise markası rue.

Sadakatsiz dizisinde Asya'nın giydiği TrençkotSadakatsiz dizisinde son bölümde Asya’nın giydiği Trençkot merak edilmişti. Asya’nın yeni bölümde giydiği Trençkot Rue marka. Fiyatı ise 299 lira.

Sadakatsiz dizisinde Derin'in giydiği deri ceketSadakatsiz dizisi son bölümde Derin’in giydiği deri ceket markası diprojectcollection marka. Fiyatı: 1475₺

Sadakatsiz Dizisi Turgay Güngör Kıyafetleri (Psikiyatr)

Sadakatsiz dizisi Turgay Güngör kimdirSadakatsiz Dizisinde psikiyatrist Turgay Güngör yani Kenan Ece kıyafetleri takım elbisesi buraya eklenecek.

Sadakatsiz dizisinde Derin'in giydiği Pijama TakımSadakatsiz dizisinde Derin’in giydiği Pijama Takımı: Xint markalı. Üst:360₺ Alt:224₺

Sadakatsiz dizisinde Derinin giydiği siyah kıyafet21 Ekim Çarşamba günü Sadakatsiz dizisinde Derin’in (Melis Sezen) giydiği siyah kıyafet merak edildi. Sadakatsiz dizisinde Derin’in giydiği Bluz; Nocturne marka ve Fiyatı: 100 lira.

Sadakatsiz dizisi Asya'nın giydiği kazakSadakatsiz dizisi 1. bölümde Asya‘nın (Cansu Dere) giydiği kazak Joın Us markalı.

Sadakatsiz dizisinde Asya'nın giydiği KombinSadakatsiz dizisinde Asya’nın giydiği Kombin merak edildi. Cansu Dere’nin canlandırdığı Asya karakterinin ilk bölümde giydiği Kombin; Rue Trençkot; Zara marka Fiyatı: 270TL

Sadakatsiz dizisinde Asya'nın giydiği GömlekSadakatsiz dizisinde Asya’nın giydiği Gömlek Silk and Cashmere marka, Asya’nın beyaz gömlek fiyatı: 1125 TL

Sadakatsiz dizisi Asya ve Volkan KıyafetleriSadakatsiz dizisinde Asya karakterine hayat veren Cansu Dere ve Derin karakterine hayat veren Melis Sezen gibi oyuncuların elbise ve kıyafetleri oldukça merak uyandırdı. Melis Sezen dizide Derin Güçlü olarak güzel bir kızı canlandırırken Özge Özder Derya Samanlı, Cansu Dere ise Asya Arslan olarak yer alıyor. Yeliz Kuvancı dizide Bahar Gerik karakterini, Nazlı Bulum ise Nil Tetik karakterini canlandırıyor. Bu kadar başarılı ve güzel oyuncunun bir arada bulunduğu Sadakatsiz dizisi oyuncularının giydiği elbiseleri kıyafetleri takı ayakkabı çanta yüzük kısacası tüm aksesuar ve gömlek tişört markalarını modelleri ile birlikte sizlerle paylaşacağız.

Sadakatsiz dizisi Asya kıyafetleri (Cansu Dere)

Sadakatsiz dizisinde Volkan Arslan’ın eşi olan Asya karakteri oldukça güzel kıyafetleri ve elbiseleri ile dikkat çeken oyuncuların başında geliyor. Cansu Dere’nin canlandırdığı Asya karakterinin sadakatsiz dizisinde giydiği elbiseleri kıyafetleri ayakkabı çanta gözlük kürk gibi merak edilen ne varsa bu sayfada sizlere detayları ile yazacağız. Sizde sadakatsiz dizisindeki Asya’nın giymiş olduğu elbiseleri ve kıyafetleri bizlere yorum kısmından sorabilirsiniz.Sadakatsiz dizisi Asya Kıyafetleri Cansu Dere Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere’nin giydiği elbise markası The Latest Thing, bu şık elbisenin Fiyatı ise: 365 lira.

Sadakatsiz dizisi Derin Güçlü kıyafetleri (Melis Sezen)

Melis Sezen sadakatsiz dizisinde derin karakterine hayat veriyor. Derin dizinin ilerleyen bölümlerinde Volkan ile birlikte olur ve Asya’yı aldatır. Derin oldukça alımlı ve güzel bir kızdır, giydiği elbise ve kıyafetler ile de bunu gösterir. Sadakatsiz dizisini izleyenlerin merak edeceği Derin (Melis Sezen) elbise ve kıyafetlerini sayfamızdan bulabilir gömlek tişört markasına kot pantolonu yada taktığı takıları kolye bileklik gözlük ne varsa bizlere sorabilirsiniz.Sadakatsiz dizisi Derin Kıyafetleri Melis Sezen

Sadakatsiz dizisi Derya Samanlı kıyafetleri

Geçtiğimiz sezon mucize Doktor dizisinde yer alan Özge Özder sadakatsiz dizisinde Derya karakterine hayat veriyor. Derya karakterinin sadakatsiz dizisinde giydiği elbise ve kıyafetleri sayfamızda sizlerle buluşturacağız. Sizde Özge Özder’in sadakatsiz dizisinde Derya karakteri olarak giymiş olduğu tüm elbise ve kıyafetleri takıları bluz etek pantolon gömlek gibi merak ettiğiniz her detayı bizlere sorabilirsiniz.

Sadakatsiz dizisi Bahar kıyafetleri Yeliz Kuvancı

Oldukça güzel yüzlü oyuncularımızdan birisi olan Yeliz Kuvancı sadakatsiz dizisinde Bahar karakterine hayat veriyor. Sadakatsiz dizisi Bahar kıyafetleri ve elbiseleri konumuzu merak edenler için kıyafetlerin paylaşılacağı bir içerik haline gelecek. Sadakatsiz dizisindeki tüm oyuncularda olduğu gibi Bahar karakterinin kıyafetlerini de bu sayfada sizlerle paylaşacağız.

Sadakatsiz dizisi Nil Tetik kıyafetleri

Sadakatsiz dizisinde Nil karakterine hayat veren oyuncu Nazlı Bulum. Oldukça güzel bir rolle karşımıza çıkan Nazlı Bulum sadakatsiz dizisinde Nil Tetik olarak dikkat çekecek ve giymiş olduğu elbise ve kıyafetleri ile de merak uyandıracak. Sizlerde sadakatsiz dizisi Nil karakterinin giydiği elbiseleri ve kıyafetleri takıları kısacası her şeyine bizlere sorabilirsiniz.

Sadakatsiz dizisi Volkan (Caner Cindoruk) kıyafetleri

Sadakatsiz dizisinde Volkan Arslan karakterine hayat veren oyuncu Caner Cindoruk oldukça karizmatik bir başrol. Giydiği kıyafetler takım elbise gözlük markası modeli fiyat bilgileri ile konumuza eklenecektir.

Sadakatsiz dizisindeki tüm oyuncu kıyafetleri marka model ve fiyat bilgileri

Sadakatsiz dizisi oyuncu Kıyafetleri elbiseleriCansu Dere- Asya Arslan,
Caner Cindoruk- Volkan Arslan,
Özge Özder- Derya Samanlı,
Melis Sezen- Derin Güçlü,
Hikmet Körmükçü,
Alp Akar- Ali Arslan,
Mahmut Gökgöz,
Onur Berk Arslanoğlu,
Oktay Oy,
Gamze Büyükbaşoğlu,
Mutlunur Lafçı,
Merve Akın,
Dora Dalgıç,
Bekir Hakan Uyanık,
Selin Aydınlıoğlu,
Eren Vurdem-Mert Gelik,
Taro Emir Tekin- Selçuk Dağcı,
Yeliz Kuvancı- Bahar Gelik,
Burak Sergen- Haluk Güçlü,
Nazlı Bulum- Nil Tetik,
Gözde Seda Altuner- Gönül Güçlü,
Olcay Yusufoğlu-Serap Şenlik

Sadakatsiz dizisi oyuncu kadrosu ve karakterlerini detaylıca ekledik bu sayfaya. Tıklayın >> Sadakatsiz dizisi Oyuncu Kadrosu

Yorum yaz

9 Yorum

  1. Merhaba yeni bolumdeki baharin giydigi sırtı desenli kaban hangi marka oldugunu ogrenebilirmiyim

Etiketler