Sadakatsiz Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Konak Neresi?

07.10.2020
241

Kanal D ekranlarında 7 Ekim 2020 çarşamba akşamı başlayan Sadakatsiz dizisi nerede çekiliyor hangi mekanlar set olarak kullanılıyor merak edenler için sayfamızda detaylı yanıtlar verilecektir. Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk gibi başarılı oyuncuların yer aldığı sadakatsiz dizisi tanıtım fragmanları oldukça merak uyandırdı ve dizinin nerede çekildiği hangi il ilçe veya mahalle olduğu merak konusu oldu. Bizde konumuzda sadakatsiz dizisinin çekim yerlerini setinin nerede olduğunu sizlerle paylaşacağız.

sadakatsizin cekimlerinin yapildigi lokanta kafe

Derin’in annesi Gönül’ün ve Sadakatsiz dizisinde kadınların çalıştığı vakıf merak ediliyor. Sadakatsiz dizisindeki bir çok sahnenin geçtiği bu vakıf aynı zamanda bir kafe restoran. Mekanı bahçesi ile çok güzel bir mekan. Ancak adını şuan bilemiyoruz. Sadakatsiz dizisindeki çekim mekanlarını araştırıp konumuza ekleyeceğiz.

sadakatsiz dizisi cekildigi lokanta restoran

İstanbul gözde mekanlarından birisinde Volkan ve Selçuk görüşüyor. Volkan bu mekana sık sık geliyor. Hatta Sadakatsiz dizisinde Bahar’ın eşinin kendini anlattığı kadın da bu restoran da çalışıyor. Restoran İstanbul’daki mekanlardan birisi ancak adını bilemiyoruz.

Sadakatsiz Demir ve Ali'nin okulu adi ned

Sadakatsiz dizisi her bölümünde Ali’nin okulu görülüyor. Ali ve Demir’in okulu özel bir okul. Haluk Bey’e ait olan okul İstanbul’da.

Sadakatsiz dizisi Derinin yaşadığı ev nerede

Sadakatsiz dizisi nerede çekiliyor?

Sadakatsiz dizisi Asya isimli başarılı bir doktor olan ancak özel hayatında aldatıldığı için büyük hayal kırıklıklarına uğrayan bir kadının hikayesini konu ediniyor. Cansu Dere’yi Asya karakteri ile oldukça farklı konsepti olan bir dizide izleyeceğiz. Kocası Volkan ile oldukça iyi bir hayatı olan Asya kocası Volkan’ın kazağında gördüğü kadın saçıyla şüphelenmeye başladığı eşine takip edip gerçeklerle yüzleşir. İşte sadakatinden şüphe duymaya başladığı eşini ve yaşadıklarını konu edinen sadakatsiz dizisinin çekimleri ilk olarak Tekirdağ ilimizde başladı. Amerikan yapımı Dr. Foster isimli yapımdan uyarlanmış olan olan sadakatsiz dizisi Tekirdağ elimizde bulunan Süleymanpaşa ilçesinin barlar sokağında çekilmektedir.

Sadakatsiz Dizisi Volkanın yeni evi neresi

Sadakatsiz dizisinde bir zaman atlaması olduğu ve Volkan 2 yıl sonra Tekirdağ’a tekrar geri döndü. Volkan Tekirdağ’a gelince ilk iş olarak büyük bir parti verdi ve tüm tanıdıklarını davet etti. Volkan’n davet verdiği parti yaptığı ev nerede gerçekten Tekirdağ’da böyle bir yer var mı izleyiciler çok merak etti. Volkan’ın yeni evinde parti verdiği bahçeli mekanın nerede olduğunu bilen varsa lütfen aşağıya adres yazsın.

Sadakatsiz dizisi Özel Asrın Hastanesi nerede?

Sadakatsiz dizisinde olayların geçtiği Özel Asrın Hastanesi nerede? merak ediliyor. Sadakatsizdeki Asrın Hastanesi aynı zamanda Asya’nın da çalıştığı hastane nerede hangi semtte oldukça merak ediliyor. Asrın Hastanesi gerçek yaşamda yok, dizi senaryosu gereği Özel Asrın Hastanesi Sadakatsiz dizisi için dizayn edilmiş bir mekan. Özel bir hastanenin adı gizlenerek Asrın Hastanesi olarak dizide yer alıyor.

Sadakatsiz dizisi hangi il ilçede çekiliyor?

Sadakatsiz dizisi Süleymanpaşa’da barlar sokağı dışında hükümet caddesi olarak da bilinen alanlardaki çekimler dizinin ilk bölümlerini oluşturacak. Sadakatsiz dizisi çekimleri Tekirdağ ilimizden İstanbul’a taşınacak. Ancak İstanbul’daki çekimlerin mekanları Beykoz ilçemizdeki dizi film platosunda başlarken birçok farklı mekanda kullanılacak. Tekirdağ Süleymanpaşa ilçesi sonrasındaki çekimler İstanbul Beykoz ilçesinde ve çevresindeki alanlar ile İstanbul boğazı Beyoğlu ve kız kulesi açıklarında Üsküdar açıklarında çekimler sürecek.Sadakatsiz dizisi Volkan ve Asyanın evi nerede

Sadakatsiz dizisi çekimleri hangi evde konakta yapılıyor

7 Ekim Çarşamba günü Kanal D ekranlarında başlayan sadakatsiz dizisinin çekimleri önce Tekirdağ ilimizin Süleymaniye ilçesinde sonra da İstanbul’da dizi film platosu olarak kullanılan eski Beykoz kundura fabrikasındaki alanda devam ediyor. Özellikle Asya ve Volkan’ın yaşadığı ev merak edilirken daha sonra Volkan ve Derin karakterlerinin Asya’yı aldatması ile başlayan hikaye farklı mekanları da diziye katacak. Özellikle sadakatsiz dizisinin çekimlerinin yapıldığı ev konak ve mahalle merak konusu olurken bu konu hakkında detaylı bilgiye sahip olanlar aşağıdaki yorum kısmına sadakatsiz dizisinin nerede çekildiğini detaylıca yazabilir.Sadakatsiz dizisi nerede çekiliyor

Sadakatsiz dizisi çekim alanı seti neresi oyunculara nasıl ulaşılır?

Sadakatsiz dizisinin oyuncu kadrosu oldukça güçlü bir yapım olduğunu gösteriyor. Özellikle dizinin oyuncularından Cansu Dere ve Caner Cindoruk ile Burak Sergen ve Melis Sezen gibi oyuncular da en çok merak edilen ve dizide oyunculuk yönünden çok başarılı olan isimlerden bazıları. Sadakatsiz dizisinin çekim alanları seti nerede oyunculara nasıl ulaşılır öncelikle şunu bilmenizi isteriz ki koronavirüsü nedeniyle dizi setlerine girmek ve oyuncularla buluşmak yapımcılar tarafından yasaklanmış durumda. Ancak gerek Tekirdağ’da çekimleri devam eden sadakatsiz dizisinin gerekse de İstanbul’daki çekimlerinin açık alanlarda yapılan kayıtlar esnasında oyuncularla görüşebilir fotoğraf çekinebilirsiniz.Sadakatsiz dizisi çekimleri nerede yapıldı

Sadakatsiz dizisi Volkan ve Asya’nın evi nerede

Sizlerde Sadakatsiz dizisinin çekim yerlerinin nerede olduğunu ormanlık alanın nerede olduğu yada göl manzaralı çekim yerlerinin neresi olduğu gibi merak ettiğiniz tüm soruları Sadakatsiz Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Konak Neresi? konumuzun yorum kısmına yazarak bizlere sorabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Ayşe dedi ki:

  Dizinin çekildiği hastane İstanbulda bizim semtte Küçükköy de özel bir hastanede çekiliyor

  1. Mustafa dedi ki:

   Avrasya hastanesinde gop

 2. Özge dedi ki:

  Gönül haluk villası büyükçekmecede satılık ilanlarında gördüm.

 3. Anonim dedi ki:

  asyanin evi nerede

 4. sadakatsiz dedi ki:

  Gönül ve Haluk un evi nerde?

 5. Anonim dedi ki:

  Cansu derenino evi nerede

 6. Anonim dedi ki:

  Volkanın evi floryada Galatasaray tesislerinin yakınında

  1. Yusuf dedi ki:

   Aferin nerden bildin şampiyon

 7. Nursen hamasli dedi ki:

  Derinin yuzugunundeki ipler dikkat cekici herhalde buyuk gelmis iple kucultme yapilmis goruntu guzel degil

 8. Cemal dedi ki:

  3. Bölümde ki lokanta nerede ve ismi nefir ?

  1. T.dagli dedi ki:

   Özcanlar kofte

 9. Cenk dedi ki:

  Okul sahneleri Beykoz Doğa Koleji

 10. Ayfer dedi ki:

  Dizi çekimleri Tekirdağ da devam etsin çok güzel bir şehirdir

 11. Anonim dedi ki:

  Sadakatsiz dizisi nerede çekiliyor?

 12. Kader dedi ki:

  Dogum gününnün kutlandığı yeri ,,,spor kampını ,hastaneyi ve tabi evi merak ediyorum ,,tekirdağlı olup tekirdağda yasayan biri olarak

  1. Anonim dedi ki:

   Yaşam hastanesinde ismi değiştirilmiş dizi icin

   1. Dz dedi ki:

    Hayir yaşam hastanesi degil

  2. Hilal Cihan dedi ki:

   Asrın Hastanesi
   Aslında
   Tekirdağ, da Değirmen Altında Özel Yaşam Hastanesidir….

   1. Anonim dedi ki:

    istanbul kızıltıoprak medikana

 13. Çiğdem dedi ki:

  Dizinin çekildiği adres ve konağın adı nedir

  1. Ebru dedi ki:

   Volkann evi Bakırköy şenlikköy mahallesinde bi villada çekiliyor

  2. Anonim dedi ki:

   volkanın evi florya- istanbulda. galatasaray metin oktay tesislerinin orada. eski askeriyenin kapısının karşısındaki siyah yeni villa

   1. Anonim dedi ki:

    Bende sürekli yanından geçiyim floryada cekiliyo

 14. Kenan dedi ki:

  Dizinin çekimleri tekirdağ süleymanpaşa da devam etsin