Sabahın Sultanı Seda Sayan İletişim WhatsApp Başvuru Bilgileri

Yapımcılığını Global Medyanın üstlendiği Sabahın Sultanı Seda Sayan programı önümüzdeki günlerde Star TV’de izleyici karşısına çıkacaktır. Ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın sunacağı Sabahın Sultanı Seda Sayan programı kısa sürede büyük ilgi görmüştür. İzleyiciler tarafından Sabahın Sultanı Seda Sayan programının sunucusu Seda Sayan ve programa nasıl başvurulacağı merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Sabahın Sultanı Seda Sayan programına nasıl başvuru yapıldığını ve programı sunucusu ünlü şarkıcı Seda Sayan’ı yakından tanıtacağız.

Sabahın Sultanı Seda Sayan Programı

Seda Sayan Sabahın Sultanı programı 2021Star TV’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Sabahın Sultanı Seda Sayan programının tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlamıştır. Mekanın sahibi geri döndü sözleri ile iddialı bir giriş yapan Seda Sayan’ın sunumuyla ekranlara gelecek olan program hafta içi her sabah Star TV’de olacaktır. Program hakkında fazla bir bilgi bulunmadığı için sabah saat kaçta ekranlara geleceği ve programın konusu hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Sabahın Sultanı Programının Sunucusu Seda Sayan

Sabahın Sultanı Seda Sayan programının sunuculuğunu üstlenen Seda Sayan, 30 Aralık 1962 yılında Eyüpsultan’da dünyaya gelmiştir. Yandı Pilav Tavası isimli ilk albümünü 1983 yılında yayınlayan Seda Sayan, daha önce birçok dizide de konuk oyuncu olarak yer almıştır. 1994 yılında sunuculukla tanışan ve Sabah Sabah Seda Sayan isimli programdaki başarısıyla 2002, 2004 ve 2006 yıllarının en başarılı kadın sunucusu seçilmiştir.

Sabahın Sultanı Seda Sayan İletişim WhatsAppİzleyicilerin kullandığı onlarla 2007 ve 2008 yılında da en başarılı kadın Sunucu seçilen Seda Sayan daha önce, Yetiş Bacım, Mahalleler Yarışıyor, Sabah Sabah Seda Sayan, Seda Sayan ile Şans Kapısı, Susma, Yalnız Değilsiniz, Sabahın Sedası, Sultan-ı Beyaz, Beyazın Sultanı, Seda Sultan, Kaynana Gelin Seda’ya Gelin, Seda Sayan Show, Evleneceksen Gel, Seda Sayan’da Çılgın Sayısal Loto, Yemekteyiz gibi programların sunuculuğunu da üstlenmiştir. En son 2021 yılında Gelinim Mutfakta isimli yarışma programını sunan Seda Sayan önümüzdeki günlerde Sabahın Sultanı Seda Sayan programıyla ekranlarda olacaktır.

Sabahın Sultanı Seda Sayan Programına Başvuru Nasıl Yapılır?

Star TV’de yayınlanacak olan Sabahın Sultanı Seda Sayan programına katılmak isteyen yarışmacılar 18 yaşını doldurmuş olmalıdır. May Productions imzası taşıyan programın ilk tanıtım fragmanı dün akşam izleyici karşısına çıkmıştır. Bundan dolayı programın başvuru formu henüz yayınlanmamıştır. Programın başvuru formu Star TV’nin kendi sitesinden ve May Productions yapım şirketinin resmi instagram sayfasından yayınlanacaktır. Önümüzdeki günlerde başvuru formunun yayın alması beklenmektedir. Sabahın Sultanı Seda Sayan programının başvuru formu yayınlandığı zaman, Star TV’nin ya da May Productions yapım şirketinin resmi sitelerinden bu forma ulaşabilirsiniz ve sizden istenilen bilgileri eksiksiz doldurduğunuz takdirde yarışmaya başvuru yapabilirisiniz.

Sabahın Sultanı Seda Sayan Programı Başvurusu WhatsApp

Yukarıda da belirttiğimiz gibi programın başvuru formu henüz yayınlanmamıştır. Önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleyen formda, adınız, soyadınız, doğum tarihiniz, yaşınız, öğrenim durumunuz, cinsiyetiniz, medeni haliniz, telefon numaranız, mesleğiniz gibi sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduğunuz zaman programa başvuru yapmış olacaksınız. Bunun dışında programa WhatsApp üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Ancak programın WhatsApp numarası henüz açıklanmamıştır. Sabahın Sultanı Seda Sayan programına WhatsApp üzerinden başvuru yapmak için gerekli numara açıklandığı zaman biz de bunu sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Sabahın Sultanı Seda Sayan programına nasıl başvuru yapıldığını ve programın sunucusu Seda Sayan’ı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler