Recep İvedik 7 Ne Zaman, Recep İvedik 7 Konusu Ne?

Recep İvedik serileri 2022-23 yılında yeni bir film ile devam edecek. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar daha önceki yıllarda sinema severlere sunduğu Recep İvedik serilerine 7.sini ekliyor. Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak çekimleri ne zaman olacak Recep İvedik 7’nin konusu ne olacak gibi merak edilen sorulara bu sayfada detaylı yanıt vereceğiz.

Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak?

Recep İvedik 7 Ne Zaman çekilecekUzun süredir pandemi nedeniyle ara verilen sinema setleri yavaş yavaş yerini doldurmaya başlıyor. Şahan Gökbakar daha önce çekmiş olduğu 6 serilik Recep İvedik filminin yedincisini çok yakında çekmeye başlayacak. 23 Mart tarihinde sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla Recep İvedik 7 için hazırlıklara başladığını duyuran ünlü komedyen kesin tarih vermese de çekimlerin 2022 yaz aylarında olacağına işaret etti. Muhtemelen temmuz ağustos aylarında çekimleri tamamlanacak olan Recep İvedik 7 serisinin 2022 Kasım veya Aralık gibi vizyona girmesi ve izleyici ile buluşması bekleniyor.

Recep İvedik 7 filmin konusu ne olacak?

Recep İvedik 7 konusu nedirDaha önceki serilerin her birinde güzel konularıyla izleyicinin beğenisini kazanan ve hasılat rekorları kıran Recep İvedik serisinin 7.si ne anlatacak konusu ne olacak merak ediliyor. Recep İvedik 6 Konya yerine Kenya’ya yolculuk ile başlamış ve Afrika’da farklı bir konsept ile izleyici tanışmıştı. Recep İvedik 5 filminde ise Türk milli takımının Üsküp’teki olimpiyatlara katılması ile ilgili güzel bir film çekilmiş ve izleyicinin büyük takdirini kazanarak rekor kırmıştı. Recep İvedik 7 filmi hangi konuda olacak Recep İvedik 7 ne anlatacak konusu ne olacak film ile ilgili detaylı bilgiler geldikçe sizlere sunacağız. Bize gelen son bilgilere göre Recep İvedik 7 filmi koronavirüs ile ilgili olacak. Bir diğer iddia da Squid Game Konulu Recep İvedik 7 filminin olacağı ile ilgili..

Recep İvedik 7 filmi Çin’de başlayan koronavirüsü anlatacak

Recep İvedik 7 filminde bu kez Çin’e gidecek. Çin’de güzel bir tatil hayal ederken kendisini bir anda covid 19 koronavirüs karantinasında bulacak olan Recep İvedik bu zor dönemi bakalım nasıl atlatacak. Umarız herkesin kendisinde de bir pay bulacağı güzel bir film olacak. Recep İvedik 7 koronavirüs veya Recep İvedik 7 karantina adıyla Çin’de çekilmesi beklenen filmin bu yılın sonunda vizyona girmesi ve kısa bir süre sonra da Netflix’te ekrana gelmesi bekleniyor.Recep İvedik 7 hakkında yeni bilgiler

Recep İvedik 7 koronavirüs karantina filmi nerede çekilecek?

Recep İvedik 7 karantina filminin çekimleri için neresi tercih edilecek henüz kesinlik kazanmasa da gerçeklik payı için filmin çekimlerinin Çin’de yapılması bekleniyor. Ancak maliyetler yüksek olmasın diye daha önce Şahan Gökbakar Recep İvedik 6 filmini Afrika’da değil Bursa’daki ormanlık bir alanda çekmişti. Benzer bir çekim uzak doğulu oyuncular ile İstanbul’da veya yakın bir ilde de çekim yapılabilir. Recep İvedik 7 filmi ile ilgili bilgiler geldikçe sizlere detaylıca yazacağız. Diğer iddia olan Squid Game Recep İvedik 7 de beklentiler arasında hemen belirtelim.

Recep İvedik 7 vizyon tarihi

Recep İvedik 7 filmi ne zaman vizyona girecek kesin bir tarih söylemek şimdiden çok zor. Ancak Şahan Gökbakar yaz aylarında filmin çekileceğini, muhtemelen sonbahar aylarında da vizyona gireceğini ima etti. Bizim tahminimize göre 2022 Haziran-Ağustos arasında çekimleri yapılacak olan Recep İvedik 7 filmi Kasım ya da Aralık ayında vizyona girecek. Recep İvedik 7 filminin fragmanı çıkınca Bu sayfada paylaşacağız.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.