Özlem Yılmaz Oyunculuğu Neden Bıraktı, Geri Dönecek mi?

Şok bir haberle sarsıldı dizi film dünyası. Özlem Yılmaz oyunculuk kariyerini bıraktığını resmen açıkladı. Önce şaka yapıyor veya hesabı ele geçirildi diye düşündük ama öyle değildi. Bir şeylerin ters gittiği belliydi. Özlem Yılmaz gibi hem güzel hem yetenekli bir oyuncu bu sektörü kolay kolay bırakamazdı. Kesin altında bişeyler var dedik ve gerçekten de Özlem Yılmaz ile ilgili gerçekler hepimizi üzecek cinsten..Özlem Yılmaz Oyunculuğa geri dönecek mi

Özlem Yılmaz Oyunculuğu Neden Bıraktı?

Özlem Yılmaz daha önce oynamış olduğu diziler ile gönüllerde taht kurdu. Unutulmaz isimli dizi ile ciddi bir fan kitlesi oluşan Özlem Yılmaz daha sonra Kara ekmek isimli dizide oldukça popüler ve güzel bir kadına hayat verdi. Daha sayısız dizi ve filmde karşımıza çıkan Özlem Yılmaz ani bir kararla oyunculuğu bıraktığını açıkladı. Peki Özlem Yılmaz oyunculuğu neden bıraktı gerçek sebebi neydi? Güzel oyuncu geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada 19 yaşından beri severek yaptığım mesleğimden beni uzaklaştıran detayları çok gerekli görürsen bila here konuşuruz. Bu hazzı yaşamamda üzerimde emeği ve hakkı olan herkese teşekkür borçluyum diyerek oyunculuğa veda ettiğini duyurdu.

Bu kadar sevilen güzel bir oyuncunun oyunculuğu bu sözlerle bırakması bir çok kuşkuyu da beraberinde getirdi. Öncelikle Özlem Yılmaz evli mi yoksa sevgilisi mi var, Özlem Yılmaz’ın oyunculuk yapmasını kim istemiyor diye düşünenler oldu. Çünkü bazı oyuncuların eşleri dizilerde veya filmlerde eşlerinin oynamasını pek istemiyor bazı senaryo ve sahneler gereği oyunculuk mesleğinden uzak tutmak istiyor. Özellikle açık seçik sahneler, öpüşme veya yakınlaşma sahneleri gerçek hayatta eşi olan oyuncuları zor duruma sokuyor. Özlem Yılmaz acaba böyle bir durumdan dolayı mı eşi veya sevgilisi tarafından kıskanıldı yoksa daha başka açıklamayacağı nedenler mi var merak edildi.

Özlem Yılmaz’dan yaptığı oyunculuğu bırakma açıklamasına sosyal medyadaki bazı kişiler oyunculuk teklifi gelmiyor diye bozulmuşsun. Bu nedenle aykırı açıklama yaparak yapımcıların dikkatini çekmek istiyor gibi açıklamalar ve yorumlar geldi. Bir başka sosyal medya fenomeni de Özlem Yılmaz’ın oyunculuğu bırakma açıklamasının gayet haklı ve yerinde olduğunu çünkü birçok yapımcının sürekli aynı oyuncular ile çalıştığını diğer oyunculara çok fazla şans tanımadığını ifade etti. Sosyal medyada oldukça gündem olan Özlem Yılmaz’ın oyunculuğu bırakma açıklaması oyuncunun detaylara inmemesi nedeniyle kesin olarak anlaşılamadı.

Özlem Yılmaz Oyunculuğu Neden BıraktıAncak daha önceki dizileri ile ses getirmiş hem oyunculuk kabiliyeti yüksek hem de güzelliği ile ekranda herkesin görmek istediği oyunculardan birisi olan Özlem Yılmaz’ın gerçekten oyunculuğu bırakma sebebinin ciddi bir kıskançlık olduğunu düşünüyoruz. Sizce Özlem Yılmaz oyunculuğu gerçekten bırakmalı mı yoksa geri mi dönmeli yorumlarınızı bekliyoruz.

Özlem Yılmaz oyunculuğa geri dönecek mi?

1986 yılında İstanbul ilimizde doğmuş olan Özlem Yılmaz Müjdat Gezen sanat okulundan mezun olmuş ve daha sonra oynamış olduğu birçok dizi ve film ile gündeme gelmiştir. Özlem Yılmaz yaptığı açıklama ile oyunculuğu bıraktığını ve sebebini gerekli gördüğü takdirde açıklayacağını belirtmişti. Özlem Yılmaz oyunculuğa geri döner mi yeniden dizi ve filmlerde onu görür müyüz şimdilik bilmiyoruz ancak yapımcılar bu konuda daha duyarlı olmalı, kıyıda köşede kalmış oyuncular varsa onlara el uzatmalı ve gerçekten de sürekli aynı oyuncular ile çalışmamalılar. Daha adını sayamayacağımız birçok başarılı ve yetenekli oyuncunun zamanla ekranlardan silinip gittiğini görüyoruz umarız Özlem Yılmaz bunlardan birisi olmaz. Sizlerde görüşünüzü aşağıdaki yorum kısmına yazınız.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.

1 Yorum

  1. Sevgili özlem ben senin hayranınım lütfen oyunculuğu bırakma eger sevgilin ya-da eşin kıskanıyorsa korkma onlardan susma sesini cıkar onlara karşı.😍 seni seviyorum özlem