O Ses Türkiye Rap Jüri Üyeleri Ne Kadar Para Kazanıyor? Maaş Bilgileri

18.03.2021
2.239

Bu konumuzda sizlere 19 Mart Cuma günü Exxen’de yayınlanacak olan O Ses Türkiye Rap jüri üyelerinin bölüm başına aldıkları ücretleri sizlerle paylaşacağız. O Ses Türkiye Rap Jüri Üyeleri Ne Kadar Para Kazanıyor? Maaş Bilgileri aldıkları ücret ve paralar burada. Herkesin merakla beklediği programlardan biri olan O Ses Türkiye Rap yarışma programı 19 Mart günü yayın hayatına başlayacaktır. Kısa sürede büyük ilgi gören dijital platform Exxen’in en çok konuşulan programlarından biride O Ses Türkiye Rap olmuştur. Jüri koltuğunda oldukça başarılı isimlerin oturduğu O Ses Türkiye Rap programının jüri üyelerinin aldıkları maaşlar da merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda O Ses Türkiye Rap yarışmasının jüri üyelerinin bölüm başına aldıkları ücretlerin sizlerle paylaşacağız.

O Ses Türkiye Rap Jüri Üyeleri Ne Kadar Maaş Alıyor?

1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Exxen, birbirinden iddialı projeleriyle adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştı. Şimdilerde ise Exxen de en çok konuşulan programlardan biri de O Ses Türkiye Rap olmuştur. 19 Mart itibariyle yayın hayatına başlayacak olan O Ses Türkiye Rap yarışmasının jüri koltuğunda ise, Hadise, Murda, Mero ve Eypio oturmaktadır. Bizde sizler için birbirinden başarılı bu jüri üyelerinin bölüm başına ne kadar maaş aldığını açıklayacağız.O Ses Türkiye Rap Jürisinin aldığı para maaş

O Ses Türkiye Rap Hadise Ne Kadar Maaş Alıyor?

35 yaşındaki şarkıcının çıkardığı tüm şarkılar hit olmayı başarmıştır. 2009 yılında Eurovision Şarkı Yarışmasında Dün Tek Tek şarkısıyla ülkemizi temsil eden Hadise, 10 Ekim 2011 tarihinde yayınlanmaya başlayan O Ses Türkiye yarışmasında bugüne kadar hep jüri olarak yer almıştır. 9 sezondur O Ses Türkiye jüri koltuğunda oturan Hadise daha önce O Ses Türkiye Çocuklar yarışmasının da jüri üyeleri arasında yer almıştır. Başarılı şarkıcı şimdi ise Exxen de yayınlanacak olan O Ses Türkiye Rap yarışma programının jüri koltuğuna oturacaktır. Hadise’nin O Ses Türkiye Rap yarışmasının bir bölümü için aldığı ücret ise 25 ile 30 bin arasındadır.

O Ses Türkiye Rap Murda Ne Kadar Maaş Alıyor?

Asıl adı Mehmet Önder Doğan olan rapçi, 30 Ocak 1984 yılında Amsterdam’da dünyaya gelmiştir. Kariyer hayatına Hollanda’da başlayan daha sonra YouTube sayesinde rapçi Ezel ile tanışan ve kariyerine Türkiye’de devam eden Murda, Aya isimli şarkısıyla tanınmıştır. Aya isimli şarkısı YouTube’da 140 milyondan fazla izlenen Murda, şimdilerde ise O Ses Türkiye Rap yarışmasının jüri koltuğunda yer alacaktır. Bugüne kadar oldukça başarılı rap şarkılar yapan ve adından sıkça söz ettiren Murda, tahminen O Ses Türkiye Rap programında bölüm başına ortalama 20 ile 25 arasında bir ücret alacaktır. Ancak kesin olarak Murda’nın bölüm başına alacağı maaş henüz bilinmemektedir.

O Ses Türkiye Rap Eypio Ne Kadar Maaş Alıyor?

Asıl adı Abdurrahim Akça olan rapçi 1983 yılında Konya’da dünyaya gelmiştir. Kariyerine 2002 yılında Hollanda’da adım atan Eypio, 2008 yılında ülkemize dönmüş ve çalışmalarına burada devam etmiştir. Kariyerindeki asıl çıkışı, 2015 yılında Burak King ile birlikte çıkardığı Günah Benim adlı single’ı parçası sayesinde yakalamıştır. Şimdilerde çıkardığı her rap ile gündemde olmayı başaran başarılı rapçi Eypio, Exxen de yayınlanacak olan O Ses Türkiye Rap yarışmasının jüri koltuğunda yer alacaktır. Ancak Eypio’nun bölüm başına alacağı ücret net olarak bilinmemektedir ancak Eypio tahminlerimiz de göre O Ses Türkiye Rap yarışma programında bölüm başına ortalama 20 bin lira kadar maaş alacaktır.O Ses Türkiye Rap Jüri Üyeleri Ne Kadar Para ücret Kazanıyor

O Ses Türkiye Rap Mero Ne Kadar Maaş Alıyor?

Mero ya da gerçek ismi olan Enes Meral olarak bilinen Türk kökenli Alman Rapçi 27 Temmuz 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Henüz 20 yaşında olmasına rağmen oldukça başarılı işlere imza atan Mero, kariyerindeki asıl çıkışı 2019 yılında çıkardığı UNIKAT albümünün içinde yer alan Olabilir şarkısı sayesinde yakalamıştır. YouTube’da 200 milyondan fazla izlenen Olabilir şarkısı sayesinde tanınan rapçi Mero’da, O Ses Türkiye Rap yarışmasının jüri koltuğunda oturacaktır. Mero O Ses Türkiye Rap yarışmasında bölüm başına ortalama 20-25 bin arası bir ücret almaktadır.

Bu konumuzda sizlere 19 Mart tarihinde izleyici karşısına çıkacak olan O Ses Türkiye Rap yarışma programında bulunan jüri üyelerinin bölüm başına aldıkları ücretleri sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. O Ses Türkiye Rap Jüri Üyeleri Ne Kadar Para Kazanıyor? Maaş Bilgileri kazançları ücretleri konusunda bilgiler verdik. O Ses Türkiye Rap Jüri Üyeleri kimler konumuza da göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.