O Ses Türkiye 2021 Yeni Sezon Jüriden Ayrılan Yeni Gelen Kim?

2 Yorum 67 kez izlendi

O Ses Türkiye 2021 Yeni Sezon Jüriden Ayrılan Yeni Gelen Kim? TV8 ekranlarında yayınlanan O ses Türkiye yarışmasında 2020-2021 yeni sezonda jüri değişikliği yaşanacak. TV8’in reyting rekorları kıran sevilen yarışma programlarından biri olan O Ses Türkiye’de 2021 yeni sezonda jüri değişikliği yaşanacak. Herkesin merak ettiği ise O ses Türkiye jürilerin den hangisi programdan ayrılacak yerine kim gelecek sorusu oldu.

O ses Türkiye 2021 yeni sezonda hangi jüri üyesi ayrılacak?

Jüri üyeliğini Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’ın üstlendiği, yapımcılığını ve sunuculuğunu ise başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği sevilen yarışma programı O Ses Türkiye’nin yeni sezonunda jüri kadrosunda değişiklik yaşanacağı ortaya çıktı. Yeni sezonda hangi jüri üyesinin programdan ayrılacağı ve sebebi ise çok merak ediliyor. Bu konuda yaptığımız detaylı araştırmanı sonuçlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.O Ses Türkiye 2021 Yeni Sezon Jüriden Ayrılan kim

O ses Türkiye yapımcısı ve TV8 sahibi olan Acun Ilıcalı Kral FM’de Mehmet’in Gezegeni’nde programına konuk oldu. Acun Ilıcalı 2020-2021 yeni sezonunda kaldığı yerden devam edecek olan O ses Türkiye programının yeni sezonunun eylül ayında başlayacağını söyledi. O Ses Türkiye jüri kadrosunda değişiklik yapılacağını belirtti. Ayrıca Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde katıldığı bir yayında programın bu sezon seyircisiz çekilme ihtimali olduğunu da söyledi.

Hangi jüri üyesinin programdan ayrılacağı, ayrılacak jüri üyesinin yerine gelecek isim çok merak edildi. Yaptığımız kısa bir araştırma sonrasında 2021 yeni sezonda O ses Türkiye’de olmayacak jüri üyesinin Seda sayan olduğunu öğrendik. Seda sayan Yemekteyiz programı yeni sezonuna yoğun bir şekilde hazırlandığı ve yayın suresinin daha da uzayacağı gerekçesi ile 2020-2021 yeni sezonda O ses Türkiye jüri üyeliğinden ayrılacak. Sosyal medyada ise Seda Sayan’ın O ses Türkiye’de zayıf kaldığı bu nedenle programa daha güçlü bir isimle Acun Ilıcalı’nın devam edeceği dile getirildi. Yazılanlar doğru ise Seda sayan 2021 yeni sezonda O ses Türkiye’de yer almayacak jüri üyesi.

O Ses Türkiye 2021 Yeni Sezon Jüriye yeni gelen kimO Ses Türkiye 2021 Yeni Jüri Üyesi Kim Olacak?

Güncelleme Haziran 2020; O Ses Türkiye 2020 yeni sezon jürisi Ebru Gündeş oldu. Ebru Gündeş O Ses Türkiye Yeni Sezon Ücreti Maaşı Ne Kadar TIKLA… 

ebru gundes o ses jurisi maasi

Seda Sayan’ın yerine kim gelecek henüz belli değil ancak geçtiğimiz günlerde Serdar Ortaç Acun Ilıcalı’nın yıllar önce kendisine teklifte bulunduğunu ve O ses Türkiye jüri üyesi olması için büyük bir teklif yaptığını belirtmişti. O teklifi reddedip Acun ılıcalı’yı Reina gece kulübüne davet eden Serdar Ortaç büyük bir fırsatın kaçtığını itiraf etmişti. Bu itiraf sonrasında Acun Ilıcalı Seda Sayan’ın yerine 2021 O ses Türkiye jüri üyesi olarak Serdar Ortaç’a yeniden teklif götürür mü bilmiyoruz. Yeni bir gelişme olduğunda O Ses Türkiye yeni jüri üyesini sizlerle burada paylaşacağız.

Murat Dalkılıç O Ses Türkiye Jürisi mi?

Seda Sayan’dan boşalan jüri koltuğu için Ebru Gündeş, Ajda Pekkan, Gülben Ergen ve Demet Akalın gibi isimler geçse de O Ses Türkiye programının izleyicileri sevilen şarkıcı Murat Dalkılıç’ın programa gelmesi için Twitter’da etkinlik yaptılar. Yoğun istek ile Murat Dalkılıç O Ses Türkiye Jürisi olur mu zamanla göreceğiz ancak Acun Ilıcalı bu etkinliğe kayıtsız kalamaz bizce..Murat Dalkılıç O Ses Türkiye Jürisi

O Ses Türkiye yeni sezonuyla 2020 Eylül’de TV8’de yayınlanacak. Sizce O ses Türkiye jüri üyeliğinden Seda Sayan’ın ayrılması doğru bir karar mı? O ses Türkiye’de Seda Sayan’ın diğerine Serdar Ortaç’ın gelmesi mantıklı bir tercih olur mu yorumlarınızı bekliyoruz..

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Avatar Şeyma 12 yaşındayım

    Kimse gitmesin hiç iyi fikir değil beyazıt öztürk giderse o ses turkiye yi izlemem

Etiketler