Ntv Minik Sohbetler Program Sunucusu Ceyda Düvenci Kimdir?

07.08.2022
63

Ntv Minik Sohbetler program sunucusu Ceyda Düvenci’yi yakından tanıtacağız. Mahperi Altun Uçar ve Şafak Bakkalbaşıoğlu’nun sahibi olduğu BBO Yapım tarafından hazırlanacak olan Minik Sohbetler programının sunucusu da merak edildi. Bizlerde, merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve hafta içi her gün yayınlanacak olan Ntv Minik Sohbetler program sunucusu Ceyda Düvenci’yi yakından tanıtacağız.

Ntv Minik Sohbetler Program Sunucusu Kimdir?

Ntv Minik Sohbetler Program Sunucusu Ceyda DüvenciHafta içi her gün Ntv ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Minik Sohbetler programı kimin sunacağı da merak edildi. Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği Minik Sohbetler programını başarılı oyuncumuz Ceyda Düvenci sunacaktır. Bizlerde, Minik Sohbetler programının sunucusu Ceyda Düvenci’yi yakından tanıtacağız.

Ntv Minik Sohbetler Program Sunucusu Ceyda Düvenci Kimdir?

16 Nisan 1977 yılında Bursa’da dünyaya gelen Ceyda Düvenci, Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesinde eğitim almıştır. Kamera karşısına ilk defa 1996 yılında Palavra Aşklar isili diziyle geçen oyuncumuz, aynı yıl Life Style ve Cici Kızlar programını da sunmuştur. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan ve tiyatro oyuncularında sahne alan Ceyda Düvenci daha önce Abdülhamit Düşerken, Çiçek Taksi, Şen Yuva, Umutsuz Ev Kadınları, Binbir Gece, Babam ve Ailesi, Öğrenci Evi gibi başarılı projelerde de yer almıştır.Minik Sohbetler Program Sunucusu Ceyda Düvenci

Ceyda Düvenci Resmi İnstagram Hesabı

Minik Sohbetler programının sunucusu Ceyda Düvenci sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun Instagram da 4557 gönderisi ve 3,1 milyon takipçisi vardır. Ceyda Düvenci’nin resmi İnstagram hesabı: @ceydadvenci

Ceyda Düvenci Evli Mi, Eşi Kim?

Ceyda Düvenci’nin hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. 2000 yılında, kendi gibi oyuncu Kaan Girgin ile dünya evine giren Ceyda Düvenci, 2002 yılında Kaan Girgin’den boşanmıştır. 17 Ağustos 2008’de iş adamı Engin Akgün ile evlenen ve 2013 yılında boşanan oyuncumuzun bu evliliğinden Serebral palsi tedavisi gören kızı Melisa dünyaya gelmiştir. Ceyda Düvenci şimdilerde meslektaşı Bülent Şakrak ile evlidir ve Onur Ali isminde oğlu vardır.

Ntv Minik Sohbetler Program Sunucusu Ceyda Düvenci Kıyafetleri

Minik Sohbetler programını sunacak olan başarılı oyuncumuz Ceyda Düvenci tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Ceyda Düvenci’nin sevenleri tarafından giydiği kıyafetler de merak edilmektedir. Bizlerde, önümüzdeki günlerde Ceyda Düvenci’nin Minik Sohbetler programında giydiği tüm kıyafetlerini ve elbiselerini sayfamızdan paylaşacağız.

Ntv Minik Sohbetler program sunucusu Ceyda Düvenci’yi yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Fuşya elbise ve turuncu pembe elbise nereden