Nasıl Fenomen Oldum Nerede çekiliyor? İstanbul’un Neresi?

21.12.2021
139

Bu içerimizde Nasıl Fenomen Oldum Nerede çekiliyor, Nasıl Fenomen Oldum dizisinin nerede, Istanbul’un hangi semtinde çekildiğini sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Mustafa Kotan’ın oturduğu Nasıl Fenomen Oldum dizisi dijital bir platform olan beIN Connect’te yayınlanacaktır. Yapımcılığını HANN’ın üstlendiği Nasıl Fenomen Oldum dizisinin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra dizinin nerede çekildiği de merak edilmiştir. Bizlerde bu içerimizde Nasıl Fenomen Oldum dizisinin nerede, Istanbul’un hangi semtinde çekildiğini sizlerle paylaşacağız.

Nasıl Fenomen Oldum Dizisi Nerede Çekiliyor?

Nasıl Fenomen Oldum Nerede çekiliyorDijital bir platform olan beIN Connect’te izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Nasıl Fenomen Oldum dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamıştır. İzleyiciler tarafından dizinin nerede çekildiği de merak konusu olmuştur. Eliz isminde ki bir kızın fenomen olma hikayesini anlatan Nasıl Fenomen Oldum dizisinin çekimleri Istanbul’da başlamıştır ve burada devam edecektir. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi bir çok sebepten dolayı Nasıl Fenomen Oldum dizisinin çekimlerinde Istanbul tercih edilmiştir.

Nasıl Fenomen Oldum Dizisi İstanbul’un Neresinde Çekiliyor?

Oyuncu kadrosunda; Nilperi Şahinkaya, Derya Şensoy, Ahmet Kayakesen, Hülya Duyar, Bahadır Vatanoğlu gibi başarılı isimlerin yer aldığı Nasıl Fenomen Oldum dizisinin çekimleri Istanbul’da devam etmektedir. İstanbul da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, Istanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi bir çok sebepten dizinin çekimleri Istanbul’da yapılmaktadır. Dizide Istanbul’un birçok farklı semt ve sokağı kullanılacaktır ancak dizinin fragmanı yayınlanmadığı için dizide atılan ana hikayenin hangi semtte geçeceği belli değildir.Nasıl Fenomen Oldum dizisi çekimleri Nerede

Nasıl Fenomen Oldum Dizisi Çekim Yerleri

Yapımcılığını HANN’ın üstlendiği Nasıl Fenomen Oldum dizisinin çekim yerleri de merak edilmiştir. Dijital platformda yayınlanacak olan Nasıl dizisinin çekimleri Istanbul’da başlamıştır ve burada devam edecektir. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, burada yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, Istanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi bir çok sebepten dolayı Nasıl Fenomen Oldum dizisinin çekimlerinde Istanbul tercih edilmiştir. Heyacanla beklenen Nasıl Fenomen Oldum dizisinde Istanbul’un birçok farklı semt ve sokağı kullanılacaktır.

Nasıl Fenomen Oldum Dizisi Çekim Mekanları

nasil fenomen oldum dizisi oyuncu kadrosuYönetmen koltuğunda Mustafa Kotan’ın oturduğu Nasıl Fenomen Oldum dizisinin çekim mekanları da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Nasıl Fenomen Oldum dizisinin çekimleri yukarıda da belirttiğimiz gibi Istanbul’da yapılacaktır. Dizide Istanbul’da ki birçok mekânın kullanılacağı bilinmektedir ancak Nasıl Fenomen Oldum dizisinin tanıtım fragmanı yayınlanmadığı için dizinin çekimleri hangi mekana ağırlık verileceği bilinmemektedir. Bizler Nasıl Fenomen Oldum dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandığı zaman dizide anlatılan ana hikayenin hangi mekanda geçtiğini sizlerle paylaşacağız.

Bu içerimizde Nasıl Fenomen Oldum dizisinin nerede, Istanbul’un hangi semtinde çekildiğini sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Nasıl Fenomen Oldum Nerede çekiliyor konusunda bildikleriniz varsa bize yazın.. Nasıl Fenomen Oldum Dizisi Oyuncuları Kimler burada..

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..