Mustafa Karataş Hocaya Soru Sor Telefon Whatsapp Mail İletişim Hattı

1 Yorum 114 kez izlendi

Profesör Doktor Mustafa Karataş Hoca yıllardır televizyon ekranında dini bilgileri izleyicilere sunmak için elinden gelen gayreti yapıyor. Uzun yıllar Show TV’de ekrana gelen Mustafa Karataş son olarak 2020 Ramazan ayında daha önce de çalışmış olduğu Kanal 7 ekranlarına geri döndü. Samimi anlatımı, hoş sohbetiyle ve sorulara verdiği yanıtlar ile herkesin sevdiği saydığı bilgili hocalarımızdan birisi olan Prof. Dr. Mustafa Karataş’a soru sormak ve iletişim telefon bilgilerini WhatsApp hattını burada sizlerle paylaşacağız.

Mustafa Karataş Hocaya Soru Sormak

Mustafa Karataş Hoca 2020 de Kanal 7 de ramazan boyunca hem iftar hem de sahur programlarını yapıyor. Bu programlarda vermiş olduğu yanıtlar ile her türlü sorunun üstesinden gelebiliyor. Bu yüzden izleyiciler Mustafa Karataş hocaya soru sormak için hangi yollara başvurması gerekir merak eden, bilgi isteyen herkese burada detayları yazmak ve Mustafa Karataş hocanın bilgilerini sunmak istiyoruz. Mustafa Karataş Hocaya Soru Sormak için telefon mail veya whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mustafa Karataş Hocaya Soru Sor Telefon Whatsapp MailMustafa Karataş Hoca ya nasıl ulaşabiliriz?

Mustafa Karataş Hoca herhangi bir resmi görevi olmadığı için genellikle televizyon kanallarında programlara çıkıyor. Bazen Show TV ekranlarında Zahide Yetiş ile cuma programları yaparken bazen de perşembe günleri sohbetleri ile izleyenlere bilgi veriyor. Dini konulardaki hassasiyeti ve bilgisi ile ülkemizdeki hocalar içerisinde en çok itibar gören ve sözünün herkes tarafından kabul gördüğü ehli sünnet hocalarımızdan birisi olan Mustafa Karataş Hoca 2020 Nisan ayından itibaren Kanal 7 ile anlaşmaya vardı.

Mustafa Karataş Hocaya Nasıl Soru Sorulur?

Mustafa Karataş hocaya her gün birbirinden farklı birçok soru yöneltiyor. Genellikle zekat konusunda ve ibadetler konusunda birçok soru sorulurken Ramazan ayında oruç ile ilgili sorular ön plana çıkıyor. Aile ve geçimsizlik ile ilgili de birçok sorunun yöneltildiği Mustafa Karataş Hoca elinden geldikçe bilgisi dahilinde tüm sorulara program içerisinde yanıt vermeye çalışıyor. Program dışında da soru ve merak ettikleriniz varsa Mustafa Karataş hocaya ulaşarak sorabilir, canlı yayında veya özel olarak yanıtlamasını isteyebilirsiniz.Mustafa Karataş hocaya soru sorun

Mustafa Karataş Telefon iletişim hattı

Mustafa Karataş Hocaya Soru Sormak için birinci yol programını telefonla aramaktır. Malum herkesin elinde cep telefonu olunca bu biraz daha kolay oluyor. Mustafa Karataş Sahur Vakti Telefon İletişim Numarası: 0212 300 04 04
Mustafa Karataş hoca Sahur Vakti Telefon İletişim Numarası: 0212 300 06 06 Bu numaralardan arayıp hocamıza sorularınızı yöneltebilir canlı yayında cevaplanmasını isteyebilirsiniz.

Mustafa Karataş Hoca WhatsApp bilgi hattı

Mustafa Karataş hocamıza ait doğrudan bir whatsapp hattı bulunmuyor. Ancak Mustafa Karataş Whatsapp hattı yerine Kanal 7 ve zaman zaman Show Tv de ekrana geldiğinde bu kanallardaki Whatsapp hatlarına sorularınızı yazarak hocamıza ulaşmasını da isteyebilirsiniz. Mustafa Karataş Whatsapp Bilgi İhbar Hattı:
Kanal 7 Whatsapp: 0552 644 07 07
Show Tv Whatsapp: 0536 266 90 02Mustafa Karataş Hocaya Soru hattı

Mustafa Karataş Kanal 7 E-mail E- posta

Mustafa Karataş hocamıza sorularınızı Kanal 7 aracılığı ile mail göndererek de ulaşabilirsiniz sorularınızı sorabilirsiniz.
kanal7@kanal7.com
kurumsal@kanal7.com
izleyicitemsilcisi@kanal7.com

Mustafa Karataş Hoca’ya Web Sitesinden soru sorma hattıMustafa Karataş hoca iftar sahur soru sor

Prof. Dr. Mustafa Karataş hocamıza yukarıda vermiş olduğumuz tüm iletişim kanallarından sorularınızı yöneltebilirsiniz. Ayrıca sitemize gelip sorulara yanıt vermez belki ama aşağıdaki yorum kısmına Mustafa Karataş hocaya sorularınızı yazabilirsiniz. Alanında uzaman ve yetkin kişiler cevap verebilir. Mustafa Karataş hocaya soru sorma hakkında detaylı bilgiler verdik. Sorularınızı çekinmeden açıkça sorabilirsiniz. Allah’a emanet olun.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar Yüksel oluk

    İkindi vakti geçti,akşam ezanı okunmadı,güneş batmadı.kaynanaya ikindinin farzını kılabilirsin diyorum,olmaz mustafa karatas oyle demiyor yanlıs biliyorsun diyor.

Etiketler