Mükemmel Eşleşme Dizisi Nerede Çekiliyor, Mekanlar Mahalle Neresi?

Mükemmel Eşleşme dizisinin nerede ve hangi mahallede çekildiğini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını ve senaristliğini Birol Güven’in üstlendiği Mükemmel Eşleşme dizisinin yönetmen koltuğunda Emre Kavuk oturmaktadır. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Muhteşem Eşleşme dizisinin nerede çekildiği de merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Seksenler dizisinin yerine başlayacak olan Mükemmel Eşleşme dizisinin nerede çekildiğini sizlerle paylaşacağız.

mukemmel eslesme dizisi cekildigi cay bahcesiMükemmel Eşleşme dizisinde Pınar ve Kerem’in ilk buluşmalarının gerçekleştiği çay bahçesi deniz kıyısında yüksek bir yerde. Mekan Darıca sahilde bir çay bahçesi.

Mükemmel Eşleşme Dizisi Nerede Çekiliyor?

Anneleri sayesinde tanışan iki gencin birlikte mutlu bir aile kurmasını ekranlara taşıyacak olan Mükemmel Eşleşme dizisinin çekimleri Haziran ayında başlayacaktır. TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Mükemmel Eşleşme dizisi İstanbul’da çekilecektir. Dizinin çekimlerinde oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi birçok sebepten dolayı İstanbul’un tercih edilmiştir. Dizinin çekimleri İstanbul’da başlayacak ve burada devam edecektir.Mükemmel Eşleşme dizisi nerede çekiliyor Halka açık olan bu parkta Mükemmel Eşleşme dizisi çekildi. Parkın bu kısmında Boğaziçi Köprüsü ve deniz mükemmel bir şekilde görülüyor.

Mükemmel Eşleşme dizisi İstanbul’un Beşiktaş ve Galata semtlerinde çekimleri yapılıyor.

mukemmel eslesme dizisinde pinarin yuruyus yaptigi park nerede Pınar’ın sabahları yürüyüş yaptığı palmiye ağaçları ile dolu sahil kıyısındaki bulunan park Darıca sahilde bulunan belediye parkı.

mukemmel eslesme dizisinde pinarin kirmizi evi neredePınar’ın annesinin evi çok güzel. Mükemmel Eşleşme dizisindeki evin adresine ulaşamadık. Yoruma yazıp ziyaretçilerimizi bilgilendirebilirsiniz. Not: Hüseyin isimli yorumcumuza teşekkür ederiz: Darıca sahili ve Darıca’daki seyir köşkü çay bahçesi Belediyeye ait kızın Ailesinin oturduğu yerde Darıcadaki Dizi platformu.

Mükemmel Eşleşme dizisinde Kerem’in Pınar’la gittiği orman neresi diye merak edenlere Darıca’da bulunan kent ormanı olduğunu belirtelim.Mükemmel Eşleşme dizisinde Keremin Pınarla gittiği orman neresi

Mükemmel Eşleşme Dizisi Hangi İl, İlçe ve Mahallede Çekiliyor?

Yönetmen koltuğunda Evre Kavuk’un oturduğu Mükemmel Eşleşme dizisinin hangi il, ilçe ve mahallede çekildiği de merak edildi. Mükemmel Eşleşme dizisi İstanbul’da çekilecektir. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi sebeplerden dolayı dizinin çekimlerinde burası tercih edilmiştir. Mükemmel Eşleşme dizisinin çekimlerinde İstanbul’un birçok farklı semti kullanılacaktır.  mukemmel eslesme nerede Mükemmel Eşleşme dizisinde başrol kadın ve erkek oyuncumuz bir parkta buluşuyor. Boğaziçi Köprüsü manzaralı bu park neresi? Yorumlara İstanbul’da yaşayan ve bu parkı bilen ziyaretçilerimizi bekliyoruz.

mukemmel eslesme dizisinde sahil neresiİstanbul’un sahil kasabalarının birinde çekilen Mükemmel Eşleşme dizisi çok sakin bir semt.

Mükemmel Eşleşme Dizisi Çekim Mekanları

Seksenler dizisinin devamı niteliğinde olan Mükemmel Eşleşme dizisi, oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi bir çok sebepten dolayı İstanbul’da çekilecektir. Dizi yayın hayatına başlamadığı için anlatılan ana hikayenin özellikle hangi mekanda geçtiği bilinmektedir. Ancak, Mükemmel Eşleşme dizisinin çekimlerinde İstanbul’un birçok farklı mekanı kullanılacaktır.

Mükemmel Eşleşme dizisinin nerede ve hangi mahallede çekildiğini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, tüm görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 3 Haziran 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:


Mükemmel Eşleşme Dizisi Nerede Çekiliyor, Mekanlar Mahalle Neresi? (7 Yorum)

  1. mükemmel eşleşme doksanlar platformunda cekiliyor. Darıca’da. Platform gunmuze uyarlanarak düzenlenmiş.

  2. Darıca sahili ve Darıca daki seyir köşkü çay bahçesi Beledkiyeye ait kızın Ailesinin oturduğu yerde Darıcadaki Dizi platformu diye biliyorum