Müge Uzel Kimdir? Magazin D Yaz Sunucusu Hakkında Bilgiler Resimler

Tv
10.07.2019
8

Kanal D ekranlarında yaz aylarında yayınlanan Magazin D yaz programı yeniden ekranlara dönüyor. Magazin D yaz programını kim sunacak hangi sonucu programın ekrandaki yüzü olacak merak edilirken Kanal D ekranlarında yaz aylarında yeni programların başlaması ve özellikle bir marka haline gelmiş olan Magazin D yaz programın yeniden başlaması Kanal D açısından oldukça iyi bir haber oldu. Magazin D Yaz Sunucusu Müge Uzel Kimdir?Hakkında Bilgiler Resimleri burada sizlere sunacağız.

Magazin D yaz Ne Zaman başlayacak?

Geçtiğimiz sezon diziler konusunda oldukça zor bir yıl geçiren Kanal D gündüz programları ve yarışma programlarıyla tutunmaya çalışıyor. Yaz aylarında magazine yön veren ve ünlülerin yapıp ettiklerini merak edenler için birbirinden özel görüntüler ve çeşitli röportajlarla magazin dünyasının kalbi olmaya hazırlanan Magazin D yaz programı Kanal D ekranlarında devam edecek. 15 Temmuz 2019 Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 11.15 de Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Magazin D yaz programını başarılı ve güzel sunucu Müge Uzel sunacak.

Müge Uzel kimdir magazin d yaz programı sunucusuMagazin D yaz sunucusu Müge Uzel oldu

Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün ekrana gelecek olan Müge Uzel in sunumuyla Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Magazin D yaz programı yaz sezonunda ekrana gelen magazin programları arasında en beğenilen ve en çok izlenen programlardan birisi olacak. Magazin D yaz programı yine Kanal D’de ekrana gelen 2. sayfa programının yerini almış olacak.

Magazin D yaz sunucusu Müge Uzel kimdir?

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelecek olan Magazin D yaz programının güzel sunucusu Müge Uzel hakkında bilgileri bugüne kadar yapmış olduğu kariyerini ve daha önce hangi programları sunduğunu hangi okullarda okuduğunu yaşını boyunu kilosunu merak edenler için bu sayfada detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Geçtiğimiz sezon yine Kanal D ekranlarında son moda isimli programı sunan Müge Uzel bu sezon yaz aylarında yeni bir program ile Magazin D yaz sunucusu olarak karşımıza çıktı. Müge Uzel daha önce herhangi bir kanalda dizi veya filmde rol almadığı için genellikle sunucu olarak Kanal D ile özdeşleşmiş bir isimdir. Kanal D ekranlarında yaz boyunca devam edecek olan Magazin D yaz programının sunucusu Müge Uzel hakkında elde ettiğimiz kısa bilgileri sizlere sunmak ve güzel sonucunun hayatı hakkında bilgiler vermek istiyoruz:

Magazin d yaz sunucu Müge Uzel kimdirMüge Uzel kimdir?

Müge Uzel 1989 yılında İzmir’de doğmuş olan başarılı bir sunucudur. İlk orta ve lise eğitimlerini İzmir’de tamamlayan Müge Uzel daha sonra üniversite yılları için İstanbul’a geldi. Burada Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olduktan sonra Pegasus hava yollarında bir süre hostes olarak görev yaptı. Lipton ice tea reklamlarında da karşımıza çıkmıştır. İstanbul’da yaşamakta olan ve ikamet eden Müge Uzel yalnızken alışveriş yapmayı çok seven, köpeği ile gezintiye çıkmaktan hoşlanan birisi olarak nitelendiriyor kendisini. Müge Uzel spor yapmaktan yüzme ile ilgilenmekten hoşlanırken güzel sonucu 1.75 boyunda ve 53 kilo ağırlığında olduğunu belirtiyor. Müge Uzel 2014 yılının Mart ayında başlamış olan Survivor 2014 yarışmasında gönüllüler takımında yer almış ve ilk olarak orada tanınmaya ve ünlü olmaya başlamıştır. Survivor yarışmasından sonra çeşitli oyunculuk dersleri alan ve diksiyon kursuna giden güzel sunucu sunuculuk üzerine eğitimler aldıktan sonra çeşitli programları sunmaya başlamış eğitimli bir sunucudur.

Müge Uzel hangi kanalda hangi programları sundu?

Müge Uzel geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında yayınlanan ve hafta sonu ekrana gelen son moda isimli programda sunuculuk yapmıştır. Müge Uzel Survivor yarışmasında göstermiş olduğu performans sonrasında Kanal D ekranlarındaki moda programı ile kendini göstermiş, şimdi ise Magazin D yaz programında sunucu olarak karşımıza çıkmıştır.

Müge Uzel Kanal D ile özdeşleşmiş bir program sunucusu haline gelmeye başladı. Büyük ihtimalle bundan sonraki sezonlarda da Kanal D’de moda ile ilgili magazin ile ilgili programlarda Müge Uzel ismini daha çok görecek ve duyacak gibiyiz. 2019 yaz sezonu boyunca Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Magazin D yaz programında sunuculuk yapacak olan Müge Uzel’in 2019-2020 sezonunda hangi programı sunacağı veya herhangi bir dizide yer alıp almayacağını önümüzdeki aylarda göreceğiz.

Magazin D program sunucusu Müge Uzel bilgileriMüge Uzel 2019 2020 sezonunda hangi programı sunacak?

2018/2019 yılları arasında Kanal D ekranlarında yayınlanan Son moda isimli programı sunan Müge Uzel gündüz kuşağında oldukça başarılı bir sunuculuk ortaya koyarak adından sıkça söz ettirmişti. Müge Uzel 2019/2020 sezonunda da Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yaz ekranında izleyicilerin karşısında olacak olan Magazin D yaz programını sunmaya devam edecek. Eylül ayından itibaren yeni sezonun başlayacağını düşünürsek 2019/2020 yeni sezonda Müge Uzel yine Kanal D ekranlarında yeni bir program ile karşımıza çıkabilir.

Müge Uzel özellikle moda tasarım ve sabah kuşağındaki sağlık programları da dahil birçok programı sunabilecek kapasitesi olan güzel ve diksiyonu düzgün bir sunucu. Müge Uzel son moda isimli program ve ardından Magazin D yaz ekranında Kanal D ekranlarında buluşmuştu. Yeni sezonda Müge Uzel’in yeni programını bu sayfada sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Son moda ve Magazin D yaz programlarının sunucusu Müge Uzel’den kısaca bahsettik.. Sizlerde Müge Uzel ile ilgili yorumlarınızı aşağı yazın lütfen..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..