Modern Doğu Masalları Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (TRT)

14.07.2022
4.877

Modern Doğu Masalları dizisinin oyuncu kadrosunu ve konusunu sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Gönül Dağı’nın yapımcısı Köprü Film üstlendiği Modern Doğu Masalları dizisinin yönetmen koltuğunda Yahya Samancı oturacaktır. TRT Dijital’de yayınlanacak olan Modern Doğu Masalları dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve konusu da merak edildi. Biz de merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Modern Doğu Masalları dizisinin oyuncu kadrosunu ve konusunu sizlerle paylaşacağız.

Modern Doğu Masalları Dizisi Oyuncu Kadrosu Ve Karakteri

Feyyaz Duman (Halil)
Semih Ertürk (İbrahim)
Mehmet Atay (Dondurmacı İhsan)Modern Doğu Masalları Dizisi Oyuncu Kadrosu

Feyyaz Duman (Halil)

Modern Doğu Masalları dizisinin başrolünde yer alan Feyyaz Duman, 15 Haziran 1982 yılında Mardin’de dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2001 yılında vizyona giren Fotoğraf filmiyle geçen oyuncumuz aynı yıl Büyük Adam Küçük Aşk filminde de yer almıştır. Daha önce İçerde, Annemin Şarkısı, Kadın, Baraj, Yalancılar ve Mumları gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Oğlum dizisiyle geçmiştir.

Semih Ertürk (İbrahim)

Modern Doğu Masalları dizisinin başrol oyuncusu Semih Ertürk 14 Ekim 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümününden mezun olan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Yok Artık filmi ile geçmiştir. Daha önce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Mehmetçik Kutül Amera gibi projelerde yer alan oyuncumuz özellikle Gönül Dağı dizisinde ki performansıyla tanınır hale gelmiştir.

Mehmet Atay (Dondurmacı İhsan)

1957 yılında Ankara’da dünyaya gelen Mehmet Atay, Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümününden mezun olmuştur. Aynı yıl Ankara Devlet Konservatuvarına giren Mehmet Atay tiyatro oyunculuğu yanı sıra tiyatro yönetmenliği de yapmaktadır. Seslendirme sanatçısı Mehmet Atay daha önce Yılanların Öcü, Gel Dese Aşk, Mehmet Bir Cihan Fatihi, Havada Bulut, Bizim Evin Halleri, Barbaroslar Akdenizin Kılıcı gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Modern Doğu Masalları Dizisinin Konusu

8 bölümden oluşan Modern Doğu Masalları dizisinin konusu da merak edildi. Bizde sizler için araştırdık. Modern Doğu Masalları dizisinde bir yol hikayesi anlatılacaktır. Modern Doğu Masalları dizisi babalarını kaybeden iki kardeşin etkileyici hikayesini konu almaktadır.

Modern doğu masalları nerede çekiliyor?

TRT dijital’de yayınlanacak olan modern Doğu masalları isimli yeni dizinin çekim yerleri muhtemelen Kars ve Ağrı Doğubeyazıt gibi tarihi turistik yerler olacak. Aynı zamanda modern Doğu masallarının Doğu ekspresi ile yolculuğa da vurgu yapması ve demir yollarını kullanması bekleniyor.

Modern Doğu Masalları dizisinin oyuncu kadrosunu ve konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, tüm görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Hala oyuncu arıyomusunuz