Mitat Filmi Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi Çekim Yerleri

21.03.2023
961

Mitat filmi oyuncuları, konusu, vizyon tarihi ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Âlim Yapım ve Kazteleproduct’ın ortak yapımcılığını üstlendiği Mitat Filminin yönetmen koltuğunda Süleyman Arda Eminçe oturmaktadır. Mitat filmi Doğu Yücel’in ‘Kimdir Bu Mitat Karaman’ kitabından uyarlanmıştır. Seyirciler Mitat filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, konusu, vizyon tarihi ve çekim yerlerini de merak etti. Bizlerde Mitat filmi oyuncu kadrosu, konusu, vizyon tarihi ve çekim yerlerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Mitat Filmi Oyuncuları

Kadir Doğulu – Mitat
Sinan Albayrak
Dilek Serbest
Beyti Engin
Bülent Çolak
İpek Filiz Yazıcı

Kadir Doğulu – Mitat

Mitat filminin erkek başrol oyuncusu Kadir Doğulu, 19 Nisan 1982 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Okan Üniversitesi gastronomi bölümünü oyunculuk nedeniyle bırakmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Küçük Sırlar isimli diziyle geçen oyuncumuz kariyerindeki çıkışı Pis Yedili dizisiyle yakalamıştır. Özellikle Fatih Harbiye dizisiyle tanınan Kadir Doğulu şimdilerde Gecenin Ucunda dizisinde başrolü oynamaktadır.Mitat Filmi Oyuncuları Kadir Doğulu

Sinan Albayrak

Sinan Albayrak, 27 Şubat 1973 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olan Sinan Albayrak kamera karşısına ilk defa 1993 yılında Geçmişin İzleri isimli dizi ile geçmiştir. Oyunculuğun yanı sıra gazetecilik ve yazarlıkta yapmaktadır. Mavi Marmara Gemisi ile Gazze yoluna çıkan aktivistler arasında yer alanSinan Albayrak kamera karşısına en son 2023 yılında Kasaba Doktoru dizisiyle geçmiştir.

Dilek Serbest

17 Mart 1981 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Dilek Serbest, kamera karşısına ilk defa 2002 yılında Yarım Elma dizisiyle geçmiştir. Özellikle 2012 yılında vizyona giren Fetih 1453 filmiyle tanınır hale gelen oyuncumuz daha önce Gümüş, Erkenci Kuş, Diriliş Ertuğrul, Kara Para Aşk, Ulan İstanbul, Şüphe, Kanıt, Gora gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Başarılı oyuncumuz Dilek Serbest kamera karşısına en son 2023 yılında Adanış Kutsal Kavga filmiyle geçmiştir.Mitat Filmi Oyuncu Kadrosunda Dilek Serbest

Beyti Engin

18 Eylül 1981 yılında Çanakkale’de dünyaya gelmiştir. Beyti Engin, özel bir bir kurumdan oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden mezun olmuştur. Daha önce Gençliğim Eyvah, No 309, Ulan İstanbul, Keşanlı Ali Destanı, Kurtlar Vadisi Pusu, Beni Böyle Sev, Avrupa Yakası, Kanunsuz Topraklar gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz en son 2022 yılında Kusursuz Kiracı dizisinde rol almıştır.

Bülent Çolak

20 Eylül 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi’nde eğitim alan. Bülent Çolak, ilk defa 1998 yılında Hoşçakal Yarın isimli projede yer almıştır. Semaver Kumpanyada tiyatro çalışmalarını sürdüren oyuncumuz özellikle Geniş Aile dizisinde hayat verdiği Ulvi karakteriyle tanınmıştır. Bülent Çolak daha önce Hırsız Polis, Fırtına, Hatırla Sevgili, Çakallarla Dans, Ada Masalı, Osmanlı Tokadı gibi projelerde de yer almıştır.

İpek Filiz Yazıcı

İpek Filiz Yazıcı Mitat Filmi Oyuncu KadrosundaMitat Filmi Oyuncu Kadrosunda Dilek Serbest kadın başrol oldu. İpek Filiz Yazıcı, 6 Ekim 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2016 yılında Babam ve Ailesi dizisiyle sektöre adım atan güzel oyuncumuz İpek Filiz Yazıcı, özellikle Aşk 101 dizisinde hayat verdiği Işık karakteri ile tanınır hale gelmiştir. Daha önce Kayıt Dışı, Son Nefesime Kadar, Elimi Bırakma, Yeni Hayat, 7 Yüz, Ufo gibi başarılı projelerde de yer alan oyuncumuz İpek Filiz Yazıcı kamera karşısına en son 2022 yılında İçimizdeki Ateş dizisiyle geçmiştir.

Mitat Filminin Konusu

Âlim Yapım ve Kazteleproduct imzalı Mitat filminin başrolünde yer alan Kadir Doğulu Mitat karakterini canlandıracaktır. Kadir Doğulu’nun canlandırdığı Mitat oldukça eski bir apartmanda tek başına yaşamaktadır. Bir gece Mitat’ın kapısı çalacaktır. Mitat, kapı zilinin otomatiğine basmasıyla artık telafisi olmayan karmaşık bir cinayetin baş şüphelisi olacaktır. Bu filmde de Mitat’ın sıradışı dedektiflik hikayesi anlatılacaktır.

Mitat Filmi Çekim Yerleri

Yönetmen koltuğunda Süleyman Arda Eminçe’nin oturduğu Mitat filminin çekim yerleri de merak ediliyor. Ancak Mitat filminin çekim yerleri henüz belli olmamıştır. Bizler Mitat filminin çekim yerleri belli olduğu zaman bunu sayfamıza ekleyeceğiz.

Mitat Filmi Vizyon Tarihi

Kadir Doğulu, Mitat filminin başrolünde yer almaktadır. Mitat Filminin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra ne zaman vizyona gireceği de merak ediliyor. Süleyman Arda Eminçe yönetmenliğinde çekilen Mitat filmi 7 Nisan 2023 yılında vizyona girecektir.

Mitat filmi oyuncuları, konusu, vizyon tarihi ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?