Memleket Kreuzberg Dizisi Oyuncuları Kimler Bilgileri

04.10.2022
11.537

Memleket Kreuzberg dizisi oyuncularını yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Düzey Yapım’ın üstlendiği Memleket Kreuzberg dizisi cumartesi akşamları Trt Türk ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Memleket Kreuzberg dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler de merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Memleket Kreuzberg dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri yakından tanıtacağız.

Memleket Kreuzberg Dizisinin Oyuncuları

Burak Günaydın
Sıla Saraç
Cansın Yılmaz
Uğur Akay
Meva Küçükakyüz
Mustafa Bilgin

Burak Günaydın

Memleket Kreuzberg Dizisi OyuncularıMemleket Kreuzberg dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Burak Günaydın, Günfer Günaydın Menajerlik dizisine bağlı olarak çalışmaktadır. Burak Günaydın, Ankara Ted Kolejinde ki eğitimini tamamlamış ve daha sonra Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro bölümden mezun olmuştur. Hala aktif olarak tiyatro oyunlarında sahne alan oyuncumuz Memleket Kreuzberg dizisiyle karşımıza çıkacaktır.

Sıla Saraç

Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olan Sıla Saraç diyetisyendir. Aynı zamanda emzirme danışmanı olan Sıla Saraç, Maydonoz Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Daha önce Lc Waikiki, Opet, Penti, Hünnap gibi markaların reklam filmlerinde rol alan Sıla Saraç, Beni Affet dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atmış ve bu sezon Memleket Kreuzberg dizisinde yer alacaktır.Memleket Kreuzberg Dizisi Oyuncu kadrosu

Cansın Yılmaz

21 Mart 1997 yılında Ankara’da dünyaya gelen Cansın Yılmaz, aslen Rizelidir. Gazi Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezun olan Cansın Yılmaz, kamera karşısına ilk defa 2017 yılında Beni Affet dizisiyle geçmiştir. İlk dizisi olmasına rağmen Beni Affet’te canlandırdığı Güzel Turan karakteriyle tanınır hale gelen oyuncumuz daha önce Beni Bırakma ve Acemi Anneler dizilerinde de yer almıştır.Memleket Kreuzberg Oyuncu bilgileri TRTTürk

Uğur Akay

5 Nisan 1988 yılında dünyaya gelen oyuncumuz Uğur Akay, Başkent Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında vizyona giren Son Tren filmine geçen oyuncumuz Uğur Akay özellikle Beni Affet dizisi ile tanınmıştır. Aynı zamanda yönetmenlik yapan oyuncumuz en son Teşkilat dizisi ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Meva Küçükakyüz

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Anasanat Dalından mezun olan Meva Küçükakyüz aynı yıl Konya Devlet Tiyatrosu’na atanmıştır. 2011 yılında Hamburg Stage School’da Müzikal tiyatro eğitimi alan oyuncumuz Meva Küçükakyüz, şimdilerde Ankara Devlet Tiyatrosu’nda görev yapmaktadır ve hala aktif olarak sahne almaktadır.

Mustafa Bilgin

Memleket Kreuzberg dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Mustafa Bilgin, profesyonel olarak fotoğraf çekmektedir. Daha önce herhangi bir dizi, film yada reklam projesinde yer almayan Mustafa Bilgin tiyatro oyuncusudur ve hala aktif olarak sahne almaktadır. Sektörde yeni olan Mustafa Bilgin, Memleket Kreuzberg dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atacaktır.

Memleket Kreuzberg dizisinin oyuncularını yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, tüm görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapar mısın?