Mehmed: Fetihler Sultanı Dizisi Hüma Hatun Kimdir? Açelya Akkoyun

Tv
15.01.2024
180

Mehmed: Fetihler Sultanı dizisi Hüma Hatun kimdir? Yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Şafak Bal’ın oturduğu Mehmed: Fetihler Sultanı dizisinin yapımcısı Miray Yapım’dır. Hüma Hatun karakterini oyuncumuz Açelya Akkoyun canlandıracaktır. Bizlerde Mehmed: Fetihler Sultanı dizisi Hüma Hatun’u ve Hüma Hatun rolünü oynayan oyuncumuz Açelya Akkoyun’u yakından tanıtacağız.

Mehmed: Fetihler Sultanı Dizisi Hüma Hatun Rolü Kimdir?

Şubat ayında TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Mehmed: Fetihler Sultanı dizisi Hüma Hatun karakteri, Fatih Sultan Mehmet’in annesidir. Bizler gerçek tarihimizde de bulunan Hüma Hatun karakteri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşınca konumuzu güncellemeye devam edeceğiz.  mehmed dizisi açelya akkoyun

Mehmed: Fetihler Sultanı Dizisi Hüma Hatun Rolünü Kim Oynuyor?

Fatih Sultan Mehmet’in annesi Hüma Hatun rolünü Açelya Akkoyun oynayacaktır. Bizler de merak eden okuyucularımız için Açelya Akkoyun’u yakından tanıtacağız. Açelya Akkoyun’un geçtiğimiz yıllarda rol aldığı projeleri, mezun olduğu üniversiteyi, Instagram hesabı ve özel yaşamı hakkındaki bütün bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Açelya Akkoyun Kimdir?

31 Aralık 1972 tarihinde Adana’da dünyaya gelen Açelya Akkoyun, MSGÜ Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümününden mezun olmuştur. Konservatuvar yıllarında İstanbul Şehir Tiyatroları’nda girmiş ve 6 yıl görev almıştır. 1992 yılında Son Söz Sevginin projesiyle profesyonel oyunculuğa adım atan oyuncumuz 4×4 adlı yarışma programıyla da sunuculuğa başlamıştır. Özellikle Evlilik Okulu dizisiyle tanınan oyuncumuz en son Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde rol almıştır. mehmed fetihler sultanı dizisi oyuncu

Açelya Akkoyun Rol Aldığı Diziler ve Filmler Nelerdir?

Mehmed: Fetihler Sultanı (Hüma Hatun, 2024) – TV Dizisi
Keşke Hiç Büyümeseydik (Mukaddes, 2018) – TV Dizisi
Dünyanın En Güzel Kokusu 2 (Ceyhan, 2017) – Sinema Filmi
Dünyanın En Güzel Kokusu (Ceyhan, 2016) – Sinema Filmi
Girdap (2016) – TV Dizisi
Evlilik Okulu (Nevin, 2013) – TV Dizisi
Doksanlar (Süheyla, 2013) – TV Dizisi
Evimin Erkeği (Jale 2007) – TV Dizisi
Hasret (Handan, 2006) – TV Dizisi
Kadının Sessizliği (Mine, 2005) – TV Dizisi
Aşk Her Yaşta (Türkan, 2005) – TV Dizisi
Hatanın Bedeli (Güzin, 2005) – TV Filmi
Saçsaça Başbaşa (Seda, 2004) – TV Dizisi
Sınırlı Aşk (2003) – TV Dizisi
Kırık Ayna (Süreyya, 2003) – TV Dizisi
Hayat Bilgisi (Emel, 2003) – TV Dizisi
İki Arada (Derya, 2002) – TV Dizisi
Ekmek Teknesi (Suzan, 2002) – TV Dizisi
Sıdıka (1997) – TV Dizisi
Hayvanlara Dokunduk (1997) – TV Dizisi
Böyle mi Olacaktı (Ayşe Akman, (1997) – TV Dizisi
Çiçek Taksi (Açelya, 1995) – TV Dizisi
Mirasyediler (Belgin Çelik, 1995) – TV Dizisi
Suçlu Kim (1994) – TV Dizisi
Sessizlik (Hayal Kız, 1994) – Sinema Filmi
Çakalların İzinde (1993) – TV Dizisi
Son Söz Sevginin (Ayla, 1993) – TV Dizisi
Mahallenin Muhtarları (Ebru, (1992) – TV Dizisi

Açelya Akkoyun İnstagram Kullanıcı Adı

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında gelen Açelya Akkoyun, Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram’da 3000’den fazla gönderisi ve 586.000 takipçisi bulunan oyuncumuz Açelya Akkoyun’un Instagram kullanıcı adı: @acelyaakkoyun’dur. açelya akkoyun mehmed fetihler sultanı

Açelya Akkoyun Evli Mi, Çocuğu Var Mı? Kiminle Sevgili?

Oyuncumuzun özel yaşamı da merak edilmektedir. Başarılı oyuncumuz Açelya Akkoyun, 1998 yılında oyunculuk, senaristlik ve aynı zamanda yönetmenlik yapan sanatçı Cihan Canova ile dünya evine girmiştir. Ancak ünlü çift 2002 yılında boşanmıştır. 2006 yılında Enis Cergel ile dünyaevine giren Açelya Akkoyun’un bu evliliğinden ise 2009 yılında kızı dünyaya gelmiştir.

Açelya Akkoyun Kıyafetleri Marka ve Fiyatları

Bugüne kadar bir çok projede rol alan başarılı oyuncumuz Açelya Akkoyun, güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Modaya uygun giyinen Açelya Akkoyun, trendleri de yakından takip ediyor. İlerleyen günlerde güzel oyuncumuz Açelya Akkoyun’un bütün kıyafetlerini, elbiselerini ve aksesuarlarını marka ile fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Mehmed: Fetihler Sultanı dizisi Hüma Hatun kimdir? Hüma Hatun rolünü oynayan oyuncumuz Açelya Akkoyun’u yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkındaki düşüncelerinizi ve merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..