Masumlar Apartmanı Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

3 Yorum 28 kez izlendi

TRT1 ekranlarında 15 Eylül 2020 Salı günü başlayan Masumlar Apartmanı Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri hakkında detaylı bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. Dizide en önemli karakterlerden birisi olan İnci rolünü oynayan Ferah Zeynep Abdullah hangi marka giyiniyor elbiseleri nereden hangi mağazadan alıyor fiyatı ne kadar merak edilenler bu sayfada olacak.Masumlar Apartmanı İnci'nin kıyafetleri

Masumlar Apartmanı Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Masumlar Apartmanı Gülben lila elbisesi nereden, Masumlar Apartmanı Uygar çizgili tişörtün markası, Masumlar Apartmanı Uygar’ın saati kolyesi takıları ile Masumlar Apartmanı İnci’nin giydiği kıyafet nereden hangi marka sorularına yanıt vereceğiz. Masumlar Apartmanı Safiye desenli elbisesi markası, Masumlar Apartmanı Han’ın giydiği lacivert takım, Masumlar Apartmanı Han açık mavi gömlek ve Masumlar Apartmanı Han ayakkabı markası kravatı nereden sorularına da yanıtlar sayfamızda olacak.

Masumlar Apartmanı İnci’nin kıyafetleri markası

Masumlar Apartmanı İncinin kıyafetleri markasıMasumlar Apartmanı dizisinde İnci’nin giydiği kıyafetlerin markası modeli fiyat bilgisi merak edildi. Ferah Zeynep Abdullah’ın canlandırdığı İnci karakterinin giydiği elbise markası Mango, resimde gördüğünüz İnci’nin taktığı çantanın markası ise H&M.

Masumlar Apartmanı Esranın kıyafetleri

Masumlar Apartmanı Esra puanlı siyah elbisesi kıyafeti hangi marka, Masumlar Apartmanı Esra kolyesi, Masumlar Apartmanında Esra’nın kıyafetleri nereden hangi marka sorularına yanıtlar gelecek. Masumlar Apartmanı İnci’nin beyaz bluzu, Masumlar Apartmanında İnci puanlı haki etek markası, Masumlar Apartmanı İnci kolyesi takıları ve Masumlar Apartmanı İnci beyaz ayakkabısı çantası tişörtü gibi merak edilenler burada. Masumlar Apartmanı İnci’nin giydiği bordo bluz markası, Masumlar Apartmanı İnci puanlı beyaz eteği, İnci bej rengi çanta markası gözlük markası sorularına yanıt burada.

Masumlar Apartmanı Safiye'nin kıyafetleriMasumlar Apartmanı 1.bölüm kıyafetleri 15 Eylül, 22 Eylül Masumlar Apartmanı 2.bölüm kıyafetleri elbiseleri gibi merak edilen ne varsa sizlere sunmaya gayret edeceğiz. Sizlerde merak ettiklerinizi aşağı yazın lütfen. Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor konumuza da göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

3 Yorum

Etiketler