Masumlar Apartmanı Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

45 Yorum 414 kez izlendi

TRT1 ekranlarında 15 Eylül 2020 Salı günü başlayan Masumlar Apartmanı Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri hakkında detaylı bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. Dizide en önemli karakterlerden birisi olan İnci rolünü oynayan Ferah Zeynep Abdullah hangi marka giyiniyor elbiseleri nereden hangi mağazadan alıyor fiyatı ne kadar merak edilenler bu sayfada olacak.

Masumlar Apartmanı 10.bölüm İnci'nin giydiği Kazak ve EtekMasumlar Apartmanı 10.bölüm (24 Kasım) İnci’nin giydiği kazak ve etek markası Mango. Fiyatları ise 159 lira.

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci'nin Polar KabanıMasumlar Apartmanı dizisinde 17 Kasımda yayınlanan 9. bölümde İnci’nin Polar Kabanı Oxxo marka, kabanın fiyatı: 350 lira.

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci'nin Triko CeketiMasumlar Apartmanı dizisinde İnci’nin Triko Ceketi Farawaygram marka Fiyatı 3.000₺

Masumlar Apartmanı İnci'nin TrençkotuMasumlar Apartmanı 10 Kasım salı günü İnci’nin giydiği Trençkot’u Mango marka Fiyatı: 454₺.

Farah Zeynep Abdullah’ın masumlar apartmanı dizisinde İnci giydiği gömlek pantolonFarah Zeynep Abdullah’ın Masumlar apartmanı dizisinde 3 Kasım salı 8. bölümde İnci’nin giydiği gömlek pantolon markası merak edildi. İnci karakterindeki Farah Zeynep Abdullah’ın giydiği gömlek ve pantolon BSL, tişört Mango, kaban Oxxo 300₺ ve saat Swatch marka.

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci'nin giydiği Sweatshirt20 Ekim Salı günü Masumlar Apartmanı dizisinde İnci’nin giydiği Sweatshirt markası Deuxbeautes, Etek ise Thelatestthing marka ve fiyatı 325 lira.

Masumlar Apartmanı İnci'nin giydiği yağmurlukMasumlar Apartmanı İnci’nin giydiği yağmurluk, tişört ve jean kot pantolon merak edilmişti. İnci’nin Masumlar Apartmanı dizisinde giydiği tişört ve yağmurluk: Oxxo marka ve fiyatı 350 lira, Jean pantolon ise: Mango marka..

İnci'nin Masumlar Apartmanı dizisinde giydiği Hırkaİnci’nin Masumlar Apartmanı dizisinde 20 Ekim Salı günü giydiği kırmızı hırka Mango marka. Yeni sezon ürünleri arasında bulunuyor.

Masumlar apartmani incinin giydigi gelinlik markaMasumlar Apartmanı dizisi 4. Bölümde İnci’nin giydiği gelinlik markası Peojeck bridal.

Masumlar apartmani Inci siyah elbise etek6 Ekim salı günü yayınlanan Masumlar apartmanı dizisinde İncinin giydiği casual etek Batik marka, üst ise mango, saati Swatch.

Masumlar Apartmani Esra'nin giydigi beyaz elbiseMasumlar Apartmanı 4. bölümde Esra’nın kafede giydiği beyaz elbise merak edildi. Esra’nın giymiş olduğu beyaz elbisenin markası lovemybody fiyatı ise 200 lira.

Masumlar Apartmanı İnci Tişört Etek çanta markasıMasumlar Apartmanı dizisinin başrolünde oynayan ve İnci karakterini canlandıran Ferah Zeynep Abdullah elbise kıyafet ve aksesuar markaları fiyatları merak ediliyor. Masumlar Apartmanında İnci’nin giydiği Tişört: Zara marka, Etek ise: Mango, çanta H&M stoklarında bulunuyor.

Masumlar Apartmanı İnci'nin kıyafetleri

Masumlar Apartmanı Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Masumlar Apartmanı Gülben lila elbisesi nereden, Masumlar Apartmanı Uygar çizgili tişörtün markası, Masumlar Apartmanı Uygar’ın saati kolyesi takıları ile Masumlar Apartmanı İnci’nin giydiği kıyafet nereden hangi marka sorularına yanıt vereceğiz. Masumlar Apartmanı Safiye desenli elbisesi markası, Masumlar Apartmanı Han’ın giydiği lacivert takım, Masumlar Apartmanı Han açık mavi gömlek ve Masumlar Apartmanı Han ayakkabı markası kravatı nereden sorularına da yanıtlar sayfamızda olacak.

Masumlar Apartmanı İnci’nin kıyafetleri markası

masumlar dizisi incinin pijamasiMasumlar Apartmanı dizisinde İnci’nin giydiği pijama takımı Serbella ve fiyatı 139.90 TL.

masumlar dizisi Incinimasumlar dizisi Incinin etegi ve tisortun etegi ve tisortuMasumlar Apartmanı yeni bölümünde Han ile buluşmaya giderken İnci’nin giydiği etek ve tişörtün marka model bilgilerini sizlerle paylaşalım. Etek Bsl fashion marka model ve fiyatı ise 150 TL. Tişört ise aynı şekilde markası fiyatı da 50 TL.

Masumlar dizisi Esranin elbisesiMasumlar Apartmanı dizisinde Esra’nın giydiği elbise Ekol çiçek desenli elbise ve fiyatı 319 TL.

Masumlar Apartmanı İncinin kıyafetleri markasıMasumlar Apartmanı dizisinde İnci’nin giydiği kıyafetlerin markası modeli fiyat bilgisi merak edildi. Ferah Zeynep Abdullah’ın canlandırdığı İnci karakterinin giydiği elbise markası Mango, resimde gördüğünüz İnci’nin taktığı çantanın markası ise H&M.

Masumlar Apartmanı Esranın kıyafetleri

Masumlar Apartmanı Esra puanlı siyah elbisesi kıyafeti hangi marka, Masumlar Apartmanı Esra kolyesi, Masumlar Apartmanında Esra’nın kıyafetleri nereden hangi marka sorularına yanıtlar gelecek. Masumlar Apartmanı İnci’nin beyaz bluzu, Masumlar Apartmanında İnci puanlı haki etek markası, Masumlar Apartmanı İnci kolyesi takıları ve Masumlar Apartmanı İnci beyaz ayakkabısı çantası tişörtü gibi merak edilenler burada. Masumlar Apartmanı İnci’nin giydiği bordo bluz markası, Masumlar Apartmanı İnci puanlı beyaz eteği, İnci bej rengi çanta markası gözlük markası sorularına yanıt burada.

Masumlar Apartmanı Safiye'nin kıyafetleriMasumlar Apartmanı 1.bölüm kıyafetleri 15 Eylül, 22 Eylül Masumlar Apartmanı 2.bölüm kıyafetleri elbiseleri gibi merak edilen ne varsa sizlere sunmaya gayret edeceğiz. Sizlerde merak ettiklerinizi aşağı yazın lütfen. Masumlar Apartmanı nerede çekiliyor konumuza da göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

45 Yorum

 1. Merhaba masumlar apartmanı 2.bölüm de Nerimanın kek yediği sahnedeki altındaki pantalonun markasını bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen 🙂

 2. 20 ekimde Esra’nın giydiği yeşil ve kırmızı elbiselere bayıldımmmm nereden😍😍😍

 3. Gülben’in südüklü çarşafları atmaya giderken giyindiği trençkotu bilen var mı

  • Gülben’in giydiği haki renkli kapşonlu trençkotu bilen varsa yazabilir mi ?
   Ben de çok merak ediyorum.

 4. 6 Ekim de yayinlanan Esra”nin siyah cicekndetayli elbisesi nereden alınmıştır?
  Cevaplarsanız sevinirim. Tsk.

Etiketler