Masumlar Apartmanı Dizi Oyuncuları Kadrosu Konusu

Bu sayfada Masumlar Apartmanı Dizisi Oyuncuları ve kadrosu hakkında detaylı bilgiler sunacağız. TRT ekranlarında yeni sezon için dizi hazırlıkları devam ediyor. Gülseren Budayıcıoğlu eserleri şu sıralar çok revaçta. Son olarak Masumlar apartmanı isimli dizi için Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyanon içi kitabından esinlenilecek. TRT ekranlarında Dert Ortağı programının sunuculuğunu da yapan Gülseren Budayıcıoğlu daha önce yazmış olduğu Madalyonun İçi isimli kitabındaki hikaye diziye uyarlanacak.

masumlar apartmani afisi

Masumlar Apartmanı Dizisi Oyuncuları

Masumlar Apartmanı dizisi olarak adlandırılan dizinin oyuncu kadrosunda: Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Ezgi Mola, Alper Saldıran, Açelya Devrim Yılkan ve Uğur Uzunel dahil oldu. İşte Masumlar Apartmanı Dizi Oyuncuları Kadrosu:

Masumlar Apartmanı dizisi Oyuncu Kadrosu (Masumlar Apartmanı Dizisi Oyuncu Kadrosu)
Birkan Sokullu- Han,
Farah Zeynep Abdullah-İnci,
Ezgi Mola- Safiye,
Merve Dizdar-Gülben,
Alper Saldıran-Uygar,
Emir Özden- Ege,
Gizem Katmer- Neriman,
Uğur Uzuner- Esat,
Ali Atilla Şendil- Memduh,
Metin Coşkun- Hikmet,
Mert Asutay-Haluk- İnci’nin Babası,
Açelya Devrim Yılhan,
Esra Ruşan- Esra,
Enes Demirkapı- Emre,
Barış Yağcı- Cüneyt
Sidar Tublek – Naci,

Tansel Öngel- Naci Öğretmen,
Yasemin Nil Yüksel- İnci’nin Çocukluğu
İnci’nin Annesi Kim?
Pervin Bağdat- Gülru
Ayça Melek Gülerce- Tomris (Naci’nin Kızı)
Meriç Özkaya- Bayram,
Serpil Gül- Meryem (Safiye’nin Anneannesi),
Gökçe Aydın- Gamze
Berkay Celal Çetin- Han’ın Çocukluğu
Melisa Şenolsun- Üniversiteli Genç Kız…

Cop Apartmani dizisi oyunculari kim kimdir

Henüz Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncuları ve kadrosuna dair bilgiler kesinleşmiş değil. Önümüzdeki aylarda Masumlar apartmanı dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri belli oldukça bu sayfaya sırayla tüm oyuncuları ekleyeceğiz. Masumlar apartmanı isimli dizinin oyuncu kadrosuna yeni gelen veya çıkan oyuncular oldukça bu sayfada sizlerle paylaşacağız. İşte kesinleşen Masumlar apartmanı dizisi oyuncu kadrosundaki isimler:

Birkan Sokullu

masumlar apartmani han kimdir birkan sokullu Han Karakteri; Han üç kız kardeşine bakarken aynı zamanda hasta babası ile ilgilenmektedir. Bu yüzden de kendi hayatından hayallerinden vazgeçmiştir. Han takıntıları olan ablaları ile kendi iş hayatı arasında gidip gelmekte iken İnci ile tanışması onun dönüm noktası olacaktır. 

Masumlar Apartmanı dizisinin erkek başrolü Birkan Sokullu oldu. 1985 İstanbul doğumlu olan oyuncu Birkan Sokullu Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığını bitirdi. 10 yıllık profesyonel basketbol geçmişi var. 2003 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katıldı ve 3. oldu. Birkan Sokullu instagram hesabı https://www.instagram.com/birkansokullu1/

birkan sokullu yeni dizisi cop apartmani

 Birkan Sokullu’nun rol aldığı dizi filmler;
2008- Küçük Kadınlar- Ayaz,
2010- Küçük Sırlar- Demir,
2019- Bir Aile Hikayesi-Berk,
2019- Güzelliğin Portresi- Özgür,
2020- Ya İstiklal Ya Ölüm-Topkapılı Cambaz Mehmet Bey rollerini canlandırdı.

Farah Zeynep Abdullah

masumlar apartmani inci farah zeynep abdullah İnci Karakteri; İnci radyoda programcı olarak çalışıyor. Dedesi Memduh fazlaca korumacıdır. Kardeşi Ege ile birlikte yaşamaktadır. İnci’nin hayatı Han’la tanışmasıyla değişir.

Masumlar apartmanı dizisinin kadın başrolü Farah Zeynep Abdullah oldu. 1989 İstanbul doğumlu olan oyuncu Farah Zeynep Abdullah üniversiteye başlamaya hazırlanırken Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi seçmelerine katıldı ve dizide Aylin karakterini canlandırdı. Farah Zeynep Abdullah instagram hesabı https://www.instagram.com/fafazey/

farah zeynep cop apartman dizisi oyunculari

 Farah Zeynep Abdullah’ın rol aldığı dizi filmler;
2010- Öyle Bir Geçer Zamanki- Aylin,
2014- Kurt Seyit ve Şura- Şura,
2014- Bir Küçük Eylül Meselesi- Eylül,
2018- Gülizar- Gülizar,
2018- Bizim İçin Şampiyon- Begüm rollerini oynadı.

Ezgi Mola- Safiye

masumlar apartmani safiye ezgi mola kimdir Safiye Karakteri; Han’ın ablasıdır. Safiye’nin temizlik takıntısı ve saplantılı ahlak anlayışı vardır. Bu yüzden de öfkeli ve hırçın davranır. Gülben’in ablası olmasına rağmen ona anne gibi davranır. Yıkansa da temiz olsada her yerde mikrop olduğunu düşünmektedir.

Ezgi Moda Masumlar Apartmanı dizisinde. 1983 İstanbul doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni bölüm birincisi olarak tamamladı. Aydoğan Temel’den de 2 yıl tiyatro eğitimi aldı. Ezgi Mola instagram hesabı https://www.instagram.com/ezomola/

ezgi mola yeni dizisi cop apartman

 Ezgi Mola’nın rol aldığı bazı dizi filmler;
2007-Senden Başka Hayriye,
2008- Canım Ailem- Feride,
2011- Bir Ömür Yetmez- Hazal,
2012- Kötü Yol-Leman,
2020- Jet Sosyete- İpek konuk oyuncu oldu.

Merve Dizdar- Gülben

masumlar apartmani gulben merve dizdar kim Gülben Karakteri; Bu ailedeki en sessiz, umursanmayan kişidir. Safiye’nin emrinde yaşamıştır bu zamana kadar. Kimseden sevgi görmedi bu yaşına kadar bu yüzden de aşık olarak bu durumdan kurtulacağını düşünür hayallere kapılır.

Merve Dizdar Masumlar Apartmanı dizisinde kadın başrol olarak oynayacak. 25 Haziran 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Merve Dizdar Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk Bölümü’nden mezun olduktan sonra ilk olarak Kavak Yelleri dizisinde sonra da Geniş Aile, Bir Yastıkta, Doksanlar, Çılgın Dershane gibi dizilerde rol almıştır.

Merve Dizdar Hayat apartmani dizisi kadrosunda Son olarak geçtiğimiz sezon Mucize Doktor dizisine asistan doktor Damla karakteri olarak dahil olan Merve Dizdar yeni sezonda Masumlar Apartmanı dizisinde yer alacak. Merve Dizdar Masumlar Apartmanı dizisindeki rolü belli olunca buraya ekleyeceğiz.

Tansel Öngel – Naci Öğretmen

Masumlar Apartmanı Safiyenin sevgilisi Naci ÖğretmenSafiye’nin çocukluk aşkı olan Naci Öğretmen karakterindeki Tansel Öngel 24 Eylül 1976 tarihinde Kilis ilimizde doğmuş bir dizi film oyuncusudur. Tiyatro kökenli bir geçmişi olan Tansel Öngel bir çok dizi ve filmde rol almış, son olarak Kırmızı Oda dizisinde ve 2018 yılında Bizim Köyün Şarkısı isimli filmde rol almıştır. Özge Özder ile evli olan Tansel Öngel, Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye’nin eskiden aşık olduğu Naci Öğretmen karakterine hayat verecek. Detaylı bilgi ve resimler için: Masumlar Apartmanı Naci Öğretmen

Sidar Tublek – Naci

masumlar apartmani naci kimdir_1Sidar Tublek Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye’nin eski sevgilisi Naci öğretmen karakterine hayat verecek. Masumlar Apartmanı dizisi oyuncu kadrosuna yeni katılan ve Naci Öğretmen rolü ile izleyeceğimiz Sidar Tublek 17 kasım salı günü diziye katıldı. Detaylı bilgiler için >> Masumlar Apartmanı Naci Öğretmen

Tansel Öngel

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye’nin sevgilisi Naci büyüdü ve öğretmen oldu. Neriman’ın öğretmeni oldu hemde. Neriman’ın Naci Öğretmeni Safiye’nin lise aşkı Naci’nin çocukluk ve gençlik hallerini Sidar Tublek canlandırdı. Büyümüş halini de Tansel Öngel canlandırıyor. Tansel Öngel Masumlar Apartmanı kadrosuna katıldı. Masumlar Apartmanı Tansel Öngel Naci Öğretmen Kimdir TIKLA…

 Alper Saldıran-Uygar

masumlar apartmani uygar alper saldiran kim Uygar Karakteri; İnci ile sevgili iken ona evlilik teklifi eder. Ancak ondan evet yanıtını alamaz. Bu yüzden de İnci’yi geri kazanmak için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır.

Alper Saldıran 1984 İstanbul doğumlu. Marmara Üniversitesi Turizm Bölümü’ne geçiş yaptı ancak ikinci yılında oyunculuğa geçiş yaptı. Turgut Özakman’ın Fehim Paşa Konağı adlı oyununda Yusuf karakterini canlandırdı. Bir Dilim Aşk’taki Burak rolü ilk dizi projesiydi. 2005 yılında Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde rol aldı. Alper Saldıran instagram hesabı https://www.instagram.com/alpersaldiran/

alper saldiran cop apartmani dizisindeki rolu

Emir Özden- Ege

masumlar apartmani ege kimdir Ege Karakteri; Serseri bir tip olan Ege hayatı boyunca sorumluluk almak istemez. Bu şekilde hayatını sürdürmeye çalışır. 

Ege rolünü canlandıran Emir Özden kimdir? Emir Özden 1996 İstanbul doğumludur. Liseden beri tiyatro eğitimi almaktadır. Kadir Has Üniversitesinde eğitim almaktadır. Emir Özden instagram hesabı https://www.instagram.com/emirozdenn/

Emir Özden’in rol aldığı dizi filmler;
2012 Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam,
2013- Böyle Bitmesin,
2014-Not Defteri,
2015- Poyraz Karayel,
2016- Umuda Kelepçe Vurulmaz,
2017- Kanatsız Kuşlar dizilerinde rol aldı.

Gizem Katmer- Neriman

masumlar apartmani neriman kimdir Neriman Kimdir? Ailesi ve özgürlüğü arasında sıkışıp kalmış bir genç kızdır. Neriman rolünü canlandıran oyuncu Gizem Katmer Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’de Sahne Sanatları-Oyunculuk bölümünden mezundur. Gizem Katmer’in ilk dizisi Masumlar Apartmanı oldu.

Uğur Uzunel- Esat

masumlar apartmani esat kimdir Esat Karakteri; Doğru kadını bulup yuva kurmak istemektedir. En büyük hayali baba olmaktır. Esat rolünü canlandıran oyuncu Uğur Uzunel 1988 İzmir doğumlu olan oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi oyunculuk alanında eğitim almıştır. Bu zamana kadar Şeref Meselesi ve Hercai dizilerinde rol aldı.

Atilla Şendil- Memduh

masumlar apartmani memduh atilla sendil kim Memduh Karakteri; Torunu İnci’de kızı gibi yanlış evlilik yapmasın diye ona karşı fazlaca korumacı davranmaktadır. Memduh rolünü canlandıran Atilla Şendil 1963 Eskişehir doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezundur. Trabzon Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü’nde çalışmıştır. Atilla Şendil Susam Sokağı ve Kral Şakir filmlerinde seslendirme yapmaktadır. Güllerin Savaşı, EDHO, Sende Gitme dizilerinde rol aldı.

Metin Coşkun- Hikmet

masumlar apartmani hikmet metin coskun kimdir Hikmet Karakteri; Hikmet evdeki kural ve düzenden kendini sorumlu tutar. Han ve Neriman’ın kendilerini kurtarmaları için onları destekler. Hikmet rolünü canlandıran oyuncu Metin Coşkun 1948 İstanbul doğumludur. Özel tiyatroların yanı sıra devlet tiyatrolarında da çalışmıştır. Suskunlar, Kaçak, Çukur, Bugünün Saraylısı, Kara Sevda ve Kalp Atışı son zamanlarda rol aldığı dizi filmlerdir.

Esra Ruşan- Esra

 Esra Karakteri; Hayatı ciddiye almaz. Sürekli gülmek ve güldürmek için mizah unsurları bulur.

Esra Ruşan 1983 Kars doğumlu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. 2006 yılında Arka Sokaklar dizisinde rol aldı. Tatlı Küçük Yalancılar, Vatanım Sensin ve Yarım Kalan Aşklar dizilerinde rol aldı. Esra Ruşan instagram hesabı https://www.instagram.com/esrarusann/ çöp apartmanı esra rusan kimdir

 Enes Demirkapı- Ege

Enes Demirkapı Masumlar Apartmanı dizisinde Ege karakterini canlandırıyor. 1997 yılında İstanbul’da doğdu. Tarkan’ın Yolla şarkısının klibinde dansçı olarak rol aldı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Gülperi dizisinde oynadı. Enes Demirkapı instagram hesabı https://www.instagram.com/enesdemirkapi_/?hl=tr

Enes demirkapi kimdir yeni dizisi

 Mert Asutay- Haluk (İnci’nin Babası)- Ölerek Diziden Çıktı

Mert Asutay Masumlar Apartmanı dizisinde İnci’nin ve Ege’nin babasıdır. Oyuncu sarhoş birini ve bu yüzden ailesinin kaybeden babasını canlandırıyor. Masumlar Apartmanı dizisinde İnci’nin ve Ege’nin babası Haluk rolü diziden ölerek ayrıldı. Haluk rolünü canlandıran oyuncu Mert Asutay’da diziden ayrıldı. 1968 İstanbul doğumlu olan oyuncu Mert Asutay 2016 yılından beri İstanbul Şahir Tiyatrolarında oynamaktadır. Öncesinde de tiyatro geçmişi bulunan oyuncu Mert Asutay dizi filmlerde rol aldığı gibi seslendirme sanatçısı olarakta görev aldı.

mert asutay cop apartman dizisinde

Açelya Devrim Yılhan- Safiye, Han, Neriman ve Gülben’in Annesi

Masumlar Apartmanı dizisine dahil olan Açelya Devrim Yılhan 1985 Ankara doğumlu. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anabilim Dalı’ndan mezun oldu. Leyla ile Mecnun dizisinde Eylül karakteri ile tanındı. Sonrasında Unutma Beni, Beni Unutma, İnadına Yaşamak , Ve Panayır Köyden Gider,Rengarenk ve Şevkat Yerimdar dizi filmlerinde rol almıştır. Açelya Devrim Yılhan instagram hesabı https://www.instagram.com/aconyonn/ Acelya Devrim Yilhan kimdir yeni dizisi Cop apartmani

Barış Bağcı- Cüneyt

Barış Bağcı Masumlar Apartmanı dizisinde Cüneyt rolünü canlandırıyor. Cüneyt olarak diziye katılan oyuncu 1975 Karaman doğumludur. Konya Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezundur. Diriliş Ertuğrul 2. sezonunda Noyan karakterini canlandırdı. Yaprak Dökümü, Küçük Hanımefendi, Kara Kutu, Diriliş Ertuğrul ve Çember dizilerinde rol aldı.

masumlar apartmani baris bagci kimdir

Yasemin Nil Yüksel- İnci’nin Çocukluğu

Yasemin Nil Yüksel Masumlar Apartmanı dizisinde İnci’nin çocukluğunu canlandırıyor. Yasemin Nil Yüksel henüz ilk okul öğrencisidir. Yasemin Nil Yüksel Wonder menajerlik şirketine kayıtlıdır.

yasemin nil yuksel masumlar apartmani

Masumlar Apartmanı İnci’nin Annesi Kim?

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci’nin annesinin yüzü görüldü ilk kez. Memduh Dede İnci’nin annesini odaya kilitlemiş Haluk’la görüşmesin diye ama İnci’nin annesi odanın tüm duvarlarını Haluk yazısı ile doldurmuş. İnci’nin annesinin de ruh hali psikolojisi normal değilmiş yani. İnci’nin annesini kim oynuyor? İncinin Annesi kim gerçek adı bilgilerini araştırıp konumuza ekleyeceğiz.

masumlar apartmani dizisi Incinin annesi

Masumlar apartmanı dizisinin konusu kanalı yapımcısı yönetmeni

Masumlar apartmanı dizisinin yapımcısı OGM Pictures olacak. OG Medya daha önce de Star TV için İstanbullu Gelin dizisini Gülseren Budayıcıoğlu Hayata Dön kitabından esinlenerek hazırlamıştı. TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi de yine Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız kitabından uyarlama idi. Şimdi de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Madalyonun İçi adlı kitabın dizisi olacak olan Masumlar Apartmanı dizisinin hazırlıkları başladı.

masumlar apartmanin dizisi Incinin annesi kim

Naci’nin Eski Eşi Gülru

gulru masumlar apartmani kim

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci’nin eski eşi Gülru diziye katıldı. Gülru Naci ve Safiye’nin lise arkadaşı. Safiye okuldan ayrılınca ona okul yıllığını getiriyor. Naci’ye yakınlık gösterip ona aşık olan Gülru sonunda onunda evleniyor. Safiye olan arkadaşlığına ihanet eden Gülru diziye katılıyor. Gülru’nun gerçek adı Pervin Bağdat. Naci’nin eski eşi Gülru kimdir? Pervin Bağdat bilgileri için konumuzu ziyaret ediniz.

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci’nin kızı Tomris kimdir? konumuzu ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Masumlar Apartmanı dizisine yeni katılan Naci’nin eşi ve kızı bakalım Safiye ve Naci’nin hayatını nasıl etkileyecek?

Masumlar Apartmani Ayca Melek Gulerce nacinin kizi tomris

Meriç Özkaya- Bayram

Masumlar Apartmanı dizisinde apartman görevlisi olarak rol alan Safiye’nin her işine koşan apartmanda tek güvendiği insan Bayram’dır. Meriç Özkaya daha önce Diriliş Ertuğrul ve Payitaht Abdülhamid dizilerinde rol aldı. Meriç Özkaya instagramı https://www.instagram.com/mericozkaya/?hl=tr

meric ozkaya masumlar apartmani oyuncu

Serpil Gül- Meryem

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye’nin anneannesi Meryem rolünü canlandıran oyuncunun adı Serpil Gül. Serpil Gül 1962 Ankara doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü mezunu olan oyuncu Kırık Kanatlar, Yaralı Yürek, Benim İçin Üzülme, Mucize, Ölene Kadar ve Körfez dizi filmlerinde rol aldı. Serpil Gül köklü yeşilçam oyuncularından biridir.

masumlar apartmani safiyenin anneannesi

Oğuzcan Ulu- Hasibe’nin Nişanlısı

Masumlar Apartmanı dizisinin geçmiş sahnelerinde rol almak üzere Hasibe’nin nişanlısı katılıyor. Hasibe’nin sevdiği olan nişanlısı ile ayrılmak zorunda kalmıştır. Hasibe’nin nişanlısı rolünü canlandıracak olan oyuncu Oğuzcan Ulu. Oğuzcan Ulu kimdir? 1988 İzmir doğumlu olan oyuncu Oğuzcan Ulu aslen Karslı’dır. İzmir Bornova Şehir Tiyatrolarında rol aldı. Yüzyıllık Mühür, Bizim Küçük Günahlarımız, Sevgili Geçmiş, Hercai dizi filmlerinde rol aldı. Oğuzcan Ulu instagram hesabı https://www.instagram.com/oguzcanulu/

masumlar apartmani hasibenin nisanlisi rolunu kim oynuyor

Seda Akman- Psikiyatrist

Seda Akman Masumlar apartmani psikiyatrist rolunde

Masumlar Apartmanı dizisi oyuncu kadrosuna Han’ın gittiği psikiyatrist rolü ile Seda Akman katılıyor. Han İnci’nin ısrarı ile psikiyatriste gidiyor ve tedavi olmaya karar veriyor. Ancak bu hiçte kolay olmayacak. Seda Akman’ın İnci’nin Han için randevu aldığı psikiyatrist doktor olarak katılıyor. Masumlar Apartmanı Seda Akman kimdir? 1978 Kütahya doğumludur. 1999 yılında katıldığı Best Model Of turkey yarışmasında Best Fotomodel seçildi. Tozlu Yollar, Acil Servis, Kalp Atışı, Adı Zehra, Aşk ve Mavi, Sol Yanım dizi filmlerinde rol aldı. Seda Akman instagram hesabı https://www.instagram.com/seda_akman_official/

Gökçe Aydın- Gamze

Masumlar Apartmanı dizisinde rol alan Gökçe Aydın dizide Neriman’ın okuldan arkadaşı Gamze rolündedir. Gamze aynı zamanda Ege’nin sevgilisiydi ancak ayrıldılar. Gökçe Aydın Canevim, 4N1K ve Tutunamayanlar dizilerinde rol aldı.  gokce aydin masumlar apartmani gamze

Berkay Celal Çetin- Han’ın Çocukluğu

Masumlar Apartmanı dizisinde rol alan çocuk oyuncu Berkay Celal Çetin’dir. Berkay Celal Çetin Masumlar Apartmanı dizisinde Han’ın çocukluğunu canlandırmaktadır. Berkay Celal Çetin 2014 doğumludur. Yusuf Güney Gün ajansa kayıtlıdır. Han’ın çocukluğu rolü ile meşhur olacaktır.  berkay celal cetin hanin cberkay celal cetin hanin cocuklugu kimocuklugu kim

Cem Avnayim- Barış

Masumlar Apartmanı dizisi oyuncu kadrosuna konuk oyuncu olarak katılan Cem Avnayim kimdir? Cem Avnayim Masumlar Apartmanı dizisinde İnci’nin üniversiteden arkadaşı olan Barış rolündedir. Masumlar apartmanı dizisine İnci’nin iş arkadaşı olarak katıldı. Han’ın yeni düşmanı da diyebiliriz. Han İnci’yi Barış’tan kıskanıp yine ne psikopatlıklar yapacak göreceğiz. Cem Avnayim Hepsi 1 ve Beni Böyle Sev dizilerinde rol aldı.  Cem Avnayim instagram hesabı https://www.instagram.com/cemavnayim/ cem avnayim masumlar apartmani Baris kimdir

Melisa Şenolsun- Üniversiteli Genç Kız

Masumlar Apartmanı dizisi oyuncu kadrosuna Melisa Şenolsun dahil oldu. Melisa Şenolsun’un adı ilk sezonda İnci rolü için geçiyordu. Ancak 2. sezon için anlaşma yapıldı. Melisa Şenolsun Masumlar Apartmanı dizisinin yeni sezon yıldızı olacak. Çünkü Safiye, İnci gibi önemli karakterler diziden ayrıldı. melisa senolsun yeni dizisi masumlar apartmani

Gözde Mutluer

Masumlar Apartmanı dizisinde rol alan Gözde Mutluer kimdir? Gözde Mutluer 1991 Kocaeli doğumludur. Marmara Üniversitesi Sinema Tv bölümü mezunudur.  4N1K, Kardeşler, Asla Vazgeçmem, Kördüğüm, Lale Devri dizilerinde rol aldı. Gözde Mutluer instagramı https://www.instagram.com/gozdemutluer/ gozde mutluer kimdir masumlar apartmani

Esra Akkaya

Esra Akkaya Masumlar Apartmanı dizisi kadrosuna katıldı. 1970 doğumludur. Kardeşleri Sarp Akkaya ve Kaya Akkaya ile birlikte Akkademi Tiyatro’yu kurdular. Bir Dilim Aşk, Sonradan Gitme, Muhteşem Yüzyıl Kösem, 20 Dakika, Böyle Bitmesin dizi filmlerinde rol aldı.

esra akkaya kimdir yeni dizisi masumlar apartmani

Armağan Oğuz- Mazo

Masumlar Apartmanı dizisine Armağan Oğuz Mazo karakteri ile katıldı. Masumlar Apartmanı dizisinde Mazo kimdir? Rolü karakteri neler? konumuzu detaylı olarak hazırladık. Sizlerde konumuzu ziyaret ederek bilgilere ulaşabilirsiniz. masumlar apartmani mazo kimdir

Masumlar Apartmanı dizisinin yapımcılığını OG Medyadan Onur Güvenatam üstlenecek. TRT 1’de 2020/2021 yeni sezonunda ekrana gelecek olan Hayat apartmanı dizisinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Lostuvalı yer alacak. Deneyimli yönetmen Çağrı Lostuvalı daha önce birçok dizi ve filme imza atmıştı. Son olarak TRT ekranlarında yayınlanacak olan Hayat apartmanı dizisini yönetecek olan Çağrı Lostuvalı’nın yeni dizisi merak konusu oldu.Cop apartmani madolyonun ici kitabindan uyarlandi

GÜLSEREN BUDAYICIOĞLU KİMDİR?

Dr. GÜLSEREN BUDAYICIOĞLU, üç çocuklu bir memur
ailesinin ilk çocuğu olarak Ankara’da doğdu. TED Ankara
Koleji’nden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Tıp
Fakültesi’ne girdi. Öğrenciliği boyunca bir yandan da TRT
televizyonlarında spiker ve sunucu olarak çalıştı. Psikiyatri
ihtisasını yaptığı Hacettepe Üniversitesi’nde on yıl öğretim
görevlisi olarak hizmet verdi. Yıllarca muayenehane hekimliği yaptıktan sonra 2005 yılında Türkiye’nin ilk psikiyatri
merkezi olan ve halen Ankara ve İstanbul’da hizmet veren
Madalyon Klinik’i (Madalyon Psikiyatri Merkezi) kurdu.
Bu arada Madalyonun İçi, Günahın Üç Rengi, Hayata
Dön ve Kral Kaybederse adlı kitapları yayınlandı.
İki çocuk annesi olan Budayıcıoğlu, halen Madalyon
Klinik’in başkanı olup bir yandan da psikiyatri bilimini
hikâye ve romanlarla insanlara ulaştırmaya devam ediyor. Şu sıralarda TRT ekranlarında yayınlanan Dert Ortağı Programının sunuculuğunu da yapmaktadır.

Masumlar Apartmanı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Masumlar Apartmanı Dizisinin oyuncu seçmeleri yaz aylarında tamamlanıp Ağustos ayında çekimlerin başlaması planlanıyor. İlk tanıtım fragmanı Ağustos ayı sonunda çıkması beklenen Masumlar Apartmanı Dizisinin yeni sezonda TRT1 de ekrana gelmesi bekleniyor. Muhtemel başlama tarihi ise Eylül 2020 olacak.

Masumlar Apartmanı Dizisi Hakkında Yorum ve Görüşler

Sizler de Masumlar Apartmanı Dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Gerek yapımcı yönetmen ve oyuncuları gerekse kitap yazarı Gülseren Budayıcıoğlu ve kitapları hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Masumlar Apartmanı Dizisi hakkında yeni gelişmeler oldukça yazacağız.

YORUMLAR

 1. Demet dedi ki:

  Berkay celal Çetin 2011 doğumludur 👍😉

 2. Anonim dedi ki:

  Coxxx guzel bir dizi super Hepsi guzel oynamislar rollarini Ama Ezgi Mola muhtesem

 3. CİHANGİR AYDIN dedi ki:

  Eski türk filmlerinde dağda taşda, tozun toprağın ve Anadolu’da çekilirdi. Çamurların tozun toprağın ve kavurucu sıcaklarda, at sırtlarında oynarlardı. Çoğu Kadın oyuncu olsun, Erkek oyuncu olsun rollerini oynarken çok kez ciddi kazalar geçirmişler. Şimdiki dizilerde ya da Filmlerde herkes patron, lüks araçlar şık giyimli kadın ve erkekler. Böyle oyunculuk mu olur? Ancak masumlar apartmanı son derece gerçekçi ve hayata dair düşündürücü bir dizidir. herkese tavsiye ederim

  1. A.Kilic. dedi ki:

   Zaten farkındaysanız gerçek bir hayat hikayesi. Oyuncular da son derece iyi yapıyorlar işlerini.
   Bende çok severek izliyorum….
   Yorumunuz ilk başta yanlış anlamaya çok müsait ama devamını okuyunca hak verdim size 🙂

 4. SUAT GÜNEŞ dedi ki:

  Ben çok dizi seyretmem eşim vasıtası ile seyretmeye başladım çok başarılı buldum.Özellikle oyuncu seçimleri çok başarılı ayrı olarak oyuncuların müthiş bir rol yapma yeteneği var aslında benim bu diziyi bu kadar benimsemem’deki en büyük etken hayatın içinden olması bunun gibi Türkiye’de böyle çok aile var.bu dizide emeği geçen herkese ayırt etmeksizin ne kadar teşekkür etsek azdır üstelik de reklamsız olması çok güzel. HERKESE önce sağlık ve hayatta başarılar dilerim.

 5. Orhan Şahin. dedi ki:

  Gerçek ve yaşanmış olaylardan esinlenerek yazılmış bir hikaye. Dizi oyuncuları rollerini yaşarcasına , büyük bir özveri ile yapmışlar…Çok etkileyici ve düşündürücü.Lüks hayat ve salon dizilerinden gına geldik. Emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.

 6. Fadime dedi ki:

  Güzel ve heyacanlı bir dizi. Severek izliyoruz umarım uzun soluklu olur. Emeği geçenlere teşekkür ederiz. İnci ve Han çok yakışıyorlar.

 7. Fadime dedi ki:

  Oyuncular çok başarılı, doğal. Zevkle izliyoruz umarım uzun soluklu bir dizi olur. Emeğinize sağlık. İnci ve Han çok yakışmış lar. Teşekkürler.

 8. Adil duran dedi ki:

  Çok güzel bir dizi zevk ve heyecanla izliyorum han ve inci role mükemmel yakışmış dizi diğer diziler gibi lüks bir yasam sergilemiyor bizim toplumumuza hitap eden bir dizi bütün oyuncular harika başarılar.

 9. Eyüp Sabri ÖZDEMİR dedi ki:

  Harika bir sizi olmuş. Insan nefesini tutarak izliyor. Sayın Gülseren Budayicioglu hanımefendi ve Sayın TRT Yetkililerinin emeğine sağlık. Çok teşekkür ederim.

 10. müjgan beren dedi ki:

  süper mükemmel tadı tuzu yerinde bir dizi olmuş izlerken çok keyif aldım gerçekden yakınlarımda böyle yaşamlar olduğuna sahit olduklarım var emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler….
  sabırsızlıkla yeni bölümünü heyecan içinde bekliyorum tum oyuncuların emeği geçen herkesin eline sağlık…

 11. Şaduman Çifçili 532 473 53 57 dedi ki:

  Sayın Onur Güvenatam Beyazkösk sitesi sakiniyim dizinizin keyifli bol reytingli olmasını diliyorum. Yardımcı olabileceğim bir konuda seve seve hazır olabilirim ,tanışmaktan onur duyarım .