Masumlar Apartmanı Dizi Oyuncuları Kadrosu Konusu

9 Yorum 208 kez izlendi

Bu sayfada Masumlar Apartmanı Dizisi Oyuncuları ve kadrosu hakkında detaylı bilgiler sunacağız. TRT ekranlarında yeni sezon için dizi hazırlıkları devam ediyor. Gülseren Budayıcıoğlu eserleri şu sıralar çok revaçta. Son olarak Masumlar apartmanı isimli dizi için Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyanon içi kitabından esinlenilecek. TRT ekranlarında Dert Ortağı programının sunuculuğunu da yapan Gülseren Budayıcıoğlu daha önce yazmış olduğu Madalyonun İçi isimli kitabındaki hikaye diziye uyarlanacak.

masumlar apartmani afisi

Masumlar Apartmanı Dizisi Oyuncuları

Masumlar Apartmanı dizisi olarak adlandırılan dizinin oyuncu kadrosunda: Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Ezgi Mola, Alper Saldıran, Açelya Devrim Yılkan ve Uğur Uzunel dahil oldu. İşte Masumlar Apartmanı Dizi Oyuncuları Kadrosu:

Masumlar Apartmanı dizisi Oyuncu Kadrosu (Masumlar Apartmanı Dizisi Oyuncu Kadrosu)
Birkan Sokullu- Han,
Farah Zeynep Abdullah-İnci,
Ezgi Mola- Safiye,
Merve Dizdar-Gülben,
Alper Saldıran-Uygar,
Emir Özden- Ege,
Gizem Katmer- Neriman,
Uğur Uzuner- Esat,
Ali Atilla Şendil- Memduh,
Metin Coşkun- Hikmet,
Mert Asutay- İnci’nin Babası,
Açelya Devrim Yılhan,
Esra Ruşan- Esra,
Enes Demirkapı- Emre,
Barış Yağcı- Cüneyt…

Cop Apartmani dizisi oyunculari kim kimdir

Henüz Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncuları ve kadrosuna dair bilgiler kesinleşmiş değil. Önümüzdeki aylarda Masumlar apartmanı dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterleri belli oldukça bu sayfaya sırayla tüm oyuncuları ekleyeceğiz. Masumlar apartmanı isimli dizinin oyuncu kadrosuna yeni gelen veya çıkan oyuncular oldukça bu sayfada sizlerle paylaşacağız. İşte kesinleşen Masumlar apartmanı dizisi oyuncu kadrosundaki isimler:

Birkan Sokullu

masumlar apartmani han kimdir birkan sokullu Han Karakteri; Han üç kız kardeşine bakarken aynı zamanda hasta babası ile ilgilenmektedir. Bu yüzden de kendi hayatından hayallerinden vazgeçmiştir. Han takıntıları olan ablaları ile kendi iş hayatı arasında gidip gelmekte iken İnci ile tanışması onun dönüm noktası olacaktır. 

Masumlar Apartmanı dizisinin erkek başrolü Birkan Sokullu oldu. 1985 İstanbul doğumlu olan oyuncu Birkan Sokullu Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığını bitirdi. 10 yıllık profesyonel basketbol geçmişi var. 2003 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katıldı ve 3. oldu. Birkan Sokullu instagram hesabı https://www.instagram.com/birkansokullu1/

birkan sokullu yeni dizisi cop apartmani

 Birkan Sokullu’nun rol aldığı dizi filmler;
2008- Küçük Kadınlar- Ayaz,
2010- Küçük Sırlar- Demir,
2019- Bir Aile Hikayesi-Berk,
2019- Güzelliğin Portresi- Özgür,
2020- Ya İstiklal Ya Ölüm-Topkapılı Cambaz Mehmet Bey rollerini canlandırdı.

Farah Zeynep Abdullah

masumlar apartmani inci farah zeynep abdullah İnci Karakteri; İnci radyoda programcı olarak çalışıyor. Dedesi Memduh fazlaca korumacıdır. Kardeşi Ege ile birlikte yaşamaktadır. İnci’nin hayatı Han’la tanışmasıyla değişir.

Masumlar apartmanı dizisinin kadın başrolü Farah Zeynep Abdullah oldu. 1989 İstanbul doğumlu olan oyuncu Farah Zeynep Abdullah üniversiteye başlamaya hazırlanırken Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi seçmelerine katıldı ve dizide Aylin karakterini canlandırdı. Farah Zeynep Abdullah instagram hesabı https://www.instagram.com/fafazey/

farah zeynep cop apartman dizisi oyunculari

 Farah Zeynep Abdullah’ın rol aldığı dizi filmler;
2010- Öyle Bir Geçer Zamanki- Aylin,
2014- Kurt Seyit ve Şura- Şura,
2014- Bir Küçük Eylül Meselesi- Eylül,
2018- Gülizar- Gülizar,
2018- Bizim İçin Şampiyon- Begüm rollerini oynadı.

Ezgi Mola- Safiye

masumlar apartmani safiye ezgi mola kimdir Safiye Karakteri; Han’ın ablasıdır. Safiye’nin temizlik takıntısı ve saplantılı ahlak anlayışı vardır. Bu yüzden de öfkeli ve hırçın davranır. Gülben’in ablası olmasına rağmen ona anne gibi davranır. Yıkansa da temiz olsada her yerde mikrop olduğunu düşünmektedir.

Ezgi Moda Masumlar Apartmanı dizisinde. 1983 İstanbul doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ni bölüm birincisi olarak tamamladı. Aydoğan Temel’den de 2 yıl tiyatro eğitimi aldı. Ezgi Mola instagram hesabı https://www.instagram.com/ezomola/

ezgi mola yeni dizisi cop apartman

 Ezgi Mola’nın rol aldığı bazı dizi filmler;
2007-Senden Başka Hayriye,
2008- Canım Ailem- Feride,
2011- Bir Ömür Yetmez- Hazal,
2012- Kötü Yol-Leman,
2020- Jet Sosyete- İpek konuk oyuncu oldu.

Merve Dizdar- Gülben

masumlar apartmani gulben merve dizdar kim Gülben Karakteri; Bu ailedeki en sessiz, umursanmayan kişidir. Safiye’nin emrinde yaşamıştır bu zamana kadar. Kimseden sevgi görmedi bu yaşına kadar bu yüzden de aşık olarak bu durumdan kurtulacağını düşünür hayallere kapılır.

Merve Dizdar Masumlar Apartmanı dizisinde kadın başrol olarak oynayacak. 25 Haziran 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Merve Dizdar Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk Bölümü’nden mezun olduktan sonra ilk olarak Kavak Yelleri dizisinde sonra da Geniş Aile, Bir Yastıkta, Doksanlar, Çılgın Dershane gibi dizilerde rol almıştır.

Merve Dizdar Hayat apartmani dizisi kadrosunda Son olarak geçtiğimiz sezon Mucize Doktor dizisine asistan doktor Damla karakteri olarak dahil olan Merve Dizdar yeni sezonda Masumlar Apartmanı dizisinde yer alacak. Merve Dizdar Masumlar Apartmanı dizisindeki rolü belli olunca buraya ekleyeceğiz.

 Alper Saldıran-Uygar

masumlar apartmani uygar alper saldiran kim Uygar Karakteri; İnci ile sevgili iken ona evlilik teklifi eder. Ancak ondan evet yanıtını alamaz. Bu yüzden de İnci’yi geri kazanmak için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır.

Alper Saldıran 1984 İstanbul doğumlu. Marmara Üniversitesi Turizm Bölümü’ne geçiş yaptı ancak ikinci yılında oyunculuğa geçiş yaptı. Turgut Özakman’ın Fehim Paşa Konağı adlı oyununda Yusuf karakterini canlandırdı. Bir Dilim Aşk’taki Burak rolü ilk dizi projesiydi. 2005 yılında Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde rol aldı. Alper Saldıran instagram hesabı https://www.instagram.com/alpersaldiran/

alper saldiran cop apartmani dizisindeki rolu

Emir Özden- Ege

masumlar apartmani ege kimdir Ege Karakteri; Serseri bir tip olan Ege hayatı boyunca sorumluluk almak istemez. Bu şekilde hayatını sürdürmeye çalışır. 

Ege rolünü canlandıran Emir Özden kimdir? Emir Özden 1996 İstanbul doğumludur. Liseden beri tiyatro eğitimi almaktadır. Kadir Has Üniversitesinde eğitim almaktadır. Emir Özden instagram hesabı https://www.instagram.com/emirozdenn/

Emir Özden’in rol aldığı dizi filmler;
2012 Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam,
2013- Böyle Bitmesin,
2014-Not Defteri,
2015- Poyraz Karayel,
2016- Umuda Kelepçe Vurulmaz,
2017- Kanatsız Kuşlar dizilerinde rol aldı.

Gizem Katmer- Neriman

masumlar apartmani neriman kimdir Neriman Kimdir? Ailesi ve özgürlüğü arasında sıkışıp kalmış bir genç kızdır. Neriman rolünü canlandıran oyuncu Gizem Katmer Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’de Sahne Sanatları-Oyunculuk bölümünden mezundur. Gizem Katmer’in ilk dizisi Masumlar Apartmanı oldu.

Uğur Uzunel- Esat

masumlar apartmani esat kimdir Esat Karakteri; Doğru kadını bulup yuva kurmak istemektedir. En büyük hayali baba olmaktır. Esat rolünü canlandıran oyuncu Uğur Uzunel 1988 İzmir doğumlu olan oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi oyunculuk alanında eğitim almıştır. Bu zamana kadar Şeref Meselesi ve Hercai dizilerinde rol aldı.

Atilla Şendil- Memduh

masumlar apartmani memduh atilla sendil kim Memduh Karakteri; Torunu İnci’de kızı gibi yanlış evlilik yapmasın diye ona karşı fazlaca korumacı davranmaktadır. Memduh rolünü canlandıran Atilla Şendil 1963 Eskişehir doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezundur. Trabzon Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü’nde çalışmıştır. Atilla Şendil Susam Sokağı ve Kral Şakir filmlerinde seslendirme yapmaktadır. Güllerin Savaşı, EDHO, Sende Gitme dizilerinde rol aldı.

Metin Coşkun- Hikmet

masumlar apartmani hikmet metin coskun kimdir Hikmet Karakteri; Hikmet evdeki kural ve düzenden kendini sorumlu tutar. Han ve Neriman’ın kendilerini kurtarmaları için onları destekler. Hikmet rolünü canlandıran oyuncu Metin Coşkun 1948 İstanbul doğumludur. Özel tiyatroların yanı sıra devlet tiyatrolarında da çalışmıştır. Suskunlar, Kaçak, Çukur, Bugünün Saraylısı, Kara Sevda ve Kalp Atışı son zamanlarda rol aldığı dizi filmlerdir.

Esra Ruşan- Esra

 Esra Karakteri; Hayatı ciddiye almaz. Sürekli gülmek ve güldürmek için mizah unsurları bulur.

Esra Ruşan 1983 Kars doğumlu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde eğitim aldı. 2006 yılında Arka Sokaklar dizisinde rol aldı. Tatlı Küçük Yalancılar, Vatanım Sensin ve Yarım Kalan Aşklar dizilerinde rol aldı. Esra Ruşan instagram hesabı https://www.instagram.com/esrarusann/ çöp apartmanı esra rusan kimdir

Enes demirkapi kimdir yeni dizisi Enes Demirkapı

1997 yılında İstanbul’da doğdu. Tarkan’ın Yolla şarkısının klibinde dansçı olarak rol aldı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Gülperi dizisinde oynadı. Enes Demirkapı instagram hesabı https://www.instagram.com/enesdemirkapi_/?hl=tr

mert asutay cop apartman dizisinde Mert Asutay- Haluk (İnci’nin Babası)

1968 İstanbul doğumlu olan oyuncu Mert Asutay 2016 yılından beri İstanbul Şahir Tiyatrolarında oynamaktadır. Öncesinde de tiyatro geçmişi bulunan oyuncu Mert Asutay dizi filmlerde rol aldığı gibi seslendirme sanatçısı olarakta görev aldı.

Açelya Devrim Yılhan- Safiye, Han, Neriman ve Gülben’in Annesi

Masumlar Apartmanı dizisine dahil olan Açelya Devrim Yılhan 1985 Ankara doğumlu. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anabilim Dalı’ndan mezun oldu. Leyla ile Mecnun dizisinde Eylül karakteri ile tanındı. Sonrasında Unutma Beni, Beni Unutma, İnadına Yaşamak , Ve Panayır Köyden Gider,Rengarenk ve Şevkat Yerimdar dizi filmlerinde rol almıştır. Açelya Devrim Yılhan instagram hesabı https://www.instagram.com/aconyonn/ Acelya Devrim Yilhan kimdir yeni dizisi Cop apartmani

Barış Bağcı- Cüneyt

Barış Bağcı Masumlar Apartmanı dizisinde Cüneyt rolünü canlandırıyor. Cüneyt olarak diziye katılan oyuncu 1975 Karaman doğumludur. Konya Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezundur. Diriliş Ertuğrul 2. sezonunda Noyan karakterini canlandırdı. Yaprak Dökümü, Küçük Hanımefendi, Kara Kutu, Diriliş Ertuğrul ve Çember dizilerinde rol aldı.

masumlar apartmani baris bagci kimdir

Masumlar apartmanı dizisinin konusu kanalı yapımcısı yönetmeni

Masumlar apartmanı dizisinin yapımcısı OGM Pictures olacak. OG Medya daha önce de Star TV için İstanbullu Gelin dizisini Gülseren Budayıcıoğlu Hayata Dön kitabından esinlenerek hazırlamıştı. TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi de yine Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız kitabından uyarlama idi. Şimdi de TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Madalyonun İçi adlı kitabın dizisi olacak olan Masumlar Apartmanı dizisinin hazırlıkları başladı.

Hayat apartmanı dizisinin yapımcılığını OG Medyadan Onur Güvenatam üstlenecek. TRT 1’de 2020/2021 yeni sezonunda ekrana gelecek olan Hayat apartmanı dizisinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Lostuvalı yer alacak. Deneyimli yönetmen Çağrı Lostuvalı daha önce birçok dizi ve filme imza atmıştı. Son olarak TRT ekranlarında yayınlanacak olan Hayat apartmanı dizisini yönetecek olan Çağrı Lostuvalı’nın yeni dizisi merak konusu oldu.Cop apartmani madolyonun ici kitabindan uyarlandi

GÜLSEREN BUDAYICIOĞLU KİMDİR?

Dr. GÜLSEREN BUDAYICIOĞLU, üç çocuklu bir memur
ailesinin ilk çocuğu olarak Ankara’da doğdu. TED Ankara
Koleji’nden mezun olduktan sonra Ankara Üniversitesi Tıp
Fakültesi’ne girdi. Öğrenciliği boyunca bir yandan da TRT
televizyonlarında spiker ve sunucu olarak çalıştı. Psikiyatri
ihtisasını yaptığı Hacettepe Üniversitesi’nde on yıl öğretim
görevlisi olarak hizmet verdi. Yıllarca muayenehane hekimliği yaptıktan sonra 2005 yılında Türkiye’nin ilk psikiyatri
merkezi olan ve halen Ankara ve İstanbul’da hizmet veren
Madalyon Klinik’i (Madalyon Psikiyatri Merkezi) kurdu.
Bu arada Madalyonun İçi, Günahın Üç Rengi, Hayata
Dön ve Kral Kaybederse adlı kitapları yayınlandı.
İki çocuk annesi olan Budayıcıoğlu, halen Madalyon
Klinik’in başkanı olup bir yandan da psikiyatri bilimini
hikâye ve romanlarla insanlara ulaştırmaya devam ediyor. Şu sıralarda TRT ekranlarında yayınlanan Dert Ortağı Programının sunuculuğunu da yapmaktadır.

Masumlar Apartmanı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Masumlar Apartmanı Dizisinin oyuncu seçmeleri yaz aylarında tamamlanıp Ağustos ayında çekimlerin başlaması planlanıyor. İlk tanıtım fragmanı Ağustos ayı sonunda çıkması beklenen Masumlar Apartmanı Dizisinin yeni sezonda TRT1 de ekrana gelmesi bekleniyor. Muhtemel başlama tarihi ise Eylül 2020 olacak.

Masumlar Apartmanı Dizisi Hakkında Yorum ve Görüşler

Sizler de Masumlar Apartmanı Dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Gerek yapımcı yönetmen ve oyuncuları gerekse kitap yazarı Gülseren Budayıcıoğlu ve kitapları hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Masumlar Apartmanı Dizisi hakkında yeni gelişmeler oldukça yazacağız.

Yorum yaz

9 Yorum

 1. Avatar CİHANGİR AYDIN

  Eski türk filmlerinde dağda taşda, tozun toprağın ve Anadolu’da çekilirdi. Çamurların tozun toprağın ve kavurucu sıcaklarda, at sırtlarında oynarlardı. Çoğu Kadın oyuncu olsun, Erkek oyuncu olsun rollerini oynarken çok kez ciddi kazalar geçirmişler. Şimdiki dizilerde ya da Filmlerde herkes patron, lüks araçlar şık giyimli kadın ve erkekler. Böyle oyunculuk mu olur? Ancak masumlar apartmanı son derece gerçekçi ve hayata dair düşündürücü bir dizidir. herkese tavsiye ederim

 2. Avatar SUAT GÜNEŞ

  Ben çok dizi seyretmem eşim vasıtası ile seyretmeye başladım çok başarılı buldum.Özellikle oyuncu seçimleri çok başarılı ayrı olarak oyuncuların müthiş bir rol yapma yeteneği var aslında benim bu diziyi bu kadar benimsemem’deki en büyük etken hayatın içinden olması bunun gibi Türkiye’de böyle çok aile var.bu dizide emeği geçen herkese ayırt etmeksizin ne kadar teşekkür etsek azdır üstelik de reklamsız olması çok güzel. HERKESE önce sağlık ve hayatta başarılar dilerim.

 3. Avatar Orhan Şahin.

  Gerçek ve yaşanmış olaylardan esinlenerek yazılmış bir hikaye. Dizi oyuncuları rollerini yaşarcasına , büyük bir özveri ile yapmışlar…Çok etkileyici ve düşündürücü.Lüks hayat ve salon dizilerinden gına geldik. Emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.

 4. Güzel ve heyacanlı bir dizi. Severek izliyoruz umarım uzun soluklu olur. Emeği geçenlere teşekkür ederiz. İnci ve Han çok yakışıyorlar.

 5. Oyuncular çok başarılı, doğal. Zevkle izliyoruz umarım uzun soluklu bir dizi olur. Emeğinize sağlık. İnci ve Han çok yakışmış lar. Teşekkürler.

 6. Çok güzel bir dizi zevk ve heyecanla izliyorum han ve inci role mükemmel yakışmış dizi diğer diziler gibi lüks bir yasam sergilemiyor bizim toplumumuza hitap eden bir dizi bütün oyuncular harika başarılar.

 7. Avatar Eyüp Sabri ÖZDEMİR

  Harika bir sizi olmuş. Insan nefesini tutarak izliyor. Sayın Gülseren Budayicioglu hanımefendi ve Sayın TRT Yetkililerinin emeğine sağlık. Çok teşekkür ederim.

 8. Avatar müjgan beren

  süper mükemmel tadı tuzu yerinde bir dizi olmuş izlerken çok keyif aldım gerçekden yakınlarımda böyle yaşamlar olduğuna sahit olduklarım var emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler….
  sabırsızlıkla yeni bölümünü heyecan içinde bekliyorum tum oyuncuların emeği geçen herkesin eline sağlık…

 9. Avatar Şaduman Çifçili 532 473 53 57

  Sayın Onur Güvenatam Beyazkösk sitesi sakiniyim dizinizin keyifli bol reytingli olmasını diliyorum. Yardımcı olabileceğim bir konuda seve seve hazır olabilirim ,tanışmaktan onur duyarım .

Etiketler