Maraşlı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri (Marka Fiyat Bilgisi)

16 Yorum 3.836 kez okundu.

ATV ekranlarında 11 Ocak 2020 pazartesi günü 1. bölümü ile ekrana gelen Maraşlı dizisi oyuncularının giymiş olduğu elbise ve kıyafetleri bu konumuzda detaylarıyla sizlere yazacağız. Maraşlı dizisinde oyuncuların giydiği kıyafetleri marka model ve fiyat bilgisi ile merak edeyim ziyaretçilerimize resimleri bir de birlikte paylaşacağız. Siz de merak ettiğiniz Maraşlı dizisinde oyuncu kıyafetleri varsa aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Maraşlı dizisi oyuncu kıyafetleri

Maraşlı dizisi Firuzan'ın Rojda Demirer‘in kazağıMaraşlı dizisi 2. bölümde 18 Ocak Firuzan’ın giydiği Rojda Demirer‘in kazak markası joinus

18 Ocak Maraşlı Mahurun giydiği Alina Boz deri ceket sweatshirtAlina Boz’un (Mahur) Maraşlı dizisinde 18 Ocak pazartesi 2. bölümde giydiği deri ceket Zara marka, sweatshirt ise Oysho markalı.

18 Ocak Maraşlı dizisi Mahur'un giydiği hırka18 Ocak Maraşlı dizisi 2. bölümde Mahur’un giydiği renkli hırka markası Oxxo, fiyatı ise 149 lira.

Maraşlı dizisinde Celal ve Mahurun giydiği elbise ayakkabı montMaraşlı dizisinde Celal ve Mahur’un giydiği elbise ayakkabı mont markası: Zara, ayakkabı markası Adidas

Maraşlı dizisi Mahur (Alina Boz) giydiği elbise etek kabanMaraşlı dizisi yeni bölümde Mahur (Alina Boz) giydiği elbise etek kaban markası modeli fiyatı: Mahur’un giydiği kombinin tamamı Zara marka ve fiyatlar resim üstünde.

Maraşlı dizisi Mahurun giydiği peluş kabanı11 Ocak Maraşlı dizisi 1. bölüm Mahur’un giydiği peluş kabanın markası Koton.

Maraşlı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ElbiseleriMaraşlı dizisinde kıyafetleri en çok merak edilen oyuncuların başında Alina Boz yer alıyor. Dizide zengin bir ailenin güzel kızı M6ahur Türel karakterine hayat veren Alina Boz Maraşlı ile yolu kesişince kendisine büyük bir maceranın içinde bulur. Dizinin başrollerinde oynayan Burak Deniz ve Alina Boz Maraşlı dizisindeki kıyafetlerin elbiselerin en çok merak edileceği oyuncular olacak. Biz de Maraşlı dizisi Mahur kıyafetleri ya da Maraşlının giydiği elbise ve kıyafetler çanta ayakkabı araba mont kazak kaban kısacası ne varsa her şeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Maraşlı dizisi Mahur kıyafetleri (Alina Boz)

Alina Boz güzelliği ile dikkatleri çeken dizi oyuncularımızdan biridir. ATV ekranlarında 11 Ocak 2021 pazartesi günü yayınlanmaya başlayan Maraşlı dizisinde Mahur Türel karakterine hayat veren ve gazeteci bir kızı canlandıran Alina Boz hem güzelliği ile hem de giydikleri ile dizide en dikkat çeken oyuncu olacak. Maraşlı dizisinde Mahur kıyafetlerini elbiselerini giydiği kazak kaban ayakkabı mont çanta fotoğraf makinesi kısacası merak ettiğiniz ne varsa her şey bizlere sorabilir marka model ve fiyat bilgisini talep edebilirsiniz. Maraşlı dizisi Mahur’un giydiği kıyafet.. diye taleplerinizi bekliyoruz.Maraşlı dizisi oyuncularının giydiği elbise ve kıyafetler

Maraşlı dizisi Burak Deniz Maraşlı kıyafetleri

Maraşlı dizisinde başrolde oynayan Burak Deniz özel kuvvetlerden ayrılmış eski bir askeri canlandırıyor. Kendine ait bir sahaf dükkanı olan Maraşlı, hasta kızı Zeliş ile birlikte yaşamakta ve kitap satarak hayatını sürdürmektedir. Mahur Türel Maraşlının dükkanına gelip onunla tanışınca hayatları kesişir ve Maraşlı artık bir ölüm kalım olayının ardına düşer. Maraşlı karakteri olarak dizide oynayan ve diziye adını veren Burak Deniz giymiş olduğu elbise kıyafet mont kaban ceket ayakkabı kısacası her türlü aksesuar kol saati ve gözlüğü ile merak edilecek bir isim olacak. Sizlerde Maraşlı dizisi Burak Deniz’in giydiği tüm kıyafetleri bizlere sorabilirsiniz.Maraşlı dizisi Maraşlı kıyafetleri

Maraşlı dizisi oyuncularının giydiği elbise ve kıyafetler

Maraşlı dizisinde daha birçok oyuncu yer alıyor. Maraş’ta dizisindeki oyuncular Mahur (Alina Boz), Maraşlı (Burak Deniz), Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Serhat Parıl, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala, Bedriye Rosa Çelik gibi isimlerden oluşuyor. Araçlı dizisindeki tüm oyuncuların elbise ve kıyafetlerine aşağıdaki yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.Maraşlı dizisinin yeni bölüm kıyafetleri

Maraş’ta dizisinde merak ettiğiniz oyuncuların elbise ve kıyafetlerine her bölüm sonrasında sizlerle düzenli olarak paylaşacağız. Maraşlı dizisi oyuncu kadrosunda kimler var konumuz dan inceleyebilirsiniz.

Yeni sezonun iddialı dizilerinden olan Maraşlı dizisinin oyuncularının kıyafetlerini, kullandığı aksesuarları paylaşmak üzere konumuzu açtık. Tims&B Yapımın yapımcılığının üstlendiği Maraşlı dizisinin başrol oyunculuğunu Burak Deniz ve Alina boz üstleniyor. Maraşlı dizisinin cast çalışmaları hala devam ederken dizide yer alan oyuncuların kıyafet bilgilerini konumuzun devamında görebilirsiniz.

Maraşlı Dizisi Oyuncularının Kıyafetleri

Maraşlı dizisi başrol oyuncuları olan Burak Deniz ve Alina Boz başta olmak üzere dizinin kadrosuna yer alan diğer oyuncuların kıyafet bilgilerini ve aksesuarlarını sizlerle paylaşalım.

Alina Boz marasli dizisindeki kiyafetleri

Alina Boz Maraşlı Dizisi Kıyafetleri

Maraşlı dizisi kadın başrol oyuncusu olan Alina Boz gençliği ve güzelliği ile son dönemin en çok sevilen ve aranan oyuncular arasında yer alıyor. Henüz 22 yaşında olan Alina Boz Maraşlı dizisi ile birlikte Aşk 102 dizisinde de rol alıyor. Alina Boz giydiği kıyafetler ile de kendinden söz ettirecek. Alina Boz’un yeni sezon tanıtım çekimlerinde giymiş olduğu kırmızı boncuklu elbise Fidan Şimşek imzası taşıyor. Ürünün fiyatına ulaşılamadı. Uzun boydan kırmızı boncuk detaylı straplez elbisenin fiyat bilgisi için elbisenin tasarımcısı olan Fidan Şimşek ile iletişime geçilmesi gerekmektedir.

Marasli dizisi oyuncu kiyafetleri

Burak Deniz Maraşlı Dizisi Kıyafetleri

Maraşlı dizisi erkek başrol oyuncusu olan Burak Deniz 29 yaşında genç başarılı bir oyuncudur. Burak Deniz rol aldığı her dizide başarı merdivenleri biraz daha tırmanırken giydiği kıyafetler ile de herkes tarafından beğenilmiştir. Burak Deniz Maraşlı dizisi tanıtım çekimlerinde papyonlu bir takım elbise tercih etmiştir. İkilinin uyumu gözlerden kaçmadı ve dizideki giyinecek diğer kıyafetleri de konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

burak deniz marasli dizisi kiyafetleri

Bu konumuzda Maraşlı Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri Marka model ve Fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz. Maraşlı dizisini izlerken gördüğünüz ve beğendiğiniz fiyatını ve markasını merak ettiğiniz kıyafetleri ayakkabıları ve kullanılan aksesuarları yorum kısmında bizlere anlattığınız takdirde marka fiyat ve resimleri ile sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

 

Yorum yaz

16 Yorum

  1. Merhaba Marasli dizisinde Necati beyin eynindeki o boz Hirka Hangi marka oluyor? Yardimci ola bilirsizmi

  2. Rojdanın cici annenin 18 Ocak bölümünde giydiği siyah kaşe kaban hangi marka müsafirhane yaptırırken mühendislerle görüşürken ki sahnede

  3. Serhat kılıçın giydiği siyah beyaz hırkayı söyleyebilirmisiniz acaba. Maraşlı birinci bölüm mutfakta konuşurkenki hırka

  4. Maraşlı 1.bölümde kitapçıya gittiğinde Mahur’un giydiği derimontun markası nedir acaba, teşekkürler

  5. Avatar Maraşlı 1. bölüm beyaz kürk kaban?

    Maraşlı 1. bölüm, Mahur’un kutlamada giydiği beyaz kürk kaban Bilgisi lütfen💕

Etiketler