Maraşlı Dizisi Nerede Çekiliyor, Mekanları Adresi Resimleri

17.12.2020
124

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Maraşlı dizisi nerede çekiliyor? Maraşlı dizisinin çekim mekanları nereler, İstanbul’un hangi semtlerinde çekildi? Maraşlı dizisine adını veren Kahramanmaraş’a gidilecek mi? Maraşlı dizisi çekim mekanları adresleri bilgilerini konumuza ekliyoruz. Maraşlı dizisi çekim yerleri İstanbul Boğazı manzarası ile başlıyor.Maraşlı dizisi çekim yerleri İstanbul Boğazı

Maraşlı Dizisi Nerede Çekiliyor?

ATV ekranlarının yeni dizi projelerinden birisi olan Maraşlı başrollerinde Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar yer alıyor. Maraşlı dizisi tanıtım fragmanı yayınlandığı andan itibaren dizinin çekim mekanları merak konusu oldu. Maraşlı dizisi adında Kahramanmaraş olmasına rağmen İstanbul’da geçecek.

Maraşlı dizisi çekildiği orman evi neredeMaraşlı dizisinin çekildiği orman evi nerede, 3. ve 4. bölümde Mahur ve Celal’in gittiği orman ve oradaki ev neresi diye merak edenlere hemen yazalım. Gidilen yer Belgrat ormanları, Beykoz ve Kuzguncuk civarlarında çekilen dizide orman sahneleri Belgrat ormanlarında çekildi.

Marasli dizisi burak deniz alina boz (1)

Maraşlı dizisinde Burak Deniz Maraşlı rolünü canlandırırken Alina Boz Mahur karakterini canlandıracak. Özel kuvvetlerde astsubay başçavuş iken bir gün hayatı değişiyor ve orduyu bırakmak zorunda kalıyor. Maraşlının karşısına açtığı sahaf dükkanında çıkan Mahur ile karşılaşmaları tesadüf olsa da ikisinin kaderi bundan sonra birlikte yazılıyor.

Maraşlı Dizisi İstanbul’un Hangi Semtinde Mahallesi’nde Çekiliyor?

Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz’un yer aldığı Maraşlı dizisi İstanbul’un çeşitli mekanlarında geçecek. Tanıtım fragmanında gördüğümüz Galata Kulesi ve civarında da bazı çekimler oluyor. İstanbul’un eşsiz tarihi eseri olan Galata kulesi tanıtım fragmanında görülmüştü. Marasli dMarasli dizisi nerede cekiliyorizisi nerede cekiliyor

Maraşlı Dizisi Maraşlı’nın Sahaf Dükkanı Nerede?

Maraşlı ordudan ayrılınca sahaf dükkanı açıyor ve hayatını buradan kazanmak istiyor. Alina boz yani Mahur ve Maraşlı’nın ilk karşılaşmaları bukitapçıda oluyor. Mahur kitapçıya geldiğinde Maraşlı’yı kitapçının sahibi diye ”Kaybolan Yıllarım’a bakmıştım diyor.” Maraşlı az aşağıda meyhane var bir de oraya bakın diyor. Aralarında bu esprili geçen diyalog onların tanışmasına sebep oluyor. İstanbul’da yer alan bu kitapçı hangi mahallede semtte? Mahur ve Maraşlının karşılaştığı sahaf kitapçı adresi bilgilerini ulaştığımızda konumuza ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

marasli dizisindeki kitapci nerede adi ne

Maraşlı dizisi gerilim dram tarzında olacaktır. Maraşlı dizisinde kullanılan mekanların bazıları tarihi özellikte. Maraşlı dizisinde yer alan eski bir handa merak edilmişti. Eski taş yapı İstanbul’un neresinde yer alıyor? Maraşlı dizisinin oyuncularının çatışmaya girdikleri mekanları, Maraşlı dizisinin oyuncularının yaşadıkları evler İstanbul’un arka sokakları dizide çokça görülecektir.

marasli dizisinin cekildigi han tarihi bine

Maraşlı dizisinin çekim mekanlarını bilgilerini buldukça konumuza ekleyeceğiz. Sizlerde Maraşlı dizisinin çekildikleri mekanları biliyorsanız, yoruma yazarsanız seviniriz. İstanbul’da yaşayan ziyaretçilerimiz Maraşlı dizisinin setini görmüş olabilirler, çekim mekanlarına rastlamış olabilirler ya da fragman da geçen yerleri biliyor olabilirler. Yorum kısmından yazarlarsa bizlerle diğer ziyaretçilerimizi bilgilendirmek isteriz.

Maraşlı dizisi Kahramanmaraş’ta çekilecek mi?

Maraşlı dizisinde başrolde yer alan Burak Deniz senaryo gereği Kahramanmaraşlı’dır. Diziye adını veren Kahramanmaraş’ta da bazı sahneler olabilir. Maraşlının hayatının konu edileceği ve flashback yani geri dönüş sahneleri Kahramanmaraş’ta çekilmiş olabilir. Maraşlı dizisinin gençliğine çocukluğuna dair sahneler Kahramanmaraş’ın mahallelerinde çekilmiştir.

Maraşlı dizisi Mahurun fotoğraf çektiği yerler neresi

Maraşlı dizisi Mahurun fotoğraf çektiği yerler neresiMaraşlı dizisi Mahur bir fotoğrafçı gazeteci kızı oynuyor. Bir çok yerde fotoğraf çekerken göreceğiz onu. Mahur’un fotoğraf çektiği yerler neresi diye merak edenler için bu manzara bir Rum kilisesinin fotoğrafı.

Marasli dizisi cekim adresleri

Maraşlı dizisinin çekim mekanları size tanıdık geliyorsa lütfen bize yazınız. Maraşlı dizisinin İstanbul dışı çekimlerinde de yer alan sahneleri konumuza ekleyerek resimleri sizlerle paylaşacağız. Siz de adres bilgilerini bildiğiniz takdirde yoruma yazarsanız mutlu oluruz. Maraşlı dizisi oyuncuları konumuzdan dizide yer alan oyuncuları ve karakterlerini de ulaşabilirsiniz. Maraşlı dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz? Maraşlı dizisi sizce tutar mı yorumlarınızı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  En son çekilen mekan. Ilerleyen sahnelerde göreceksiniz kemerburgaz kent ormanı

 2. Mine dedi ki:

  Türellerin evi nerede hala öğrenemedim…

 3. Adnan dedi ki:

  Marasli dizisi gerçekten en iyi oyuncuları bünyesine katmış .Helal olsun Atv ye .Savaş in mekanı tek kelimeyle tarihi harika .Tashan daki mahsen galiba .

 4. Anonim dedi ki:

  Savaşın ofisi lalelide fethibey caddesindeki tarihi mekan taşhandir laleli cami arkasinda

 5. mehmet çiçek dedi ki:

  bence çok güzel bir dizi sürekleyici heycan vereci ben şahsen çok beyenyorum bilhassa boğaz manzaralı sahneler çok güzel

 6. Hacer dedi ki:

  Bence maraşta bol bol çekim yapılması lazım bir maraşlı olarak çekilmesini isterim

 7. İsmet dedi ki:

  Şahane bir dizi erkek oyuncu şahane izlemeye doyulmuyor,haftada bir gün izlemeye yetmiyor.yapımcıları tebfik ediyorum, tüm karekterler şahane otnuyor.

 8. Zafer dedi ki:

  Çok iyi bir hikaye daha iyi kurgulanabilirdi

 9. Mus Tur dedi ki:

  Çok güzel bilgilendirmişsiniz bizleri ya. Galata Kulesimiymiş orası gerçekten. Vay be. Diğer yerleri boşver ya. Onu bilsek yeter tabi ya!

 10. Ayten dedi ki:

  Adı gibi kahraman maraştan da sahneler olursa daha güzel olur. Bir maraşlı olarak isterim .

 11. Anonim dedi ki:

  Bencede kahrammataşta çekilse sevinirdim bir kahramanmaraşlı olarak isterdim olsun dizide maaşın adı geçiyorsa iade güzel

 12. Resul dedi ki:

  Aslında maraşta çekilmesi daha iyi olur. Yoksa filmin heyecanı kalmaz. Bir maraşlı olarak izlemem maraşta çekilmezse