Malazgirt 1071 Sultan Alpaslan Filmi Oyuncuları Kimler Vizyon Tarihi

31.10.2019
27

Malazgirt 1071 Sultan Alpaslan Filmi Oyuncuları Kimler Vizyon Tarihi. Malazgirt 1071 Sultan Alpaslan filmi oyuncuları bilgilerini konumuzun devamına ekliyoruz. Malazgirt 1071 Sultan Alpaslan filmi oyuncu kadrosu vizyon tarihi konusu bilgileri sizlerle.. Cast Direktörlüğünü Hasan Güngör‘ün yaptığı film hakkında detaylı bilgilere geçelim hemen..

Malazgirt 1071 filmi 2506 Yapım ve TRT ortaklığında yayınlanıyor. Malazgirt 1071 Sultan Alpaslan filmi Konya’da çekiliyor. Malazgirt 1071 Sultan Alpaslan filminde Cengiz Coşkun Vildan Atasever, Caner Kurtaran, Haluk Piyes, Hasan Küçükçetin, Ali Düşenkalkar, Orhan Kılıç, Edip Zeydan, Sezanur Sözen, Nez Demir ve Gökhan Güneş rol alıyor.

Malazgirt 1071 Sultan Alpaslan Filmi Oyuncuları

Malazgirt 1071 Sultan Alpaslan filmi çekimleri kısa süre sonra başlayacak.  Malazgirt 1071 Sultan Alpaslan filmi oyuncu kadrosunda yer alan oyuncu bilgileri de konumuzun devamında.

Cengiz Coşkun- Sultan Alpaslan

Cengiz Coşkun 1982 İstanbul doğumlu. Cengiz Coşkun Spor Akademisinden mezun olmuş eski profesyonel basketbolculardan biridir. 2002 yılında Best Model oldu ve modellik yapmaya başladı. Cengiz Coşkun 2005 yılında Rüzgarlı Bahçe isimli dizi ile ilk oyunculuk tecrübesini yaşadı. Fetih 1453 isimli sinema filminde rol almıştır. Diriliş Ertuğrul dizisinde Turgut Alp karakterini canlandırmıştır. Bu dizide ki rolü ile çok beğenilmiştir. 2013 yılında Survivor yarışmasına katılmıştır. Cengiz Coşkun’un rol aldığı diziler; Rüzgarlı Bahçe, Nehir, Candan Öte, Hicran Yarası, Fırat’ın Nar Bahçeleri, Diriliş Ertuğrul dizi filmlerinde rol aldı.

Vildan Atasever

Vildan Atasever 1981 Bursa doğumlu. 15 yaşında amatör olarak tiyatro oyunculuğuna başladı. Vildan Atasever’in rol aldığı dizi filmler; Kurtlar Vadisi, Azize, Kadın İsterse, Bıçak Sırtı, Yaralı Yürek, Gece Sesleri, Başrolde Aşk, Osmanlı Tokadı,Yazın öyküsü, Klavye Delikanlıları, Tek Yürek dizilerinde rol aldı. Vildan Atasever bu zamana kadar bir çok dizi filmde rol aldı. Başarılı oyuncu Malazgirt 1071 Sultan Alpaslan filminde başrol kadın oyuncu oldu.

Caner Kurtaran

Caner Kurtaran 1978 İstanbul doğumlu. Caner Kurtaran Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Caner Kurtaran’ın rol aldığı dizi filmler; 2005 yılı Kırık Kanatlar, Yaprak Dökümü, Sırat, Gün Akşam Oldu, Böyle Bitmesin, Araf Zamanı, Çırağan Baskını, Bir Deniz Hikayesi ve Acil Servis dizilerinde rol aldı. 2016 yılında makyöz Ayşegül Kartal ile evlendi. Malazgirt 1071 Sultan Alpaslan filmindeki rolü hakkında bir bilgi yer almıyor. Bilgiler geldikçe konumuza ekliyoruz.

Haluk Piyes

1975 yılında Almanya’da doğdu. Haluk Pİyes tiyatro kurslarına devam ederken hukuk okumaya karar verdi. Hukuk okurken, bir taraftan da boks ile ilgilendi. New York’taki Actors Studio’da üç aylık bir sinema eğitimi aldı. Türkiye’deki kariyerine ilk kez Barış Pirhasan’ın O da Beni Seviyor filmi ile başladı. Türk izleyiciler onu Pars: Kiraz Operasyonu filmiyle tanıdı. Sonrasında rol aldığı dizi filmler; Eylül, Sahte Prenses, Pusat, Hıçkırık, Aynadaki Düşman, Umut Yolcuları, Firuze ve Galip Derviş dizilerinde rol aldı.

Hasan Küçükçetin

Hasan Küçükçetin 1981 Balıkesir doğumludur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi devlet konservatuvarı tiyatro bölümünde eğitim aldı.  Hasan Küçükçetin Yaprak Dökümü’nde Caner Kurtaran’ın ayrılmasının sonra Şevket rolünü oynadı ve böyle tanındı.Hasan Küçükçetin’in rol aldığı diziler;  Alanya Almanya, Ezo Gelin, Yaprak Dökümü, Adak, Menekşe ile Halil, Muhteşem Yüzyıl ve Aşk Ağlatır dizilerinde rol aldı.

Ali Düşenkalkar

1961 yılında Lefkoşa’da doğdu. Ali Düşenkalkar Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur.  İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda oyunculuğa başlamış ve bir çok oyun yönetmiştir. Anadolu Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde öğretim görevlisidir. 1993 yılında televizyon dünyasına adım atmıştır bir çok dizi filmde rol almıştır. Ali Düşenkalkar’ın dizileri; Kız Babası, Hayat Apartmanı, Hanımın Çiftliği, Zehirli Sarmaşık, Dila Hanım, Hayat Sevince Güzel, Kayıtdışı dizilerinde rol aldı.

Orhan Kılıç

Orhan Kılıç 1974 Almanya doğumlu. Orhan Kılıç, Türk ve Alman yapımı bir çok ortak projede yer aldı. 2017 yılında Türkiye’nin en sevilen dizilerinden olan Diriliş Ertuğrul oyuncu kadrosuna dahil oldu ve Atsız Bey karakterini canlandırdı. Orhan Kılıç’ın rol aldığı diziler; Aşk Bir Hayal, Zehirli Sarmaşık, Böyle Bitmesin, Korkma, Fatih 1453, Tanıklar, Diriliş Ertuğrul dizilerinde rol aldı.

Edip Zeydan

Edip Zeydan 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Edip Zeydan Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümü mezunudur. İlk oyunculuk deneyimi de Diriliş Ertuğrul dizisi oldu.  Diriliş Ertuğrul dizisinde Dumrul Alp rolünü canlandırdı.

Sezanur Sözen

Malazgirt 1071 Sultan Alpaslan dizisinde rol alacak olan Sezanur Sözen kimdir? Sezanur Sözen ‘e dair sosyal medya da fazla bilgi bulunmuyor. Bilgileri geldikçe konumuza ekleyeceğiz.

Nez Demir

1987 Kocaeli Gebze doğumlu olan Nez Demir Afyon Kocatepe Üniversitesi pazarlama bölümü mezunudur. Nez Demir videoları paylaşımları yaparak meşhur olmuştur. İlk Vine kullanıcılarındandır ve instagram takipçi sayısı 1.8 milyondur. Nez Demir çektiği videolar sayesinde tanındı ve gelen reklam tekliflerinin çoğunu reddediyor çünkü kısa süreli işlerle sosyal medya işlerinin zarar göreceğini düşünüyor. Takip etmek isteyenler için instagram hesabı; https://www.instagram.com/nezdemir/?hl=tr Malazgirt 1071 Sultan Alpaslan filminde hangi rol de yer alacak henüz belli değil.

Gökhan Güneş

1981 doğumlu olan Gökhan Güneş, öğretmen bir anne babanın 2 oğlundan biridir. 1992 yılından beri İstanbul’da yaşamaktadır. 19Mayıs Üniversitesi İşletme Bölümü Mezunu olan Gökhan Güneş, 2008 yılı itibari ile gönül vermiş olduğu oyunculuk mesleğini en iyi şekilde icra edebilmek adına pek çok eğitim alarak kendini geliştirmiş ve hala geliştirmeye devam etmektedir. Hem tiyatro hem de kamera önü oyunculuk tecrübeleri ile tiyatro oyunculuğu ve kamera önü oyunculuğu arasındaki farkın bilinci ile iki sektörde de istikrarlı bir şekilde ilerlemektedir.Gökhan Güneş Malazgit 1071 filmi oyuncusu

DOĞUM YILI: 1981
BOY: 1.87
KİLO: 90
EĞİTİM:
•METİN BALEKOĞLU KAMERA ÖNÜ OYUNCULUK
•HİLAL SARAL KAMERA ÖNÜ OYUNCULUK EĞİTİMİ
•BAŞKENT İLETİŞİM TEMEL OYUNCULUK EĞİTİMİ
•AYLA ALGAN KAMERA ÖNÜ OYUNCULUK EĞİTİMİ
•KADIKÖY HALK EĞİTİMİ 2 YIL TİYATRO EĞİTİMİ
•EROL BABAOĞLU BİR KARAKTER İNŞAA ETMEK
•EZGİ KESKİN FİZİKSEL TİYATRO
•CEMAL ERDOĞAN DUBLAJ
TECRÜBELER:
•İMAM MATURUDİ BELGESELİ- (PATRONA HALİL KARAKTERİ)
•MALAZGİRT 1071- (KURTBEY)
TİYATRO:
•KEŞANLI ALİ DESTANI (KEŞANLI ALİ)
•ASLAN ASKER ŞVAYK (DOKTOR BAUTSE VE CEPHE KOMUTANI)
•ÇUKUR (ANA KARAKTER FEHMİ)
YETENEKLER: KILIÇ KULLANMA,AT BİNME,OK ATMA,AZERİCE KONUŞMA,DOĞU ŞİVESİ, ARABA,MOTORSİKLET KULLANMA, BOKS, GİTAR, YÜZME, ŞARKI SÖYLEME..

Soydan Soydaş Malazgirt 1071 filmindeSoydan Soydaş

Soydan Soydaş Malazgirt 1071 filminin kadrosuna son dahil olan oyuncu oldu. 18 Haziran 1974 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Konya Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Soydan Soydaş günümüze dek pek çok dizi ve sinema projesinde yer almıştır. Küçük Ağa, Arka Sokaklar, Gümüş, Güllerin Savaşı başarılı oyuncunun yer aldığı diziler arasındadır.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

 1. Sultan Güneş dedi ki:

  Yüce Allah şansının açık rızkını bol ve bereketli etsin,inşallah.Selam ve dualarımız ile.Sağlık ve mutluluklar diler gözlerinden öperim.

 2. Gökhan Güneş dedi ki:

  Yanlış Gökhan Güneş’i koymuşsunuz
  Malazgirt te oynayacak olan Gökhan Güneş oyuncu şarkıcı değil
  :)))
  Doğrusu: