Mahsusa Trablus Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

Bu içeriğimiz Mahsusa Trablus Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri hakkında olacaktır. Mahsusa Trablus Dizisinin yapımcısını yönetmeni ve senarist bilgilerini sizlerle paylaşırken Mahsusa Trablus Dizisi Oyuncu Kadrosunda yer alan isimleri detaylıca sizlere aktaracağız. TRT1 ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan Mahsusa Trablus Dizisi hakkında bilgiler burada.

Mahsusa Trablus Dizisi Oyuncu Kadrosu

Mahsusa Trablus Dizisi Oyuncu Kadrosunda belli olan ilk oyuncu Kenan İmirzalioğlu oldu. Deli Yürek, Acı Hayat, Ezel, Karadayı ve Mehmed Bir Cihan Fatihi gibi başarılı dizilerde yer alan, son olarak Alef adlı mistik polisiye türündeki dizide izlediğimiz başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu yeni bir dizi olan Mahsusa Trablus Dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Mahsusa Trablus Dizisi TRT1 de ekrana gelecek.

Kenan İmirzalıoğlu, yeni sezonda 2021-2022 TRT 1’de ekrana gelecek olan ‘Mahsusa Trablus’ dizisi ile kesin olarak anlaştı. Yapımcılığını Raif İnan ile Uğur Veli’nin üstlendiği dizinin çekimleri Tunus, Türkiye ve Cezayir’de gerçekleşecek. Mahsusa Trablus Dizisi nerede çekiliyor konusuna ülkeleri ile birlikte yanıt vermiş olduk. Mahsusa Trablus Dizisi bugünkü Cezayir ülkesinin bir Osmanlı toprağı olarak kalması için yapılan mücadeleyi konu ediniyor. TRT1 de yeni sezonda yayınlanacak olan Mahsusa Trablus Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Bilgileri geldikçe konumuza eklenecektir.

Kenan İmirzalioğlu

Mahsusa Trablus Dizisi oyuncu kadrosuSon olarak Atv ekranlarında Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programının sunuculuğunu yapan Kenan İmirzalioğlu yeni sezonda TRT ekranlarında yayınlanacak olan Mahsusa Trablus isimli yeni dizi ile anlaştı. Kenan İmirzalioğlu Mahsusa Trablus Dizisinde Eşref paşalı rolünde oynayacak. Daha önceki dizileri ile adından söz ettiren sevilen oyuncu Kenan İmirzalioğlu Mahsusa Trablus Dizisindeki karakteri belli oldukça konumuza ekleyeceğiz.

Mahsusa Trablus Dizisi Nerede Çekiliyor?

Mahsusa Trablus Dizisinin ilk belirlenen çekim yerleri Tunus, Türkiye ve Cezayir’de yapılacak. İstanbul’da Beykoz’da bulunan tarihi kundura fabrikası alanında kurulacak olan özel set ile eski tarihi günler canlandırılacak. Beykoz dizi-film platosunda özel kurulan mekanlar Mahsusa Trablus Dizisine özel olacak.

Mahsusa Trablus Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında bilgileri sizlerle paylaştık. Mahsusa Trablus Dizisi dışında yeni başlayacak diziler konumuza da göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler