Mahkum Dizisi Ferda Kimdir? Ece İrtem Bilgileri

14.12.2021
1.535

Bu haberimizde Mahkum Dizisi Ferda kimdir, Mahkum dizisinde yer alan Ferda karakterini yakından tanıtacağız. MF Yapım imzalı Mahkum Dizisi 14 Aralık 2021 tarihinde yayın hayatına başlayacaktır. Yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk’ün oturduğu Mahkum dizisinde yer alan Ferda karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde Mahkum dizisinde yer alan Ferda karakterini yakından tanıtacağız ve Mahkum dizisi Ferda karakteri kimdir? Mahkum dizisi Ferda karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Mahkum Dizisi Ferda Karakteri Kimdir?

Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Mahkum dizisinde yer alan Ferda karakteri, dizinin başrolünde yer alan Savaş karakterinin yasa dışı işler yaptığı ve yasak aşk yaşadığı birdir. Ancak Ferda karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Mahkum dizisinde yer alan Ferda karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Mahkum Dizisi Ferda Kimdir?

Mahkum dizisinde Savaş karakterinin yasak aşk yaşadığı biri olan Ferda karakterine oyuncumuz Ece İrtem hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Ferda karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizlerde oyuncumuz Ece İrtem’i yakından tanıtacağız ve Ece İrtem kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. mahkum dizisi ferda kim

Ece İrtem Kimdir?

30 yaşında ki oyuncumuz Ece İrtem, 5 Ocak 1991 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Opera/ Şan Anasanat Dalı Bölümünden 2014 yılında üçüncülükle mezun olan Ece İrtem, üniversite hayatı boyunca İzmir Devlet Opera ve Balesi (İzdob) Genel Müdürü Aytül Büyüksaraç (soprano) ve Levent Gündüz (tenor), Paolo Susanni, Esra Mamaç, Anna Chubuchenko (mezzosoprano) gibi dünyaca tanınan sanatçılarla birlikte çalışmıştır. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Ece İrtem, kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Kaçak Gelinler dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz daha önce O Hayat Benim, Şeref Meselesi, Kertenkele Yeniden Doğuş, Payitaht Abdülhamid, Zengo, Paramparça ve Yeni Gelin gibi başarılı projelerde yer almıştır.

Ece İrtem Yer Aldığı Diziler

Mahkum (Ferda, 2021)
Bay Yanlış (Gizem Sezer, 2020)
Yeni Gelin (Afet Bozok, 2017-2018)
Payitaht Abdülhamid (Robina, 2018)
Kertenkele Yeniden Doğuş (Nurhayat, 2016)
Paramparça (2015)
Şeref Meselesi (2014)
O Hayat Benim (2014)
Kaçak Gelinler (2014) mahkum dizisi ferda kimdir

Ece İrtem Resmi İnstagram Hesabı

Mahkum dizisinde Ferda karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Ece İrtem sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 167 gönderisi ve 182 bin takipçisi vardır. Ece İrtem’in resmi ınstagram hesabı: @irtemece

Ece İrtem Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Ece Irtem’in hayatında birinin olup olmadığını da merak edilmiştir. Ece İrtem henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Ece Irtem’in daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur. ece irtem mahkum dizisi ferda

Mahkum Dizisi Ferda- Ece İrtem Kıyafetleri

Oyuncumuz Ece İrtem, yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken isimlerden biridir. Tarzıyla da büyük beğeni toplayan oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde oyuncumuz Ece Irtem’in özel hayatında ve Mahkum dizisinde giydiği etek, elbise, kazak, tişört, hırka, mont, kaban, ceket, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu haberimizde Mahkum dizisinde yer alan Ferda karakterini ve Ferda karakterine hauat veren oyuncumuz Ece Irtem’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Mahkum Dizisi Ferda kimdir detaylıca yazdık. Mahkum Dizisi kadrosu burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..