Lavinya Ünlüer Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı

30.05.2019
1.846

Lavinya Ünlüer Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı Yeni dizisi nedir, 2023-2024 sezonu Lavinya Ünlüer yeni sezon dizisi olacak mı Hangi Dizilde kimle oynayacak kanalı yaşı boyu nereli gibi bilhiler burada.

Lavinya Ünlüer Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı

Star TV’de ekrana gelecek olan Benim Tatlı Yalanım adlı yeni dizide Kayra karakterini canlandıran minik ve güzel oyuncunun gerçek adını daha önce oynamış olduğu dizileri, yaşını boyunu kilosunu, gittiği okulu, instagram ve Facebook adresini kısacası Kayra rolünde oynayan küçük kızın bütün detaylarını ve kısa hayat hikayesini sizlere bu sayfada yazacağım.

Benim Tatlı Yalanım Kayra bilgileri

Benim Tatlı Yalanım Kayra Kimdir?

Benim Tatlı Yalanım dizisindeki Kayra karakterinden biraz bahsetmek istiyorum. Kayra oldukça güzel bir rol ile Benim Tatlı Yalanım dizisinde Nejat’ın kızı olarak karşımıza çıkıyor. Nejat oldukça zengin bir iş adamıdır ve kızı Kayra oldukça zeki ve akıllı, sevgi dolu bir çocuktur. Kayra annesini hiç tanımamış hiç görmemiştir. Çünkü sürekli babası ile birlikte yaşamış babasıyla büyümüş bu yaşa kadar gelmiştir.

Benim Tatlı Yalanım Kayra rolü karakteri

Nejat, kızı Kayra ile oldukça güzel anlaşmakta, onun hem akıllı hem de zeki sorularına sabırla cevap vermekte kısacası iyi bir baba kız ilişkisi yaşamaktadırlar. Nejat kızı Kayra üzülmesin diye ona annesinden hiç bahsetmemiş annesi ile ilgili konu açıldığında küçük yalanlar söyleyerek geçiştirmiştir. Ancak Kayra büyüdükçe artık bu geçiştirmeler yerine ciddi cevaplar bekleyince Nejat oldukça zorlanmaya başlamıştır. Annesi tarafından terk edilen Kayra babası Nejat ile yaşayıp gitmekte ve oldukça mutlu görünmektedir. Onu tek üzen gerçek annesinin olmayışıdır. Artık her şeyi sormayı öğrenmek isteyen Kayra babasının yeni sevgilisi olan Suna’nın hayatlarına girmesi ile annesini daha çok sorgulamaya başlar. Suna’nın Kayra ile Nejat’ın arasına girmeye başlamasıyla Kayra bütün olup bitenleri öğrenmek ve anlamak ister.

Lavinya Ünlüer hayatı bilgileri okulu yaşı

Kayra oldukça akıllı bir kız olduğu için Suna ile babası arasındaki ilişkiyi fark etmiş ve gerçek annesinin sorgulayıp babasından öğrenmeye başlamıştır. İşte Benim Tatlı Yalanım dizisinde Kayra karakterini canlandıran güzel ve minik oyuncumuz hakkında dizideki rolü ile ilgili kısa bilgiler verdik. Şimdi de Kayra rolünü canlandıran ve Benim Tatlı Yalanım dizisinde oynayan küçük oyuncunun gerçek hayatı hakkında bilgiler verelim.

Benim Tatlı Yalanım dizisindeki Kayra’nın Gerçek adı soyadı bilgileri:

Benim Tatlı Yalanım dizisindeki Kayra kimdir

Benim Tatlı Yalanım dizisindeki Kayra karakterini canlandıran küçük oyuncunun gerçek adı Lavinya Ünlüer’dir. Lavinya Ünlüer 2011 yılında İstanbul’da doğmuş olan minik oyuncudur ve 8 yaşındadır. Küçük yaşlardan itibaren dizilere olan merakı nedeniyle ailesi onu oyunculuk ajansına yazdırmış ve ekrana olan aşinalığı kameralar karşısındaki başarısı sonrasında bir çok dizide karşımıza çıkmaya başlamıştır. Lavinya Ünlüer 1.25 boyunda ve 20 kg ağırlığındadır. Lavinya Ünlüer set zamanları dışında hem okuluna devam etmekte hem de ailesi ile birlikte vakit geçirmektedir. Minik oyuncu dizilerde rol almadan önce de çeşitli reklam filmlerinde kliplerde oynamıştır. Emel Müftüoğlu’nun hovarda isimli klibinde rol alan Lavinya Ünlüer İbrahim Çelikkol ile birlikte Reaksiyon adlı filmde de rol almıştır.

Benim Tatlı Yalanım dizisindeki Kayra

Benim Tatlı Yalanım dizisi Kayra (Lavinya Ünlüer) oynamış olduğu diziler:

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Kayra olarak karşımıza çıkan Lavinya Ünlüer daha önce birçok farklı dizide roller almış ve dizileri izleyenler az çok Kayra karakterini önceki dizilerinden tanımışlardır. Lavinya Ünlüer’in ilk dizisi Bana sevmeyi anlat dizisi olmuştur. Bana Sevmeyi Anlat‘da Alper’in kızı Çiçek rolüyle izlemiş olduğumuz Lavinya ünlüler daha sonra Ufak Tefek Cinayetler isimli dizide Star TV’de ekrana gelmiştir. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Aksak ailesinin prensesi, güzeller güzeli Mila rolü ile izlemiş olduğumuz Lavinya Ünlüer bu dizide oldukça geniş bir kitle tarafından tanınmış adeta tüm Türkiye’nin bildiği bir oyuncu haline gelmiştir. Lavinya Ünlüler’in yeni dizisi Benim Tatlı Yalanım dizisinde Nejat’ın kızı Kayra‘yı canlandıracak olan Lavinya Ünlüer göstermiş olduğu performans ve oyunculuk becerisi ile daha bir çok dizide, reklamda ve filmde onu izleyecek gibiyiz.

Lavinya Ünlüer Benim Tatlı Yalanım dizisi Kayra

Lavinya ünlüler Benim Tatlı Yalanım dizisinde nasıl bir rolde oynuyor Kayra Kimdir?

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Kayra karakterini canlandıran Lavinya Ünlüer oldukça zengin bir iş adamı olan ve bir süre önce eşi tarafından terk edilen Nejat’ın kızıdır. Nejat kızı Kayra ile birlikte yaşamaya başlar ona hem annelik hem de babalık yapmak zorundadır. Kızıyla oldukça güzel vakit geçiren Nejat bir süre sonra hayatına Suna’nın girmesiyle birlikte kızı Kayra’ya annesi hakkında gerçekleri söylemekte zorlanmıştır. Nejat oldukça tanındık bir gözlük firmasının sahibidir.

Benim Tatlı Yalanım Kayra LAvinya ünlüerBu yoğun iş temposu ile birlikte Suna ile tanışmasından sonra ona aşık olmuş hem kızı Kayra ile hem de Suna ile oldukça güzel vakit geçirmeye başlamış olan Nejat Benim Tatlı Yalanım dizisinde oldukça eğlenceli güzel ve keyifle izlenecek bir diziye imza atacak görünüyor. Umarım sizler de Benim Tatlı Yalanım dizisini beğenirsiniz.

Lavinya Ünlüler Sosyal Medya Hesapları:

Lavinya Ünlüer İnstagram resmi Hesabı: https://www.instagram.com/lavinyaunluer
Benim Tatlı Yalanım minik kız Kayra

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Kayra karakterini canlandıracak olan Lavinya Ünlüer hakkında kısa bilgiler vermeye çalıştık ve dizide oynayacağı rol ile ilgili detayları sizlerle paylaşmaya çalıştık. Sizler de Benim Tatlı Yalanım dizisinde Kayra rolünü oynayan minik oyuncumuz Lavinya Ünlüer hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Kayra rolü Lavinya Ünlüler resimleri:

Lavinya Ünlüer hangi dizilerde oynadı

Lavinya Ünlüer kimdir bilgileri okulu

Benim Tatlı Yalanım dizisinde Kayra karakteri olarak karşımıza çıkan Lavinya Ünlüer oldukça başarılı performansı ile dizinin 20. bölümlere kadar gelmesindeki en önemli etkenlerden birisi olarak göre çarpıyor. Bu başarılı kızımızı yürekten tebrik ediyor sonraki dizilerinde de başarılar diliyoruz. Tebrikler Benim Tatlı Yalanım Kayra karakteri Lavinya Ünlüer..

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Meriç dedi ki:

    Cok iyi bir karakterin var