Kuzey Yıldızı Dizisi Bölüm Kıyafetleri Elbiseleri Marka ve Fiyatları

21.09.2019
9.002

Show tv de ekrana gelen Kuzey Yıldızı Dizisinde 1.-2.-3. Bölüm Kıyafetleri Elbiseleri ve bu giyindikleri elbiselerin gömlek pantolon Markaları ve Fiyatlarını burada sizlere yazmaya çalışacağız. Dizide birbirinden güzel ve orjinal kıyafetler ve elbiseler olunca bizlerde izleyenlerin merak edeceğini düşünerek oyuncuların giydikleri her şeyi burada sizlere sunalım istedik. Kuzey Yıldızında giyilen kıyafetler elbiseler marka model olarak fiyatları ile birlikte burada sunulacak. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

13 Şubat Kuzey Yıldızı 51. bölüm Yıldız'ın giydiği kürk kaban13 Şubat Kuzey Yıldızı 51. bölüm Yıldız’ın giydiği kürk kaban markası Zara.. Kürk derken suni olduğunu belirtelim, gerçek kürk değil yani.

13 Şubat Kuzey Yıldızı 51. bölüm Kuzey'in giydiği deri mont kaban13 Şubat 2021 Kuzey Yıldızı 51. bölüm Kuzey’in giydiği deri mont kaban markası Derimod

13 Şubat Kuzey Yıldızı 51. bölüm Feridenin kıyafeti mont13 Şubat Kuzey Yıldızı 51. bölüm Feride’nin kıyafeti mont kaban Mango markalı.

Kuzey Yıldızı Yıldız Aslıhan Güner'in Eteği Çizmesi9 Ocak 2021 Kuzey Yıldızı Yıldız karakteri Aslıhan Güner’in giydiği eteği Yuxelle çizmesi Derimod marka.

Kuzey Yıldızı Yıldız Aslıhan Güner'in giydiği elbiseKuzey Yıldızı 12 Aralık günü Yıldız karakterindeki Aslıhan Güner’in giydiği elbise maison.ju marka. Fiyatı ise 2,500 lira.

Kuzey Yıldızı dizisinde Kuzey ve Yıldız evlendi. Bu düğünde Yıldız’ın giydiği gelinlik, kına elbisesi çok merak edildi. Bilgilerine ulaştıkça konumuza ekleyeceğiz.

kuzey yildizi yildizin gelinligi kimdir

Yıldız’ın gelinliği çok güzeldi. Kuzey Yıldızı dizisi Yıldız gelinlik içinde adeta kuğu gibiydi…

kuzey yildizi ilk ask yildizin gelinligi

Kuzey Yıldızı dizisinde kuaföre giden kızların halleri çok güzeldi. Hepsi saç makyaj ve kıyafet çok özenliydi. Gökçe, Mine, Feride’nin kına da ve düğünde giydiği kıyafetlerin marka modelleri araştırılıyor.kuzey yildizi ilk ask dugunde giydikleri elbiseler

Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız’ın kınasında herkesin kıyafeti çok güzeldi. Yıldız’ın kına kıyafetleri resimleri marka fiyatları eklenecektir.

kuzey ve yildizin kinasi kiyafetleri

Kuzey Yildizi 30. bolum kiyafetleriKuzey Yıldızı Mine Gökçe Feride 30. bölüm kıyafetleri

Kuzey Yıldızı Mine Gökçe Feride 30. bölüm kıyafetleri de oldukça merak edilecek görünüyor. Kuzey Yildizi Mine Gokce Feride 30. bolum kiyafetleri elbise kombinleri çok tutulacak görünüyor.

Kuzey Yıldızı 17. bölüm Kıyafetleri 18 OcakKuzey Yıldızı 17. bölüm Kıyafetleri 18 Ocak

Kuzey yıldızı 15. Bölüm kıyafetleri elbiseleri 21 Aralık

Kuzey yıldızı 14. Bölüm kıyafetleri MineKuzey yıldızı 14. Bölüm kıyafetleri Mine ve Gökçenin Kıyafetleri:

Kuzey yıldızında 14. Bölümdeki kıyafetleri çok soran izleyicimiz oldu. Feride, Gökçe ve Mine birbirinden şık kışlık mont kaban ve aksesuarlar ile adeta her bölüm bir defile yapıyor gibiler. Gökçe ve Mine’nin son bölümde giydiği kıyafetler şöyle: Mine’nin giydiği renkli kazan Lc Waikiki de var, 79 liraya satılıyor yeni sezon ürünlerinden birisi. Gökçenin üzerindeki renkli kapşonlu fosforlu yeşil sweat de yine Lc Waikiki ürünü o da yeni sezondaki yerini alan kıyafetlerden birisi ve fiyatı 99 tl. Not: Yeni sezon ürünü olduğu için her mağazada olmayabilir.

Kuzey Yıldızı 11. Bölüm kıyafetleri 23 kasımKuzey Yıldızı 11. Bölüm kıyafetleri 23 kasım

Feride Kuzey Yıldızında çok güzel kıyafetler giyiyor. Kuzey Yıldızı 11. Bölüm kıyafetleri 23 kasım cumartesi günü de çok şık kıyafetlere imza atacak oyuncular. Feride diziye yeni dahil olan Şule ve Yıldızın kıyafetleri en çok merak edilip sorulan elbiseler arasında. Kuzey Yıldızı 11. Bölüm kıyafetleri 23 kasımda kullanılan giyilen tüm kıyafetleri sorabilirsiniz aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.Kuzey Yıldızı Feridenin giydiği elbise 23 KasımKuzey Yıldızı Feridenin giydiği turuncu elbise Robin marka trendyolda 127 liraya satılıyor. Merak eden izleyiciler oradan temin edebilirler.. Kuzey Yıldızı Feridenin giydiği turuncu elbise robin marka trendyolda 127 liraKuzey Yıldızı Feridenin giydiği turuncu elbise robin marka trandyolda 127 lira

Kuzey Yıldızı dizisi 23 kasım bölümünde giyilen kıyafetlerin resimlerini ve markalarını sizler için paylaşıyoruz. Gökçenin şişme kırmızı montu  Pull & Bear marka. Şişme kırmızı montun fiyatı da 195.99 TL.  

 

Kuzey Yıldızı dizisi 11. bölümünde 23 kasım yeni bölümünde Yıldız’ın giydiği haki rengi eteği Mudo marka ve fiyatı da 149.99 TL.

23 Kasım Kuzey Yıldızı dizisi yeni bölümünde Feride’nin giydiği beyaz kazağın markası da Ola. Markası verilen kazağın fiyatı 89.99 TL.

Kuzey Yıldızı dizisinde 23 Kasım 11. bölümünde Nahide’nin giydiği pijamanın markası Trendyol Milla. Pijamanın fiyatı 49.99 TL.

 

Kuzey Yıldızı dizisi 10. bölümde Şule diziye katılınca artık onunda giyindiği kıyafetlerde merak edilir oldu. Kuzey Yıldızı dizisi Şule’nin kıyafetleri, Mine Gökçe ve Feride’nin kıyafetlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız’ın ve Nahide’nin kıyafet resimlerini paylaşacağız. Kıyafetlerin marka ve modelleri araştırılarak bulunuyor hemen bilgileri elimize geçmiyor. Sizler bir mağaza ya da internet sitesinde kıyafetleri görürseniz yorum kısmından yazarsanız seviniriz.

Kuzey Yıldızı 8. bölüm kıyafetleri gerçekten çok renkli ve güzel elbiseler sergileniyor. Kızlar manken gibi olunca dizide giydikleri her elbise kıyafet de merak ediliyor. Kuzey Yıldızı 8. bölüm kıyafetlerinden sonra 9 Kasımda yayınlanacak Kuzey Yıldızı 9. bölüm kıyafetleri elbiseleri de merak konusu oldu. Yeni fragman ile birlikte Kuzey Yıldızı 9. bölüm kıyafetleri de merak edilmeye başlandı.

Kuzey Yıldızı 8. Bölüm kıyafetleriKuzey Yıldızı 8. bölümdeki Kıyafetleri 2 Kasım cumartesi günü fragmanı ve dizinin Show tv de ekrana gelmesiyle birlikte merak edilen her kıyafeti elbiseyi bizlere sorabilirsiniz. Kuzey Yıldızı 8. Bölüm kıyafetleri kızların giydiği kazaklar gömlekler bluz ve etekler ile ayakkabı kombinleri hangi marka nereden alındı hangi mağazada ve renkleri desenleri fiyatları her merak ettiğinizi bizlere sorabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı 7. bölüm Kıyafetleri 26 EkimKuzey Yıldızı 7. bölüm Kıyafetleri 26 Ekim

Kuzey Yıldızı 7. bölümde Feride’nin giydiği yeşil trenç trendyol mağazasında bulabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Feridenin giydiği yeşil trenç

Kuzey Yıldızı Kuzeyin 7. bölümde giydiği sarı siyah kapşonlu sweet Yanları Şeritli Oversize Erkek Kapşonlu Hoodie marka fiyatı 119 lira.

Kuzey Yıldızı Kuzeyin giydiği sarı siyah kapşonLU SWEET
Kuzeyin giydiği sarı siyah Yanları Şeritli Oversize Erkek Kapşonlu Hoodie

Kuzey Yıldızı Gökçenin 7. bölümde giydiği kırmızı kabanı montu Loft marka ve fiyatı 158 lira:

Kuzey Yıldızı Gökçenin kırmızı kabanı montu

Kuzey Yıldızı kızların Kıyafeti 19 EkimKuzey Yıldızı dizisinde giyilen kıyafetler elbiseler

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 7. Bölümde elbise kıyafetler 26 ekim cumartesi yeni bölümde merak edilen oyuncu kıyafetleri bilgileri dizioyuncu.com’da:

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 6. Bölümde elbise kıyafet 19 ekimKuzey Yıldızı İlk Aşk 6. Bölümde elbise kıyafet 19 ekim: Öncelikle söylemek gerekir ki Kuzey Yıldızı Dizisi oldukça iyi başladı ekran macerasına. Kısa süre içinde Kuzey Yıldızı Dizisinin oldukça yüksek reytinglerini görebiliriz. Kuzey Yıldızı Dizisine sponsor olan bir çok marka var. Bu markalardan birisi de dizide kullanılan elbiselerin kıyafetlerin ve ayakkabıların sponsorluğunu üstleniyor.

Kuzey Yıldızı Feride Kıyafeti 19 EkimKuzey Yıldızı Feride Kıyafeti 19 Ekim: Kuzey Yıldızı Dizisinin elbise kıyafet sponsoru Trendyol mağazası oldu. Elbette Trendyol’da binlerce ürün olunca bunu seçip sizlere sunmakta bize düştü. Burada bölüm bölüm oyuncuların giydikleri elbiseleri sorabilir ve marka model ve fiyat bilgilerini isteyebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı dizisi 6. bölümünde oyuncuların kıyafetlerini resimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Kuzey Yıldızı dizisi yeni bölümünde Nahide’nin giydiği kaplan desenli elbisenin markası bilinmiyor ancak marka ve fiyatına ulaşıp konumuza ekleyeceğiz.

Kuzey Yıldızı dizisi 6. bölümünde Kuzey’in giydiği takım elbise Altınyıldız. Altınyıldız Classics modellerden olan takım elbiseyi Kuzey üzerinde iyi taşımış. Kuzey Yıldızı dizisinde takım elbise modellerine Altınyıldız sitesinden bakarak renklerine göre seçebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Feride, Mine ve Gökçenin giydiği kıyafetler elbiseler

Kuzeyin kızları olan Mine Gökçe ve Feride oldukça güzel kıyafetler ile dizinin en gözde isimleri arasında bulunuyorlar. Herkesin gözü onların üstünde. Yaptıkları kadar giydikleri ve İstanbul’dan getirdikleri kıyafetlerde modayı yansıtıyor. Bu nedenle Mine, Gökçe ve Feride’nin giydiği elbise modelleri ve kıyafetler, hatta ayakkabılar merak konusu oldu. İşte bulabildiğimiz örnekler:

Yıldız’ın 2. bölümde giydiği Carmen Yaka Beyaz Bluz resmini bulduk. Defacto marka olan bluz resmi fiyat bilgisi;

Kuzey Yıldızı dizisi 3. bölümünde Yıldız’ın, Fadime’nin ve diğer oyuncuların kıyafetleri resimleri sizlerle paylaşıyoruz. Yıldız ve Fadik kendilerine özel konseptler ile seyirciden tam not alıyor. Karadeniz’e özel yöresel kıyafetlerin yanı sıra yeni kıyafetlerle de insanları etkiliyorlar.

Kuzey Yıldızı Mine Feride Gökçenin kıyafeti marka modeliKuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde giyilen kıyafetleri ve sponsorlarının kimler olduğunu dizioyuncu.com sitemizde sürekli olarak güncellemeye devam edeceğiz. Dizi oyuncularının giydiği elbiseleri ayakkabıları ve merak ettiğiniz herşeyi bizlere aşağıdaki yorum kısmına yazarak sorun lütfen. Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncuları nereden hangi mağazadan giyiniyor? Kuzey Yıldızı oyuncuları hangi marka model elbise ve kıyafet giyiniyorlar? buradan sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Kuzey Yıldızı dizisi oyuncularının 2. Bölüm elbiseleri

Kuzey Yıldızı Dizisinde 2. bölümde Yıldızın giydiği çiçekli bluz oldukça merak edildi. Kuzey Yıldızı 2. bölümde Yıldızın giydiği çiçekli bluz Trendyolda satılan ürünlerden birisidir. Çiçekli bluz olarak geçen model çok palı bir ürün değil, herkesin rahatlıkla alacağı 79.90 fiyatıyla alabileceğiniz bir bluz. Farklı desenleri ve renkleri bulunan bluz Yıldızın üzerinde çok şık duruyor.Kuzey Yıldızı Dizisinde Yıldızın giydiği bluz markası fiyatı

Kuzey yıldızı yeni bölümde Yıldızın giydiği çiçekli bluz Koton marka Kadın Pembe Bisiklet Yaka Çiçekli Bluz olarak geçiyor. Oldukça uygun fiyatı ile Yıldızın giydiği çiçekli bluz Koton marka Pembe Bisiklet Yaka Çiçekli Bluz 44 liralık fiyatı ile trendyol mağazasında uygun fiyata alınabilir. Desenleri faklı modelleri mevcuttur.Kuzey Yıldızında Yıldızın giydiği çiçekli bluz koton marka 44 lira

Kuzey Yıldızında Yıldızın giydiği kıyafetler

Kuzey Yıldızı dizisinin başrolü olan Yıldız karakteri sadece rolü ile değil giydiği kıyafetlerle de gündemde oluyor. Yıldız’ın elbiselerini ve satış noktalarının bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Şimdilik giydiği kıyafetlerin resimlerini paylaşabiliyoruz.

Kuzey Yıldızında Yıldızın giydiği kıyafetler

Kuzey Yıldızı Yıldızın son bölümde giydiği elbise marka modeli

Kuzey Yıldızı dizisi bölüm sonunda oyuncuların giydikleri kıyafetlerin alındığı üretildiği yerlerin reklamları yer alır. Kuzey Yıldızı dizisinde de Altınyıldız, Vizon ve Arnetta markalarının reklamları yer alıyor. Bu da demek oluyor ki oyuncuların giysileri bu markalardan temin ediliyor. Kostümlerin sponsor sorumlusu da Seren Aslan. 


Kuzey Yıldızı dizisinde giyilen kıyafet markaları Kuzey Yıldızı 1.2.3.4.Bölüm Kıyafetleri Kuzey Yıldızı Feride Kıyafetleri Kuzey Yıldızı Gökçe kıyafetleri Kuzey Yıldızı ilk Bölüm Kıyafetleri Kuzey Yıldızı ilk hafta Kıyafetleri Kuzey Yıldızı Kamer elbise Kuzey Yıldızı Kamer kıyafet markası Kuzey Yıldızı kıyafetleri Kuzey Yıldızı Mine Kıyafetleri Kuzey Yıldızı sponsorları Kuzey Yıldızı Yıldız elbiseleri Kuzey Yıldızı Yıldız kıyafet markası arama terimleridir.

Kuzey Yıldızı Dizisi 4. Bölüm Kıyafetleri Elbiseleri

Kızların elbiseleri gerçekten çok güzel. Kuzey Yıldızı Dizisinde 4. Bölüm Kıyafetleri Elbiseleri merak edilecektir. Çünkü Gökçe Mine ve Feride giymiş oldukları rengarenk elbiselerle dikkat çekecekler. İşte Kuzey Yıldızı Dizisinde 4. Bölümdeki kıyafetler:Kuzey Yıldızı 4. bölüm elbiseleri kıyafetleri Kuzey Yıldızı 4. bölüm Feride Mine ve Gökçe kıyafetleriKuzey Yıldızı 4. bölüm Feride Mine ve Gökçe kıyafetleri

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Duru dedi ki:

    yıldızın kıyafetleri nerede satılıyor

  2. Anonim dedi ki:

    41. Bölümde feridenin kına elbisesi markası nedir acaba?