Kuzey Yıldızı Dizisi Bölüm Kıyafetleri Elbiseleri Marka ve Fiyatları

Show tv de ekrana gelen Kuzey Yıldızı Dizisinde 1.-2.-3. Bölüm Kıyafetleri Elbiseleri ve bu giyindikleri elbiselerin gömlek pantolon Markaları ve Fiyatlarını burada sizlere yazmaya çalışacağız. Dizide birbirinden güzel ve orjinal kıyafetler ve elbiseler olunca bizlerde izleyenlerin merak edeceğini düşünerek oyuncuların giydikleri her şeyi burada sizlere sunalım istedik. Kuzey Yıldızında giyilen kıyafetler elbiseler marka model olarak fiyatları ile birlikte burada sunulacak. Merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

13 Şubat Kuzey Yıldızı 51. bölüm Yıldız'ın giydiği kürk kaban13 Şubat Kuzey Yıldızı 51. bölüm Yıldız’ın giydiği kürk kaban markası Zara.. Kürk derken suni olduğunu belirtelim, gerçek kürk değil yani.

13 Şubat Kuzey Yıldızı 51. bölüm Kuzey'in giydiği deri mont kaban13 Şubat 2021 Kuzey Yıldızı 51. bölüm Kuzey’in giydiği deri mont kaban markası Derimod

13 Şubat Kuzey Yıldızı 51. bölüm Feridenin kıyafeti mont13 Şubat Kuzey Yıldızı 51. bölüm Feride’nin kıyafeti mont kaban Mango markalı.

Kuzey Yıldızı Yıldız Aslıhan Güner'in Eteği Çizmesi9 Ocak 2021 Kuzey Yıldızı Yıldız karakteri Aslıhan Güner’in giydiği eteği Yuxelle çizmesi Derimod marka.

Kuzey Yıldızı Yıldız Aslıhan Güner'in giydiği elbiseKuzey Yıldızı 12 Aralık günü Yıldız karakterindeki Aslıhan Güner’in giydiği elbise maison.ju marka. Fiyatı ise 2,500 lira.

Kuzey Yıldızı dizisinde Kuzey ve Yıldız evlendi. Bu düğünde Yıldız’ın giydiği gelinlik, kına elbisesi çok merak edildi. Bilgilerine ulaştıkça konumuza ekleyeceğiz.

kuzey yildizi yildizin gelinligi kimdir

Yıldız’ın gelinliği çok güzeldi. Kuzey Yıldızı dizisi Yıldız gelinlik içinde adeta kuğu gibiydi…

kuzey yildizi ilk ask yildizin gelinligi

Kuzey Yıldızı dizisinde kuaföre giden kızların halleri çok güzeldi. Hepsi saç makyaj ve kıyafet çok özenliydi. Gökçe, Mine, Feride’nin kına da ve düğünde giydiği kıyafetlerin marka modelleri araştırılıyor.kuzey yildizi ilk ask dugunde giydikleri elbiseler

Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız’ın kınasında herkesin kıyafeti çok güzeldi. Yıldız’ın kına kıyafetleri resimleri marka fiyatları eklenecektir.

kuzey ve yildizin kinasi kiyafetleri

Kuzey Yildizi 30. bolum kiyafetleriKuzey Yıldızı Mine Gökçe Feride 30. bölüm kıyafetleri

Kuzey Yıldızı Mine Gökçe Feride 30. bölüm kıyafetleri de oldukça merak edilecek görünüyor. Kuzey Yildizi Mine Gokce Feride 30. bolum kiyafetleri elbise kombinleri çok tutulacak görünüyor.

Kuzey Yıldızı 17. bölüm Kıyafetleri 18 OcakKuzey Yıldızı 17. bölüm Kıyafetleri 18 Ocak

Kuzey yıldızı 15. Bölüm kıyafetleri elbiseleri 21 Aralık

Kuzey yıldızı 14. Bölüm kıyafetleri MineKuzey yıldızı 14. Bölüm kıyafetleri Mine ve Gökçenin Kıyafetleri:

Kuzey yıldızında 14. Bölümdeki kıyafetleri çok soran izleyicimiz oldu. Feride, Gökçe ve Mine birbirinden şık kışlık mont kaban ve aksesuarlar ile adeta her bölüm bir defile yapıyor gibiler. Gökçe ve Mine’nin son bölümde giydiği kıyafetler şöyle: Mine’nin giydiği renkli kazan Lc Waikiki de var, 79 liraya satılıyor yeni sezon ürünlerinden birisi. Gökçenin üzerindeki renkli kapşonlu fosforlu yeşil sweat de yine Lc Waikiki ürünü o da yeni sezondaki yerini alan kıyafetlerden birisi ve fiyatı 99 tl. Not: Yeni sezon ürünü olduğu için her mağazada olmayabilir.

Kuzey Yıldızı 11. Bölüm kıyafetleri 23 kasımKuzey Yıldızı 11. Bölüm kıyafetleri 23 kasım

Feride Kuzey Yıldızında çok güzel kıyafetler giyiyor. Kuzey Yıldızı 11. Bölüm kıyafetleri 23 kasım cumartesi günü de çok şık kıyafetlere imza atacak oyuncular. Feride diziye yeni dahil olan Şule ve Yıldızın kıyafetleri en çok merak edilip sorulan elbiseler arasında. Kuzey Yıldızı 11. Bölüm kıyafetleri 23 kasımda kullanılan giyilen tüm kıyafetleri sorabilirsiniz aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.Kuzey Yıldızı Feridenin giydiği elbise 23 KasımKuzey Yıldızı Feridenin giydiği turuncu elbise Robin marka trendyolda 127 liraya satılıyor. Merak eden izleyiciler oradan temin edebilirler.. Kuzey Yıldızı Feridenin giydiği turuncu elbise robin marka trendyolda 127 liraKuzey Yıldızı Feridenin giydiği turuncu elbise robin marka trandyolda 127 lira

Kuzey Yıldızı dizisi 23 kasım bölümünde giyilen kıyafetlerin resimlerini ve markalarını sizler için paylaşıyoruz. Gökçenin şişme kırmızı montu  Pull & Bear marka. Şişme kırmızı montun fiyatı da 195.99 TL.  

 

Kuzey Yıldızı dizisi 11. bölümünde 23 kasım yeni bölümünde Yıldız’ın giydiği haki rengi eteği Mudo marka ve fiyatı da 149.99 TL.

23 Kasım Kuzey Yıldızı dizisi yeni bölümünde Feride’nin giydiği beyaz kazağın markası da Ola. Markası verilen kazağın fiyatı 89.99 TL.

Kuzey Yıldızı dizisinde 23 Kasım 11. bölümünde Nahide’nin giydiği pijamanın markası Trendyol Milla. Pijamanın fiyatı 49.99 TL.

 

Kuzey Yıldızı dizisi 10. bölümde Şule diziye katılınca artık onunda giyindiği kıyafetlerde merak edilir oldu. Kuzey Yıldızı dizisi Şule’nin kıyafetleri, Mine Gökçe ve Feride’nin kıyafetlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız’ın ve Nahide’nin kıyafet resimlerini paylaşacağız. Kıyafetlerin marka ve modelleri araştırılarak bulunuyor hemen bilgileri elimize geçmiyor. Sizler bir mağaza ya da internet sitesinde kıyafetleri görürseniz yorum kısmından yazarsanız seviniriz.

Kuzey Yıldızı 8. bölüm kıyafetleri gerçekten çok renkli ve güzel elbiseler sergileniyor. Kızlar manken gibi olunca dizide giydikleri her elbise kıyafet de merak ediliyor. Kuzey Yıldızı 8. bölüm kıyafetlerinden sonra 9 Kasımda yayınlanacak Kuzey Yıldızı 9. bölüm kıyafetleri elbiseleri de merak konusu oldu. Yeni fragman ile birlikte Kuzey Yıldızı 9. bölüm kıyafetleri de merak edilmeye başlandı.

Kuzey Yıldızı 8. Bölüm kıyafetleriKuzey Yıldızı 8. bölümdeki Kıyafetleri 2 Kasım cumartesi günü fragmanı ve dizinin Show tv de ekrana gelmesiyle birlikte merak edilen her kıyafeti elbiseyi bizlere sorabilirsiniz. Kuzey Yıldızı 8. Bölüm kıyafetleri kızların giydiği kazaklar gömlekler bluz ve etekler ile ayakkabı kombinleri hangi marka nereden alındı hangi mağazada ve renkleri desenleri fiyatları her merak ettiğinizi bizlere sorabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı 7. bölüm Kıyafetleri 26 EkimKuzey Yıldızı 7. bölüm Kıyafetleri 26 Ekim

Kuzey Yıldızı 7. bölümde Feride’nin giydiği yeşil trenç trendyol mağazasında bulabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Feridenin giydiği yeşil trenç

Kuzey Yıldızı Kuzeyin 7. bölümde giydiği sarı siyah kapşonlu sweet Yanları Şeritli Oversize Erkek Kapşonlu Hoodie marka fiyatı 119 lira.

Kuzey Yıldızı Kuzeyin giydiği sarı siyah kapşonLU SWEET
Kuzeyin giydiği sarı siyah Yanları Şeritli Oversize Erkek Kapşonlu Hoodie

Kuzey Yıldızı Gökçenin 7. bölümde giydiği kırmızı kabanı montu Loft marka ve fiyatı 158 lira:

Kuzey Yıldızı Gökçenin kırmızı kabanı montu

Kuzey Yıldızı kızların Kıyafeti 19 EkimKuzey Yıldızı dizisinde giyilen kıyafetler elbiseler

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 7. Bölümde elbise kıyafetler 26 ekim cumartesi yeni bölümde merak edilen oyuncu kıyafetleri bilgileri dizioyuncu.com’da:

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 6. Bölümde elbise kıyafet 19 ekimKuzey Yıldızı İlk Aşk 6. Bölümde elbise kıyafet 19 ekim: Öncelikle söylemek gerekir ki Kuzey Yıldızı Dizisi oldukça iyi başladı ekran macerasına. Kısa süre içinde Kuzey Yıldızı Dizisinin oldukça yüksek reytinglerini görebiliriz. Kuzey Yıldızı Dizisine sponsor olan bir çok marka var. Bu markalardan birisi de dizide kullanılan elbiselerin kıyafetlerin ve ayakkabıların sponsorluğunu üstleniyor.

Kuzey Yıldızı Feride Kıyafeti 19 EkimKuzey Yıldızı Feride Kıyafeti 19 Ekim: Kuzey Yıldızı Dizisinin elbise kıyafet sponsoru Trendyol mağazası oldu. Elbette Trendyol’da binlerce ürün olunca bunu seçip sizlere sunmakta bize düştü. Burada bölüm bölüm oyuncuların giydikleri elbiseleri sorabilir ve marka model ve fiyat bilgilerini isteyebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı dizisi 6. bölümünde oyuncuların kıyafetlerini resimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Kuzey Yıldızı dizisi yeni bölümünde Nahide’nin giydiği kaplan desenli elbisenin markası bilinmiyor ancak marka ve fiyatına ulaşıp konumuza ekleyeceğiz.

Kuzey Yıldızı dizisi 6. bölümünde Kuzey’in giydiği takım elbise Altınyıldız. Altınyıldız Classics modellerden olan takım elbiseyi Kuzey üzerinde iyi taşımış. Kuzey Yıldızı dizisinde takım elbise modellerine Altınyıldız sitesinden bakarak renklerine göre seçebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Feride, Mine ve Gökçenin giydiği kıyafetler elbiseler

Kuzeyin kızları olan Mine Gökçe ve Feride oldukça güzel kıyafetler ile dizinin en gözde isimleri arasında bulunuyorlar. Herkesin gözü onların üstünde. Yaptıkları kadar giydikleri ve İstanbul’dan getirdikleri kıyafetlerde modayı yansıtıyor. Bu nedenle Mine, Gökçe ve Feride’nin giydiği elbise modelleri ve kıyafetler, hatta ayakkabılar merak konusu oldu. İşte bulabildiğimiz örnekler:

Yıldız’ın 2. bölümde giydiği Carmen Yaka Beyaz Bluz resmini bulduk. Defacto marka olan bluz resmi fiyat bilgisi;

Kuzey Yıldızı dizisi 3. bölümünde Yıldız’ın, Fadime’nin ve diğer oyuncuların kıyafetleri resimleri sizlerle paylaşıyoruz. Yıldız ve Fadik kendilerine özel konseptler ile seyirciden tam not alıyor. Karadeniz’e özel yöresel kıyafetlerin yanı sıra yeni kıyafetlerle de insanları etkiliyorlar.

Kuzey Yıldızı Mine Feride Gökçenin kıyafeti marka modeliKuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde giyilen kıyafetleri ve sponsorlarının kimler olduğunu dizioyuncu.com sitemizde sürekli olarak güncellemeye devam edeceğiz. Dizi oyuncularının giydiği elbiseleri ayakkabıları ve merak ettiğiniz herşeyi bizlere aşağıdaki yorum kısmına yazarak sorun lütfen. Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncuları nereden hangi mağazadan giyiniyor? Kuzey Yıldızı oyuncuları hangi marka model elbise ve kıyafet giyiniyorlar? buradan sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Kuzey Yıldızı dizisi oyuncularının 2. Bölüm elbiseleri

Kuzey Yıldızı Dizisinde 2. bölümde Yıldızın giydiği çiçekli bluz oldukça merak edildi. Kuzey Yıldızı 2. bölümde Yıldızın giydiği çiçekli bluz Trendyolda satılan ürünlerden birisidir. Çiçekli bluz olarak geçen model çok palı bir ürün değil, herkesin rahatlıkla alacağı 79.90 fiyatıyla alabileceğiniz bir bluz. Farklı desenleri ve renkleri bulunan bluz Yıldızın üzerinde çok şık duruyor.Kuzey Yıldızı Dizisinde Yıldızın giydiği bluz markası fiyatı

Kuzey yıldızı yeni bölümde Yıldızın giydiği çiçekli bluz Koton marka Kadın Pembe Bisiklet Yaka Çiçekli Bluz olarak geçiyor. Oldukça uygun fiyatı ile Yıldızın giydiği çiçekli bluz Koton marka Pembe Bisiklet Yaka Çiçekli Bluz 44 liralık fiyatı ile trendyol mağazasında uygun fiyata alınabilir. Desenleri faklı modelleri mevcuttur.Kuzey Yıldızında Yıldızın giydiği çiçekli bluz koton marka 44 lira

Kuzey Yıldızında Yıldızın giydiği kıyafetler

Kuzey Yıldızı dizisinin başrolü olan Yıldız karakteri sadece rolü ile değil giydiği kıyafetlerle de gündemde oluyor. Yıldız’ın elbiselerini ve satış noktalarının bilgilerini sizlerle paylaşacağız. Şimdilik giydiği kıyafetlerin resimlerini paylaşabiliyoruz.

Kuzey Yıldızında Yıldızın giydiği kıyafetler

Kuzey Yıldızı Yıldızın son bölümde giydiği elbise marka modeli

Kuzey Yıldızı dizisi bölüm sonunda oyuncuların giydikleri kıyafetlerin alındığı üretildiği yerlerin reklamları yer alır. Kuzey Yıldızı dizisinde de Altınyıldız, Vizon ve Arnetta markalarının reklamları yer alıyor. Bu da demek oluyor ki oyuncuların giysileri bu markalardan temin ediliyor. Kostümlerin sponsor sorumlusu da Seren Aslan. 


Kuzey Yıldızı dizisinde giyilen kıyafet markaları Kuzey Yıldızı 1.2.3.4.Bölüm Kıyafetleri Kuzey Yıldızı Feride Kıyafetleri Kuzey Yıldızı Gökçe kıyafetleri Kuzey Yıldızı ilk Bölüm Kıyafetleri Kuzey Yıldızı ilk hafta Kıyafetleri Kuzey Yıldızı Kamer elbise Kuzey Yıldızı Kamer kıyafet markası Kuzey Yıldızı kıyafetleri Kuzey Yıldızı Mine Kıyafetleri Kuzey Yıldızı sponsorları Kuzey Yıldızı Yıldız elbiseleri Kuzey Yıldızı Yıldız kıyafet markası arama terimleridir.

Kuzey Yıldızı Dizisi 4. Bölüm Kıyafetleri Elbiseleri

Kızların elbiseleri gerçekten çok güzel. Kuzey Yıldızı Dizisinde 4. Bölüm Kıyafetleri Elbiseleri merak edilecektir. Çünkü Gökçe Mine ve Feride giymiş oldukları rengarenk elbiselerle dikkat çekecekler. İşte Kuzey Yıldızı Dizisinde 4. Bölümdeki kıyafetler:Kuzey Yıldızı 4. bölüm elbiseleri kıyafetleri Kuzey Yıldızı 4. bölüm Feride Mine ve Gökçe kıyafetleriKuzey Yıldızı 4. bölüm Feride Mine ve Gökçe kıyafetleri

Yorum yaz

286 Yorum

 1. 56.bolumdu sanırım kuzey hastanede olduğu sahne orda gokcenin giydiği köyü kot ceket yakaları kürklü olan fiyatı ve markası nedir acaba

 2. 20 Mart da yayınlanan 56. bölümde gökçelerin yıldızı kandırdığı zaman gökçenin giydiği ceket hangi marka ve fiyatı nedir acaba?

 3. Cevherin giydiği beyaz palto mont marka ve fiyatı nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 4. meraba ben 20 bölüm yıldızın nişan kıyafetinin fiyatını ve nerde satıldıgını ogrenmek istiyorum

 5. 20. Bölümde feridenin yıldızı istemeye gittiğinde giydiği elbisenin nereden olduğunu bilen varmi

 6. 11. Bölümde yeşil haki eteğinin üstüne giydiği uzun hırka diyim sanırım şapkalı ve cepli onun giyatı ve nerde bulabilirim.

 7. 23 bölümde Gökçenin giydiği siyah ayakkabı altı beyaz ve siyah tabanlı nereden alınmış kaç tl

 8. Avatar Sibel Bulansoy

  Kuzey yıldızı 20. Bölümde kuzeyin kayak merkezindeki evde giydiği kazağın markası nedir

 9. 17. Bölümde kuzeyin giydiyi kazak yeşil ve üzerinde renkli turuncu desenler var o nerden acaba

 10. 17. Bölümde kuzeyin giydiği lacivert polar ceketi bulamıyorum. Lütfen yardım edebilir misiniz? 🙂 hediye olarak alıcam

 11. Ya ben Mine’nin giydigi renkli bogazli kazağı bulamadım sitelere baktım ve cevremizde bulunan bütün Lc Wakiki ye baktim ama bulamadim ☹ ben ondan cok istiyordum ya

 12. Gökçe’nin 13.bölümde giydiği renkli desenleri olan montu nerden bulabilirim internete yaza yaza bi hal oldum,bulamadım sizde paylaşmışsınız montu ama kazağın fiyatını ve verip montunkini vermemişsiniz LÜTFEN YARDIMCI OLUN 🙁

 13. 15. Bölümde Yıldızın mor şapkası nerden ? Bide daha önce taktiği kırmızı ve kahverengi zincirli kasketi nerden ya bilen yardımcı olabilir mi ?

 14. Yıldızın evinde çay bulamayıp arkadaşına gidip çay içtiği bölümde ki gri botu hangi marka ve fiyati nekadar

 15. Merhaba Oğuz bey Kuzey Yıldızı 9. bölümün sonunda Kuzeyin doğum gününde giydiği bej dik yaka ceketin markasını öğrenebilir miyim? Hiçbir yerde bulamadım sizin bulacağınıza canı gönülden inanıyorum.

 16. 12.bolumdeki kuzeyin giydiği kareli kahverengi tüylü mont yada gömlek markası ve nereden bulabiliriz teşekkürler

 17. Merhaba yıldızın 7. Bölümde giydiği kırmızı ekose desenli eteğin markasını öğrenebilir miyim lütfen

 18. Feride’nin üstündeki taba püskülü çekit nerden aldiniz ve minenin üstündeki siyah püskülü çeket

 19. Yıldızın 12.bölüm de giydiği içi kürklü kahverengi bot nerden bulabilirim arkadaşlar hangi markadır.

 20. Yıldızın 12.bölümde giydiği kahverengi içi yün olan bot markası nedir.hangi mağaza dan alabilirz.

 21. Kuzeyin 12. Ve 13. Bölümde giydiği kahverengi oduncu desenli montu nerden bulabilirim ?

 22. Kuzeyin giydiği ve yayınlanan 12. Bölüm fragmanında üzerindeki kahverengi kaban yada montun markasını öğrenebilirmiyim acaba

 23. Kuzey yildizinin giydigi 1 bölüm yildizinin turuncu blusu nereden ?

  ve kuzey yildizinin giydigi 7 bölüm yildizin beyaz mavi desenli bluzu nereden?

  Ve yildizin giydigi sallari nereden bulabiliriz

 24. Feridenin 11 bolumde giydigi turuncu puakullu ceket hangi markadir?

 25. Ya 7.bölümde gökçenin giydiği kırmızı mont loft sitesinde yoooook lutfen nerden olduğunu bulun ya lutfennnnnn

 26. 9.bölümde Yıldızın üzerindeki kahverengi kolları ve yakasın tüylü olan panço hangi markanın çooook güzeldi

 27. 9. bölümde kuzeyle yıldız ormana odun toplamaya gittiğinde kuzeyin üstündeki içi beyaz yünlü mont tun markası fiyatı ?

 28. Merhabalar. Feridenin 3.bolumde giydiği örme ve çok renkli bi kazak var. Hatta babası sevgilisi ile samanlikta basarken de üzerinde o kazak var. Çok aradım bulamadım acaba markası ne nolur bana yardımcı olun arkadaşlar lütfen

 29. Yıldızın bütün kıyafetleri güzel ve onda güzel durduğu için beğeniyorum. 9.bölümde gihdiği kıyfetler çook güzeldi hani ayağı kırılmoştı o zaman giydiği bluzun ve eteğin markasını çook istiyorum ve benim istediğimim kıyafetlerin 13 yaşlarına olanları varsa lütfen bana cevap yazın ve yoksa da nolur lütfen ama lütfen yapın.
  Bu arada kuzey yıldızını🌷🌹🌸🌼💐😙😙

 30. Rengin bahsettiğin Gökçe’nin siyah çizgili beyaz trko kazak kolları sarı defacto dan bilgin olsun Feride nin giydiği üst giyim beyaz kıyafetini bilen var önden aşağıdan yukarı siyah tek çizgi kollarda da tek siyah çizgi kıyafetin hangi marka olduğunu bilen var mı lütfen yardımcı olun

 31. Son bölümünde gokcenin üzerindeki tarçın renkte havuç model kemerli pantolonun markası nedir çok merak ediyorum

 32. Kuzeyin giydiği yeşil yelek lcw sitesine girip bakabilirsiniz o instagramdan yazın cevap vereyim diyen kişiye itibar etmeyin buraya yazmak yerine saçma sapan yok yazın cevap vereyim mmmmm

 33. Yildizin 8ci bölümde giydiği siyah motifli hirkanin markası ve fiyatini öğrenebilirim acaba? Çok teşekkürler…

 34. Yıldız’ın 8. Bölümde dere kenarında Kuzey ile balık tuttuğu sahnede Başındaki siyah kalpağın markasını çok merak ediyorum gerçekten

 35. Yıldız’ın derede balık tutarken olan sahnede başındaki kalpağın markasını çok merak ediyorum gerçekten

 36. 8.bölümde Feride’nin üstüne giydiği beyaz kıyafet hangi marka hatta Mine’yle birlikte ikinci bahar şarkısı söylüyorlar orda giydiği beyaz kıyafet

 37. Merb.yildizin pembe uzun kapsonlu hirkasi markasi nedir.genel anlamda giydiği uzun hirkalarin markaları merak ediyorum.çok hoş hepsi..

 38. 7 bölümün Son sahnesindeki kuzey in üstündeki yeleğin markaSını merak edenler cevabımı instagram hesabımdan mesaj atan herkes ile paylaşıyorum 😊 instagram yavuzkrdk

 39. Kuzeyin 7. Bölümde giydiği bi sweet daha vardı sarı cizgili dışında mavi gri karışık gibi göğüs kisminda lacivert bi cep detayliydi.
  Lütfen ya çok aradım bulamadım lütfen yardımcı olur musunuz hangi markaysa bilenler cevap yazabilirler mi

  • Bende 7.bôlümun sonundaki sahnedekiKuzeyin üzerindeki yeșil yeleği ariyorum ama bulamadm

   • Marka ve modeli merak eden arkadaşlar cevabı bende. Cevabımı instagram üzerinden bana mesaj yazarak soran herkese cevabı söylüyorum. İnstagram :yavuzkrdk yaz cevabını al bu kadar basit isteyene resimli cevap 😉

 40. 8.bolumde gizem guneş’in kizkardesinin istanbula gidmeyip aninda sarilma sahnesinde gizem gunes beyaz fermuarli giydigi alt ust marka ne?

 41. 6. bölümde Yıldız’ın gittiği bir sahne var orada bir hırka giymiş etnik markası ne acaba? Nereden bulabilirim?

 42. 7. bölumdeki kuzeyin giydigi sarili siyah polar

 43. 19 ekim bölümünde Gökçe babası hapisten çıkarken süper bir üst giyiyor. Lütfen onun ne olduğunu bulur musunuz? Tam benlik

  • Size 19 ekim bölümünde Gökçe’nin giydiği şeyi sordum ama ben uzun araştırmalarım sonucunda buldum aldım ve giydim bile 😀 sizden haber beklersek ohoooo

 44. Feride nın gıydiği kareli gömlek 12.10.2019 tarihindeki boluöumde sarı kucuk karelıleri

 45. Ben yıldızın 1. Bölüm sonu giydiği eteği merak ediyorum nolur markası ne bulur musunuz.

Etiketler