Kuruluş Osman Selvi Hatun Kimdir? Zehra Yılmaz

Kuruluş Osman Selvi Hatun Kimdir? Kuruluş Osman Selvi Hatun Barkın beyin nişanlısıdır. Ancak bilinmeyen pek çok yanı da var..

09.03.2022
2.890

Kuruluş Osman Selvi Hatun Kimdir?,  Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Selvi Hatun karakterini yakından tanıtacağız. Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan Kuruluş Osman dizisinin yönetmenliğini Metin Günay üstlenmiştir. Sizler için bu içeriğimizde 20 Kasım 2019 tarihinde yayın hayatına başlayan Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Selvi Hatun karakterini yakından tanıtacağız ve Kuruluş Osman dizisi Selvi Hatun karakteri kimdir? Kuruluş Osman dizisi Selvi Hatun karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.Kuruluş Osman Selvi Hatun

Kuruluş Osman Dizisi Selvi Hatun Karakteri Kimdir?

Kuruluş Osman Selvi Hatun Kimdir Zehra YılmazYapımcılığını Bozdağ filmin üstlendiği Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Selvi Hatun karakteri, Malhun Hatun’un kuzenidir. Aynı zamanda Barkın Bey ile nişanlı olan Selvi Hatun karakterini nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Selvi Hatun karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız. Kuruluş Osman Barkın Bey

Kuruluş Osman Dizisi Selvi Hatun Kimdir?

Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Selvi Hatun karakterine güzel oyuncumuz Zehra Yılmaz hayat verecektir. Biz de sizler için güzel oyuncumuz Zehra Yılmaz’ı yakından tanıtıcağız ve Zehra Yılmaz kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Kuruluş Osman dizisi Selvi Hatun

Zehra Yılmaz Kimdir?

29 yaşındaki oyuncumuz Zehra Yılmaz 30 Temmuz 1992 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi, Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümünden mezun olan Zehra Yılmaz, daha sonra Cüneyt Sayıl Oyunculuk Atölyesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2016 yılında Bodrum Masalı dizisiyle geçen oyuncumuz dizide canlandırdığı Rana karakteri ile büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Kara Yazı dizisinde yer almıştır. Kamera karşısına en son 2022 yılında Betül karakterine hayat verdiği Kalp Yarası dizisiyle geçen oyuncumuz Kuruluş Osman dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Zehra Yılmaz Yer Aldığı Diziler

2016-2017 Bodrum Masalı – Rana
2017 Kara Yazı – Melisa
2017-2018 Cennet´in Gözyaşları – Melisa Soyer
2019 Kimse Bilmez – Tuğçe Işık
2020 Gençliğim Eyvah – Çağla
2021-2022 Kalp Yarası – Betül Öztürk
2022 Kuruluş Osman – Selvi Hatun

Zehra Yılmaz Resmi İnstagram Hesabı

Kuruluş Osman dizisine yeni katılan oyuncumuz Zehra Yılmaz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuz Zehra Yılmaz’ın Instagram da 409 gönderisi ve 797 bin takipçisi vardır. Zehra Yılmaz’ın resmi Instagram hesabı: @zehraylmz

Zehra Yılmaz Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Zehra Yılmaz’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Zehra Yılmaz daha önce başarılı şarkıcı Cem Belevi ile birlikteydi. Evlilik hazırlıkları yapan çift süpriz bir şekilde ayrılmıştır. Güzel oyuncumuz Zehra Yılmaz şimdilerde ise iş insanı Ümit Oruç’la birliktedir.

Kuruluş Osman Dizisi Selvi Hatun – Zehra Yılmaz Kıyafetleri

Kuruluş Osman dizisinde Selvi Hatun karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Zehra Yılmaz güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Tarzıyla da büyük beğeni toplayan oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Zehra Yılmaz’ın özel hayatında ve Kuruluş Osman dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka- fiyat bilgisi vererek sayfamızda paylaşacağız.

Bu içeriğimizde Kuruluş Osman dizisine yeni katılan Selvi Hatun karakterini ve Selvi Hatun karakterini canlandıran oyuncumuz Zehra Yılmaz’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Kuruluş Osman dizisine yeni gelen ouncular kimler..

YORUMLAR

  1. Yıldırays dedi ki:

    Selvi hatun karakteri ile resmen diziden soğuttu bu yönetmen beni. Hiçmi oyuncu kalmadida mecburen oynatiyorsunuz anlamıyorum rol kabiliyeti sıfır.